Pasiūlymai
Statybinė armatūra d12, 6m Armatūra
Turime sandėlyje
9.85 € / 1 vnt

Apvalus strypas, plienas 45 DU 45 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 45 DU 30 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 20 DU 36 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 20 DU 32 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 20 DU 25 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 20 DU 40 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 45 DU 40 kalibruotas Kalibruoti strypai

Populiariausios prekės
Statybinė armatūra d12, 6m Armatūra
Turime sandėlyje
9.85 € / 1 vnt

Statybinė armatūra d10, 6m Armatūra
Turime sandėlyje
7.60 € / 1 vnt

Apvalus strypas, plienas 40X DU 50 Konstrukciniai apvalūs metalai

Apvalus strypas, plienas 45 DU 52 Konstrukciniai apvalūs metalai

Apvalus strypas, plienas S355J2G3 DU130 Konstrukciniai apvalūs metalai

Apvalus strypas, plienas 40X DU 190 Konstrukciniai apvalūs metalai

Apvalus strypas, plienas 45 DU 65 kalibruotas Kalibruoti strypai

Apvalus strypas, plienas 41 Cr4 DU 85 Konstrukciniai apvalūs metalai

Apvalus metalas 

 

Apvalus metalas apima armatūrą, paprastus apvalius metalus, konstrukcinius apvalius metalus, vielą ir kita.

Armatūra, tai metaliniai arba kitokios medžiagos strypai. Armatūra yra naudojama betoninėms sijoms, kolonoms, perdenginiams, sienoms, tarpuangiams sutvirtinti. Taip pat armatūra gali būti naudojama pamatų, rygelių, perdangų, kolonų bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų armavimui. Dažniausiai iš armatūros strypų yra formuojami karkasai. Patalpinus armatūros karkasą klojinyje ir užpilus betoną, gaunama armuoto betono konstrukcija. Ir tokios konstrukcijos yra vadinamos gelžbetoninėmis. Armavimui paspartinti yra naudojami armatūros tinklai, kurie gali būti paruošiami statybos aikštelėje arba atvežami.

Gelžbetoninės armatūros gali būti armuojamos liauna arba standžia armatūra. Liauna armatūra, tai dažniausiai plieniniai apvalaus skerspjūvio strypai, lynai ir vielos. Standi armatūra, tai įvairūs valcuoti profiliai arba profiliuoti plieniniai lakštai, kurie yra naudojami išoriniam konstrukcijų armavimui.

Atsižvelgiant į fizikines mechanines savybes plieninė armatūra yra skirstoma į klases. Vieną klasę sudaro vienos, dviejų ar kelių markių plienas su vienodais fizikiniais mechaniniais rodikliais. Pavyzdžiui strypinė karštai valcuota armatūra gali būti A-I, A-II, A-III, A-IV, A-V ir A-VI klasių, na o termiškai sustiprinta gali būti AT-IV, AT-V, AT-VI ir AT-VII klasių. Taip pat sustiprinta šaltai tempiant gali būti A-IIIb klasės.

Taip pat užrašant armatūros klasę gali būti panaudotos ir papildomos raidės tokios kaip: C, kuri rodo, kad šią armatūrą galima suvirinti, raidė K- rodo, kad ši armatūra labiau atspari korozijai nei kita šios klasės armatūra. A-I ir B-II klasių armatūros strypų paviršius lygus, o visų kitų klasių – rumbuotas. A-II ir AT-IV klasių armatūros strypų skersiniai rumbai išdėstyti tarytum sriegine linija, kitų klasių strypinės armatūros – eglute. Kad būtų galima atskirti, kuriai klasei priklauso armatūros strypai, gamykloje jų galai nudažomi: A-IV klasės – raudonai, A-V – žaliai, AT-IV – baltai, AT-V – mėlynai ir AT-VI – geltonai. A-II ir A-III klasių armatūros strypų galai nedažomi. Bp-I ir Bp-II klasių rumbuotos vielos šonuose įspaudžiamos įdubos.

Taigi armatūrą galite rinktis iš skirtingų kainų, klasių, išmatavimų, plieno markės ir kita.

Viela, tai ilga plona metalinė gija, kuri paprastai yra cilindro formos.

Viela taip pat gali būti naudojama spyruoklių, laidų, termoporų gamybai.

Vielą galite rinktis iš skirtingų rūšių, medžiagų kurių yra pagaminta ir kita – viela iš nerūdyjančio plieno, viela cinkuota ir padengta žalios spalvos plastizoliu, viela armavimui, viela spygliuota, viela spyruoklinė, deginta ir kita.

Bendros paskirties viela yra gaminama iš paprastos kokybės anglinio plieno iš apskritų valcuotų ruošinių, daugkartinio tempimo būdu. B-I klasės viela būna 3, 4, 5 mm.

Paprastieji apvalūs metaliniai strypai gali būti naudojami metalinių konstrukcijų elementams ir mašinų detalėms, gaminamoms kalant ar karštai štampuojant, taip pat nesvarbioms cementuojamoms bei cianuojamoms detalėms: velenėliams, stūmoklių pirštams, atramoms, stūmokliams, krumpliaračiams ir kita. Taip pat ir gelžbetonio konstrukcijoms armuoti.

Juos galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, diametrų, markių, spalvų, svorių ir kita.

Standartinių strypų ilgiai yra 3m, 4m ir 6m štangos.

Jeigu nežinote kokius apvalius metalus pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Apvalius metalus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.