Mastika Disperbitas 10 kg Bituminės mastikos
10.95 € / 1 vnt

Mastika Polycem 1l Bituminės mastikos
7.26 € / 1 vnt

Mastika Polycem 5 litrų Bituminės mastikos
26.42 € / 1 vnt

Bituminė mastika stogo remontui, stogų ir kitų statybinių konstrukcijų hidroizoliacijai


Nepriklausomai nuo statinio paskirties, stogo danga yra tiesiogiai veikiama saulės, vėjo, lietaus bei kitų aplinkos veiksnių. Netinkamai prižiūrint, gali sutrumpėti stogo dangos tarnavimo trukmė ir jį greičiau reikės remontuoti. Esant tokiai situacijai, dangą galima keisti nauja arba ją tvarkyti.

Prilydomai (bituminei) stogo dangai kloti ar jos remontui atlikti patogu naudoti jau paruoštas šaltas bitumines mastikas. Bituminės mastikos tepamos šepečiu arba mente ant remontuojamų senų dangų bei tinka naudoti kaip apsauginį sluoksnį ant naujų dangų. Hidroizoliacinė mastika palengvina dangos priežiūrą ir padidina ilgaamžiškumą. Išdžiūvusios mastikos sluoksnis tampa tvirta ir atsparia atmosferiniam poveikiui plėvele, kuri apsaugo stogą ar kitas konstrukcijas.

Įvairaus tipo bituminės mastikos stogo remontui ir kitiems lauko darbams


Priklausomai nuo mastikos sudėties, ji gali būti bitumo kaučiuko mastika, polimerinė mastika, pagal savo savybes - greito džiūvimo, elastinga, plastiška mastika. Pavyzdžiui, kaučiukinė mastika stogo dangai išdžiuvusi suformuoja labai tvirtą dangą, kuri išlaiko eksploatacines savybes plačiame temperatūros diapazone, o tai leidžia prailginti bitumine mastika padengtų konstrukcijų naudojimo laiką. Be to, sudėtyje esantis kaučiukas užtikrina lankstumą ir puikų plyšių užsandarinimą.

Mūsų kataloge rasite platų bituminės mastikos asortimentą, skirtą įvairiems vidaus ir lauko darbams. Parduodame Isover, Izolex, Roof Prof, TechnoNICOL ir kitų gamintojų bitumo mastiką gera kaina. Priklausomai nuo tipo, čia rasite ne tik bitumine mastika stogo remontui, stogų įrengimui, tačiau ir pamatams, rūsiams, poliams bei kitų įgilintų arba turinčių sąlytį su drėgna aplinka objektų hidroizoliacijai skirtą mastiką. Kai kurio tipo bitumo mastika tinka ir metalinių paviršių, įskaitant vamzdžių ir automobilių kėbulų hidroizoliacijai ir apsaugai nuo korozijos.

Taip pat parduodamas bituminis gruntas skirtas naudojimui prieš uždengiant karšto bitumo dangą, bitumo emulsiją, pluoštinę bituminę dangą, atspindinčią dangą ar bituminius klijus. Bituminis gruntas taip pat naudojamas prilipinant rulonines stogų dangas ant betoninio ar medinio paviršiaus.

Bituminės mastikos panaudojimas hidroizoliacijai


Pavyzdžiui, bitumo kaučiuko mastika Disperbitas (IZOLEX) skirta ne tik bituminėms stogo dangoms atnaujinti, o taip pat ir pagrindui gruntuoti, pamatams izoliuoti, medienos drožlių plokštėms apsaugoti, vonioms ir tualetų patalpoms hermetizuoti. Ji skirta tiek vidaus patalpoms, tiek lauko darbams.

Bituminė polimerinė mastika Fikser skirta lanksčiosioms bituminėms čerpėms, jų siūlėms priklijuoti bei kitoms lakštinėms bituminėms medžiagoms klijuoti prie plytinių, betoninių, metalinių, medinių ir kitokių paviršių. Ši bituminė mastika yra supakuota į metalinius kibirus po 12 ir 3,6 kg bei 310 ml talpos pakuotes.

Bituminė mastika ROOF PROF yra naudojama plyšių sandarinimui įvairiuose stogų paviršiuose, taip pat aplink kaminus, lietvamzdžius, stoglangius ir panašiose vietose. Ji taip pat gali būti naudojama mūro, čerpių ir metalo konstrukcijų užsandarinimui.

Stoginė mastika TECHNONICOL Nr.23 yra skirta lanksčioms čerpėms klijuoti, o taip pat suklijuoti kitų bituminių medžiagų siūles, priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių.

Bituminė mastika pigiau


Turime platų asortimentą bituminės mastikos stogams ir kitoms statybinėms konstrukcijoms izoliuoti. Gera kaina - tai, ką siūlome savo klientams. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu bituminė mastika pigiau - žemesne kaina. Užsisakyti internetu greitai ir paprastai galite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jei nesate tikri, kokia hidroizoliacinė mastika stogui jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą produkciją, jos skirtumus, padėsime išsirinkti geriausią sprendimą.

Užsisakius internetu bituminės mastikos pristatomos visoje Lietuvoje.