Revizinis liukas Alu-Rev 400x400/12.5 mm Reviziniai liukai

Gipskartonio revizinės durelės ir reviziniai liukai

Atliekant vidaus apdailos darbus, vamzdžiai ir įvairios kitos komunikacijos dažnai yra slepiamos, kad nesimatytų ir negadintų bendro interjero vaizdo. Tačiau tais atvejais, kada visiškai uždengti santechnikos, elektros mazgų, buitinių vandens skaitiklių ir kitų instaliacijų negalima dėl būtinybės juos vėliau pasiekti, yra naudojamos revizinės durelės ir liukai. Toks sprendimas leidžia turėti patogų ir paprastą priėjimą neišardant visos konstrukcijos.
Revizinės durelės ar reviziniai liukai gali būti pilnai metaliniai, tačiau jei vidaus patalpose yra montuojamos gipso kartono plokštės, greičiausiai jums norėsis, kad tokios durelės nekristų į akis. Šiuo atveju išmintingas sprendimas yra gipskartonio revizinės durelės ir liukai. Jos montuojamos gana paprastai ir nesudėtingai, o sumontavus galima atlikti norimo tipo apdailą - dažyti, klijuoti plytelėmis ar tapetais.
Pavyzdžiui, mūsų parduotuvės kataloge esantys Knauf reviziniai liukai ir durelės yra pagamintos iš aliuminio rėmo, o į vidų yra įmontuota kieta, drėgmei atspari gipskartonio plokštė. Šio tipo revizinės durelės ir liukai turi saugos sistemą su paslėptu uždarymo įtaisu ir lankstų sistema. Tokių durelių atidarymas yra itin paprastas. Be to, kad revizinių durelių paviršius su priklijuota gipskartonio plokšte atitiktų Q1 arba Q2 kokybę, nėra būtini specialūs paruošimo darbai (pavyzdžiui, glaistymas). Jos tinka montavimui tiek lubose, tiek sienose.

Reviziniai liukai ir revizinės durelės pigiau, perkant internetu

Parduodame įvairių matmenų, tiek kompaktiško dydžio, tiek dideles revizines dureles ir liukus. Priklausomai nuo to, kokios komunikacijos bus uždengiamos gipso kartono plokšte, jūs galite laksčiai išsirinkti patį tinkamiausią revizinių durelių variantą. Ieškote įsigyti pigiau? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus. Gera kaina - tai, ką siūlome savo klientams. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu revizines dureles su nuolaida įsigysite pigiau, mažesne kaina. Įsigijus internetu, revizinės durelės ir reviziniai liukai pristatomi visoje Lietuvoje.