Pasiūlymai
Atpigo ACO Gala juostinės cink. plien. grot. 1m Paviršinio vandens surinkimas
Turime sandėlyje
7.49 € 8.91 € / 1 vnt

'ACO' Multiline V100S cink. plieno grotelės 1,0 m Paviršinio vandens surinkimas
Turime sandėlyje
16.59 € / 1 vnt

Trapas polimerbetoninis ACO Europoint gilus Paviršinio vandens surinkimas

Kompletas garažo ACO Hexaline Paviršinio vandens surinkimas

Populiariausios prekės
Atpigo Latakas Gamrat 3m 125 mm PVC Latakai
8.89 € 12.32 € / 1 vnt.

Atpigo Įlaja (Santaka) Ruukki 125/90 mm Latakų nuolajos
8.39 € 11.62 € / 1 vnt.

Atpigo Lietvazdžio laikiklio varžtas Gamrat 220 mm ( PVC ), ZN Latakai

Žiedas šulinių Ž 10-10-0,9 Šulinių žiedai betoniniai/ gelžbetoniniai, dangčiai

Žiedo dangtis KCP1-10-2 Šulinių žiedai betoniniai/ gelžbetoniniai, dangčiai
136.13 € / 1 vnt

Žiedas šulinių Ž 10-10-0,9G Šulinių žiedai betoniniai/ gelžbetoniniai, dangčiai

Vandens (lietaus) suvedimo sistemos gali būti plastikinės (Plastmo, Wavin), betoninės, polimerbetoninės (ACO), ir metalinės (skardinės). Plastikiniai ir metaliniai lietvamzdžiai, latakai ir kitos komplektuojančios detalės gali būti yvairių spalvų.

Latakų sistemos sprendimai atliekami naudojant tris medžiagas: plastiką, cinką ir plieną. Iš šių medžiagų Danijoje gaminamas geriausias rinkoje latakų asortimentas. Nesvarbu, kokią medžiagą pasirinkote latakams – plastiką, cinką ar cinkuotą plieną, taikomas montavimo metodas yra toks pats. Dalys yra tiesiog suklijuojamos specialiais latakų klijais. Taip, nenaudojant specialių instrumentų, surenkama latakų sistema.

Nesvarbu, kur norite įrengti naują latakų sistemą, mes turime viską, ko jums reikia. Be standartinių elementų, siūlome ir nestandartinius. Klasikinis dizainas, tvirti sujungimai ir elegantiški vamzdžiai suteikia jūsų namui grožio. Latakų sistemos tinka tiek jei Jūs norite juos išryškinti, tiek ir jei norite juos padaryti sunkiau pastebimus.

Pasirinkus latakų sistemą, įrengimo būdas nepriklauso nuo medžiagos. Cinkuotų, metalinių ar PVC latakų sistemą surinkti yra labai paprasta. Paprasčiausiai įdėkite latakus į laikilius ir paspauskite, kad užsifiksuotų.

Latakai klijuojami specialiais ilgaamžiais ir patvariais klijais. PVC latakų klijavimui naudojami specialūs latakų klijai, kurie lyg „suvirina“ dalis. Cinkuotiems ir metaliniams latakams naudojami specialūs silikoniniai klijai. Abi klijų rūšys gali būti naudojamos esant drėgnam ir šaltam orui, nes klijai yra atsparūs drėgmei ir šalčiui.

Lietaus vandens nuvedimo sistema užbaigiami stogo dengimo darbai. Universali, naudojant įvairios paskirties ir skirtingom dangom dengtiems pastatų stogams. Kelių diametrų, skirtingų formų ir spalvų sistema leidžia ją priderinti prie įvairių architektūrinių sprendimų. Pagamintos sudedamosios dalys yra geometriškai tikslios, tvirtos ir lengvai įrengiamos.Lietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš 0,6 mm storio cinkuotos skardos iš abiejų pusių padengtos puralu. Galimi trys lietaus vandens nuvedimo sistemų variantai- dvi apvalios (125 mm ir 150 mm) ir viena stačiakampio formos.