Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vandens suvedimo sistemos internetu

Naujienos Visos naujienos

Latako galinis dangtelis Combi Ruukki 125 mm

Kaina: 3.44 €

Latako apkaba Ruukki 125 mm

Kaina: 4.33 €4.37 €

Įlaja (Santaka) Ruukki 125/90 mm

Kaina: 8.77 €

Lietvamzdžio viršutinė alkūnė 70° Ruukki 90 mm

Kaina: 5.64 €

Lietvamzdžio apatinė alkūnė Ruukki 90 mm

Kaina: 6.42 €

Lietvamzdžio laikiklis medinei sienai Ruukki 90 mm

Kaina: 2.52 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Žiedo dangtis KCP1-10-2

Kaina: 69.05 €

Žiedas šulinių Ž 10-10-0,9

Kaina: 80.00 €

Žiedas šulinių Ž 10-2,5-0,9

Kaina: 23.95 €

Kampinis apsaugas nuo pratekėjimo Ruukki

Kaina: 21.33 €

Šulinio dangtis su rėmu ir užraktu, 760/600/55 ŽALIAS

Kaina: 47.19 €

Šulinio dangtis su rėmu ir užraktu, 760/600/55 JUODAS

Kaina: 47.19 €
 

Vandens (lietaus) suvedimo sistemos gali būti plastikinės (Plastmo, Wavin), betoninės, polimerbetoninės (ACO), ir metalinės (skardinės). Plastikiniai ir metaliniai lietvamzdžiai, latakai ir kitos komplektuojančios detalės gali būti yvairių spalvų.

 

Latakų sistemos sprendimai atliekami naudojant tris medžiagas: plastiką, cinką ir plieną. Iš šių medžiagų Danijoje gaminamas geriausias rinkoje latakų asortimentas. Nesvarbu, kokią medžiagą pasirinkote latakams – plastiką, cinką ar cinkuotą plieną, taikomas montavimo metodas yra toks pats. Dalys yra tiesiog suklijuojamos specialiais latakų klijais. Taip, nenaudojant specialių instrumentų, surenkama latakų sistema.

Nesvarbu, kur norite įrengti naują latakų sistemą, mes turime viską, ko jums reikia. Be standartinių elementų, siūlome ir nestandartinius. Klasikinis dizainas, tvirti sujungimai ir elegantiški vamzdžiai suteikia jūsų namui grožio. Latakų sistemos tinka tiek jei Jūs norite juos išryškinti, tiek ir jei norite juos padaryti sunkiau pastebimus.

Pasirinkus latakų sistemą, įrengimo būdas nepriklauso nuo medžiagos. Cinkuotų, metalinių ar PVC latakų sistemą surinkti yra labai paprasta. Paprasčiausiai įdėkite latakus į laikilius ir paspauskite, kad užsifiksuotų.

Latakai klijuojami specialiais ilgaamžiais ir patvariais klijais. PVC latakų klijavimui naudojami specialūs latakų klijai, kurie lyg „suvirina“ dalis. Cinkuotiems ir metaliniams latakams naudojami specialūs silikoniniai klijai. Abi klijų rūšys gali būti naudojamos esant drėgnam ir šaltam orui, nes klijai yra atsparūs drėgmei ir šalčiui.

 

Lietaus vandens nuvedimo sistema užbaigiami stogo dengimo darbai. Universali, naudojant įvairios paskirties ir skirtingom dangom dengtiems pastatų stogams. Kelių diametrų, skirtingų formų ir spalvų sistema leidžia ją priderinti prie įvairių architektūrinių sprendimų. Pagamintos sudedamosios dalys yra geometriškai tikslios, tvirtos ir lengvai įrengiamos.Lietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš 0,6 mm storio cinkuotos skardos iš abiejų pusių padengtos puralu. Galimi trys lietaus vandens nuvedimo sistemų variantai- dvi apvalios (125 mm ir 150 mm) ir viena stačiakampio formos.