Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Spintelės tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Spintelė su stalčiais Simon2 Spintelės vaikų kambariui

Spintelė su stalčiais Simon2

Kaina: 74.00 €82.86 €

Spintelė su ratukais Nandu KTN1K

Kaina: 110.00 €

Naktinė spintelė Indiana JKOM1K ąžuolas suter

Kaina: 118.00 €

Naktinė spintelė Indiana JKOM1S ąžuolas suter

Kaina: 118.00 €

TV spintelė Malcolm -RTV2S

Kaina: 118.00 €

Pakabinama spintelė Malcolm SFW2D

Kaina: 95.00 €

Pakabinama spintelė Namek SFW1D

Kaina: 60.00 €

Pastatoma spintelė Evado E12

Kaina: 77.00 €

Spintelė ant ratukų Zonda Z07

Kaina: 119.00 €

Spintelė Tablo 12 B

Kaina: 77.00 €

TV staliukas Planet 10

Kaina: 140.00 €

Spintelė Bruno 4

Kaina: 100.00 €

Aukšta pastatoma spintelė Mobi MO3

Kaina: 170.01 €

Naktinė spintelė Gumi G12

Kaina: 55.00 €

Spintelė Zonda Z03

Kaina: 175.01 €

Pastatoma spintelė Gumi G10

Kaina: 79.00 €

Naktinė spintelė Mobi MO17

Kaina: 76.00 €

Spintelė vaikų kambariui Lorento L4

Kaina: 90.00 €
 
 

Nebrangios vaikiškos spintelės internetu


Vaiko ar paauglio kambaryje nejučia susikaupia itin daug daiktų, todėl norint patogiai viską sudėti bei palaikyti tvarką, iškyla poreikis spintelei. Jos gali būti pastatomos arba pakabinamos, taip pat spintelės su ratukais, naktinės spintelės prie lovos, ant kurių galima pastatyti naktinį šviestuvą ar kitus daiktus.

Spintelės yra gaminamos įvairiausių matmenų ir spalvų, jos gali būti tiesiog pastatomos arba su ratukais. Pakabinamos spintelės gali būti su durelėmis ar atviromis lentynomis. Kadangi asortimentas yra platus, išsirinkti tinkamiausią sprendimą gali tapti tikru iššūkiu.

Kaip išsirinkti spintelę vaiko kambariui


Renkantis vaikiškas spinteles, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - jos aukštį, dydį, taip pat praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad vaikiškos spintelės kaina neturėtų būti svarbiausias aspektas. Pigi vaikiška spintelė gali būti nepakankamai erdvi ar neturėti visų reikalingiausių funkcijų, tad sutalpinti daiktus (žaislus, knygas) į ją bus žymiai sunkiau. Be to, pigios spintelės vaiko kambariui gali būti pagamintos iš mažiau patvarių medžiagų. Todėl prieš perkant rekomenduojame įvertinti šiuos kriterijus:

Spintelės matmenys. Tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei vaiko kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti patalpos plotą, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų pastatomas spinteles arba pakabinamas spinteles, kadangi dažnai sienų erdvė nėra išnaudojama ir paliekama tuščia.

Daiktų laikymo sprendimai. Spintelę vaiko kambariui rinkitės pagal tai, kokius daiktus planuojate joje laikyti. Žaislai, knygos, mokslui skirti reikmenys - tai pagrindiniai daiktai, kuriuos rasite kiekvieno vaiko kambaryje. Todėl prieš perkant įvertinkite, kiek ir kokių daiktų turite. Taip bus žymiai paprasčiau išsirinkti.

Stilius ir spalvos. Čia pasirinkimas yra išties platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar klasikinio dizaino vaikiškos spintelės. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja jūsų vaiko kambaryje ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos bei spalvos baldus. Jei jums reikalingi to paties stiliaus ir spalvų baldai vaikams, rekomenduojame rinktis spinteles iš mūsų turimų baldų kolekcijų. Taip nesudėtingai prie vaikiškos spintelės galėsite priderinti to paties dizaino lovas vaikams ar paaugliams, komodas, drabužių spintas, lentynas ar kitus vaiko kambario baldus.

Pigios vaikiškos spintelės


Mūsų parduotuvėje spintelės vaikams internetu parduodamos itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų dizaino, tipų bei spalvų pasirinkimą. Parduodame žinomų gamintojų produkciją. Mūsų kataloge rasite BRW, Dolmar, Meblar, Jurek Meble ir kitų gamintojų nebrangias vaikiškas spinteles su stalčiais, lentynomis ir durelėmis. Vaikiškos spintelės kaina prasideda maždaug nuo 50 eurų. Norite dar labiau sutaupyti? Sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai vykdome įvairias akcijas, o jų metu spintelės vaikams su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu spintelės yra pristatomos visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).