Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Lauko tenisas

 

Lauko tenisas yra labai seniai egzistuojantis rakečių sportas. Jį žaidžia 2 arba 4 žaidėjai. Lauko teniso tikslas yra rakečių pagalba pasiųsti kamuoliuką į priešininko pusę taip, kad tas negalėtų jo atmušti.

Lauko teniso negalėtumėte žaisti be lauko teniso kamuoliukų. Jie paprastai būna „plaukuoti“, nes žaidžiant tenisą yra reikalinga didesnė trintis su paviršiumi, tokiu būdu padidėja paviršiaus plotas, keičiasi aerodinaminės savybės, siūlės stabilizuoja kamuoliuką, sušvelninami smūgiai, suteikiama galimybė geriau kontroliuoti trajektoriją, apsaugo raketės stygas, lėtina kamuoliuką ir kita.

Renkantis lauko teniso kamuoliukus reikėtų atsižvelgti į kokybę, nes kokybiški lauko teniso kamuoliukai gali užtikrinti atsparumą drėgmės sugėrimui, būti ilgaamžiais, nudažyti kokybiškais dažais pagerina kamuoliuko matomumą smūgiuojant ir kita.

Lauko teniso kamuoliukus galite rinktis atsižvelgę į savo žaidimo lygį. Pradedantys žaidėjai gali rinktis vienus kamuoliukus, na o profesionalai kitus, skirtus varžyboms.

Lauko teniso raketes reikia rinktis atsižvelgę į jos patogumą, lengvumą, kokybę ir kita.

Pagrindiniai rakečių tipai yra: žaidimą gerinančios raketės, tarpinės arba pereinamosios raketės, kontrolės raketės ir kita.

Taigi renkantis raketę svarbu įvertinti jos rankenos storį, raketės galvos dydį, raketės ilgį, raketės svorį, raketės rėmo standumą, raketės svorio balansą, raketės stygų struktūrą ir kita.

Jeigu yra galimybė, tai būtinai prieš įsigydami raketę išbandykite ją ir aikštelėje, juk neperkate batų prieš tai jų nepasimatavę. Nepaisant visos gausybės parametrų ir rekomendacijų, raketės tinkamumą apsprendžia dar ir pojūčiai žaidžiant: „raketė turi būti tiesiog smagi“, „limpa prie rankos“ ir kita.

Lauko teniso žaidimui būtinas yra ir lauko teniso tinklas. Tad šiuos tinklus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, dažniausiai juodos spalvos, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagamintas, skirtingų akučių dydžių ir kita. 

Lauko teniso tinklą rinkitės atsižvelgę į jo kokybę, nes nuo to priklauso kaip seksis žaidimas. Taip pat labai svarbus faktorius renkantis lauko teniso tinklą, tai yra oro sąlygos, todėl tinklas turėtų būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kurios yra atsparios įvairioms orų sąlygoms.

Jeigu nežinote ar tiesiog norite konsultacijos, kokią lauko teniso raketę, kamuoliukus, tinklą ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Lauko teniso kamuoliukus, raketes, tinklus ir kita būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Lauko teniso kamuoliukus, raketes, tinklus ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi jeigu norite jaustis visada žvalus, energingas, darbingas, tai pradėkite sportuoti ir tai galite daryti žaisdami lauko tenisą. Tai smagus žaidimas, kurį galite žaisti su draugais ar šeima. Žaidžiant lauko tenisą gerėja savijauta, stiprėja, mankštinasi kūno raumenys ir kita.