EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Forma
Tipas
ILGIS (cm)
Stalviršis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Valgomojo stalai internetu

Stalas 40771

Kaina: 170.91 €
Žiūrėk ČIA

Stalas 40772

Kaina: 118.83 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Adam

Kaina: 91.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Argus

Kaina: 93.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Blake

Kaina: 94.50 €
Žiūrėk ČIA

Stalas Orlando

Kaina: 85.31 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Gandalf

Kaina: 96.27 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Magnus

Kaina: 94.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Gotard (juodas)

Kaina: 94.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Ksawery

Kaina: 79.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Olivier

Kaina: 78.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Erwin

Kaina: 96.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Talon

Kaina: 91.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Fred

Kaina: 87.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Cyryl

Kaina: 66.01 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Raymond

Kaina: 127.50 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Porter

Kaina: 165.00 €
Žiūrėk ČIA

Valgomojo Stalas Socrates (apvalus)

Kaina: 120.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Valgomojo stalai              

                                                                           

Modernios baldų gamybos technologijos atveria naujas galimybes bei leidžia išpildyti nestandartinius baldų dizaino sumanymus. Virtuvinių bei valgomojo stalų pasiūla rinkoje yra ganėtinai plati, pradedant stalų dydžiais, aukščiais, formomis bei užbaigiant įvairiomis medžiagomis, ar jų deriniais. Esminis valgomojo stalo bei kėdžių pasirinkimą lemiantis faktorius yra erdvė, patogumas bei interjeras. 

 

Stalų pasirinkimo įvairovė yra didžiulė – išlieka madingi nuo senų laikų stačiakampio formos stalai, gali būti apvalios formos stalas, kvadrato formos stalas, suapvalintais kraštais stalas ir kt.

 

Kvadrato formos stalas yra patogus mažoje erdvėje, kurioje prie stalo susirenka ne daug žmonių. Kvadrato formos stalai netinka pailgoms patalpoms.

 

Prie stačiakampio formos stalo gali susiburti didesnis žmonių skaičius, jis tinkamas naudoti kaip „švediškas“ stalas.

 

Patogiausi ir saugiausi, bei bendrumo ir lygiavertiškumo jausmą kuriantis stalai yra ovalios formos. Didžiausias šio tipo stalų trūkumas yra nekompaktiškumas ir didelės erdvės poreikis.

 

Nors ir stalų įvairovė yra didžiulė, tačiau geriausiai būtų rinktis medinį stalą, nes mediniai stalai pasižymi ilgaamžiškumu, galėjimu atrestauruoti, ekologiškumu ir kt. Mediniai stalai sukuria namų erdvei individualumą, išskirtinumą, prabangą, solidumą ir kt.

 

Renkantis valgomojo baldus, pagrindinis akcentas skiriamas medienos rūšiai ir faktūros išraiškingumui. Valgomojo baldų komplekto centre – stalas, jis išrenkamas pirmas. Prie stalo parenkamos kėdės – mediena turi derėti prie stalo, o apmušalai – tikti valgomojo interjere ir papildyti jo spalvinę gamą.

 

Stalų paviršiams keliami griežti reikalavimai, nes jie turi būti ir gražūs, ir funkcionalūs. Valgomojo stalas yra naudojamas kiekvieną dieną, jis nuolat valomas, plaunamas cheminiais valikliais. Be to, stalas formuoja patalpos nuotaiką ir iš karto patraukia žmonių dėmesį, todėl privalo visą naudojimo laiką išlaikyti patrauklią pirmykštę išvaizdą.

 

Vienas populiariausių virtuvės bei valgomojo stalų tipas mažoms erdvėms yra taip vadinami pjedestalo stalai. Dažniausiai tai skritulio, ovalo ar kvadrato formos stalas su viena masyvia koja. Šio stalo privalumas yra tai, kad išlaikoma papildoma erdvė kojoms ir labai patogu sėdint.

 

Tiems kas neturi daug erdvės, tačiau sulaukia svečių ir turi šeimą geriausiai būtų turėti sulankstomą arba išskleidžiamą valgomąjį stalą.

 

Valgomojo stalus galite pirkti pavienius arba komplektus su kėdėmis. Valgomųjų stalų komplektai labiau tinka mažiau erdvės turintiems ir labiau konservatyvesniems žmonėms. Tačiau jeigu perkate kėdes atskirai nuo valgomojo stalo, tai norite skurti savitą, neįprastą stilių, pasitikite savo skoniu, esate drąsūs.

 

Taigi renkantis valgomojo stalą reikia atsižvelgti į turimą erdvę, interjerą, žmonių skaičių ir kita.