Atpigo Valgomojo stalas Balrog 2 Valgomojo stalai
Turime sandėlyje
244.00 € 269.98 € / 1 vnt

Atpigo Išskleidžiamas valgomojo stalas SORBUS (medaus ąžuolas) Valgomojo stalai
Turime sandėlyje
343.26 € 359.98 € / 1 vnt

Valgomojo stalas KSAWERY ąžuolas craft Valgomojo stalai
Turime sandėlyje
107.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas MORETTI Valgomojo stalai
319.01 € 389.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas ROBINSON Valgomojo stalai
649.01 € 789.98 € / 1 vnt

Atpigo Apvalus valgomojo stalas Raymond auksinis Valgomojo stalai
124.00 € 149.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas LOPEZ Valgomojo stalai
394.99 € 469.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas Nord išskleidžiamas Valgomojo stalai
355.00 € 419.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas HUGO Valgomojo stalai
154.00 € 181.98 € / 1 vnt

Atpigo Apvalus valgomojo stalas BRUNO baltas marmuras / riešutas Valgomojo stalai

Atpigo Valgomojo stalas Stanford XL išskleidžiamas Valgomojo stalai

Atpigo Valgomojo stalas Nicolas Valgomojo stalai
140.00 € 159.97 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas OLMO Valgomojo stalai
137.00 € 155.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas GINTER Valgomojo stalai
264.00 € 299.98 € / 1 vnt

Atpigo Apvalus valgomojo stalas MORATA Valgomojo stalai
229.01 € 259.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas ALLEGRO Valgomojo stalai
110.00 € 123.98 € / 1 vnt

Atpigo Valgomojo stalas YOHANN Valgomojo stalai
225.00 € 249.99 € / 1 vnt

Kaip išsirinkti tobulą valgomojo stalą namams

Valgomasis stalas – vienas ryškiausių namų akcentų, todėl neretai verta investuoti daugiau ir įsigyti tikrai kokybišką ir funkcionalų baldą. Valgomasis – tai vieta, kur visa šeima ir svečiai susirenka pietums, linksmiems pokalbiams ar net darbui, tad visai nenuostabu, kad valgomojo stalas yra kiekvieno namų ūkio pagrindinis elementas. Rinktis valgomojo stalą reiktų kruopščiai ir apgalvotai: būtina apsvarstyti formą, dydį, medžiagą, biudžetą ir kitus svarbius niuansus, kad išsirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Žemiau pateikiame keletą patarimų, kurie pravers kiekvienam, norinčiam įsigyti valgomojo stalą. Jais vadovaudamiesi, stalą išsirinksite lengviau ir greičiau.

Dydis

Viena svarbiausių taisyklių, renkantis valgomojo stalą – tinkamo dydžio pasirinkimas. T.y., valgomojo stalo dydis turi būti proporcingas valgomojo dydžiui. Stalas neturėtų atrodyti miniatiūrinis (arba atvirkščiai, griozdiškas), lyginant su kambariu, bet to, aplink stalą turėtų būti pakankamai vietos žmonėms judėti, ištraukti bei pristumti kėdes. Rekomenduojama nuo stalo iki sienų ar kitų baldų palikti bent 75-90 cm atstumą. Ne ką mažiau svarbus ir besinaudosiančių stalu žmonių kiekis: įvertinkite savo šeimos dydį ir potencialių svečių skaičių, kad nepasirinktumėte pernelyg mažo ar per didelio stalo.

Forma

Parduotuvių pasiūloje rasite pačių įvairiausių formų valgomojo stalų. Prieš perkant, jums reiktų išsiaiškinti, kokios formos stalas darniai įsilietų ir papildytų jūsų namų interjerą ir būtų pakankamo dydžio, kad sutalpintų visą šeimą. Mažiems stalams neretai tinka vienokios formos, dideliems – kitokios. Jei mėgstate universalumą ir nesinori rizikuoti, rinkitės stačiakampio formos valgomojo stalą – tai klasikinė forma, kuri puikiai tiks bet kokiame interjere. Stačiakampiai valgomojo stalai pasižymi funkcionalumu, atrodo estetiškai ir idealiai tinka pramogoms. Savo ruožtu, apvalios arba ovalios formos stalai puikiai pritaikyti kasdieniniam naudojimui. Jie yra ypač tinka mažiems kambariams, nes jie užima nedaug vietos. Kvadratiniai stalai tuo negali pasigirti, todėl pastaruosius geriau įkurdinti didesnėse erdvėse.

Medžiaga

Valgomojo stalo medžiaga nulems jo priežiūrą, išvaizdą ir ilgaamžiškumą, todėl rinkdamiesi medžiagą būkite atidūs. Įvertinkite savo poreikius ir apsibrėžkite, ko ieškote. Jei jus domina ilgaamžiškumas, kietmedžio stalai šia prasme yra tiesiog nepralenkiami, kad ir kokią jo rūšį – riešutą, ąžuolą, uosį ar kt. – pasirinktumėte. Jei jūsų valgomasis nedidelis, ir jūs norite jį pripildyti šviesos ir įnešti šiek tiek šiuolaikiškumo, rinkitės stalą stikliniu paviršiumi – jis tikrai suteiks norimą efektą. Jei renkatės stalą kiemui ar terasai, puikiai tiks akmuo ir marmuras. Stalai, pagaminti iš perdirbtos medienos, nereikalauja daug priežiūros ir yra lengvai valomi. Šiomis savybėmis pasižymi ir mediniai stalai laminuotu paviršiumi, be to, tokių stalų kaina ypač draugiška piniginei.

Kojos

Valgomojo stalo kojos turi didelę reikšmę komfortui. Atsisėskite prie stalo ir stebėkite stalo kojų padėtį: jos neturėtų liestis su jūsų kojomis, o jūsų keliams turėtų būti pakankamai laisvos vietos – tiek, kad po stalu galėtumėte be vargo užkelti koją ant kojos. Nepamirškite, kad kuo storesnės stalo kojos, tuo mažiau bus vietos užstalėje, tad jei prie valgomojo stalo norite sutalpinti daugiau kėdžių, rinkitės stalą plonesnėmis kojomis.

Pabaigai

Tikimės, kad pateikti patarimai padėjo lengviau apsispręsti, kokį valgomojo stalą rinktis. Maloniai kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų valgomojo stalų ir kitų baldų asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!

Stiklinis valgomojo stalas: kokį pasirinkti?

Priešingai nei daugelis mano, valgomojo stalas yra ne tik vieta, kur žmonės susirenka pietauti bei vakarieniauti: jei svečiai prie jūsų stalo jausis patogiai, jie labiau mėgausis maistu, o jūsų namai jiems atrodys svetingesni. Vienas iš populiariausių valgomojo stalų tipų – stalai su stikliniu stalviršiu. Šio tipo stalai atrodo itin patraukliai ir elegantiškai bei puikiai dera prie modernaus interjero. Svarbu pažymėti, kad renkantis stiklinį valgomojo stalą būtina atkreipti dėmesį į keletą papildomų aspektų, kurie būdingi tik šio tipo stalams.

Nuo ko pradėti?

Pirmasis žingsnis – apsispręsti, kokios formos ir dydžio stalo norite. Šis sprendimas būtinas, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus stalą nutarsite pasirinkti.

Forma

Tradiciškai stalai yra keturių pagrindinių formų: apskritimo, ovalo, kvadrato ir stačiakampio. Formos pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo kambario dydžio ir jūsų asmeninio skonio. Tačiau yra ir keletas papildomų veiksnių: už stačiakampio arba ovalaus stalo galės susėsti daugiau svečių, nes šių formų stalai paprastai yra daug didesni. Savo ruožtu, kvadrato bei apskritimo formos stalai užima mažiau vietos ir suteikia intymumo. Taigi, renkantis stalą, turėtumėte atsižvelgti ne tik į jo išvaizdą, bet ir į funkcionalumą.

Dydis

Renkantis stalo dydį pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į kambario, kuriame jis stovės, dydį. Idealiu atveju, nuo stalo iki sienų ar kitų baldų turėtų likti 75-90 cm atstumas. Tai leis patogiai sustatyti kėdes bei laisvai judėti aplink stalą.

Antra, reiktų apgalvoti, kiek žmonių dažniausiai naudosis stalu. Prie skirtingų formų ir dydžių stalų gali susėsti skirtingas skaičius svečių. Taigi, svarbu numatyti apytikslį jų skaičių, kad galėtumėte įsigyti stalą, atitinkantį jūsų poreikius.

Išvaizda

Pasirinkus formą ir dydį, laikas nuspręsti, koks turėtų būti stalo stilius. Kaip ir renkantis bet kokį kitą baldą, namų interjeras čia vaidina labai svarbų vaidmenį. Stiklinis stalas supančiai erdvei suteikia šiuolaikišką ir elegantišką išvaizdą, todėl geriausiai tinka kambariuose, kurie yra atitinkamai dekoruoti. Be to, reiktų pagalvoti ir apie stalo pagrindą. Stiklinis stalviršis gali būti tvirtinamas ant stiklinių, medinių arba metalinių kojų, kurių kiekviena kuria skirtingą estetinį vaizdą. Todėl pirmiausia turėtumėte apsispręsti, kokio vaizdo savo valgomajame norite, o tada rinktis, koks stalo stilius geriausiai tinka jūsų vizijai.

Priežiūra

Nors stiklinis stalas nepleišėja ir nesibraižo, taip kaip medinis, jis taip pat reikalauja atitinkamos priežiūros. Didžiausios problemos, su kuriomis neišvengiamai susidursite – pirštų atspaudai bei dėmės. Siekiant išlaikyti patrauklų estetinį vaizdą, stalą reiks valyti dažnai ir reguliariai. Žinoma, ant stalo bet kada galima užtiesti staltiesę, tačiau taip stalas gali prarasti šiuolaikišką išvaizdą ir unikalų pojūtį.

Saugumas

Skirtingai nuo medinių stalų, stiklo stalai gali kelti pavojų saugumui, į kurį turėtumėte atsižvelgti, prieš įsigydami šį baldą. Vis dėlto, yra keletas veiksnių, kurie gali padėti užtikrinti saugumą.

Pirmiausia, ieškokite stalo, kurio kraštai būtų suapvalinti bei nušlifuoti. Didelė dalis senesnių stiklo stalų turi kampuotus, grubius kraštus, kurie gali sužeisti, prie jų prisilietus netinkamu kampu.

Antra, ieškokite stiklo, kuris buvo chemiškai apdorotas: tai padidina jo tvirtumą ir padeda apsaugoti nuo pažeidimų.

Galiausiai, įsitikinkite, kad stalo stiklas yra grūdintas. Tai reiškia, kad, jei stalas sudužtų, jis suskiltų į storus, kvadratinius gabaliukus, kurie yra mažiau aštrūs ir lengviau išvalomi, nei negrūdinto stiklo duženos.