Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Biuro baldai internetu

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Biuro kėdė vadovui Q-406 Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-406

Kaina: 135.98 €
-22%
Biuro kėdė vadovui Q-019. Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-019.

Kaina: 93.98 €120.00 €
-12%
Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B2 Darbo stalai

Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B2

Kaina: 66.98 €76.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė darbuotojui Arsen Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Arsen

Kaina: 99.98 €110.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė BARTON Biuro kėdės

Biuro kėdė BARTON

Kaina: 127.98 €135.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė darbuotojui SATURN pilka Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui SATURN pilka

Kaina: 134.98 €
 
Naujienos Visos naujienos
AKCIJA
Biuro kėdė vadovui Q-406 Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-406

Kaina: 135.98 €
AKCIJA
Biuro kėdė darbuotojui Arsen Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Arsen

Kaina: 99.98 €110.00 €

Darbo stalas Natalia BIU160

Kaina: 555.83 €

Darbo stalas Azteca Trio BIU1D1S/8/12 balta blizgi

Kaina: 265.70 €

Darbo stalas Indiana JBIU2D2S ąžuolas suter

Kaina: 516.25 €

Darbo stalas Gent BIU/160

Kaina: 221.49 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
-22%
Biuro kėdė vadovui Q-019. Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-019.

Kaina: 93.98 €120.00 €
-12%
Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B2 Darbo stalai

Darbo stalas su lentyna HALMAR NARVIK B2

Kaina: 66.98 €76.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė darbuotojui VIRE SKID Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui VIRE SKID

Kaina: 99.98 €110.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė BARTON Biuro kėdės

Biuro kėdė BARTON

Kaina: 127.98 €135.00 €
AKCIJA
Biuro kėdė darbuotojui Valor Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Valor

Kaina: 85.98 €90.00 €
AKCIJA
Kompiuterio stalas B-6 Darbo stalai

Kompiuterio stalas B-6

Kaina: 85.00 €
 

5 naudingi patarimai perkantiems biuro baldus

Biuro baldų pirkimas – įdomus ir smagus, bet tuo pačiu ir labai atsakingas užsiėmimas. Šis procesas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti: yra daugybė pasirinkimo galimybių bei svarbių niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Prieš pradėdami rinktis biuro baldus, tikriausiai jau žinote, kiek darbuotojų ir vadovų dirbs įvairiuose padaliniuose, ir kiek baldų jiems reikės, tačiau nepamirškite ir kitų svarbių erdvių: posėdžių salės, poilsio kambario bei registratūros.

Nesvarbu, perkate baldus naujam ar esamam biurui, čia rasite penkis naudingus patarimus, kad biuro baldų pirkimo procesas būtų lengvesnis.

Biudžetas

Kaip ir visur kitur versle, turite atsižvelgti į savo biudžeto galimybes. Jums reikia konkrečiai žinoti, kiek ir kokių baldų jums reikia. Dalį pinigų pasilikite nenumatytiems atvejams bei ateities pirkiniams. Tada sužinokite pagrindinių norimų baldų apytiksles kainas ir apskaičiuokite, kiek pinigų galite jiems išleisti. Tai padarę, galite pradėti rinktis geriausius variantus pagal savo finansines galimybes.

Vieta

Prieš pasirenkant baldus, labai svarbu žinoti erdvės išplanavimą ir grindų plotą. Erdvė dažnai yra ribota, todėl, jei pasirinksite netinkamo dydžio darbo stalus, turėsite rimtų problemų juos sutalpindami. Nepamirškite ir kitų biuro baldų, kurie užima didelę dalį vietos: dokumentų lentynų, spintelių ir t.t.

Pasirūpinkite, kad darbo stalai nebūtų pernelyg arti vienas kito: darbuotojai turi turėti galimybę laisvai atsisėsti bei pakilti nuo stalo, taip pat būtina palikti pakankamai vietos laisvam judėjimui aplinkui.

Kuo kruopščiau viską suplanuosite iš anksto, tuo mažiau vargo turėsite vėliau, rinkdamiesi baldus. Jei kyla abejonių, nusibraižykite biuro planą ir, pritaikę mastelį, pabandykite sutalpinti jame potencialius baldus.

Komfortas

Kaip ir daugelis pirkėjų, prioritetą tikriausiai teiktumėte gerai atrodantiems baldams už gerą kainą, tačiau pirmiausiai turėtumėte pagalvoti apie savo darbuotojų patogumą. Už naujųjų biuro stalų darbuotojai praleis didžiąją dalį darbo laiko, todėl, jei norite, kad jie būtų gerai nusiteikę ir produktyvūs, pasirūpinkite komfortiška darbo vieta.

Įsitikinkite, kad baldai būtų ergonomiškai suprojektuoti. Tai padės išvengti su darbu susijusių traumų, sumažins stresą bei įtampą. Kėdžių ir stalų aukštis turėtų derėti tarpusavyje. Geriausia, jei baldai būtų reguliuojamo aukščio – taip juos būtų galima pritaikyti pagal kiekvieno dirbančiojo individualius poreikius. Su darbo vieta susiję skausmai smukdo darbuotojų moralę ir yra viena pagrindinių nedalyvavimo darbe priežasčių.

Išvaizda

Dabar, kai pasirūpinote praktiniais aspektais, metas pagalvoti apie baldų išvaizdą. Jūsų biuro vaizdas yra tiesioginis jūsų įmonės atspindys, todėl veikiausiai norėtumėte, kad tas vaizdas būtų kiek įmanoma geresnis.

Pirmas dalykas, kurį reiktų apsvarstyti, yra biuro spalvinė gama ir išplanavimas. Atsižvelkite į sienų spalvas, žaliuzes ar užuolaidas. Baldų išvaizda neturėtų prieštarauti bendram erdvės jausmui, todėl visur stenkitės laikytis nuoseklumo. Būkite atsargūs rinkdamiesi spalvas: jei jaučiate, kad jums šioje srityje trūksta žinių, pasitelkite į pagalbą labiau patyrusį asmenį. Nebūkite pernelyg konservatyvus: biuras nebūtinai turi būti pilkas ir nuobodus. Kita vertus, jis neturėtų atrodyti ir kaip vaikų žaidimų kambarys. Jei dvejojate, verčiau pasirinkti subtilesnius, elegantiškus atspalvius.

Paprastas, tačiau solidžiai atrodantis biuras ne tik paskatins darbuotojus didžiuotis, kad jie dirba jūsų įmonėje, bet ir teigiamai paveiks jų nusiteikimą bei produktyvumą.

Priežiūra

Pasirinkite tokias apdailos medžiagas, spalvas ir audinius, kuriuos valyti būtų lengva. Juk nėra malonu, kai naujieji biuro baldai jau po kelių savaičių atrodo nešvarūs ir nuskurę. Stenkitės užtikrinti, kad baldai būtų reguliariai valomi ir prižiūrimi.

Jei iš anksto viską suplanuosite ir apgalvosite, naujų biuro baldų pirkimas nebus tokia sudėtinga užduotis. Tiesiog vadovaukitės pateiktais patarimais ir tikrai nesuklysite. Nepamirškite, kad viena geriausių vietų įsigyti biuro baldus – parduotuvė b-a.eu. Čia jus pasitiks žemos kainos, gausybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Internetu pirkti pigiau ir patogiau!