EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Biuro baldai internetu

Išpardavimai Visi
Darbo stalas Jowisz Darbo stalai

Darbo stalas Jowisz

Kaina: 96.39 €117.45 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas Laptop Darbo stalai

Darbo stalas Laptop

Kaina: 61.88 €75.40 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Stella Darbo stalai

Rašomasis stalas Stella

Kaina: 70.20 €85.55 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Mikolaj Darbo stalai

Rašomasis stalas Mikolaj

Kaina: 64.26 €78.30 €
Žiūrėk ČIA
Kompiuterio stalas B-07 Darbo stalai

Kompiuterio stalas B-07

Kaina: 35.00 €47.86 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas Max Darbo stalai

Darbo stalas Max

Kaina: 63.00 €76.77 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Kėdė HAMILTON

Kaina: 99.99 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė ALEX

Kaina: 48.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė RUBIN

Kaina: 123.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė Taurus

Kaina: 125.01 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Carbon

Kaina: 77.00 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Zoom

Kaina: 84.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Darbo stalas Biurko 01

Kaina: 49.30 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas Max Darbo stalai

Darbo stalas Max

Kaina: 63.00 €76.77 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas Max 1 Darbo stalai

Darbo stalas Max 1

Kaina: 56.88 €69.31 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas Max 2 Darbo stalai

Darbo stalas Max 2

Kaina: 63.00 €76.77 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Mini Darbo stalai

Rašomasis stalas Mini

Kaina: 42.05 €44.08 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas kampinis Gufi Darbo stalai

Darbo stalas kampinis Gufi

Kaina: 109.07 €132.91 €
Žiūrėk ČIA
 


Biuro baldai internetu pigiau ne tik direktoriui

Biuro baldai reikalingi ne tik tais atvejais, kai esate įmonės direktorius ar už baldus atsakingas darbuotojas. Be patogaus rašomojo stalo ir tuo labiau biuro kėdės šių laikų namai neįsivaizduojami. Prie kompiuterio praleidžiame tikrai daug laiko, daugelis darbe, kone visi - namuose. Tad patogi, kokybiška, reguliuojama biuro kėdė reikalinga kiekvienam. O svarbu ir tai, jog geras baldas gali netgi papuošti tiek jūsų namus, tiek įmonės biuro patalpas.

Darbui ir klientų priėmimui biure skirtas kėdes galima būtų suskirstyti į tris pagrindines kategorijas. Daugiausiai būna darbuotojams skirtų kėdžių. Tokios kėdės turi būti patogios, reguliuojamo aukščio ir su atlošais rankoms. Taisyklinga, nevarginanti sėdėsena prie kompiuterio yra vienas veiksnių, leidžiančių užtikrinti darbuotojų produktyvumą. Tad jei esate įmonės vadovas ir norite gerų rezultatų iš darbuotojų, aprūpinkite juos patogia darbo vieta. Pirmiausia - gera biuro kėde.

Neišvengiamai savo vietą įmonės patalpose turi ir vienas ar keli vadovai. Jiems skirtos kėdės funkciškai iš esmės nesiskiria nuo darbuotojų kėdžių. Reguliuojamas aukštis, atlošai rankoms, galimybė suktis - būtini biuro kėdės vadovui atributai. Kita vertus, vadovo kėdė gali ir dažniausiai turi išsiskirti. Tad biuro kėdės, skirtos vadovams, paprastai turi ir įvairių prabangos elementų, yra didesnės, dažnai dengtos oda. Savo kabinete dažnai priiminėjant verslo partnerius ir klientus solidi vadovo kėdė gali būti reikšminga jūsų reputacijai. Tačiau jokiu būdu nereikėtų pamiršti patogumo ir kokybės.

Štai klientams jūsų įmonėje galima pasiūlyti ir kur kas paprastesnes kėdes. Lankytojų kėdėms visai nereikia nei aukščio reguliavimo galimybės, nei patogių atlošų rankoms. Paprastai klientai lankosi gana neilgai, tad paprastos lankytojams skirtos jiems puikiai tiks. Tokios kėdės bus gerokai pigesnės, tad nereikės pernelyg daug investuoti ten, kur nebūtina. Na o prireikus jas puikiai galima panaudoti įmonės susirinkimams.

Žinoma, geriausia yra tuomet, kai savo biure galite turėti visą tam skirtą baldų kolekciją. Vienodos kėdės, panašaus dizaino lentynos bei stalai atrodys kur kas geriau. Tokias kolekcijas renkasi daugumai naujai besikuriančių biurų - pavienių baldų pirkimas ir bandymas juos suderinti reikalauja ne tik papildomai laiko, bet ir finansinių išteklių. O vienodas baldų dizainas neišvengiamai suteikia jums ir jūsų įmonei solidumo.

Mes galime pasiūlyti įvairių kelių kolekcijų baldų. Taip jūs galite įsigyti tik tuos baldus, kurių jums reikia. Reikia lentynos su stalčiais ir nedidelio stalo? O galbūt konteinerio dokumentams ir didelės atviros lentynos? Galime pasiūlyti įvairių baldų, kurie tarpusavyje bus labai panašūs, puikiai derės jūsų kabinete. O jums nereikės perkant kolekciją galvoti, ką daryti su visai nereikalinga lentyna ar per dideliu stalu. Išsirinksite tik tai, ko reikia.

Kas svarbiausia perkant biuro baldus tiek savo įmonei, tiek darbo kambariui namuose? Visuomet stenkitės, kad baldai būtų patogūs, geriausiai - reguliuojami. Na o kitas svarbus kriterijus - tai baldų kokybė. Apsitrynę stalų kampai ar greit sugedę biuro kėdžių aukščio reguliavimo mechanizmai nei patiks jums, nei padarys įspūdį jūsų verslo partneriams. Mes galime pasiūlyti aukštos kokybės biuro baldus už patrauklią kainą ir su patogiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Profesionalūs biuro baldai apima profesionalias biuro kėdes, minkštus biuro baldus, profesionalius biuro stalus, minkštus biuro baldus ir kita.

Profesionalios biuro kėdės apima darbuotojo kėdes, vadovo kėdes, lankytojo kėdes ir kitas kėdes.

Vadovo kėdes galite rinktis tokias kaip: Montello, Monti, MARK, VIPER, KANSAS, VICTOR, EXPERT, BRIAN, DALTON ir kita, skirtingų kainų, gamintojų: HALMAR, Signal, InterLink SAS, spalvų: balta, juoda, oranžinė, ruda, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminta ir kita.

Dar keletas patarimų renkantis biuro baldus :

Renkantis vadovo kėdę reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jos funkcionalumą, ilgaamžiškumą, bet ir į jos išvaizdą, nes tai yra kartu ir biuro įvaizdžio dalis.

Kėdė kuria biuro interjerą ir yra įmonės vizitinė kortelė, kurią mato klientai, konkurentai.

Renkantis kėdę turi būti su atlošu ir porankiais. Ji turėtų būti patogi, funkcionali bei leidžianti lengvai ir laisvai judėti, pasirinkti patogią sėdėjimo padėtį.

Gera sėdynė turėtų būti gana gili, kad palaikytų klubus.

Kėdė turėtų turėti reguliuojamą funkciją, kurios aukštis būtų pritaikomas pagal žmogaus arba darbo specifikos reikmes. 40–55 cm nuo grindų – rekomenduojamos darbo kėdės sėdynės aukštis. Taip pat kėdė turėtų truputį pasvirti į priekį, kai reikia dirbti pasilenkus.

Kėdė turėtų turėti reguliuojamą funkciją, kurios aukštis būtų pritaikomas pagal žmogaus arba darbo specifikos reikmes. 40–55 cm nuo grindų – rekomenduojamos darbo kėdės sėdynės aukštis. Taip pat kėdė turėtų truputį pasvirti į priekį, kai reikia dirbti pasilenkus.

Kėdės atlošas turėtų palaikyti viršutinę ir žemutinę nugaros dalis. Reguliuojama taip, kad atitiktų natūralų nugaros išlinkimą, primenantį „S“ raidę (ypač svarbu), su reguliuojamu polinkio kampu.

Porankiai turėtų būti gana minkšti ir platūs, kad rankoms būtų patogu. Ne per ilgi, kad netrukdytų pasiekti darbo erdvę, įrankius, galima būtų patogiai atremti dilbius, atpalaiduoti pečius. Kad prilaikytų rankas ir sumažintų pečių ir kaklo slankstelių nuovargį rekomenduojami porankiai ne trumpesni kaip 25 cm, jų plotis 5–7 cm.

Kėdės pagrindas turėtų garantuoti stabilumą, būti gana platus, turėti penkis ratukus ir kt.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad reikia ir kuo dažniau pajudėti, daryti pertraukas, nes per ilgas sėdėjimas tiek prie kompiuterio ir ne tik gali pakenti sveikatai.

Kėdes galima rinktis nuo plastikinių iki prabangiai atrodančių odinių ar blizgaus lako paviršių kėdžių.

Profesionalius biuro stalus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Renkantis biuro stalą reikėtų atsižvelgti į verslo pobūdį, biuro erdvę, komfortą, kiekvieno darbuotojo poreikius ir kita.

Taip pat renkantis biuro stalą reikia atkreipti dėmesį į stalo ergonomiką: tarpą kojoms, erdvę už stalo, darbinę erdvę, klaviatūros aukštį, kitus papildomus komponentus ir kita.

Standartiniai ofisiniai stalai paprastai būna apie 76 cm aukščio. Taip pat svarbi yra vieta biure. Idealiu atveju darbuotojui turėtų tekti apie 107 cm vietos už stalo, kad tilptų kėdė ir pakaktų erdvės minimaliam judėjimui. Taip pat reikėtų žinoti, kad stalviršis turi būti pakankamai didelis, kad sutalpintų darbui reikalingą įrangą, darbo priemones, dokumentus ir kita. Todėl kartu reikėtų atsižvelgti ir tai koks darbo pobūdis vyrauja, kokias užduotis atlieka darbuotojai ir kita.

Klaviatūra dedama ant stalo užima nemažai vietos, todėl geriausiai būtų stalas su specialiu klaviatūros padėklu, montuojamu standartiniame aukštyje.

Taigi čia tik keletas aspektų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis biuro stalą.

Minkšti baldai skirti maloniam pasisėdėjimui, poilsiui, bendravimui. Jie puikiai papildo ir puošia interjerą.

Minkštus biuro baldus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų išmatavimų, kainų, spalvų, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Na, o minkšti biuro baldai turėtų būti patogūs, patrauklūs, kartu sustiprintų malonią bei jaukią Jūsų biuro aplinką.

Taigi profesionalius biuro baldus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.