EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Biuro baldai internetu

Išpardavimai Visi
Biuro kėdė darbuotojui Q-248 Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Q-248

Kaina: 64.00 €78.30 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė darbuotojui Q-128 Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Q-128

Kaina: 59.00 €71.05 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė darbuotojui Q-078 Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Q-078

Kaina: 58.00 €69.60 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė darbuotojui Q-083 Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Q-083

Kaina: 50.00 €58.00 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė vadovui Q-102 Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-102

Kaina: 80.30 €105.85 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė vadovui Q-199 Biuro kėdės

Biuro kėdė vadovui Q-199

Kaina: 90.21 €118.89 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Biuro kėdė darbuotojui Q-020 aksomas Biuro kėdės

Biuro kėdė darbuotojui Q-020 aksomas

Kaina: 62.70 €82.66 €
Žiūrėk ČIA

Pasukama biuro kėdė VANGALOO DM8136, juoda

Kaina: 35.70 €
Žiūrėk ČIA

Pasukama biuro kėdė VANGALOO DM8136, juoda su mėlynu atlošu

Kaina: 35.70 €
Žiūrėk ČIA

Pasukama biuro kėdė VANGALOO DM8136, juoda su žaliu atlošu

Kaina: 35.70 €
Žiūrėk ČIA

Pasukama biuro kėdė VANGALOO DM8136, juoda su oranžiniu atlošu

Kaina: 35.70 €
Žiūrėk ČIA

Pasukama biuro kėdė VANGALOO DM8101, raudona/juoda

Kaina: 37.30 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Darbo stalas Jocker LP Darbo stalai

Darbo stalas Jocker LP

Kaina: 112.32 €139.20 €
Žiūrėk ČIA
Kompiuterio stalas B-14 Darbo stalai

Kompiuterio stalas B-14

Kaina: 54.89 €61.24 €
Žiūrėk ČIA
Kompiuterio stalas B-18 Darbo stalai

Kompiuterio stalas B-18

Kaina: 80.90 €90.21 €
Žiūrėk ČIA
Kompiuterio stalas B-233 Darbo stalai

Kompiuterio stalas B-233

Kaina: 33.00 €40.60 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas NARVIK B1 Darbo stalai

Rašomasis stalas NARVIK B1

Kaina: 59.70 €66.60 €
Žiūrėk ČIA
Vadovo kėdė CHAIRMAN 400 Brown Biuro kėdės

Vadovo kėdė CHAIRMAN 400 Brown

Kaina: 544.74 €638.00 €
Žiūrėk ČIA
 

5 naudingi patarimai perkantiems biuro baldus

Biuro baldų pirkimas – įdomus ir smagus, bet tuo pačiu ir labai atsakingas užsiėmimas. Šis procesas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti: yra daugybė pasirinkimo galimybių bei svarbių niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Prieš pradėdami rinktis biuro baldus, tikriausiai jau žinote, kiek darbuotojų ir vadovų dirbs įvairiuose padaliniuose, ir kiek baldų jiems reikės, tačiau nepamirškite ir kitų svarbių erdvių: posėdžių salės, poilsio kambario bei registratūros.

Nesvarbu, perkate baldus naujam ar esamam biurui, čia rasite penkis naudingus patarimus, kad biuro baldų pirkimo procesas būtų lengvesnis.

Biudžetas

Kaip ir visur kitur versle, turite atsižvelgti į savo biudžeto galimybes. Jums reikia konkrečiai žinoti, kiek ir kokių baldų jums reikia. Dalį pinigų pasilikite nenumatytiems atvejams bei ateities pirkiniams. Tada sužinokite pagrindinių norimų baldų apytiksles kainas ir apskaičiuokite, kiek pinigų galite jiems išleisti. Tai padarę, galite pradėti rinktis geriausius variantus pagal savo finansines galimybes.

Vieta

Prieš pasirenkant baldus, labai svarbu žinoti erdvės išplanavimą ir grindų plotą. Erdvė dažnai yra ribota, todėl, jei pasirinksite netinkamo dydžio darbo stalus, turėsite rimtų problemų juos sutalpindami. Nepamirškite ir kitų biuro baldų, kurie užima didelę dalį vietos: dokumentų lentynų, spintelių ir t.t.

Pasirūpinkite, kad darbo stalai nebūtų pernelyg arti vienas kito: darbuotojai turi turėti galimybę laisvai atsisėsti bei pakilti nuo stalo, taip pat būtina palikti pakankamai vietos laisvam judėjimui aplinkui.

Kuo kruopščiau viską suplanuosite iš anksto, tuo mažiau vargo turėsite vėliau, rinkdamiesi baldus. Jei kyla abejonių, nusibraižykite biuro planą ir, pritaikę mastelį, pabandykite sutalpinti jame potencialius baldus.

Komfortas

Kaip ir daugelis pirkėjų, prioritetą tikriausiai teiktumėte gerai atrodantiems baldams už gerą kainą, tačiau pirmiausiai turėtumėte pagalvoti apie savo darbuotojų patogumą. Už naujųjų biuro stalų darbuotojai praleis didžiąją dalį darbo laiko, todėl, jei norite, kad jie būtų gerai nusiteikę ir produktyvūs, pasirūpinkite komfortiška darbo vieta.

Įsitikinkite, kad baldai būtų ergonomiškai suprojektuoti. Tai padės išvengti su darbu susijusių traumų, sumažins stresą bei įtampą. Kėdžių ir stalų aukštis turėtų derėti tarpusavyje. Geriausia, jei baldai būtų reguliuojamo aukščio – taip juos būtų galima pritaikyti pagal kiekvieno dirbančiojo individualius poreikius. Su darbo vieta susiję skausmai smukdo darbuotojų moralę ir yra viena pagrindinių nedalyvavimo darbe priežasčių.

Išvaizda

Dabar, kai pasirūpinote praktiniais aspektais, metas pagalvoti apie baldų išvaizdą. Jūsų biuro vaizdas yra tiesioginis jūsų įmonės atspindys, todėl veikiausiai norėtumėte, kad tas vaizdas būtų kiek įmanoma geresnis.

Pirmas dalykas, kurį reiktų apsvarstyti, yra biuro spalvinė gama ir išplanavimas. Atsižvelkite į sienų spalvas, žaliuzes ar užuolaidas. Baldų išvaizda neturėtų prieštarauti bendram erdvės jausmui, todėl visur stenkitės laikytis nuoseklumo. Būkite atsargūs rinkdamiesi spalvas: jei jaučiate, kad jums šioje srityje trūksta žinių, pasitelkite į pagalbą labiau patyrusį asmenį. Nebūkite pernelyg konservatyvus: biuras nebūtinai turi būti pilkas ir nuobodus. Kita vertus, jis neturėtų atrodyti ir kaip vaikų žaidimų kambarys. Jei dvejojate, verčiau pasirinkti subtilesnius, elegantiškus atspalvius.

Paprastas, tačiau solidžiai atrodantis biuras ne tik paskatins darbuotojus didžiuotis, kad jie dirba jūsų įmonėje, bet ir teigiamai paveiks jų nusiteikimą bei produktyvumą.

Priežiūra

Pasirinkite tokias apdailos medžiagas, spalvas ir audinius, kuriuos valyti būtų lengva. Juk nėra malonu, kai naujieji biuro baldai jau po kelių savaičių atrodo nešvarūs ir nuskurę. Stenkitės užtikrinti, kad baldai būtų reguliariai valomi ir prižiūrimi.

Jei iš anksto viską suplanuosite ir apgalvosite, naujų biuro baldų pirkimas nebus tokia sudėtinga užduotis. Tiesiog vadovaukitės pateiktais patarimais ir tikrai nesuklysite. Nepamirškite, kad viena geriausių vietų įsigyti biuro baldus – parduotuvė b-a.eu. Čia jus pasitiks žemos kainos, gausybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Internetu pirkti pigiau ir patogiau!