Prieškambario spinta GRAND Prieškambario komplektai
Turime sandėlyje
127.98 € / 1 vnt

Prieškambario Komplektas Garderoba 01 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas MIKA Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas LUNA blizgi Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas LUNA Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas PRINCE 2 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas PRZEDPOKOJ 4 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas RACK 5 blizgi Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas PRZEDPOKOJ 6 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas GRAND Prieškambario komplektai

Prieškambario kompektas MAX Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas PRZEDPOKOJ 5 Prieškambario komplektai

Prieškambario Komplektas P-006 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas RACK 5 Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas NORDIS 6 Prieškambario komplektai

Prieškambario baldų komplektai: kokį pasirinkti?

Prieškambario baldų pasiūla labai plati: šie baldai gaminami įvairaus dizaino ir gali būti naudojami tiek dekoratyviniais, tiek praktiniais sumetimais. Visai nesvarbu, ar ieškote klasikinių medžio masyvo, ar moderniai atrodančių baldų, šiame vadove rasite visą reikiamą informaciją apie prieškambario baldus. Čia pateiksime prieškambario baldų komplektų bei populiariausių jų komponentų apžvalgą ir duosime keletą naudingų patarimų, kad pasirinktumėte geriausią variantą savo namams.

Populiariausi prieškambario baldų komplektų komponentai

Konsoliniai staliukai

Ko gero, populiariausias prieškambario baldas. Konsolinis staliukas idealiai tinka prie įėjimo į jūsų namus. Tokie staliukai projektuojami taip, kad būtų gana aukšti ir siauri, todėl neatrodo griozdiškai, o atvirkščiai – susilieja su prieškambario aplinka.

Kita itin svarbi savybė – šių staliukų praktiškumas. Dažniausiai jie turi vieną ar kelis nedidelis stalčius, skirtus smulkių daiktų, tokių kaip raktai, laikymui. Taip pat jie gali turėti lentyną, skirtą daiktadėžėms, krepšiams, ar dekoracijoms laikyti.

Batų lentynos

Daugelio prieškambarių vaizdą stipriai gadina batai, paskleisti ištisai grindų. Tai ne tik atrodo be galo netvarkingai, bet ir yra nepatogu bei nesaugu. Nesikrimskite – tinkama batų lentyna gali greitai išspręsti šią problemą.

Įvairių batų lentynų dydžiai labai skirtingi, todėl tinkamą variantą galima rasti kiekvieniems namams, priklausomai nuo to, kiek laisvos vietos turite. Nuo plačių ir žemų iki aukštų ir siaurų, batų lentynų yra įvairių formų ir dydžių, kad atitiktų kiekvieno pirkėjo poreikius.

Kiek batų tokioje lentynoje galima laikyti, žinoma, priklausys nuo jos dydžio. Vis dėlto, jei abejojate, verčiau rinkitės mažesnį variantą. Didelės batų lentynos gali talpinti 20 ir daugiau porų batų, tačiau kiek iš šių batų iš tikrųjų reguliariai avite? Galbūt būtų geriau, jei prie laukujų stovėtų mažesnė lentyna, o rečiau avimi batai būtų laikomi kitur (pavyzdžiui, miegamojo spintoje)?

Suoliukai - daiktadėžės

Tai labai populiarus baldas, nes jis gali būti naudojamas dviems tikslams vienu metu: kaip suoliukas ir kaip daiktų sandėliavimo vieta. Jis idealiai tinka prieškambariui, nes suteikia daug vietos daiktams, be to, ant jo galima prisėsti, kai reikia apsiauti ar nusiauti batus.

Itin svarbu, kad jūsų pasirinktas suoliukas - daiktadėžė, būtų kokybiškas ir tvirtas. Išimant batus ir kitus daiktus, suoliuko dangtis bus atidaromas ir uždaromas šimtus kartų per metus, be to, sėdimoji vieta turės išlaikyti kiekvieno namų gyventojo ir svečio svorį. Dėl šios priežasties verta rinktis kietmedžio (pavyzdžiui, ąžuolo) suoliuką. Žinoma, visuomet galima įsigyti ir paprastesnių daiktadėžių be sėdimosios vietos.

Veidrodžiai

Prieškambaris sunkiai įsivaizduojamas be veidrodžio. Jis vizualiai praplečia erdvę ir gerai atspindi šviesą, todėl padeda apšviesti prieškambarį, kur paprastai trūksta dienos šviesos. Kitas veidrodžio privalumas – prieš išeinant iš namų visuomet galite patikrinti savo išvaizdą, ir tam jums nebereiks eiti į kitą kambarį.

Populiaresni yra dideli veidrodžiai, nes jie paprastai suteikia išvardintus privalumus. Be to, didesniais veidrodžiais patogiau naudotis tiek žemiems, tiek aukštiems žmonėms, atitinkamai nesistiebiant ir nepritūpiant. Šia funkciją gali atlikti ir keletas mažesnių veidrodžių, pakabintų vienas šalia kito. Be to, toks interjero sprendimas atrodys originaliai ir šiuolaikiškai.

Kiti prieškambario baldai

Be jau išvardintų baldų, prieškambaryje neretai naudojamos ir lentynos bei spintos. Jose galima laikyti įvairius daiktus, pradedant lauko drabužiais, baigiant dekoracijomis ir įvairiomis smulkmenomis. Jei nusprendėte prieškambaryje pakabinti lentyną, pasirūpinkite kad ji būtų tinkamai pritvirtinta: prieškambaris yra, ko gero, „judriausia“ namų erdvė, todėl labai svarbu užtikrinti saugumą.

Pabaigai

Tikimės, kad šių patarimų dėka prieškambario baldų komplektą išsirinkti bus lengviau. Nepamirškite, kad viena geriausių vietų įsigyti baldus internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia visada žemos kainos, daugybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!