Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Skardinės tvoros, metalinės ir plieninės tvoralentės


Skardinės tvoros su plieninėmis tvoralentėmis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ramybės ir daugiau privatumo savo kiemui, nori apsaugoti teritoriją nuo smalsių žvilgsnių ar nepageidaujamų asmenų patekimo. Tokio tipo tvoros nereikalauja ypatingos priežiūros, yra patvarios, ilgaamžės, be to, jos puikiai dera prie bet kokio tipo namo fasado. Tai vienos iš populiariausių tvorų, kurias renkasi individualių namų, sodybų ar vasarnamių savininkai.

Skardinės segmentinės tvoros konstrukciją sudaro plieniniai tvoros stulpai bei plieninės cinkuotos skardos tvoralentės. Priklausomai nuo pagaminimo tipo, tvoralentes galima montuoti vertikaliai arba horizontaliai. Tokia tvora nereikalauja ypatingos priežiūros, nes metalinės tvoros skydai yra cinkuoti ir atsparūs bet kokioms oro sąlygoms. Jei tvoralentė bus nudažyta milteliniu būdu, jos atsparumas aplinkos poveikiui tik dar labiau padidės.

Skardinė tvora yra lengva, gana paprastai montuojama, todėl darbus galėsite atlikti ir patys. Įprastai skardinės tvoros segmentai yra pristatomi nesurinkti, tačiau juos surinkti ir sumontuoti nėra labai sudėtinga. Žinoma, jei nenorite gaišti laiko, galite kreiptis į specialistus, kurie skardinę tvorą sumontuos greitai ir kokybiškai.

Baiminatės, kad metalinė tvora gali greitai surūdyti? Tokia rizika žinoma yra, tačiau prieš perkant reikėtų atkreipti dėmesį ar jūsų išsirinkta metalinė tvora yra cinkuota ir dažyta milteliniu būdu. Jei tvoros profilio apdirbimas yra tinkamas, tai metalinės tvoros puikiai tarnauja ne vienerius metus ir nereikia baimintis, kad greitai praras savo išvaizdą.

Uždara ar atvira skardinė tvora?


Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir poreikių. Skardinės tvoros segmentai gali būti montuojami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, su didesniais tarpais tarp segmentų arba jų nepaliekant. Aklinai uždara skardinė tvora paslėps jūsų kiemą nuo smalsių žvilgsnių, tačiau į kiemą patekti mažiau šviesos.

Tvoros aukštis taip pat yra labai svarbus. Rinkdamiesi turite nuspręsti, kokia bus skardinės tvoros funkcija - tiesiog aptverti teritoriją ar saugoti savo asmeninį privatumą. Tiesa, reikia pabrėžti, kad aukštesnei nei 2 metrų tvorai jums reikės išsiimti specialų statybos leidimą.

Metalinės tvoros spalva


Be techninių charakteristikų taip pat yra labai svarbi ir metalinės tvoros spalva. Tinkamas pasirinkimas leis pilnai užbaigti jūsų namų eksterjerą. Skardinės tvoros spalvą galima rinktis iš plačios RAL spalvų paletės, tvoros segmentas gali būti matinis arba blizgus, lygiu ar ruplėtu paviršiumi.

Apibendrinant, ką reikėtų žinoti užsakant skardinę tvorą savo kiemo aptvėrimui


  • Horizontalus ar vertikalus tvoralentės tipas jums yra reikalingas
  • Vienpusis ar dvipusis tvoros segmentas
  • Kokie yra reikalingi tikslūs metalinės tvoros matmenys
  • Koks skardinės tvoros aukštis jums yra reikalingas
  • Jei jūsų sklypas nėra lygaus stačiakampio formos, reikėtų į tai atsižvelgti
  • Kokia tvoros spalva jums yra tinkamiausia
  • Tvorą montuosite patys ar samdysite specialistus

Skardinės segmentinės tvoros kaina


Skardinės tvoros kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo. Tokios tvoros kainą lemia reikalingi matmenys, medžiaga, spalva, stilius ir kiti parametrai. Skardines tvoras galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų (dažnai taikome akcijas skardinėms tvoroms) ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu.

Nesate tikri, kokia skardinė tvora (metalinė) jums geriausiai tiktų? Norite sužinoti tikslią skardinės tvoros kainą? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Skardinės tvoros yra gaminamos individualiai, o pristatome visoje Lietuvoje.