Pasiūlymai
Akcija Virintas tvoros tinklas rulonuose EURO FENCE, 100x75mm/ 1.8x25m, dengtas PVC Tvoros tinklai suvirinti plastifikuoti

Akcija Stulpas apvalus tinklinei tvorai EURO FENCE 48x2500 žalias Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
9.98 € 12.34 € / 1 vnt

Akcija Tvoros tinklas virintas dengtas PVC 2,2mm x100x75 mm H-1,8 m (25 m. rul ) pilkas RAL7016 Tvoros tinklai suvirinti plastifikuoti

Akcija Virintas tvoros tinklas rulonuose EURO FENCE, 100x75mm/ 1.8x25m, dengtas PVC Tvoros tinklai suvirinti plastifikuoti

Akcija Stulpas apvalus tinklinei tvorai EURO FENCE 48x2500 žalias Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
9.98 € 12.34 € / 1 vnt

Akcija Tvoros tinklas virintas dengtas PVC 2,2mm x100x75 mm H-1,8 m (25 m. rul ) pilkas RAL7016 Tvoros tinklai suvirinti plastifikuoti

Tvoros stulpas 60x40x2300 mm, cinkuotas, pilkas (RAL7016) Stulpai tvoroms

Tvoros segmentas 1230x2500x4 mm, cinkuotas, pilkas (RAL7016) Tvorų segmentai

Apvalus stulpas 38x1500 žalios spalvos (RAL6005) Stulpai tvoroms
Turime sandėlyje
9.30 € / 1 vnt

Universalus laikiklis segmentų tvirtimui Tvorų aksesuarai

Populiariausios prekės

Tvoros ir teritorijų aptvėrimo sistemos gera kaina


Tvora yra vienas iš baigiamųjų akcentų įrengiant teritoriją, tačiau užimantis toli gražu ne paskutinę vietą pagal svarbą. Tvora ne tik atlieka apsauginę funkciją, neleidžia patekti pašaliniams asmenims ar žvėrims, gyvūnams į teritoriją, bet ir puošia aplinką. Kokybiškos tvoros privalo būti patikimos, tinkamo dydžio bei ilgaamžės, jos turi apsaugoti nuo aplinkinių žvilgsnių ir tuo pačiu derėti prie vietovės, namo ar pastato stiliaus. Tvorų gamintojai pataria tvoras derinti būtent prie pagrindinio pastato fasado.

Žinoma, kiekvienas aptveriamas plotas yra skirtingos paskirties, tad ir tvora tokiai teritorijai tverti turi būti parinkta pagal atitinkamus kriterijus. Jei gyvenamųjų namų, kotedžų ar sodybų teritorijos aptvėrimui tvoros yra pasirenkamos atsižvelgiant tiek į funkcionalumą, tiek į estetinį vaizdą, grožį, tai komerciniams objektams skirta tvora pirmiausia turi atlikti saugumo funkciją.

Tvoros yra gaminamos įvairiausių tipų. Jos gali būti mūrinės, betoninės, metalinės, medinės, vielinės - tinklinės ar segmentinės, taip pat aptvėrimo sprendimams yra naudojamos dirbtinių lapų gyvatvorės. Kiekvienas tvoros tipas yra pritaikomas skirtingoms reikmėms, tad šioje apžvalgoje aptarsime visus tvorų tipus, kokioms teritorijoms tverti tvoros yra skirtos, koks yra populiariausias tvoros pasirinkimas bei kaip išsirinkti patikimą tvorą pigiau - gera kaina.

Tinkamiausios tvoros pasirinkimas yra vienas svarbiausių kriterijų


Jei planuojate aptverti savo namo, kotedžo ar sodybos teritoriją, greičiausiai jums bus reikalinga ne tik tvora nuo kaimynų smalsių žvilgsnių, bet ir vizualiai gražus, estetiškas sprendimas, kuris puikiai turės derėti su jūsų namo fasadu ir bendra aplinka. Gyvenamųjų namų teritorijos aptvėrimui galima rinktis iš itin gausaus, įvairiausio tipo tvorų pasirinkimo. Vis dar mėgstamas, tačiau ne itin ekonomiškai naudingas yra aptvėrimas medine tvora. Nors medinės tvoros yra termiškai apdorojamos, tačiau mediena bijo saulės spindulių, bėgant laikui spalva ima blukti, tamsėti, todėl laikas nuo laiko tokią tvorą reikės atnaujinti. Nušveisti atsilupusius dažus, perdažyti ar iš naujo padengti kitomis medienos apsaugos priemonėmis.

Jei nenorite skirti tiek daug laiko ir pastangų, alternatyvus ir šiuo metu itin populiarus yra skardinės tvoros sprendimas. Jūs galite rinktis vertikalius arba horizontalius tvoralentės profilius, o vizualiai tokio tipo tvora yra labai panaši į medinę tvorą. Tačiau didžiausias jos privalumas - atsparumas aplinkos poveikiui. Cinkuota ir milteliniu būdu dažyta tvora nebijo saulės spindulių, lietaus, šalčio. Jos tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis. Be to, skardinės tvoros montavimas yra gana nesudėtingas, nes tvora gaminama segmentais, tad juos reikia tiesiog pritvirtinti prie tvoros stulpo.

Betoninės tvoros yra masyvesnės, tačiau tvirtesnės, ilgaamžės. Betoninis tvoros stulpo blokelis gali būti skaldyto akmens imitacijos, taip pat galimas gana įvairus spalvų pasirinkimas. Jei rinksitės betoninę tvorą, turite nuspręsti, kokį tvoros užpildą pasirinksite. Jis gali taip pat būti betoninis, galite rinktis metalinius (galbūt rankų darbo, kalvio pagamintus užpildus) ar medinius. Žinoma, šiuo atveju reikėtų įvertinti visus tokios tvoros įrengimo ir priežiūros kaštus.

Ieškant pačios pigiausios tvoros namo ar sodybos teritorijos aptvėrimui, galite rinktis 2D ir 3D segmentines arba tinklines tvoras. Žinoma, jos neturi tokios puikios išvaizdos, tačiau savo funkciją - apriboti patekimą į teritoriją atlieką. Tad jei reikalinga paprasta, pigiausia tvora nuo kaimynų, šis sprendimas yra geriausias.

Tiesa, kada reikia tvirto, patikimo ir nebrangaus sprendimo, 2D - 3D segmentinės tvoros yra puikus pasirinkimas aptveriant pramonines - sandėlių, gamyklų, oro uostų, logistikos centrų ir kitų objektų teritorijas. Standžios suvirintos vielos segmentas yra pakankamai tvirtas, jo taip lengvai neišlauš. Tokia segmentinė tvora yra atspari korozijai, nes jai gaminti naudojama cinkuota viela. Segmentinės tvoros būna skirtingų aukščių, vielos storių bei akutės pločių. Vielos storį galima pasirinkti nuo 3 mm iki 5 mm. Galimas aukštis – nuo 1 m iki 2,3 m.

Kokia geriausia tvora nuo gyvūnų, laukinių žvėrių ar didelėms teritorijoms tverti


Aptveriant miškingas teritorijas, pavyzdžiui, jas atskiriant nuo kelių, autostradų dažniausiai yra naudojamos tinklinės tvoros. Tai vielinė tvora, kurios mazgas gali būti apsuktas, regztas ar pintas. Šio tipo tvoros yra gaminamos skirtingo atsparumo, tad priklausomai nuo to, ar turės saugoti tvora nuo gyvūnų, galite pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Nuo laukinių gyvūnų patariama rinktis stipresnę, tvirtesnę tvorą, o naminiams gyvūnams, ypač jei jie nėra dideli, pakaks ir mažiau tvirtos, tačiau pigesnės tvoros.

Tinklines tvoras taip pat naudoja tveriant dideles sodybų teritorijas, ganyklas ir kitas vietas, kur yra poreikis apsisaugoti tvora nuo žvėrių, apriboti besiganančių gyvūnų judėjimą. Tinklinės tvoros montavimas yra gana paprastas, kadangi ji parduodama rulonais, o tvirtinama tiesiai ant tvoros stulpo. Tokiu būdu galima greitai ir nesudėtingai aptverti dideles teritorijas. Kainos atžvilgiu vielinė tvora yra pats optimaliausias sprendimas.

Kokybiška tvora pigiau, perkant internetu


Taigi, renkantis tvorą būtina atkreipti dėmesį į daugelį dalykų, iš kurių pagrindiniai yra tinkamumas, tvoros kaina, ilgaamžiškumas, estetinis vaizdas ir praktiškumas. Kaip ir minėjome, namų ar kotedžų teritorijos aptvėrimui skirtą tvorą reikėtų rinktis ne tik pagal kainą, bet ir estetinį vaizdą, jos kokybę ir ilgaamžiškumą. Jei nenorite papildomai investuoti į jos tvarkymą ir priežiūrą, geriausia tvora tokiu atveju bus metalinė arba betoninė. Pigiausia tvora - tinklinė, tačiau ji nėra tokia išvaizdi ir gali būti, kad po kurio laiko norėsis ją pakeisti. Žinoma tinklinės ruloninės tvoros ar segmentinės tvoros yra idealus pasirinkimas aptveriant dideles pramonines teritorijas, miškingas vietoves, ganyklas, apsaugant jas nuo laukinių žvėrių. Tad kiekvienu individualiu atveju reikėtų rinktis tvorą pagal jos tiesioginę paskirtį. Tokiu atveju turėsite ilgaamžį, finansiškai pigesnį sprendimą.

Mūsų kataloge galite rasti itin platų visų tipų tvorų pasirinkimą. Nuolat atnaujiname savo katalogą, kad galėtume pasiūlyti geriausius ir naujausius sprendimus. Jei nesate tikri, kokia tvora jums geriausiai tiktų arba domina konkrečios tvoros kaina - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą produkciją, patarsime, kokį sprendimą geriausia pasirinkti.

Užsisakyti tvorą internetu galite greitai ir paprastai mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tiesiog išsirinkite dominančios tvoros tipą, nurodykite reikalingą kiekį ir mes pristatysime jūsų įsigytas prekes į bet kurį Lietuvos miestą.