EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Rankiniai laikrodžiai

Išpardavimai Visi
Vyriškas laikrodis Festina Chrono 16678/4 Vyriški laikrodžiai

Vyriškas laikrodis Festina Chrono 16678/4

Kaina: 159.05 €163.50 €
Žiūrėk ČIA
Chronometras Spokey PLUNDER3 Sportiniai laikrodžiai

Chronometras Spokey PLUNDER3

Kaina: 11.35 €12.25 €
Žiūrėk ČIA
Chronometras Spokey PLUNDER4 Sportiniai laikrodžiai

Chronometras Spokey PLUNDER4

Kaina: 11.08 €12.44 €
Žiūrėk ČIA
Chronometras Spokey PLUNDER5 Sportiniai laikrodžiai

Chronometras Spokey PLUNDER5

Kaina: 10.53 €11.53 €
Žiūrėk ČIA
Vyriškas laikrodis NESTEROV  H0957A02-13EB Vyriški laikrodžiai

Vyriškas laikrodis NESTEROV H0957A02-13EB

Kaina: 200.88 €278.46 €
Žiūrėk ČIA
Vyriškas laikrodis NESTEROV  H0957A02-13EN Vyriški laikrodžiai

Vyriškas laikrodis NESTEROV H0957A02-13EN

Kaina: 200.88 €278.46 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Išmanusis laikrodis Garett G26, juodas

Kaina: 68.14 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Daniel Klein DK11463-2

Kaina: 27.83 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Casio Collection W-218H-4B2VEF

Kaina: 16.55 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Slazenger Style&Pure SL.9.6228.3.01

Kaina: 51.40 €51.41 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Slazenger Style&Pure SL.9.6228.3.02

Kaina: 51.40 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Slazenger Style&Pure SL.9.6234.3.03

Kaina: 60.94 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vyriškas laikrodis Vostok Europe YM26-5609256

Kaina: 373.85 €
Žiūrėk ČIA

Išmanusis laikrodis Garmin Forerunner 35 Optic fitness GPS

Kaina: 211.88 €
Žiūrėk ČIA

Laikrodis Claude Bernard Slim Line 41 mm 20219 3M BUINRO

Kaina: 192.60 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Tommy Hilfiger Jenna 1781945

Kaina: 195.68 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Michael Kors Smartwatch Sofie MKT5062

Kaina: 407.95 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Seiko Prospex Turtle Save The Ocean SRPD21K1

Kaina: 482.05 €
Žiūrėk ČIA
 

Renkatės laikrodį? Keletas taisyklių, kurias turėtumėte žinoti

Išsirinkti laikrodį gali atrodyti tikras galvosūkis, ypač, jei nesate šios srities žinovas. Laikrodžių kainos – labai įvairios: nuo keliasdešimties eurų kainuojančių paprasčiausių modelių iki kelių milijonų vertės prabangių žaisliukų. Laikrodžių gamintojų – šimtai, todėl nesunku pamesti galvą tokioje laikrodžių gausybėje. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės – kiekvienas pirkėjas gali rasti tai, kas jam patinka, už jam priimtiną kainą.

Tad kaip išsirinkti laikrodį, kuris ilgus metus patikimai tarnautų ir puoštų jūsų riešą? Štai keli patarimai:

Biudžetas

Svarbiausias veiksnys: tai, kiek galite išleisti laikrodžiui. Nors laiką rodo ir pigesni modeliai, šiais laikais, kai tikslų laiką galime bet kada pasitikrinti telefone, tai nebėra svariausia priežastis, dėl kurios perkame laikrodžius. Laikrodis, kaip vynas: visuomet pirkite geriausią, kokį galite sau leisti. Atsiminkite, kad tai ne tik puošmena, bet neretai ir puiki investicija, dėl kurios verta šį tą paaukoti. Juk kokybiški laikrodžiai dažnai tampa šeimos relikvija, keliaujančia iš kartos į kartą.

Kvarcinis ar mechaninis?

Tai vienas esminių laikrodžių skirtumų. Kvarcinių laikrodžių energijos šaltinis yra baterija, o mechaninių – prisukamos spyruoklės teikiama energija (visai kaip prisukamo vaikiško žaislo). Kvarciniai laikrodžiai pasižymi ypatingu tikslumu bei kur kas mažesne kaina. Be to, jie beveik nereikalauja jokios priežiūros. Mechaniniai laikrodžiai yra mažiau tikslūs, nei kvarciniai, tačiau jie yra tradicijos, trunkančios jau daugiau nei 500 metų, dalis. Tuo tarpu, pirmasis kvarcinis laikrodis, japonų gamintojo “Seiko” modelis “Astron”, buvo parduotas palyginti neseniai – 1969 metais. Nors šveicarų laikrodžių gamintojai taip pat ėmėsi konstruoti kvarcinius laikrodžius, „Seiko“ buvo pirmieji, paleidę šio tipo laikrodžius į rinką. Padengtas auksu, šis laikrodis tuomet tapo tikru prabangos bei technikos pažangos simboliu.

Kvarciniai laikrodžiai laikui matuoti naudoja mažyčius kvarco kristalus, integruotas mikroschemas bei ilgo gyvavimo baterijas. Rimtesnio gedimo atveju, tokio tipo laikrodžiai yra praktiškai nepataisomi. Mechaniniai laikrodžiai, jei tinkamai sureguliuoti ir gerai prižiūrimi, gali tarnauti amžinybę.

Absoliuti dauguma šiuo metu parduodamų laikrodžių yra baterijų palaikomi kvarciniai modeliai. Vis dėlto, jei mėgstate įvairius sraigtelius bei retro stilių arba tiesiog norite būti ištikimi senajai laikrodžių tradicijai, rinkitės mechaninį.

Prisukamas ar automatinis?

Šis klausimas aktualus tuo atveju, jeigu nusprendėte rinktis mechaninį laikrodį. Prisukamą laikrodį, kaip nurodo ir jo pavadinimas, būtina prisukti. Tradiciškai manoma, kad geriausias efektas pasiekiamas, kai laikrodis prisukamas kasdien, tiksliai tuo pačiu metu. Automatinis (arba kitaip – savaime prisisukantis) laikrodis, kaip ir prisukamas mechaninis laikrodis, turi rodykles varančią spyruoklę, tačiau jame papildomai įmontuotas mechanizmas, automatiškai prisukantis spyruoklę, laikrodžiui judant. Dėl šios patogios savybės daugelis vertina automatinius laikrodžius, tačiau jie turi ir kelis minusus. Dažnai būnant statiškoje padėtyje ar dirbant sėdimą darbą, spyruoklė neprisukama dėl nepakankamo judėjimo, todėl laikrodį reikia papildomai prisukti rankiniu būdu. Kitas trūkumas – laikrodžių, turinčių automatinį prisukimo mechanizmą, taisymas yra brangesnis, nei prisukamų ranka. Be to, pagalvokite ir apie tai, kad kasdienis laikrodžio prisukimas gali tapti maloniu ritualu.

Klasikinis ar sportinis?

Laikrodis, kurį dėvite biure, ne visada tiks einant į baseiną, keliaujant gamtoje ar maudantis duše. Klasikiniai laikrodžiai, kokie bebūtų: kvarciniai ar mechaniniai, įprastai būna plonesnio korpuso, mažesnio diametro ir paprastesnio dizaino. Tradiciškai gaminami iš tauriųjų metalų, jie puikiai dera prie formalaus stiliaus, tačiau nėra labai atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, ar smūgiams, skirtingai nei sportiniai laikrodžiai. Pavyzdžiui, tikri nardytojų laikrodžiai geba atlaikyti net iki 200 m gylį po vandeniu. Todėl rinkitės laikrodį, atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą.

Paprastas ar sudėtingas?

Tiek mechaniniai, tiek kvarciniai laikrodžiai, be įprasto laiko rodymo, neretai siūlo aibę papildomų funkcijų. Šios funkcijos, nors dažnai ir yra naudingos, papildomai apkrauna laikrodį ir padidina jo kainą. Viena dažniausiai naudojamų ir pageidaujamų funkcijų yra chronometras. Šią funkciją nesunku įdiegti kvarciniame laikrodyje, ir kur kas sunkiau mechaniniame, todėl tai neabejotai atsispindės laikrodžio kainoje. Kartais papildomos funkcijos yra daugiau pramoga, nei būtinybė: tikriausiai mažai kam aktualu, kokia šiuo metu mėnulio fazė, tačiau galimybė tai žinoti, pažvelgus į laikrodį ant riešo, savotiškai džiugina. Todėl įsitikinkite, kad papildomos funkcijos, jei tokias renkatės, būtų vienaip ar kitaip jums naudingos.