EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Rankiniai laikrodžiai internetu pigiau

Išpardavimai Visi
Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP60J003Y

Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP60J003Y

Kaina: 19.07 €19.80 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP81J012Y

Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP81J012Y

Kaina: 17.39 €18.05 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP81J015Y

Vaikiškas Laikrodis Q&Q VP81J015Y

Kaina: 17.39 €18.05 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas laikrodis CASIO LW-200-4AVEF

Vaikiškas laikrodis CASIO LW-200-4AVEF

Kaina: 30.21 €37.97 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas laikrodis LORUS R2379HX-9

Vaikiškas laikrodis LORUS R2379HX-9

Kaina: 36.48 €37.97 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas laikrodis LORUS R2381HX-9

Vaikiškas laikrodis LORUS R2381HX-9

Kaina: 42.92 €44.66 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Vaikiškas laikrodis Q&Q VR99J002Y

Kaina: 18.07 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Q&Q QA60J302Y

Kaina: 36.47 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Casio G-Shock GAX-100B-1AER

Kaina: 186.06 €
Žiūrėk ČIA

Laikrodis Komono Winston Deco Onyx KOM-W3011

Kaina: 93.51 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis MORGAN M1251WRG

Kaina: 68.62 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas Gino Rossi laikrodis GR2582AG

Kaina: 49.72 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vyriškas laikrodis Casio G-Shock GA-110-1BER

Kaina: 186.96 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Komono Magnus BLACK BLACK KOM-W1900

Kaina: 91.25 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Boccia Titanium 3246-02

Kaina: 157.11 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Vyriškas laikrodis Vostok Europe Anchar NH35A-5109248

Vyriškas laikrodis Vostok Europe Anchar NH35A-5109248

Kaina: 548.86 €585.76 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Citizen BH1671-04E

Kaina: 87.98 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Tissot T101.410.44.041.00

Kaina: 411.06 €
Žiūrėk ČIA
 

Renkatės laikrodį? Keletas taisyklių, kurias turėtumėte žinoti

Išsirinkti laikrodį gali atrodyti tikras galvosūkis, ypač, jei nesate šios srities žinovas. Laikrodžių kainos – labai įvairios: nuo keliasdešimties eurų kainuojančių paprasčiausių modelių iki kelių milijonų vertės prabangių žaisliukų. Laikrodžių gamintojų – šimtai, todėl nesunku pamesti galvą tokioje laikrodžių gausybėje. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės – kiekvienas pirkėjas gali rasti tai, kas jam patinka, už jam priimtiną kainą.

Tad kaip išsirinkti laikrodį, kuris ilgus metus patikimai tarnautų ir puoštų jūsų riešą? Štai keli patarimai:

Biudžetas

Svarbiausias veiksnys: tai, kiek galite išleisti laikrodžiui. Nors laiką rodo ir pigesni modeliai, šiais laikais, kai tikslų laiką galime bet kada pasitikrinti telefone, tai nebėra svariausia priežastis, dėl kurios perkame laikrodžius. Laikrodis, kaip vynas: visuomet pirkite geriausią, kokį galite sau leisti. Atsiminkite, kad tai ne tik puošmena, bet neretai ir puiki investicija, dėl kurios verta šį tą paaukoti. Juk kokybiški laikrodžiai dažnai tampa šeimos relikvija, keliaujančia iš kartos į kartą.

Kvarcinis ar mechaninis?

Tai vienas esminių laikrodžių skirtumų. Kvarcinių laikrodžių energijos šaltinis yra baterija, o mechaninių – prisukamos spyruoklės teikiama energija (visai kaip prisukamo vaikiško žaislo). Kvarciniai laikrodžiai pasižymi ypatingu tikslumu bei kur kas mažesne kaina. Be to, jie beveik nereikalauja jokios priežiūros. Mechaniniai laikrodžiai yra mažiau tikslūs, nei kvarciniai, tačiau jie yra tradicijos, trunkančios jau daugiau nei 500 metų, dalis. Tuo tarpu, pirmasis kvarcinis laikrodis, japonų gamintojo “Seiko” modelis “Astron”, buvo parduotas palyginti neseniai – 1969 metais. Nors šveicarų laikrodžių gamintojai taip pat ėmėsi konstruoti kvarcinius laikrodžius, „Seiko“ buvo pirmieji, paleidę šio tipo laikrodžius į rinką. Padengtas auksu, šis laikrodis tuomet tapo tikru prabangos bei technikos pažangos simboliu.

Kvarciniai laikrodžiai laikui matuoti naudoja mažyčius kvarco kristalus, integruotas mikroschemas bei ilgo gyvavimo baterijas. Rimtesnio gedimo atveju, tokio tipo laikrodžiai yra praktiškai nepataisomi. Mechaniniai laikrodžiai, jei tinkamai sureguliuoti ir gerai prižiūrimi, gali tarnauti amžinybę.

Absoliuti dauguma šiuo metu parduodamų laikrodžių yra baterijų palaikomi kvarciniai modeliai. Vis dėlto, jei mėgstate įvairius sraigtelius bei retro stilių arba tiesiog norite būti ištikimi senajai laikrodžių tradicijai, rinkitės mechaninį.

Prisukamas ar automatinis?

Šis klausimas aktualus tuo atveju, jeigu nusprendėte rinktis mechaninį laikrodį. Prisukamą laikrodį, kaip nurodo ir jo pavadinimas, būtina prisukti. Tradiciškai manoma, kad geriausias efektas pasiekiamas, kai laikrodis prisukamas kasdien, tiksliai tuo pačiu metu. Automatinis (arba kitaip – savaime prisisukantis) laikrodis, kaip ir prisukamas mechaninis laikrodis, turi rodykles varančią spyruoklę, tačiau jame papildomai įmontuotas mechanizmas, automatiškai prisukantis spyruoklę, laikrodžiui judant. Dėl šios patogios savybės daugelis vertina automatinius laikrodžius, tačiau jie turi ir kelis minusus. Dažnai būnant statiškoje padėtyje ar dirbant sėdimą darbą, spyruoklė neprisukama dėl nepakankamo judėjimo, todėl laikrodį reikia papildomai prisukti rankiniu būdu. Kitas trūkumas – laikrodžių, turinčių automatinį prisukimo mechanizmą, taisymas yra brangesnis, nei prisukamų ranka. Be to, pagalvokite ir apie tai, kad kasdienis laikrodžio prisukimas gali tapti maloniu ritualu.

Klasikinis ar sportinis?

Laikrodis, kurį dėvite biure, ne visada tiks einant į baseiną, keliaujant gamtoje ar maudantis duše. Klasikiniai laikrodžiai, kokie bebūtų: kvarciniai ar mechaniniai, įprastai būna plonesnio korpuso, mažesnio diametro ir paprastesnio dizaino. Tradiciškai gaminami iš tauriųjų metalų, jie puikiai dera prie formalaus stiliaus, tačiau nėra labai atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, ar smūgiams, skirtingai nei sportiniai laikrodžiai. Pavyzdžiui, tikri nardytojų laikrodžiai geba atlaikyti net iki 200 m gylį po vandeniu. Todėl rinkitės laikrodį, atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą.

Paprastas ar sudėtingas?

Tiek mechaniniai, tiek kvarciniai laikrodžiai, be įprasto laiko rodymo, neretai siūlo aibę papildomų funkcijų. Šios funkcijos, nors dažnai ir yra naudingos, papildomai apkrauna laikrodį ir padidina jo kainą. Viena dažniausiai naudojamų ir pageidaujamų funkcijų yra chronometras. Šią funkciją nesunku įdiegti kvarciniame laikrodyje, ir kur kas sunkiau mechaniniame, todėl tai neabejotai atsispindės laikrodžio kainoje. Kartais papildomos funkcijos yra daugiau pramoga, nei būtinybė: tikriausiai mažai kam aktualu, kokia šiuo metu mėnulio fazė, tačiau galimybė tai žinoti, pažvelgus į laikrodį ant riešo, savotiškai džiugina. Todėl įsitikinkite, kad papildomos funkcijos, jei tokias renkatės, būtų vienaip ar kitaip jums naudingos.