EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 655 42414
+370 699 62969
info@b-a.eu
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Rankiniai laikrodžiai

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Išmanioji apyrankė Smartband Garett Fit 15 Gray Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanioji apyrankė Smartband Garett Fit 15 Gray

Kaina: 49.99 €54.12 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Išmanioji apyrankė Smartband, Opaska Sportowa Garett Fit 11 Black Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanioji apyrankė Smartband, Opaska Sportowa Garett Fit 11 Black

Kaina: 58.98 €63.05 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 40%
Sportinė išmanioji apyrankė M3 su pulsometru Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Sportinė išmanioji apyrankė M3 su pulsometru

Kaina: 14.99 €25.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 43%
išmanioji apyrankė Hobbylane 115 plus Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

išmanioji apyrankė Hobbylane 115 plus

Kaina: 19.89 €35.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 23%
Išmanusis laikrodis su SIM kortele S02 Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanusis laikrodis su SIM kortele S02

Kaina: 22.98 €29.98 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 21%
Išmanioji apyrankė su kraujo spaudimo matavimo funkcija MT Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

Išmanioji apyrankė su kraujo spaudimo matavimo funkcija MT

Kaina: 30.00 €37.99 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Vaikiškas laikrodis Lego Star Wars BB-8 8020929

Kaina: 29.43 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Guess G Twist W0911L8

Kaina: 60.26 €
Žiūrėk ČIA

Sriegiuojantis sportinis dirželis Wotchi Apple Watch - Šiaurės melsva 42/44 mm

Kaina: 8.11 €
Žiūrėk ČIA

Laikrodis Doodle DO39001

Kaina: 40.15 €
Žiūrėk ČIA

Laikrodis Doodle DO39003

Kaina: 40.15 €
Žiūrėk ČIA

Laikrodis Doodle DO39005

Kaina: 40.15 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vyriškas laikrodis Diesel DZ 4343

Kaina: 128.55 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Vostok Europe Almaz 6S11-320O266

Kaina: 550.01 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas laikrodis Q&Q VP47J029Y

Kaina: 21.01 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Michael Kors Smartwatch Sofie MKT5069

Kaina: 275.88 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškas laikrodis Seiko Prospex Save The Ocean SRPD23K1

Kaina: 496.87 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas laikrodis Michael Kors Smartwatch Sofie MKT5068

Kaina: 286.93 €
Žiūrėk ČIA
 

Renkatės laikrodį? Keletas taisyklių, kurias turėtumėte žinoti

Išsirinkti laikrodį gali atrodyti tikras galvosūkis, ypač, jei nesate šios srities žinovas. Laikrodžių kainos – labai įvairios: nuo keliasdešimties eurų kainuojančių paprasčiausių modelių iki kelių milijonų vertės prabangių žaisliukų. Laikrodžių gamintojų – šimtai, todėl nesunku pamesti galvą tokioje laikrodžių gausybėje. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės – kiekvienas pirkėjas gali rasti tai, kas jam patinka, už jam priimtiną kainą.

Tad kaip išsirinkti laikrodį, kuris ilgus metus patikimai tarnautų ir puoštų jūsų riešą? Štai keli patarimai:

Biudžetas

Svarbiausias veiksnys: tai, kiek galite išleisti laikrodžiui. Nors laiką rodo ir pigesni modeliai, šiais laikais, kai tikslų laiką galime bet kada pasitikrinti telefone, tai nebėra svariausia priežastis, dėl kurios perkame laikrodžius. Laikrodis, kaip vynas: visuomet pirkite geriausią, kokį galite sau leisti. Atsiminkite, kad tai ne tik puošmena, bet neretai ir puiki investicija, dėl kurios verta šį tą paaukoti. Juk kokybiški laikrodžiai dažnai tampa šeimos relikvija, keliaujančia iš kartos į kartą.

Kvarcinis ar mechaninis?

Tai vienas esminių laikrodžių skirtumų. Kvarcinių laikrodžių energijos šaltinis yra baterija, o mechaninių – prisukamos spyruoklės teikiama energija (visai kaip prisukamo vaikiško žaislo). Kvarciniai laikrodžiai pasižymi ypatingu tikslumu bei kur kas mažesne kaina. Be to, jie beveik nereikalauja jokios priežiūros. Mechaniniai laikrodžiai yra mažiau tikslūs, nei kvarciniai, tačiau jie yra tradicijos, trunkančios jau daugiau nei 500 metų, dalis. Tuo tarpu, pirmasis kvarcinis laikrodis, japonų gamintojo “Seiko” modelis “Astron”, buvo parduotas palyginti neseniai – 1969 metais. Nors šveicarų laikrodžių gamintojai taip pat ėmėsi konstruoti kvarcinius laikrodžius, „Seiko“ buvo pirmieji, paleidę šio tipo laikrodžius į rinką. Padengtas auksu, šis laikrodis tuomet tapo tikru prabangos bei technikos pažangos simboliu.

Kvarciniai laikrodžiai laikui matuoti naudoja mažyčius kvarco kristalus, integruotas mikroschemas bei ilgo gyvavimo baterijas. Rimtesnio gedimo atveju, tokio tipo laikrodžiai yra praktiškai nepataisomi. Mechaniniai laikrodžiai, jei tinkamai sureguliuoti ir gerai prižiūrimi, gali tarnauti amžinybę.

Absoliuti dauguma šiuo metu parduodamų laikrodžių yra baterijų palaikomi kvarciniai modeliai. Vis dėlto, jei mėgstate įvairius sraigtelius bei retro stilių arba tiesiog norite būti ištikimi senajai laikrodžių tradicijai, rinkitės mechaninį.

Prisukamas ar automatinis?

Šis klausimas aktualus tuo atveju, jeigu nusprendėte rinktis mechaninį laikrodį. Prisukamą laikrodį, kaip nurodo ir jo pavadinimas, būtina prisukti. Tradiciškai manoma, kad geriausias efektas pasiekiamas, kai laikrodis prisukamas kasdien, tiksliai tuo pačiu metu. Automatinis (arba kitaip – savaime prisisukantis) laikrodis, kaip ir prisukamas mechaninis laikrodis, turi rodykles varančią spyruoklę, tačiau jame papildomai įmontuotas mechanizmas, automatiškai prisukantis spyruoklę, laikrodžiui judant. Dėl šios patogios savybės daugelis vertina automatinius laikrodžius, tačiau jie turi ir kelis minusus. Dažnai būnant statiškoje padėtyje ar dirbant sėdimą darbą, spyruoklė neprisukama dėl nepakankamo judėjimo, todėl laikrodį reikia papildomai prisukti rankiniu būdu. Kitas trūkumas – laikrodžių, turinčių automatinį prisukimo mechanizmą, taisymas yra brangesnis, nei prisukamų ranka. Be to, pagalvokite ir apie tai, kad kasdienis laikrodžio prisukimas gali tapti maloniu ritualu.

Klasikinis ar sportinis?

Laikrodis, kurį dėvite biure, ne visada tiks einant į baseiną, keliaujant gamtoje ar maudantis duše. Klasikiniai laikrodžiai, kokie bebūtų: kvarciniai ar mechaniniai, įprastai būna plonesnio korpuso, mažesnio diametro ir paprastesnio dizaino. Tradiciškai gaminami iš tauriųjų metalų, jie puikiai dera prie formalaus stiliaus, tačiau nėra labai atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, ar smūgiams, skirtingai nei sportiniai laikrodžiai. Pavyzdžiui, tikri nardytojų laikrodžiai geba atlaikyti net iki 200 m gylį po vandeniu. Todėl rinkitės laikrodį, atsižvelgdami į savo gyvenimo būdą.

Paprastas ar sudėtingas?

Tiek mechaniniai, tiek kvarciniai laikrodžiai, be įprasto laiko rodymo, neretai siūlo aibę papildomų funkcijų. Šios funkcijos, nors dažnai ir yra naudingos, papildomai apkrauna laikrodį ir padidina jo kainą. Viena dažniausiai naudojamų ir pageidaujamų funkcijų yra chronometras. Šią funkciją nesunku įdiegti kvarciniame laikrodyje, ir kur kas sunkiau mechaniniame, todėl tai neabejotai atsispindės laikrodžio kainoje. Kartais papildomos funkcijos yra daugiau pramoga, nei būtinybė: tikriausiai mažai kam aktualu, kokia šiuo metu mėnulio fazė, tačiau galimybė tai žinoti, pažvelgus į laikrodį ant riešo, savotiškai džiugina. Todėl įsitikinkite, kad papildomos funkcijos, jei tokias renkatės, būtų vienaip ar kitaip jums naudingos.