Laikrodžiai,dovanos, suvenyrai

Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Bicycle Double Back Raudona/Mėlyna kortos Žaidimai, kortos

Moteriškas laikrodis Secco S A5036,2-131 Moteriški laikrodžiai

Taro Kortos Silver Witchcraft Taro kortos

Oracle Kortos Gypsy Taro kortos
27.08 € / 1 vnt

Oracle kortos Sibilla Indovina Taro kortos

Idėjos, ką padovanoti Valentino dienos proga

Valentino dienai artėjant, nepamirškite savo mylimo žmogaus ir parodykite koks jis jums svarbus! Mes esame čia, kad padėtume jums tai padaryti, todėl paruošėme trumpą vadovą, kuris padės išrinkti geriausią dovaną meilės dienos proga.

Dėžutė šokoladinių saldainių ar rožių puokštė visuomet nuteikia maloniai, kaip ir naminiai sausainiai, kepti mamos, ar atvirukas, dovanotas močiutės. Šios ir kitos tradicinės dovanos yra visada laukiamos Valentino dieną, bet šiemet galite būti originalūs ir nustebinti savo mylimuosius kuo nors ypatingu! Visai nesvarbu, kokie jūsų santykiai: esate susituokę 20 metų, laimingi vienišiai, ar tiesiog ieškote smulkių dovanėlių savo artimiesiems, turime keletą dovanų idėjų, kuriomis norime pasidalinti. Pagrindinis jų privalumas – jums nereikės praleisti ilgų valandų, renkantis dovaną. Vietoje to, kad paskutinę minutę pirktumėte gėles ir šokoladą, pasinaudokite šiais pasiūlymais ir Valentino diena jūsų mylimam žmogui bus tikrai ypatinga.

Kvepalai ir kosmetika. Kvepalai yra tiesiog ideali dovana Valentino dienos proga! Rekomenduojame rinktis lengvo ir gaivaus aromato kvepalus, kurie yra populiarūs ir puikiai tinka ateinančiam šiltajam metų sezonui. Kosmetika – taip pat daugelio mėgstama dovana. Jei nesate tikri, kokio prekinio ženklo kosmetiką ar kvepalus rinktis, galite atsargiai užsiminti apie tai savo mylimajai / mylimajam ir sužinoti, ką jie mėgsta labiausiai.

Laikrodžiai. Padėkite savo artimam žmogui stebėti laiką stilingai, padovanodami aukštos kokybės laikrodį. Laikrodis yra klasikinė, praktiška dovana, kuri bus naudinga ilgus metus. Galite pasirinkti laikrodį, kuris atitiktų unikalų jos / jo stilių, arba pasirinkti „saugesnį“, tradicinį modelį, kuris bus madingas visada. „Seiko“ bei „Citizen“ – tik du iš daugelio laikrodžių gamintojų, kurių gaminį pasirinkę, būsite užtikrinti dėl kokybės, stiliaus ir ilgaamžiškumo.

Papuošalai. Sentimentalios ir prasmingos dovanos, kaip auskarai, žiedas, ar kolje visuomet džiugina. Tad jei nežinote, kaip savo jausmus išreikšti žodžiais, tiesiog leiskite dovanai kalbėti už jus!

Sekso prekės ir apatinis trikotažas. Pagalvokite apie tai, kas jaudina jus ir jūsų partnerę / partnerį ir pasirinkite kažką erotiško ir audrinančio vaizduotę. Neperženkite ribų: rinkdamiesi dovaną, pagalvokite apie savo santykius ir kiek jie intymūs, bei tai, kiek laiko esate kartu.

Dovanų krepšelis. Krepšelis, pripildytas įvairių rūšių šokolado, kūno losjonų ar pasirinktų gėrimų, yra nesenstanti dovanų idėja.

Dovanų čekis. Jei nė viena iš paminėtų dovanų idėjų jums neatrodo įkvepiančiai, rinkitės dovanų čekį. Jį pasirinkę niekad nesuklysite, nes leisite artimam žmogui dovaną išsirinkti pačiam. Tai praktiška ir patikima dovana!

Norime priminti, kad visas šias bei gausybę kitų dovanų Valentino dienai galite įsigyti internetinėje parduotuvėje b-a.eu. Čia visada platus prekių pasirinkimas ir geros kainos. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!