Virintos metalo grotelės  

 

Virintas metalo groteles galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, skirtingų akučių dydžių, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, rūšių ir kita.

Grotelės gali būti presuotos, suvirintos, paprastos, dantytos ir kita.

Tiek virintos, tiek ir presuotos grotelės dėl savo gerų mechaninių ir techninių savybių yra plačiai naudojamos aptarnavimo aikštelėse pramonės šakose, tiltų, kelių, laivų statyboje, taip pat tinkamos ir kaip dekoratyviniai fasado elementai. Taigi grotelių panaudojimo sritys yra: aikštelių montavimui, aptarnavimo laiptams ir laiptinėms, fasadams, aikštelėms, skirtoms kojas valyti, pravažiavimams ir kita.

Pagrindinės grotelių savybės yra didelis atsparumas įlinkimui, platus asortimentas laikomoms apkrovoms, mažas svoris, nesudėtingas montavimas, universalus pritaikymas, ilgaamžiškumas, atsparumas dilimui ir kita.

Virintos grotelės yra gaminamos iš įvairių nešančiųjų juostų sujungiant (skersai) strypu (kvadratiniu ar apvaliu). Strypai sujungiami su nešančiąja juosta kontaktiniu suvirinimo būdu ir gali būti gaunamos grotelių panelės: 6050mm ilgio ir 1000mm pločio. Tolimesniame apdirbimo procese grotelės pjaustomos pagal konkrečius užsakomus matmenis, apvirinama papildoma juosta ir tik po to atliekamas antikorozinis padengimas. Grotelės gali būti gaminamos iš anglinio, nerūdijančio plieno ir kita.

Virintų metalo grotelių tipai gali būti: standartinės virintos grotelės, kurios pagamintos iš strypų sujungiant skersai strypu. Virintos dantytos grotelės, kurių gamybai yra naudojami dantytos juostos sujungiamos skersiniu strypu. Šis grotelių tipas sumažina slydimo tikimybę. Na, o virintos grotelės su papildomu strypu arba papildomu strypu ir tinklu, sumažina akučių dydį ir dėl mažų akučių, nedidelio svorio dažniausiai yra naudojamos pramoniniuose objektuose.


Skersinių strypų tipai gali būti: kvadratinis suktas strypas, apvalus strypas, apvalus suktas su grioveliais strypas ir kita.

Taigi virintas metalo groteles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.