Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lauko baldų kėdės internetu

Lauko kėdė Grand 2

Kaina: 21.05 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Mosler pilka

Kaina: 24.56 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė K335

Kaina: 80.71 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Bari

Kaina: 52.64 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Indiana

Kaina: 142.11 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Troy

Kaina: 105.27 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė K337

Kaina: 73.69 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė K336

Kaina: 94.74 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Midas

Kaina: 37.27 €
Žiūrėk ČIA

Sulankstoma kėdė - gultas

Kaina: 31.88 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė MOSLER žalia

Kaina: 24.56 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė Rocky

Kaina: 24.65 €
Žiūrėk ČIA

Modulinė kėdė ARMCHAIR

Kaina: 300.00 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė DIVERSO

Kaina: 121.61 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė WIDGET raudona

Kaina: 37.12 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė WIDGET juoda

Kaina: 37.12 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė WIDGET tamsiai žalia

Kaina: 37.12 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė WIDGET mėlyna

Kaina: 37.12 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Lauko kėdės            

                                                                                        

Kai orai vis labiau ima šilti, norime ir stengiamės kuo daugiau laiko praleisti lauke. Čia susitinkame su draugais, kartu žaidžiame su vaikais. Gera, kai turime savo kiemą ir galime jame poilsiauti. Žinoma, šiek tiek pavargus arba leidžiant savaitgalio popietę su draugais ne visada patogu sėstis ant pievutės. Todėl reikėtų iš anksto pasirūpinti lauko kėdėmis.

 

Lauko kėdės gali būti pagamintos iš medžio, plastiko, metalo,pintos ir kitų medžiagų. Mėgstamos yra medinės kėdės, tačiau plastmasinės ir modernios pintos lauko kėdės gali puikiai įsikomponuoti šalia žalios vejos bei turimų ar besirenkamų lauko baldų – stalo. Jaunimo tarpe yra populiarios būtent šios lauko kėdės.

 

Lauko kėdės labai gražiai ir jaukiai atrodo su įvairiausiomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ir užtiesalais. Jomis galima sukurti jaukią ir mielą atmosferą. Dėl pagalvėlių, skirtų kėdėms, sėdėsite patogiau, šiek tiek aukščiau ir, žinoma, minkščiau. Vėsiais vakarais labai gera ir patogu naudoti dekoratyvines pagalvėles ir užtiesalus.

 

Renkantis lauko kėdes svarbu, kad jomis galėtumėte džiaugtis ne vienus metus ir būtų patogios, gražios. Taip pat svarbu, kad lauko kėdžių atlošas būtų patogus, nes po sunkios darbo dienos ar sunkių sodo darbų būtų gera pasidėti. Ypač patogios yra fotelius primenančios lauko kėdės. Jos būna išskirtinio dizaino ir suprojektuotos taip, kad patogiai jaustųsi ir Jūsų nugara, ir rankos.

 

Taigi patogi, praktiška bei kartu stilinga lauko kėdė užtikrins Jūsų šeimai ir Jūsų draugams gerą nuotaiką ir sveikatą. Taip bus smagu po darbų atsipūsti su kavos puodeliu ir keptu obuolių pyragu.

 

Iš aliuminio lakštų presuojami lauko baldai – lauko kėdės bei stalai dažniausiai naudojami viešose maitinimo įstaigose, lauko kavinėse ar paplūdimiuose. Aliuminis yra pakankamai pigus metalas, pasižymintis antikorozinėmis savybėmis, o iš vientiso metalo lakšto bei tam tikru būdu pagaminti lauko baldai gali būti naudojami ištisus metus. Tačiau nederėtų užmiršti, jog šio tipo baldų konstrukcija pritaikyta vertikalioms apkrovoms, todėl bet koks ne pagal tiesioginę paskirtį baldo panaudojimas gresia baldo konstrukcijos sugadinimu.

 

Taip pat galima įsigyti sulankstomų kėdžių. Jų dizainas yra gana paprastas, tačiau sulankstomas kėdes labai lengva pernešti iš vienos vietos į kitą, nesunku rasti vietos laikymui, kai jau yra nebenaudojamos.

 

Renkantis lauko kėdes reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad lauko kėdės gaus tiesioginių saulės spindulių, kritulių, vėjo, o žiemą ir sniego, todėl reikėtų lauko kėdes rinktis kokybiškas, patikimų ir žinomų gamintojų.

 

Taigi kokias pasirinksite lauko kėdes priklauso nuo Jūsų šeimos gyvensenos, turimos lauke ir laikymo erdvės.