Pinta lauko kėdė Troy Lauko kėdės
Turime sandėlyje
93.00 € / 1 vnt

Lauko kėdė Melody Lauko kėdės
Turime sandėlyje
135.00 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-483 Lauko kėdės
43.00 € 61.12 € / 1 vnt

Atpigo Lauko sofa Gardena 2S Lauko kėdės
205.00 € 269.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-401 natūrali/juoda Lauko kėdės
59.00 € 73.12 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-401 juoda Lauko kėdės
59.00 € 73.12 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė FODEN 2 Lauko kėdės
178.99 € 219.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-512 Lauko kėdės
45.00 € 54.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-491 garstyčių Lauko kėdės
50.00 € 59.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-491 juoda Lauko kėdės
50.00 € 59.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-491 balta Lauko kėdės
50.00 € 59.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-490 mėtinė Lauko kėdės
45.00 € 53.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-490 juoda Lauko kėdės
45.00 € 53.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-490 balta Lauko kėdės
45.00 € 53.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-492 pilka Lauko kėdės
52.00 € 61.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-492 juoda Lauko kėdės
52.00 € 61.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė K-492 balta Lauko kėdės
52.00 € 61.98 € / 1 vnt

Atpigo Lauko kėdė IKARO 2 Lauko kėdės
105.00 € 123.98 € / 1 vnt

Kokybiškos ir nebrangios lauko kėdės internetu


Poilsis lauke, šeimos pietūs ar vakarienė gryname ore yra neatsiejamas vasaros atributas. Jei nerandate lauko baldų komplekto, kuris jums tiktų, visada tokį galite susikurti patys. Viskas ką reikia padaryti, tai surasti patinkančio modelio lauko kėdes bei stalą, kuris derėtų prie jūsų terasos ar kiemo eksterjero.

B-a.eu elektroninėje parduotuvėje rasite puikios kokybės, o kartu ir nedidelės kainos lauko kėdes, puikiai tinkančias terasoms, balkonams, sodui, lauko kavinėms bei restoranams. Metalinės, plastikinės ir pintos sodo kėdės, modulinės kėdės, taip pat įvairaus stiliaus lauko sofos bei lauko foteliai gera kaina perkant internetu. Esame tikri, kad plati stilių, formų bei medžiagų įvairovė leis išsirinkti patinkančias lauko kėdes. Žinoma, jei vis dar nesate nusprendę, kokio stiliaus lauko kėdė jums geriausiai tiktų, perskaitykite šį pirkimo vadovą. Jame trumpai apžvelgiame jų tipus, kokios medžiagos yra patvaresnės bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant kokybiškas sodo kėdes.

Pintos lauko kėdės


Iš sintetinio ratano vytelės pintos kėdės tiesiog alsuoja vasara ir poilsiu. Sintetinis ratanas (dar vadinamas poliratanu, technoratanu) yra ilgaamžė, aplinkos oro poveikiui žymiai atsparesnė medžiaga, kuri nebijo šalčio, lietaus, drėgmės ar saulės spindulių. Visos šios savybės lemia, kad iš ratano pintos lauko kėdės tampa vis populiaresniu pasirinkimu Lietuvoje. Žiemos metu ratano baldai gali būti sandėliuojami ir nešildomose patalpose, o tai yra didelis privalumas lyginant su kitomis medžiagomis.

Be to, pintos sodo ar terasos kėdės turi savitą žavesį, stilių, jos puikiai dera praktiškai bet kokio tipo aplinkoje. Mūsų kataloge taip pat rasite itin platų pintų lauko kėdžių pasirinkimą. Klasikinis ir modernus dizainas, tvirtas plieninis arba aliuminis korpusas, platus spalvų pasirinkimas. Galite rinktis lauko kėdes tiek su porankiais, tiek be jų. Ieškantys papildomo komforto gali rinktis pintas lauko kėdes su sėdimosios ar atlošo dalies paminkštinimais. Viskas priklauso tik nuo jūsų poreikio ir skonio.

Modulinės lauko kėdės - foteliai


Didžiausias modulinės kėdės privalumas yra tas, kad ją galima naudoti tiek atskirai, tiek ir komplektuojant su kitomis modulinėmis dalimis. Tai tvirtos, iš ratano medžiagos pagamintos kėdės su sėdimosios ir nugaros dalies pagalvėlėmis. Iš sintetinio ratano pagamintos modulinės kėdės pasižymi tvirtumo, geromis dėvėjimosi savybėmis, yra atsparios lietui, šalčiui bei saulės UV spinduliams. Įsigijus kelis skirtingus modelius, galima susikurti individualų lauko baldų komplekto sprendimą. Priklausomai nuo to, kiek vietos turite terasoje, balkone ar sode - jūs galite laisvai pasirinkti, kiek tokių modulinių kėdžių - lauko fotelių jums reikės. Mūsų kataloge taip pat rasite modulinius suolelius bei prie šių kėdžių tinkančius lauko stalus.

Patogios, stilingos lauko sofos terasoms, balkonams, sodams


Jei neturite pakankamai daug vietos moduliniam lauko baldų komplektui, tokiu atveju dvivietė ar trivietė lauko sofa bus itin geras pasirinkimas. Įprastai lauko sofos parduodamos su paminkštinimais, taip pat komplekte gali būti ir stilingos pagalvėlės. Pintos lauko sofos, kaip ir kėdės, gali būti plačiai priderinamos prie įvairių kitų lauko baldų, tad susikomplektuoti šalia jų papildomus baldus bus tikrai nesudėtinga, o jūs turėsite tikrai unikalų sprendimą.

Kaip išsirinkti kokybiškas lauko kėdes


Nors gali atrodyti sudėtinga, tačiau išsirinkti naujas lauko kėdes internetu nėra jau tokia neįmanoma užduotis. Viskas ką reikėtų padaryti, tai atkreipti dėmesį į konkrečios lauko ar sodo kėdės charakteristikas. Prekės aprašyme esame nurodę, iš ko yra pagamintas konkretus baldas, kokios yra jo funkcinės bei dėvėjimosi savybės. Tokiu būdu, jūs galėsite palyginti, o kartu ir nuspręsti, kokia lauko kėdė jums yra tinkamiausia.

Ar baldas yra kokybiškas, apsprendžia medžiagos, iš kurių jis yra pagamintas. Pavyzdžiui, galime išskirti plieninio korpuso, dažyto milteliniu būdu bei iš ratano pynės pagamintas lauko kėdes. Jos yra žymiai atsparesnės drėgmei, temperatūros pokyčiams, UV spinduliams. Tokia sodo kėdė pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku. Žinoma, kad baldas iš tikro tarnautų ilgiau, reikėtų nepamiršti vadovautis ir gamintojo nurodytomis priežiūros rekomendacijomis.

Nesate tikri dėl stiliaus? Rinkitės tai, kas iš tikro jums patinka. Nebūtina vaikytis madų ir pirkti tai, kas šiuo metu yra populiaru, tačiau galbūt jums ne prie širdies. Be to, lauko kėdės kaip ir kiti baldai turi derėti prie bendro jūsų terasos, pavėsinės ar namų eksterjero vaizdo. Tad jei jums patinka klasikinis ar modernus stilius, būtent tokį ir rinkitės. Taip lauko kėdės jums neatsibos, o džiugins ne vienus metus.

Jei terasoje ar balkone turite ne daug vietos, rinkitės kompaktiškesnio dydžio sprendimus. Jei lauko sofa yra per didelė jūsų terasai, galite vietoje jos įsigyti du puikius nedidelius lauko fotelius ar stilingas lauko kėdes su porankiais.

Taupantiems vietą taip pat rekomenduojame rinktis kompaktiško dydžio lauko kėdes arba tokias, kurias galima sumauti vieną ant kitos sandėliuojant. Taip sutaupysite vietos garaže ar sandėliuke ir neužkrausite jo vien lauko baldais.

Jei vis dėl to nesate tikri, kokios lauko kėdės ar lauko sofos jums geriausiai tiktų, norite pasitikslinti dėl medžiagų ar gauti kitą reikalingą informaciją - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimas lauko kėdes, patarsime, koks sprendimas geriausiai tiktų.

Nuo ko priklauso lauko kėdės kaina ir kaip įsigyti pigiau


Lauko kėdės kaina priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų, taip pat gamintojo. Mūsų kataloge rasite Bello Giardino, Halmar ir kitų gamintojų produkciją. Pigiausios lauko kėdes yra pagamintos iš plastiko, tačiau jos nėra tokios patvarios, kaip tvirtos plieninio korpuso kėdės su ratano pyne. Tad neretai įsigijus brangesnį baldą jūs sutaupysite, nes jis tarnaus jums žymiai ilgiau ir nereikės greitai atnaujinti lauko baldų.

Mūsų parduotuvėje dažnai yra taikomos įvairios akcijos, o jų metu, lauko kėdės su nuolaida kainuoja ženkliai mažesne kaina. Sulaukę akcijos, jūs galėsite įsigyti patinkančio dizaino terasos ar sodo pintas kėdes pigiau. Primename, kad užsisakius internetu, lauko kėdes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.