Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Hidroizoliacinės medžiagos   

Hidroizoliacines medžiagas sudaro hidroizoliacinės membranos, pamatų hidroizoliacija, stogo hidroizoliacija, hidroizoliaciniai mišiniai ir kt.

Hidroizoliacinės medžiagos yra gaminamos skirtingose talpose, skirtingų gamintojų (SAKRET, MIRA, KNAUF, PRO, BOSTIK, ATLAS, ARIVĖJA), spalvų, kainų ir kt.

Hidroizoliacinė membrana naudojama tam, kad būtų apsauga nuo vandens. Taigi Knauf Flachendichtband F10 cm hidroiloziacinė juosta yra elastiška, skirta tiek vidiniams, tiek ir išoriniams kampams, sandūrų vietoms izoliuoti, taip pat drėgnose patalpose siūlėms ir tarpams uždengti ir kt.

Kita hidroizoliacinė juosta Superflex AB75 10m skirta kampams tarp sienų kampams ir sujungimams papildomai izoliuoti. Naudojama pastatų viduje ir išorėje vonios, virtuvės, dušo kabinose, o taip pat balkonuose ir terasose bei nedideliuose baseinuose.

Hidroizoliacija Bostik Membrane yra patikima medžiaga, kuri yra naudojama padengti sienų ir grindų paviršius drėgnose patalpose prieš klijuojant keramines plyteles. Išskirtinė šios medžiagos savybė yra maža išeiga.

Hidroizoliacija Bostik Membrane gali būti pritaikoma ant bet kokio paviršiaus, tinkamas akmens masės, keraminių plytelių klijavimui - cementinės grindys, cementinių, cementinių – kalkinių tinku, gipsinių tinku, gipso kartono, OSB plokštės. Naudojamas įrengtuose butuose taip pat individualiuose ir visuomeninės paskirties pastatuose.

Hidroizpliacija Mira 4400 multicoat pasižymi vandens nepraleidžiamumu, atsparumu užšalimui, geru sukibimu, tinka naudoti viduje ir išorėje, horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, naudojama tiesiogiai po plytelių pagrindu, paprasta naudoti.

Hidroizoliacinis mišinys Woder S, tai toks mišinys, kuris nepraleidžia vandens, yra elastingas cementinis skiedinys.

Taigi hidroizoliacinis mišinys Woder S yra vandeniui nelaidus cemento skiedinys, saugo nuo suslėgto vandens, tinka vandens rezervuarams sandarinti, rūsiams, pamatams sandarinti. Pasižymi elastingumu, laidumu garams, dideliu kibimu ir kt.

Hidroizoliacinė masė Woder E yra elastinga vandens nepraleidžianti masė, statybinių elementų izoliacinių sluoksnių formavimui. Ši medžiaga saugo nuo drėgmės, yra sandarinimo sistemų elementas, tinka balkonams ir terasoms, vonioms kambariams, virtuvėms, rūsiams, gipso tinkui ir gipskartonio plokštėms ir kt. Pasižymi elastingumu, paprastu naudojimu ir kt.

Taigi išsirinkite kokybišką hidroizoliacinę medžiagą ir džiaugsitės galutiniu rezultatu.