EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Smėlis internetu pigiau

Smėlis kvarcinis QS (0,0-0,5mm) Sausas 25kg Sakret

Kaina: 4.14 €
Žiūrėk ČIA

Smėlis SM (frakc. 0-2) 25kg

Kaina: 1.87 €
Žiūrėk ČIA

Ledo ir sniego tirpiklis ICEMELT 25Kg

Kaina: 12.47 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Smėlis                                                                                          

 

Smėlis – nuosėdinė uoliena, sudaryta iš nuotrupinių dalelių. Smėlio mineralinė sudėtis gana įvairi: gali būti sudarytas praktiškai iš vieno mineralo (pavyzdžiui kvarco), arba iš įvairių mineralų nuolaužų.

 

Smėlis yra naudojamas betono gamyboje. Monomineraliniai smėliai, pavyzdžiui, kvarcinis, naudojami stiklo gamyboje. Kvarcinis smėlis yra randamas ir kasamas Anykščių rajone. Taip pat smėlis yra randamas prie Baltijos jūros, Kuršių Nerijoje, Dzūkijos miškuose, prie vandens telkinių ir kita.

 

Smėlio ir druskos mišinys labai tinkamas yra slidžių paviršių pabarstymui, kai reikia sumažinti slidumą ir ištirpdinti ledą arba sumindžiotą sniegą. Taip pat šį mišinį galima naudoti įvairių įvažiavimų ir užvažiavimų barstymui garažuose, automobilių aikštelėse ir kitur kur gali būti ledas.

 

Naudoti šį mišinį yra labai paprasta, tiesiog reikia ant slidaus paviršiaus jo pabarstyti, tai galite padaryti rankomis arba kastuvu.

 

Smėlio ir druskos mišinys yra pardavinėjamas skirtingose talpose, gamintojų, kainų  ir kita.

 

Smėlis gali būti skirtas statybinių skiedinių ir betono gamybai. Taip pat tarpų tarp šaligatvių plytelių užpildymui, filtraciniams sluoksniui, išlyginamąjam sluoksniui, smėlio dėžėms, gėlių vazonėliams, gatvių barstymui ir kita. Taip pat smėlis netgi gali būti naudojamas kosmetikos gamyboje, smėlio laikrodžių gamyboje ir kita.

 

Smėlis taip pat gali būti pardavinėjamas skirtingose talpose, gamintojų, kainų ir kita.

 

Kvarcinis smėlis tinka taip pat betono ir skiedinių gamybai, šaligatvio plytelių tarpų užpildymui, yra filtruojanti medžiaga.

 

Smėlio rūšių yra labai daug, o Lietuvoje galima rasti kvarcinio, aliuvinio bei kitų rūšių smėlio.

 

Taigi smėlis dažniausiai yra naudojamas statybų pramonėje.

 

Smėlio spalva įprastai yra gelsva, tačiau priklausomai nuo šalies kuriose to smėlio randama, nuo kitų faktorių spalva gali būti šviesesnė arba tamsesnė, būna ir juodo, oranžinio, pilko ir kitų spalvų bei atspalvių smėlio.

 

Smėlis gali būti visiškai smulkus, o gali būti ir su mažučiais akmenukais.

 

Smėlis išskirtinis tuo, kad jis yra birus ir jį sulipdyti įmanoma tik sušlapinus arba maišant su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, cementu. Tokiu būdu pagamintas betonas yra plačiai naudojamas gyvenamųjų namų statyboje ir kartais – tiesiant kelius.

 

Smėlį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto gamintojų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.