Smėlis, kvarcinis smėlis maišais gera kaina

Smėlis yra nuosėdinė uoliena, sudaryta iš nuotrupinių dalelių. Smėlio mineralinė sudėtis gali būti gana įvairi - gali būti sudarytas praktiškai iš vieno mineralo (pavyzdžiui kvarco), arba iš įvairių mineralų nuolaužų. Smėlis yra naudojamas betono gamyboje. Monomineraliniai smėliai, pavyzdžiui, kvarcinis smėlis, naudojami stiklo gamyboje.
Smėlis gali būti skirtas statybinių skiedinių ir betono gamybai (smėlis betonavimui). Taip pat tarpų tarp šaligatvių plytelių užpildymui, filtraciniams sluoksniams, išlyginamąjam sluoksniui, vaikų smėlio dėžėms, gėlių vazonėliams, gatvių barstymui ir kitiems darbams. Kvarcinis smėlis tinka taip pat betono ir skiedinių gamybai, šaligatvio plytelių tarpų užpildymui, yra filtruojanti medžiaga.
Nors dažniausiai yra naudojamas statybų pramonėje, taip pat perkamas smėlis smėlio dėžėms ar kitam panaudojimui. Smėlio spalva įprastai yra gelsva, tačiau priklausomai nuo šalies, kuriose smėlis yra kasamas, ar kitų faktorių smėlio spalva gali būti šviesesnė arba tamsesnė, būna ir juodo, oranžinio, pilko ir kitų spalvų bei atspalvių smėlio.
Smėlis gali būti visiškai smulkus, arba mažučiais akmenukais. Smėlis išskirtinis tuo, kad jis yra birus ir jį sulipdyti įmanoma tik sušlapinus arba maišant su kitomis statybinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, cementu. Tokiu būdu pagamintas betonas yra plačiai naudojamas gyvenamųjų namų statyboje ir kartais - tiesiant kelius.
Smėlis pigiau užsisakant internetu
Mūsų elektroninėje parduotuvėje B-a.eu parduodamas smėlis maišais po 25 kg. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Užsisakius internetu paprastas ar kvarcinis smėlis yra pristatomas į bet kurį Lietuvos miestą.