Kelio ir vejos bordiūrai, betoniniai bortai

Atliekant kelio remonto darbus, tvarkant šaligatvius, formuojant žaliasias erdves neišvengiamai yra reikalingas bortas (bordiūras), kuris padeda atskirti važiuojamą dalį nuo šaligatvio, veją nuo skaldos, plytelių ar trinkelių. Granitiniai ir betoniniai kelio ir vejos bordiūrai yra gaminami įvairiausių spalvų, formų (gali būti kampuotos, o gali būti ir suapvalintais kraštais, lenktas) bei matmenų. Priklausomai nuo panaudojimo tipo, gatvės, kelio ar vejos borteliai būtent ir skiriasi savo matmenimis ir dydžiu.
Pavyzdžiui, betoniniai gatvės bordiūrai yra masyvūs, tvirti, jie gali būti tiesios arba išlenktos formos. Lenkti gatvės bortai yra naudojami kelio posūkio suformavimui, „žiedo“ tipo sankryžoms įrengti. Tiesūs borteliai yra skirti atskirti šaligatvius nuo gatvės, taip pat trinkelių grindinius nuo vejų, užtikrinant dangos kraštų stabilumą. Kadangi šaligatviai yra pilkos spalvos, todėl ir kelio bordiūrai dažniausiai yra naudojami pilkos spalvos. Tiesa, vejos borteliai ir bordiūrai gali turėti ir kitą spalvą. Be standartinės pilkos, yra ir spalvoti bortai - jūs galite įsigyti raudonos, rudos, juodos, žalsvos, geltonos ir kitų spalvų vejos bortelius.

Kelio bortų, vejos bortelių kaina

Borto kokybė ir kaina priklauso nuo jo tipo, dydžio, pagaminimo medžiagos. Atminkite, kad tik kokybiškas kelio ar vejos bortelis atitiks visas reikalingas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau. Mūsų kataloge rasite itin platų, įvairaus tipo vejos bortelių ir gatvės bordiūrų pasirinkimą. Parduodame tik patikrintų gamintojų produkciją.
Ieškote pigiau? Kelio ir vejos borteliai gera kaina ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai taikome nuolaidas, o jų metu visas reikiamas medžiagas įsigysite dar pigiau, mažesne kaina. Užsisakyti bortus galite lengvai ir greitai internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje.
Jei nesate tikri, koks vejos bortelis ar gatvės, kelio bortas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimą produkciją, patarsime, ką geriausia pasirinkti.