Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Naktinė spintelė Nikozja balta Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Nikozja balta

Kaina: 75.00 €97.15 €
Naktinė spintelė Vicky balta/juoda blizgi Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Vicky balta/juoda blizgi

Kaina: 52.00 €63.69 €

Naktinė spintelė HM5-CG

Kaina: 57.00 €

Miegamojo spintelė VL76-238

Kaina: 72.00 €

Naktinė spintelė VL67-211

Kaina: 63.00 €

Naktinė spintelė VL67-222

Kaina: 63.00 €

Spintelė Areka KOM1D1SP

Kaina: 55.10 €
Naktinė spintelė Lahti 14 Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Lahti 14

Kaina: 79.00 €100.65 €
Naktinė spintelė LATIKA Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė LATIKA

Kaina: 71.00 €81.20 €
Naktinė spintelė ET-920 Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė ET-920

Kaina: 61.00 €69.00 €
Naktinė spintelė Matos KOM1S Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Matos KOM1S

Kaina: 35.37 €40.00 €
Naktinė spintelė Brema Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Brema

Kaina: 70.00 €78.30 €
Naktinė spintelė Kaspian KOM1S venge Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Kaspian KOM1S venge

Kaina: 60.00 €66.11 €
Naktinė spintelė Kaspian KOM1S balta/venge Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Kaspian KOM1S balta/venge

Kaina: 60.00 €66.11 €
Naktinė spintelė Maximus M16 Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Maximus M16

Kaina: 50.00 €55.00 €
Naktinė spintelė LUX STRIPES Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė LUX STRIPES

Kaina: 70.00 €76.85 €
Naktinė spintelė Finezja F12 Miegamojo spintelės prie lovų

Naktinė spintelė Finezja F12

Kaina: 69.00 €75.40 €
PRIMA 3 tamsiai žalias naktinis staliukas su stalčiais. Miegamojo spintelės prie lovų

PRIMA 3 tamsiai žalias naktinis staliukas su stalčiais.

Kaina: 110.00 €120.00 €
 
 

Kaip išsirinkti miegamojo spintelę: naudingi patarimai

Miegamojo spintelė, statoma šalia lovos (kitaip vadinama naktiniu staliuku), yra puikus baldo, kuriam vienodai svarbi tiek išvaizda, tiek praktinės savybės, pavyzdys. Koks tikslas turėti pribloškiančiai atrodančią miegamojo spintelę, jei negalite pasiekti ant jos stovinčios naktinės lempelės? Lygiai taip pat, vargu ar norėtumėte, kad kruopščiai suplanuotas miegamojo interjeras būtų sugadintas, pastačius nederantį, vien praktiniais sumetimais įsigytą baldą. Išsirinkus lovą, lovatiesę bei drabužių spintą, turėsite išspręsti dilemą, kokią miegamojo spintelę statyti šalia lovos. Ji turėti darniai įsilieti į miegamojo interjerą ir suteikti pakankamai vietos susidėti reikalingiems daiktams.

Štai keletas patarimų, kurie padės jums pasirinkti tobulą miegamojo spintelę:

Aukštis

Idealus miegamojo spintelės aukštis yra maždaug toks pat, kaip ir miegamojo paviršiaus, t.y. čiužinio. Žinoma, aukštis gali skirtis keletu centimetrų, tačiau turėtų būti panašus, kad būtų lengviau pasiekti ant spintelės sudėtus daiktus bei nebūtų trikdomas matomumas. Jei aukščių suderinti neįmanoma, geriau rinktis aukštesnę spintelę – tokiu atveju bendras vaizdas bus geresnis.

Apšvietimas

Labai patogu, kai miegamojo apšvietimas – ranka pasiekiamas, tad jeigu ant spintelės yra pakankamai vietos, pastatykite ant jos stalinę lempą. Pasirinkite modelį su jungikliu ant laido, kad įjungti lempą būtų patogiau ir nereiktų toli siekti jungiklio. Tam, kad apšvietimo lygis būtų optimalus, lempa turėtų būti smakro aukštyje, kai lovoje gulite pusiau sėdomis. Idealus lempos dydis yra apie 1/3 miegamojo spintelės dydžio. Laikykitės proporcijų ir palikite vietos kitiems būtiniems daiktams. Jei miegamojo erdvė riboto dydžio arba jums labiau prie širdies minimalistinis vaizdas, sieniniai šviestuvai gali būti puikus pasirinkimas. Jų dėka naktinis staliukas liks laisvas, tačiau miegamajame atsiras papildomų akcentų ir kontrasto.

Daiktų laikymas

Miegamojo spintelės su stalčiais puikiai tinka susidėti skaitymo akiniams, vaistams bei paslėpti nuo akių kitus pašalinius daiktus. Taigi, turėtumėte gerai apsvarstyti, ar norite spintelės su durelėmis, atviros lentynėlės, ar tiesiog paprasto staliuko. Tai gali būti ir kombinuotas variantas su stalčiumi viršuje ir atvira lentyna apačioje, ar panašiai.

Stilius

Apgalvokite, ar norite dviejų vienodų, ar kontrastingų miegamojo spintelių. Vienodų spintelių pranašumas yra toks, kad su jomis miegamojo interjeras atrodys darnesnis ir labiau suplanuotas. Bet skirtingos spintelės gali atrodyti taip pat puikiai: jos suteiks kambariui mažiau formalų, eklektišką pojūtį. Jei nusprendėte pasirinkti pastarąjį variantą, įsitikinkite, kad spintelės turėtų vienijančių bruožų – tai gali būti spalva, medžiaga ar dydis. Tai užtikrins, kad spintelės derėtų tarpusavyje ir neatrodytų kaip atsitiktiniai pasirinkimai. Atkreipkite dėmesį ir į paviršių – jei ant spintelės planuojate laikyti stiklinę su vandeniu ar kavos puodelį, verčiau nesirinkti natūralaus medžio. Dėl spalvų jauskitės laisvai: galite rinktis neutralius atspalvius arba visiškus kontrastus (pavyzdžiui, baltos spalvos lovą ir juodą spintelę).

Proporcijos

Išlaikykite miegamojo baldų proporcijas. Didelei lovai rinkitės didesnes miegamojo spinteles, ir atvirkščiai. Jei jūsų miegamasis nedidelis, o lova – plati, visai atsisakykite spintelių. Tai kur kas geriau, nei šalia lovos įgrūsti per mažas spinteles ir užgriozdinti kambarį. Jei turite lovą su aukštu galvūgaliu, galite rinktis aukštesnes miegamojo spinteles su keliais stalčiais.

Pabaigai

Viliamės, kad šie patarimai padės išsirinkti stilingą ir praktišką miegamojo spintelę. Ją įsigyti ypač patogu, užsukus į internetinę parduotuvę b-a.eu. Čia rasite platų miegamojo spintelių, miegamojo baldų bei kitų prekių namams pasirinkimą, geras kainas ir gausybę akcijų. b-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!