EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žaislai berniukams internetu

Karinis automobilis | Speed Champs | Dickie

Kaina: 26.40 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas darbastalis su 20 priedų | Bosch Junior | Klein

Kaina: 59.65 €
Žiūrėk ČIA

Techninės pagalbos automobilis

Kaina: 34.26 €
Žiūrėk ČIA

Dickie Mega Kranas su garsu

Kaina: 49.92 €
Žiūrėk ČIA

Šakninis Krautuvas su konteineriu | Dickie

Kaina: 23.15 €
Žiūrėk ČIA
Gaisrinė mašina 54 cm su oro pompa | Air Pump | Dickie Žaislai berniukams

Gaisrinė mašina 54 cm su oro pompa | Air Pump | Dickie

Kaina: 35.79 €36.72 €
Žiūrėk ČIA

Šautuvas NERF N-STRIKE ELITE FIRESTRIKE BLASTER 53378

Kaina: 20.76 €
Žiūrėk ČIA

Traktorius Tomy John Deere Fun With Tractor 323

Kaina: 23.91 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis Doy Hummer 1029

Kaina: 23.91 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis Doy Porche 1020 White

Kaina: 24.03 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis Doy Lamborghini 993 Red

Kaina: 24.03 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis Cars DVD33

Kaina: 24.03 €
Žiūrėk ČIA

Žaislinis šautuvas Xshot Vigilante 36185

Kaina: 12.87 €
Žiūrėk ČIA

Papildymas NERF RIVAL 18-ROUND REFILL PACK AND 12-ROUND MAGAZINE B1594

Kaina: 27.54 €
Žiūrėk ČIA

Papildymas NERF RIVAL 25-ROUND REFILL PACK B1589

Kaina: 27.54 €
Žiūrėk ČIA

Traktorius Tomy Johnny Tractor 326

Kaina: 28.63 €
Žiūrėk ČIA

Papildymas NERF RIVAL 50-ROUND REFILL PACK B3868

Kaina: 29.96 €
Žiūrėk ČIA

Prožektorius NERF RIVAL FLASHLIGHT GRIP B8232

Kaina: 30.81 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Žaislai berniukams: ugdymui ir pramogai!

Visi augame su žaislais, tačiau skiriantis tiems žaislams tuo pačiu skiriasi ir tai, kokie žmonės mes užaugame. Suprantama, kadangi ir šiais laikais psichologai labai daug kalba apie tai, kad pasirinkti tinkamiausius žaislus, kurie gali užtikrinti, kad augimo procesas bus sėkmingas – būtina.

Žaislai berniukams dažniausiai skiriasi nuo tų žaislų, kuriuos renkasi mergaitės. Tiesa, nereikėtų brėžti labai griežto brūkšnio, kadangi svarbiausia vaikui parūpinti tokius žaisliukus, kurie jam labiausiai patinka ir kurie labiausiai jį domina. Tik taip bus galima ugdyti vaiko asmenybę.

B-a.eu žaislai berniukams – labai įvairūs! Užsisakius internetu jie labai greitai pasieks jūsų namų duris. Žaislų kaina – įvairi, tačiau akcija leis įsigyti pigiau, tad nelaukite švenčių, kurių metu nustebinsime savo mažuosius draugus. Paverskite kiekvieną dieną švente!

B-a.eu žaislai berniukams

Turbūt nieko keisto, kad pats populiariausias berniuko žaislas – mašina. O mašinų pasirinkimas B-a.eu prekybos vietoje labai platus. Nuo labai elegantiškų iki labai „stiprių“, kurios gali sėkmingai pervažiuoti ir labai sudėtingus kelius, kalnelius! Greta mašinų taip pat pasirenkamos ir kitos transporto priemonės. Gal Jūsų berniukas nori būti jūreivis, o gal lakūnas? Nustebinkite jį su norima transporto priemone! Toliau – staliaus reikmenys, kurie padės mažajam atrasti savo ateities profesiją. Daugelis berniukų vaikystėje nori būti staliais, tad suteikiate jiems galimybę mokytis ir rasti savo kelią. Dažnai augdami vaikučiai renkasi ir šautuvus, kurie tarsi suteikia galios jausmą. Žinoma, kiekvieno atsakingo tėvelio pareiga paaiškinti, kaip naudotis šautuvu ir tuo pačiu detalizuoti apie šaudymą atsakingai. Galiausiai, plėšrūs gyvūnai, robotai ir kiti žaislai berniukams, kurie padės lavinti fantaziją ir padėti mažiesiems patekti į kitą pasaulį. Būtent tokį, kokiame jis nori būti. Svarbiausia – ne kuo daugiau žaislų, tačiau kad tie žaislai būtų kokybiški, lavintų fantaziją bei skatintų žaisti atsakingai, saugoti savo daiktus.

Kaip pasirinkti žaislus berniukams?

Norėdami papildyti savo vaikų žaislų lentyną – nepirkite bet ko. Labai svarbu apgalvoti, kokie žaislai berniukui tikrai naudingi ir padės lavėti.

  • Šiuo metu labai daug kalbama apie pozityvias spalvas. Paaugę berniukai puikiai atskiria gėrį nuo blogio. Tačiau vaikams iki 3 metų rekomenduojama pirkti žaisliukus, kurie yra kuo šviesesnių ir kuo ryškesnių spalvų.
  • Labai naudinga dovanoti tokius žaislus, kurie persimontuoja arba kitaip galima koreguoti jų išvaizdą bei kitas charakteristikas. Tokiu atveju vaikas ne tik lavins savo įgūdžius, tačiau tuo pačiu ir fantaziją. Tai – ugdymo dalis. Vaikas mokosi per žaislus, tad tokie žaislai kaip LEGO – labai naudingi.
  • Vaikas pažįsta pasaulį per žaislus, tad visada verta dovanoti labai skirtingus žaislus ir tuo pačiu paaiškinti, kuo vieni skiriasi nuo kitų. Pavyzdžiui, ką valgo minkštas šuniukas ir kodėl robotui nereikia valgyti. Smulkmenos, tačiau jos pritaikomos gyvenime. Kuo daugiau skirtingų žaislų – tuo vaikas geriau perpras aplinką, kurioje gyvena. Žinoma, daugelis vėliau pradeda kolekcionuoti konkrečius žaisliukus. Tokiu atveju verta būtinai dovanoti tai, ko vaikas nori, o ne tai, kas Jums atrodo naudinga ir reikalinga.
  • Dažai, pieštukai, meistro įrankiai ir kitos priemonės, kurios skatina vaiką mokytis, atlikti tam tikrus darbus – geriausia dovana. Su tokiais žaislais niekada „neprašausite“.
  • Bet kokie garsus skleidžiantys žaislai labai rekomenduojami. Ne tik kūdikiams, tačiau ir vyresniems vaikams. Būtent per muziką daugelis mūsų pažįsta pasaulį.

Berniukams skirti žaislai padeda jiems geriau pažinti aplinką, kurioje gyvenate. Dovanokite tokius žaisliukus, kurie moko, lavina, padeda surasti ir atrasti!