Traktorius Tomy Britains Tractor 8400R 339 Žaislai berniukams
Turime sandėlyje
42.77 € / 1 vnt

Suktukas BEYBLADE 31675 Tornado Battlers TORNADO PEGASUS Žaislai berniukams

Atpigo Policijos nuovada su figūrėle - Gaisrininkas Semas Žaislai berniukams

Atpigo Džokerio figūrėlė su automobiliu, DC comics, 1:24 Žaislai berniukams

Atpigo Policijos automobilis su figūrėle - Gaisrininkas Semas Žaislai berniukams

Atpigo Ugniagesys Semas su policijos automobiliu Žaislai berniukams

Atpigo TOOKY TOY medinis pastatų ir figūrėlių rinkinys Žaislai berniukams

Atpigo Medinių transporto priemonių ir kelio ženklų rinkinys Žaislai berniukams

Atpigo Didelis sunkvežimis, geltonas Žaislai berniukams
45.64 € 50.15 € / 1 vnt

Atpigo Konstruktoriaus rinkinys - Ugniagesių automobilis, 74 elementai Žaislai berniukams

Atpigo Woopie dinozaurų rinkinys, 4 vnt. Žaislai berniukams
15.89 € 17.09 € / 1 vnt

Atpigo Žemės ūkio traktorius su pieno priekaba Dickie, 26 cm Žaislai berniukams

Atpigo Sraigtasparnis su figūrėle - Gaisrininkas Semas Žaislai berniukams

Atpigo Tyrannosaurus dinozauras su priedais Žaislai berniukams
13.90 € 14.48 € / 1 vnt

Atpigo Žaislinės transporto priemonės dėžėje - Little Smoby Žaislai berniukams

Atpigo Didelis sunkvežimis su įrankių dėže, 3in1 Žaislai berniukams

VIGA medinis savivartis, geltonas Žaislai berniukams
14.92 € 15.06 € / 1 vnt

Žaislinė betono maišyklė Žaislai berniukams
16.75 € 16.81 € / 1 vnt

Žaislai berniukams: ugdymui ir pramogai!

Visi augame su žaislais, tačiau skiriantis tiems žaislams tuo pačiu skiriasi ir tai, kokie žmonės mes užaugame. Suprantama, kadangi ir šiais laikais psichologai labai daug kalba apie tai, kad pasirinkti tinkamiausius žaislus, kurie gali užtikrinti, kad augimo procesas bus sėkmingas – būtina.

Žaislai berniukams dažniausiai skiriasi nuo tų žaislų, kuriuos renkasi mergaitės. Tiesa, nereikėtų brėžti labai griežto brūkšnio, kadangi svarbiausia vaikui parūpinti tokius žaisliukus, kurie jam labiausiai patinka ir kurie labiausiai jį domina. Tik taip bus galima ugdyti vaiko asmenybę.

B-a.eu žaislai berniukams – labai įvairūs! Užsisakius internetu jie labai greitai pasieks jūsų namų duris. Žaislų kaina – įvairi, tačiau akcija leis įsigyti pigiau, tad nelaukite švenčių, kurių metu nustebinsime savo mažuosius draugus. Paverskite kiekvieną dieną švente!

B-a.eu žaislai berniukams

Turbūt nieko keisto, kad pats populiariausias berniuko žaislas – mašina. O mašinų pasirinkimas B-a.eu prekybos vietoje labai platus. Nuo labai elegantiškų iki labai „stiprių“, kurios gali sėkmingai pervažiuoti ir labai sudėtingus kelius, kalnelius! Greta mašinų taip pat pasirenkamos ir kitos transporto priemonės. Gal Jūsų berniukas nori būti jūreivis, o gal lakūnas? Nustebinkite jį su norima transporto priemone! Toliau – staliaus reikmenys, kurie padės mažajam atrasti savo ateities profesiją. Daugelis berniukų vaikystėje nori būti staliais, tad suteikiate jiems galimybę mokytis ir rasti savo kelią. Dažnai augdami vaikučiai renkasi ir šautuvus, kurie tarsi suteikia galios jausmą. Žinoma, kiekvieno atsakingo tėvelio pareiga paaiškinti, kaip naudotis šautuvu ir tuo pačiu detalizuoti apie šaudymą atsakingai. Galiausiai, plėšrūs gyvūnai, robotai ir kiti žaislai berniukams, kurie padės lavinti fantaziją ir padėti mažiesiems patekti į kitą pasaulį. Būtent tokį, kokiame jis nori būti. Svarbiausia – ne kuo daugiau žaislų, tačiau kad tie žaislai būtų kokybiški, lavintų fantaziją bei skatintų žaisti atsakingai, saugoti savo daiktus.

Kaip pasirinkti žaislus berniukams?

Norėdami papildyti savo vaikų žaislų lentyną – nepirkite bet ko. Labai svarbu apgalvoti, kokie žaislai berniukui tikrai naudingi ir padės lavėti.

  • Šiuo metu labai daug kalbama apie pozityvias spalvas. Paaugę berniukai puikiai atskiria gėrį nuo blogio. Tačiau vaikams iki 3 metų rekomenduojama pirkti žaisliukus, kurie yra kuo šviesesnių ir kuo ryškesnių spalvų.
  • Labai naudinga dovanoti tokius žaislus, kurie persimontuoja arba kitaip galima koreguoti jų išvaizdą bei kitas charakteristikas. Tokiu atveju vaikas ne tik lavins savo įgūdžius, tačiau tuo pačiu ir fantaziją. Tai – ugdymo dalis. Vaikas mokosi per žaislus, tad tokie žaislai kaip LEGO – labai naudingi.
  • Vaikas pažįsta pasaulį per žaislus, tad visada verta dovanoti labai skirtingus žaislus ir tuo pačiu paaiškinti, kuo vieni skiriasi nuo kitų. Pavyzdžiui, ką valgo minkštas šuniukas ir kodėl robotui nereikia valgyti. Smulkmenos, tačiau jos pritaikomos gyvenime. Kuo daugiau skirtingų žaislų – tuo vaikas geriau perpras aplinką, kurioje gyvena. Žinoma, daugelis vėliau pradeda kolekcionuoti konkrečius žaisliukus. Tokiu atveju verta būtinai dovanoti tai, ko vaikas nori, o ne tai, kas Jums atrodo naudinga ir reikalinga.
  • Dažai, pieštukai, meistro įrankiai ir kitos priemonės, kurios skatina vaiką mokytis, atlikti tam tikrus darbus – geriausia dovana. Su tokiais žaislais niekada „neprašausite“.
  • Bet kokie garsus skleidžiantys žaislai labai rekomenduojami. Ne tik kūdikiams, tačiau ir vyresniems vaikams. Būtent per muziką daugelis mūsų pažįsta pasaulį.

Berniukams skirti žaislai padeda jiems geriau pažinti aplinką, kurioje gyvenate. Dovanokite tokius žaisliukus, kurie moko, lavina, padeda surasti ir atrasti!