EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žaislai berniukams internetu

Spin Masters Monsters University, 16 см. (20057816)

Kaina: 16.93 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters Monsters University, 16 см. (20057817)

Kaina: 16.93 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters Monsters University su prožektoriumi ir garsu

Kaina: 24.90 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters Monsters University, 12,5 см. (20057751)

Kaina: 14.83 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters Monsters University, 12,5 см. (20058768)

Kaina: 14.83 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters ''CLOUDJUMPER'' 20062964

Kaina: 9.86 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas didelis darbastalis su įrankiais | Bosch | Klein

Kaina: 101.79 €
Žiūrėk ČIA

Automobilis FCW00 Mattel Cars 3

Kaina: 50.67 €
Žiūrėk ČIA

Traukinio trasa FBK08 Fisher Price Thomas & Friends TrackMaster Cable Bridge

Kaina: 109.13 €
Žiūrėk ČIA

Šautuvas C1294 Nerf Modulus Regulator

Kaina: 103.94 €
Žiūrėk ČIA

A0350 NERF N-STRIKE ELITE 12

Kaina: 9.26 €
Žiūrėk ČIA

Spin Masters mini ''HOOKFANG'' 6019751

Kaina: 9.43 €
Žiūrėk ČIA

Robotas Tritan Shield-on

Kaina: 84.17 €
Žiūrėk ČIA
Karinis automobilis | Speed Champs | Dickie Žaislai berniukams

Karinis automobilis | Speed Champs | Dickie

Kaina: 26.40 €31.93 €
Žiūrėk ČIA

Techninės pagalbos automobilis

Kaina: 32.08 €
Žiūrėk ČIA

Figūrėlių rinkinys 6034229 Spin Master Set figurine Paw Patrol Air Pup Buddies

Kaina: 48.04 €
Žiūrėk ČIA

Šautuvas C1895 Nerf N-Strike Elite AccuStrike RaptorStrike

Kaina: 77.95 €
Žiūrėk ČIA

Dinozauras Rex B1156 , 40 сm

Kaina: 59.74 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Žaislai berniukams: ugdymui ir pramogai!

Visi augame su žaislais, tačiau skiriantis tiems žaislams tuo pačiu skiriasi ir tai, kokie žmonės mes užaugame. Suprantama, kadangi ir šiais laikais psichologai labai daug kalba apie tai, kad pasirinkti tinkamiausius žaislus, kurie gali užtikrinti, kad augimo procesas bus sėkmingas – būtina.

Žaislai berniukams dažniausiai skiriasi nuo tų žaislų, kuriuos renkasi mergaitės. Tiesa, nereikėtų brėžti labai griežto brūkšnio, kadangi svarbiausia vaikui parūpinti tokius žaisliukus, kurie jam labiausiai patinka ir kurie labiausiai jį domina. Tik taip bus galima ugdyti vaiko asmenybę.

B-a.eu žaislai berniukams – labai įvairūs! Užsisakius internetu jie labai greitai pasieks jūsų namų duris. Žaislų kaina – įvairi, tačiau akcija leis įsigyti pigiau, tad nelaukite švenčių, kurių metu nustebinsime savo mažuosius draugus. Paverskite kiekvieną dieną švente!

B-a.eu žaislai berniukams

Turbūt nieko keisto, kad pats populiariausias berniuko žaislas – mašina. O mašinų pasirinkimas B-a.eu prekybos vietoje labai platus. Nuo labai elegantiškų iki labai „stiprių“, kurios gali sėkmingai pervažiuoti ir labai sudėtingus kelius, kalnelius! Greta mašinų taip pat pasirenkamos ir kitos transporto priemonės. Gal Jūsų berniukas nori būti jūreivis, o gal lakūnas? Nustebinkite jį su norima transporto priemone! Toliau – staliaus reikmenys, kurie padės mažajam atrasti savo ateities profesiją. Daugelis berniukų vaikystėje nori būti staliais, tad suteikiate jiems galimybę mokytis ir rasti savo kelią. Dažnai augdami vaikučiai renkasi ir šautuvus, kurie tarsi suteikia galios jausmą. Žinoma, kiekvieno atsakingo tėvelio pareiga paaiškinti, kaip naudotis šautuvu ir tuo pačiu detalizuoti apie šaudymą atsakingai. Galiausiai, plėšrūs gyvūnai, robotai ir kiti žaislai berniukams, kurie padės lavinti fantaziją ir padėti mažiesiems patekti į kitą pasaulį. Būtent tokį, kokiame jis nori būti. Svarbiausia – ne kuo daugiau žaislų, tačiau kad tie žaislai būtų kokybiški, lavintų fantaziją bei skatintų žaisti atsakingai, saugoti savo daiktus.

Kaip pasirinkti žaislus berniukams?

Norėdami papildyti savo vaikų žaislų lentyną – nepirkite bet ko. Labai svarbu apgalvoti, kokie žaislai berniukui tikrai naudingi ir padės lavėti.

  • Šiuo metu labai daug kalbama apie pozityvias spalvas. Paaugę berniukai puikiai atskiria gėrį nuo blogio. Tačiau vaikams iki 3 metų rekomenduojama pirkti žaisliukus, kurie yra kuo šviesesnių ir kuo ryškesnių spalvų.
  • Labai naudinga dovanoti tokius žaislus, kurie persimontuoja arba kitaip galima koreguoti jų išvaizdą bei kitas charakteristikas. Tokiu atveju vaikas ne tik lavins savo įgūdžius, tačiau tuo pačiu ir fantaziją. Tai – ugdymo dalis. Vaikas mokosi per žaislus, tad tokie žaislai kaip LEGO – labai naudingi.
  • Vaikas pažįsta pasaulį per žaislus, tad visada verta dovanoti labai skirtingus žaislus ir tuo pačiu paaiškinti, kuo vieni skiriasi nuo kitų. Pavyzdžiui, ką valgo minkštas šuniukas ir kodėl robotui nereikia valgyti. Smulkmenos, tačiau jos pritaikomos gyvenime. Kuo daugiau skirtingų žaislų – tuo vaikas geriau perpras aplinką, kurioje gyvena. Žinoma, daugelis vėliau pradeda kolekcionuoti konkrečius žaisliukus. Tokiu atveju verta būtinai dovanoti tai, ko vaikas nori, o ne tai, kas Jums atrodo naudinga ir reikalinga.
  • Dažai, pieštukai, meistro įrankiai ir kitos priemonės, kurios skatina vaiką mokytis, atlikti tam tikrus darbus – geriausia dovana. Su tokiais žaislais niekada „neprašausite“.
  • Bet kokie garsus skleidžiantys žaislai labai rekomenduojami. Ne tik kūdikiams, tačiau ir vyresniems vaikams. Būtent per muziką daugelis mūsų pažįsta pasaulį.

Berniukams skirti žaislai padeda jiems geriau pažinti aplinką, kurioje gyvenate. Dovanokite tokius žaisliukus, kurie moko, lavina, padeda surasti ir atrasti!