Atpigo Elektrinis kultivatorius HECHT 745. Kultivatoriai ir motoblokai
118.00 € 161.66 € / 1 vnt

Atpigo Benzininis vejos aeratorius HECHT 5641 2in1 Kultivatoriai ir motoblokai
398.40 € 498.00 € / 1 vnt

Atpigo Benzininis kultivatorius HECHT 750 Kultivatoriai ir motoblokai
738.90 € 908.85 € / 1 vnt

Atpigo Benzininis kultivatorius HECHT 785 Kultivatoriai ir motoblokai
379.50 € 425.50 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis kultivatorius HECHT 738 Kultivatoriai ir motoblokai
112.50 € 121.25 € / 1 vnt

Atpigo Benzininis kultivatorius HECHT 796 Kultivatoriai ir motoblokai
495.00 € 528.00 € / 1 vnt

Benzininis kultivatorius HECHT752 Kultivatoriai ir motoblokai

Elektrinis kultivatorius DEDRA DED8710, 1500W Kultivatoriai ir motoblokai

Elektrinis kultivatorius Hyundai T2000E Kultivatoriai ir motoblokai

Elektrinis kultivatorius DEDRA DED8709, 1050W Kultivatoriai ir motoblokai

Kultivatoriai ir motoblokai kokybiškam dirvos paruošimui


Artėjant kiekvienam naujam sodinimo sezonui yra labai svarbu tinkamai paruošti dirvą sėjai. Ji turi būti gerai sukasta ir išpurenta, kadangi tai labai svarbu, norint, kad sėklos lengvai sudygtų, augalai vešėtų ir neštų gausų derlių. Jei jūsų sodinimo plotas nėra labai didelis, tačiau pakankamai nemažas, kad būtų paprasta jį sukasti kastuvu - jums puikiai tiks kultivatoriai ir motoblokai. Tai mechanizuoti, varikliu varomi žemės ūkio priežiūros įrankiai, leidžiantys žymiai paprasčiau paruošti dirvą sodinimo sezonui. Iš esmės kultivatorius (motoblokas) yra plūgo alternatyva. Tik šiuo atveju jums nereikia kinkyti arklio.

Kultivatoriai ir motoblokai gali atlikti įvairius darbus - sukasti ir išpurenti žemę, arti, kultivuoti, vagoti. Kultivatoriai gali būti elektriniai arba benzininiai, o motoblokai benzininiai arba dyzeliniai. Prekyboje galima rasti įvairiausių parametrų techniką. Apie tai, kuo skiriasi motoblokai ir kultivatoriai, kokios yra jų rūšys bei kaip pasirinkti geriausią sprendimą dirbamai žemei, aptarsime šiame pirkimo vadove.

Elektriniai ir benzininiai kultivatoriai


Šiais laikais, kai yra vis didesnis dėmesys skiriamas aplinkai ir atsinaujinančios energijos rūšims, vis populiaresni tampa elektra varomi įrengimai. Be to, kad yra tylesnis, elektrinis kultivatorius idealiai tinka aptarnauti mažesniems dirvos plotams, kurie yra arčiau namų. Žinoma, atsiranda ir apribojimų. Laido ilgis neleis pasiekti atokesnių, didesnių plotų, be to, elektriniai kultivatoriai geriau jaučiasi ant minkštesnio dirvožemio. Sudėtingesniems darbams elektriniai kultivatoriai paprasčiausiai gali pristigti galios.

Tokiu atveju puikus sprendimas yra benzininiai, galingi kultivatoriai, kurie leis apdirbti didesnius dirvos plotus žymiai paprasčiau ir patogiau. Jie puikiai jaučiasi ir ant kietesnio, molingo dirvožemio. Nors benzininiai kultivatoriai reikalauja didesnės priežiūros, tačiau jo galingumas atperka visas investicijas. Tad jei jūsų dirbamos žemės plotas yra didesnis nei 10 arų, benzininis kultivatorius yra išmintingesnis sprendimas.

Benzininiai ir dyzeliniai motoblokai


Motoblokas - tai universalus žemės ūkio technikos prietaisas, galintis atlikti įvairaus tipo darbus. Priklausomai nuo to, koks padargas yra prie jo tvirtinamas, motoblokas gali arti, vartyti, kasti bulves, kultivuoti, pjauti žolę, o žiemą net kasti ar stumdyti sniegą. Iš esmės, tai variklį turintis įrenginys su ratais, kurio pritaikymo galimybės leidžia turėti funkcionalų įrenginį įvairiems darbams. Jis yra itin mėgstamas tiek ūkininkų, tiek sodininkų. Žinoma, norint turėti tokią funkcionalią techniką yra reikalingi papildomi priedai, kurių dažniausiai nebūna standartinėje komplektacijoje ir juos reikia įsigyti papildomai. Tačiau jei turite poreikį tokiems darbams, o dirbamos žemės plotas yra nemažas, kad susitvarkytumėte rankomis, ši investicija greitai atsipirks.

Motoblokai su priekyje tvirtinamu frezos mechanizmu

Šio tipo motoblokai yra didesni, lyginant su kultivatoriais, o tai reiškia, kad jie turi daugiau galios ir funkcijų. Su tokiu motobloku galima atlikti stambesnius darbus, reikalaujančius galingesnio variklio bei didesnių padargų pajėgumų. Pagrindinis šio tipo motobloko įnagis - freza, kurios plotis dažniausiai siekia apie 50-60 centimetrų. To visiškai pakanka vidutinio dydžio sklype, be to, toks motoblokas pakankamai kompaktiškas ir puikiai tinka mažesnėms erdvėms, kuriose dideliam įrenginiui manevruoti būtų sudėtinga. Motoblokas su priekyje tvirtinamu frezos mechanizmu idealiai tinka lengviesiems landšafto formavimo darbams, gėlynų, lysvių paruošimui.

Motoblokai su gale tvirtinamu frezos mechanizmu

Šio tipo motoblokai aprūpinti galingu varikliu, o jų frezos mechanizmas pritvirtintas gale. Siekiant didesnio efektyvumo, šių motoblokų padargai visiškai atskirti nuo važiuoklės sistemos. Tokių motoblokų frezos plotis paprastai siekia 100 ir daugiau centimetrų. Frezos gali būti sukamos važiavimo arba priešinga važiavimui kryptimi. Frezos mechanizmas itin galingas ir sugeba be vargo tvarkytis su neįdirbta dirva, velėna ir kietais sušokusios žemės gabalais.

Koks kultivatorius būtų tinkamiausias pasirinkimas


Norėdami jums padėti rasti patį geriausią, o kartu ir finansiškai pigiausią variantą, pateikiame gaires, kurios padės suprasti, koks kultivatorius būtų tinkamiausias pasirinkimas žemės ūkio darbams.

1. Kokio dydžio plotui yra reikalingas kultivatorius?

Motoblokų ir kultivatorių darbo efektyvumas priklauso nuo jų galios. Todėl prieš perkant yra svarbu suprasti, kokios galios yra reikalingas kultivatorius, kad sugebėtų tinkamai paruošti dirvą. Nedideliam sklypui jums nebūtina reikia įsigyti pačią didžiausią ir galingiausią techniką. Tam puikiai tiks ir mažiau galingas (1-3 AG galios) kultivatorius ar motoblokas. Žinoma, didesniems plotams jau reikės galingesnės technikos. Tad jei jūsų dirbamos žemės plotas yra didesnis nei 10 arų, ieškokite galingesnės, 3-5 AG galios technikos.

2. Koks jūsų sklypo dirvožemis?

Laimingiausiais galima vadinti daržininkus, kurių sklypuose plyti puri priemolio ar priesmėlio dirva. Ši dirvos rūšis yra tinkamiausia sodui bei daržui. Deja, ne visiems taip pasiseka ir neretai tenka taikstytis su akmenuotu ar molingu dirvožemiu. Išdžiuvusi molinga žemė sušoka į gabalus, o tada ją tampa dar sunkiau įdirbti. Tokiu atveju reiktų pasidairyti galingesnio kultivatoriaus ar motobloko, kuris padėtų susitvarkyti su tokiomis problemomis. Tuo tarpu minkšto priemolio dirvožemį įdirbti yra lengviau, todėl galite rinktis paprastesnį modelį, su priekyje tvirtinamu frezos mechanizmu.

3. Esamas (įdirbtas) ar naujas sklypas?

Įdirbti naują sklypą visuomet yra sunkiausia užduotis, kuri gali pasirodyti per sunki net kai kuriems motoblokams. Taigi, rinkdamiesi turėkite galvoje, kad naujam sklypui įdirbti prireiks galingo modelio, galinčio susidoroti su kieta žeme. Įdirbtas sklypas, kuriam užtenka įprastinės priežiūros, žymiai palengvina jūsų pasirinkimą - šiuo atveju galite rinktis mažesnės galios motobloką ar kultivatorių dirvai išpurenti.

4. Universalumas

Ieškantiems universalaus sprendimo (ne tik purenti ar arti žemę), puikiai tiks universalūs motoblokai su papildomais priedai. Nors investicija į tokį įrenginį yra didesnė, tačiau greitai pastebėsite, kaip greitai ji atsiperka. Universalus motoblokas leis atlikti įvairius žemės ūkio darbus ir taps neatskiriamu pagalbininku ūkyje.

5. Kaina

Pasiūloje galima rasti įvairių modelių, nuo pačių brangiausių iki pigesnių, ekonominių, tačiau turite aiškiai apsibrėžti, ko reikia jums. Nėra jokio tikslo skirti daug pinigų technikai su funkcijomis, kurių niekada nepanaudosite. Iš kitos pusės, pigus kultivatorius gali būti ne toks galingas, neturėti reikiamų priedų, kuriuos teks įsigyti atskirai. Tokiu atveju, geriau tiks nors ir brangesnis, tačiau universalus ir galingesnis kultivatorius. Kaina tai pat gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, modelio, atliekamų funkcijų ir komplektacijos.

Prieš priimdami sprendimą, visuomet išsiaiškinkite, kas įskaičiuota į komplekto kainą. Jei ieškote įsigyti pigiau, mūsų kataloge rasite platų, įvairių parametrų technikos pasirinkimą. Gera kaina kultivatoriai ir motoblokai parduodami ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai taikome ir nuolaidas, o jų metu šią žemės ūkio techniką įsigysite dar pigiau - mažesne kaina. Užsisakius internetu, kultivatorius ir motoblokus pristatysime į bet kurį miestą.