Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Komoda jaunuolio / vaiko kambariui Graphic KOM5SL/C pilka

Kaina: 106.00 €

Komoda Indiana JKOM2D4S ąžuolas suter

Kaina: 369.99 €

Komoda Indiana JKOM4S/80 ąžuolas suter

Kaina: 270.00 €

Komoda Indiana JKOM2D ąžuolas suter

Kaina: 170.01 €

Komoda Indiana JKOM6S ąžuolas suter

Kaina: 259.99 €

Vaiko kambario komoda Nandu KOM2D1S

Kaina: 155.00 €

Komoda vaiko kambariui BRW Namek REG2D

Kaina: 140.00 €

Komoda vaiko kambariui BRW Malcolm - KOM4S/80

Kaina: 115.00 €

Vaikiška komoda Nandu KOM2D1S stiker

Kaina: 160.01 €

Komoda Nandu KOM3S

Kaina: 150.00 €

Vaikiška komoda Nandu KOM3S stiker

Kaina: 150.00 €

Komoda Balder KOM4S

Kaina: 149.00 €

Komoda vaiko kambariui BRW Namek KOM1D2S

Kaina: 130.00 €

Komoda Malcolm -KOM4S/50

Kaina: 120.01 €

Komoda vaiko / jaunuolio kambariui Nano 7

Kaina: 200.01 €

Vaiko kambario komoda Dolmar Gumi G17

Kaina: 87.00 €

Vaiko kambario komoda Dolmar Gumi G3

Kaina: 115.00 €

Komoda COSMO C04

Kaina: 115.00 €
 
 

Nebrangios vaikiškos komodos internetu


Įrengiant ar atnaujinant vaiko, paauglio kambarį, tėvai neretai susiduria su problema, kaip praktiškai ir patogiai sutalpinti visus vaiko daiktus. Drabužiai, žaislai ar mokslo reikmenys - viskam patogiai susidėti ir laikyti tikrai reikia praktiško ir funkcionalaus sprendimo. Žinoma, vienas iš geriausių - didelė spinta vaikų kambariui, kuri turi tiek lentynas, tiek stalčius. Tačiau, ką daryti jei kambarys yra mažesnis, spinta jau prisipildė daiktais, o antrai spintai pastatyti nebėra vietos? Tokiu atveju, vaikiškos komodos gali tapti puikia išeitimi.

Žinoma, prieš perkant reikėtų tiksliai nuspręsti, kokius daiktus į ją norėsite sudėti. Priklausomai nuo to, reikėtų rinktis ir komodos vaikams tipą. Pavyzdžiui, drabužiams laikyti geriausiai tinka talpi, didelė komoda su stalčiais ar durelėmis ir lentynomis. Žaislams, knygoms ar įvairiems kitiems daiktams laikyti geras pasirinkimas yra universali komoda, kuri gali turėti tiek stalčius, tiek spintelę bei atviras lentynas. Plačiau apie tai, kokios yra vaikiškos komodos mūsų parduotuvės kataloge ir kaip išsirinkti geriausią komodą vaiko kambariui, aptarsime šiame pirkimo vadove.

Komodos su vystymo stalu kūdikiui pervystyti


Šio tipo komoda yra išties praktiškas sprendimas, jei neplanuojate atskirai įsigyti vystymo stalo. Tokia komoda leidžia ne tik susidėti visus svarbiausius daiktus (sauskelnes, drabužėlius), kurie yra reikalingi kūdikio priežiūrai, bet ir visada juos greitai pasiekti, kada pervystote mažylį. Įprastai komodos su vystymo stalu turi stalčius, o didesni modeliai papildomai gali turėti ir spintelę. Tad svarbu tik tiksliai įvertinti, kokio dydžio komoda su vystymo stalu jums yra reikalinga ir kokius daiktus planuojate joje laikyti. Kada vystymo stalo nebereikės, jį galima nuimti (įprastai daugelis modelių tai leidžia) ir tiesiog naudoti kaip įprastą komodą.

Komodos žaislams ar mokslo reikmenims


Patiems mažiausiems skirtos, vaikiškos komodos turėtų būti neaukštos, be aštrių atsikišusių dalių, idealu, kad rankenėlės būtų užapvalintos ar minkštos, patogios atidaryti. Komodos durelės ar stalčiai turėtų būti pagaminti iš plonesnės medienos, nesunkios, kad mažylis galėtų pats lengvai jas atidaryti. Idealu, jei komodos durelių lankstai turėtų papildomą stabdį (tylus uždarymo mechanizmas), kuris neleistų durelėms greitai užsidaryti. Taip durelės ne tik, kad nesitrankys, bet ir lėčiau užsidarydamos sukels žymiai mažesnį pavojų galimam pirštų prisivėrimui. Jei standartinėje komplektacijoje tylaus uždarymo mechanizmo nėra, jį visada galima įsigyti papildomai.

Kalbant apie funkcionalumą ir praktiškumą, puiku jei vaikiška komoda turi daug įvairaus dydžio erdvių, į kurias galima patogiai sudėti skirtingo tipo žaislus, knygutes ir kitus daiktus. Vaikui ūgtelėjus, į tokią komodą, vietoje žaislų, jis puikiai galės susidėti mokslui skirtas reikmenis. Žinoma, galima įsigyti ir to paties stiliaus dvi mažesnes komodas vaikams, pavyzdžiui, viena galėtų būtų su stalčiais, o kita - su durelėmis ir atviromis lentynomis. Tokiu būdu turėsite universalų sprendimą, kuris bus praktiškas ne vienerius metus. Turintiems daugiau nei vieną vaiką, jei jie gyvena tame pačiame kambaryje, taip pat rekomenduojame įsigyti atskiras komodas. Vaikams bus žymiai paprasčiau atskirti savo daiktus ir individualiai juos sandėliuoti.

Stilingos komodos paaugliams


Jaunuolio ar paauglio kambario komodos įprastai naudojamos dėl keletos skirtingų tikslų. Vaikiška komoda su stalčiais idealiai tiks įvairiems drabužiams susidėti, o su durelėmis ir atviromis lentynomis - paauglio daiktams. Tai gali būti mokslo reikmenys, knygos ar kiti svarbūs jaunuoliui daiktai. Renkantis komodą jaunuolio kambariui, pirmiausia įvertinkite kiek ir kokių daiktų bus norima sutalpinti. Per maža komoda tik užims erdvę kambaryje, tačiau daug daiktų sutalpinti nepavyks. Jei numatyta erdvė kambaryje yra siauresnė, tokiu atveju rekomenduojame rinktis aukštas, bet siauras spinteles vaikų kambariui.

Lyginant su vaikiškomis, paaugliams skirtos komodos savo dizainu ir spalvine gama šiek tiek skiriasi. Jos mažiau ryškios, margos, vyrauja vientisos tradicinės, tamsios arba šviesesnės spalvos. Tokios komodos yra ir didesnės, kadangi paauglys turi ir daugiau daiktų.

Kaip išsirinkti komodą vaikų kambariui


Renkantis komodą vaikams, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - komodos aukštį ir bendrą dydį, taip pat praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad komodos kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigi vaikiška komoda gali būti nepakankamai erdvi ar neturėti visų reikalingiausių funkcijų, tad sutalpinti daiktus į ją bus žymiai sudėtingiau. Be to, pigios komodos gali būti pagamintos iš mažiau patvarių medžiagų. Renkantis siūlome įvertinti šiuos žemiau aprašytus kriterijus.

Komodos matmenys. Kaip ir renkantis bet kurį kitą baldą, matmenys yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei vaiko kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti patalpos plotą, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų komodas vaiko kambariui arba siauresnes spinteles. Didesniam vaiko ar paauglio kambariui pasirinkimo laisvė yra kur kas platesnė, tačiau atminkite, kad nesvarbu, kokio dydžio bus komoda - į ją dėkite tik pačius daiktus. Neapsikraukite daiktais, kurie nėra jums reikalingi ir ilgą laiką nėra naudojami. Geriau juos atiduoti ar parduoti.

Daiktų laikymo sprendimai. Komodą vaiko kambariui rinkitės pagal tai, kokius daiktus planuojate joje laikyti. Drabužiams puikiai tiks komoda su stalčiais, žaislams - su durelėmis, o knygoms ir mokslo reikmenims praktiškas sprendimas bus universali komoda su stalčiais, durelėmis ir atviromis lentynomis. Prieš perkant įvertinkite, kiek ir kokių daiktų turite. Taip bus žymiai paprasčiau išsirinkti.

Stilius ir spalvos. Pasirinkimas yra išties didelis ir platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar klasikinio dizaino komodos tikrai ras savo namus ir vietą, kurioje jos geriausiai tinka. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja vaiko kambaryje ar bendrai visuose namuose ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos ir spalvos baldus. Jei reikalingi to paties stiliaus ir spalvų vaiko baldai, rekomenduojame rinktis komodas iš mūsų turimų kolekcijų. Taip nesudėtingai prie vaikiškos komodos galėsite priderinti to paties dizaino lovas, spintas, spinteles, lentynas bei kitus baldus ir sukurti vienodą vaiko ar paauglio kambario interjerą.

Apibendrinant, galime pasakyti, kad pasiūla yra tikrai didelė, todėl esame tikri, kad nesunkiai išsirinksite vaikiškos komodos modelį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Pigios komodos vaikų kambariui


Vaikiškos komodos internetu mūsų e-parduotuvėje parduodamos itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų dizaino, tipų bei spalvų pasirinkimą. Parduodame žinomų gamintojų produkciją. Mūsų kataloge rasite BRW, Dolmar, Meblar, Jurek Meble ir kitų gamintojų nebrangias komodas su stalčiais, lentynomis ir durelėmis. Vaikiškos komodos kaina prasideda maždaug nuo 60-70 eurų. Tiesa, mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos, o jų metu komoda su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu vaikiškos komodos pristatomos visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).