Ouch Orgasm gelis porai (100 ml) Lubrikantai
26.95 € 26.96 € / 1 vnt

Hot EXXtreme silikono lubrikantas (50 ml) Lubrikantai

Warming Anal lubrikantas (100 ml) Lubrikantai

Egzo GO šaldantis lubrikantas (50 ml) Lubrikantai

Atpigo Pasante Tingling Mint lubrikantas (75 ml) Lubrikantai

Atpigo Vandens pagrindo lubrikantas Just Glide (200 ml) Lubrikantai

Atpigo Lubrikantas PJUR Superhero (100 ml) Lubrikantai
23.97 € 30.96 € / 1 vnt

Atpigo S8 Vegan vandens pagrindo lubrikantas (125 ml) Lubrikantai

Atpigo Vandens pagrindo lubrikantas Pjur Med Sensitive Glide - 100 ml Lubrikantai

Atpigo Lubrikantas Tenga Hole Lotion Real - 170 ml Lubrikantai

Atpigo Fist It lubrikanto švirkštas Lubrikantai
26.22 € 33.21 € / 1 vnt

Atpigo Lubrikantas moterims Pjur Švelnioji (100 ml) Lubrikantai

Atpigo Lubrikantas Pjur Originalus (100 ml) Lubrikantai
27.21 € 34.22 € / 1 vnt

Atpigo Lubrikantas PJUR Premiuim (100 ml) Lubrikantai
27.21 € 34.22 € / 1 vnt

Atpigo Šaldantis lubrikantas ilgesniam seksui YesForLov Šaltis - 100 ml Lubrikantai

Atpigo YesForLov masažo aliejus ir lubrikantas Skanumas (50 ml) Lubrikantai

 Lubrikantai 

 

Lubrikantas yra medžiaga, kuri sumažina trintį tarp judančių ir besitrinančių paviršių, o kai trūksta natūralaus sudrėkimo, jis gali pagerinti slydimą. Būtent dėl to lubrikantai dažnai naudojami norint palengvinti mastrurbaciją, makšties ir analinę sueitį bei naudojant sekso žaislus. Taip pat lubrikanto gali prireikti dėl medicininių aplinkybių – diabeto, vėžio, fizinio ir emocinio streso, dietos, alkoholinių gėrimų, cigarečių ir kita.


Lubrikantų tipai gali būti keli: vandens lubrikantai, silikoniniai lubrikantai, lubrikantai su skoniais, natūralūs lubrikantai, aliejiniai, šildantys ir šaldantys lubrikantai, lubrikantai didinantys jautrumą ir kita.

Vandens lubrikantai yra universalūs ir labiausiai prieinami lubrikantai. Naudojant gali išdžiūti ir tada reikia pridėti šiek tiek vandens ir vėl jie sudrėks. Privalumai: gali būti naudojami su prezervatyvais bei bet kokiu sekso žaisliuku, yra šiek tiek paskaninti, lengvai nusivalo, puikiai tinka oraliniam bei bet kokiam kitam sekso tipui. Trūkumai: jie nėra labai naudingi vonioje ar duše, kadangi lengvai nusiplauna, taip pat palyginus greitai susigeria į odą ir reikalauja pakartotinio tepimo.
 

Silikoninio lubrikanto privalumai yra dažniausiai šie lubrikantai yra bekvapiai ir hipoalergniai. Silikonas nepakeičia kūno pH balanso - skirtingai nei vandeniniai. Deja, jums reikės šiek tiek labiau pasistengti, jei norėsite jį nuvalyti. Na, o trūkumai: silikoninis lubrikantas negali būti naudojamas su sekso žaislais, nes gadina jų paviršių. Taip pat ne visi iš jų yra saugūs naudoti su prezervatyvais. Na ir galiausiai, tai nėra pats geriausias pasirinkimas oraliniam seksui.

Natūralūs lubrikantai dažniausiai yra vandeniniai ir šių lubrikantų privalumai yra tai kad jie dažniausiai susideda iš organinių ingredientų ir natūralių konservantų, kurie turi savų sveikatos privalumų, pavyzdžiui, yra natūraliai antibakteriniai/priešgrybeliniai. Na, o trūkumai gali būti tai, kad brangiai kainuoja.

Taigi lubrikantus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, talpos, kvapų, rūšių, sudėtinių dalių ir kita.

Taigi jeigu norite, kad niekas nematytų ir nežinotų apie Jūsų norus, svajones, fantazijas, tai galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti lubrikantus tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta akcijos ir kita.