Putų pistoletų valikliai   

Putų pistoletų valikliu galima nuvalyti nesukietėjusias putas, patį pistoletą. Jų yra gamina įvairiausių rūšių, talpų, gamintojų (BOSTIK, MAKROFLEX), kainų ir kita.

Pistoletų valiklis Bostik yra skirtas efektyviam poliuretano putų pistoletų ir nesukietėjusių putų valymui. Šiuo valikliu galima greitai išvalyti putų pistoletą, taip pat ir vožtuvą. Uždėjus valiklio palaikyti dar iki 2 minučių ir tada nuvalyti. Taip pat paspausti liežuvėlį dar kartą, kad valymo priemonė su putos likučiais išbėgtų iš pistoleto.

Kitas putų pistoletų valiklis būtų Proffoam, kuris netinka sukietėjusių putų valymui. Jis skirtas šviežiai užpurkštų putų valymui nuo paviršiaus ir specialaus pistoleto.

Sukietėjusių putų valiklis REMOVER naudojamas sukietėjusioms putoms šalinti nuo palangių ir kitų paviršių. Nelieka jokių dėmių, kurios lieka nuimant putas mechaniškai.

Valiklis sukietėjusių putų Penosil Remover naudojamas taip: reikia suplakti balionėlį, tada purkšti preparatą ant putos, kurią norite pašalinti. Palaikykite iki 10 minučių ir tada galite nuvalyti putas mechaniškai. Šis valiklis yra stiprus skiediklis veikiantis dažus ir lakus. Skiediklis naudojamas sukietėjusių poliuretano putų suminkštinimui.

Putų pistoletų valiklius labai patogu yra pirkti internetu, nes čia platus pasirinkimas, galima gauti nuolaidą, nereikia gaišti savo brangaus laiko ir kt.

Naudojant putų pistoletų valiklį reikia laikytis saugumo reikalavimų, prieš naudojimą perskaityti informacinį lapelį.