EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prieškambario baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Kabykla Gent

Kaina: 56.00 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla CR-28

Kaina: 54.40 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla LC-05

Kaina: 54.40 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla CR-29

Kaina: 54.40 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla CR-39

Kaina: 59.20 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla CR-809

Kaina: 53.65 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Prieškambario Komplektas Viola

Kaina: 110.40 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas 'Inez'

Kaina: 225.60 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Porto

Kaina: 269.10 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Alfa

Kaina: 177.60 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Mezo II

Kaina: 209.60 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Spinta P-01, sonoma

Kaina: 355.20 €
Žiūrėk ČIA
 

Prieškambario baldai                                                                       

 

Prieškambario baldai gali būti prieškambario spintos, batų dėžės, prieškambario komplektai, kabyklos ir kt.

 

Norint namuose palaikyti tvarką ir švarą, puikiai tinka batų dėžė. Ir geriausiai būtų rinktis uždarą batų dėžę, nes taip išvengiama papildomų dulkių, atrodo estetiškiau. Batų dėžė yra gerai, nes į interjerą įneša solidumo jausmą. Jos yra stilingos ir patogios. Taip pat batų dėžė yra ne tik vieta avalynei susidėti, bet ir svarbus prieškambario interjero elementas, patogus suolelis ar staliukas.

 

Kabykla namams suteiks patogumą, individualumą. Prie pagrindinio prieškambario akcento nesunkiai priderinsite ir kitus būtinus daiktus – spintelę, suoliuką, veidrodį, batų dėžę ir kt.

 

Kabyklos funkcija yra kuo daugiau išlaikyti drabužių. Žieminiai drabužiai paprastai būna sunkūs, todėl kabykla turi būti pagaminta, taip kad išlaikytų didelį sunkių drabužių svorį, būtų patvari, stabili ir kt.  Taip pat kabykla gali būti puiki skėčių, rankinių kabykla.

 

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą.

 

Taigi prieškambario baldų komplektai yra puiki daiktų saugykla, kabykla, prieškambario erdvei suteikia patogumą, praktiškumą ir kt.

 

Norint, kad prieškambario baldai išryškėtų savo gražumu, individualumu svarbu ir tinkamas apšvietimas. Geriausiai reguliuojamą arba įtaisykite du skirtingus apšvietimo tipus (pvz. šviestuvą ir led apšvietimą). Taip sukursite jaukią ir funkcionalią erdvę. Jei patalpa yra pereinama - patariame įsirengti dvipolį jungiklį (tai dviejų jungiklių sistema, kai įeidami į patalpą įsijungiate šviesą, o išeidami ją išjungiate kitu jungikliu kitame patalpos gale).

 

Baldai stovintys prieškambariuose patiria gana agresyvias sąlygas - šaltis, šiluma, skervėjai, drėgmė, purvas. Todėl būkite atidūs rinkdamiesi prieškambario baldus.

 

Prieškambario baldai neturėtų būti itin šviesūs, ypač vientisos baltos spalvos, nes jie užgožia erdvę ir erdvė atrodo pernelyg steriliai, labai greitai tepasi. Jeigu turite mažai erdvės, rinkitės šviesias sienas, neutralios žemiškos spalvos grindis, vidutinio tamsumo ar šviesesnius baldus, naudokite veidrodžius.

 

Niekada nepamirškite savo sveikatos ir patogumo, taipogi savo svečių - įsirenkite vietą, kurioje būtų patogu atsisėsti apsiaunant/nusiaunant batus.

 

Prieškambario baldams patartina rinktis kvėpuojančias medžiagas, pvz. durelių fasadus iš perforuotos MDF plokštės - tokie baldai vėdinsis.

 

Taigi nešvaistykite laiko ieškodami įvairių daiktų: turėdami gerai suplanuotą ir tvarkingą prieškambarį, visada akimirksniu rasite tai, ko reikia, ir galėsite skirti visą dėmesį svarbesniems dalykams - pasisveikinimo apsikabinimams ir atsisveikinimo bučiniams.