EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prieškambario baldai internetu

Išpardavimai Visi
Kabykla Gloss 11 Baldų kolekcija Gloss

Kabykla Gloss 11

Kaina: 49.00 €63.80 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė su stalčiumi Wally 03 Baldų kolekcija Wally

Pakabinama spintelė su stalčiumi Wally 03

Kaina: 67.00 €81.60 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė su stalčiumi Wally 04 Baldų kolekcija Wally

Pakabinama spintelė su stalčiumi Wally 04

Kaina: 57.00 €69.70 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Wally 06 Baldų kolekcija Wally

Pakabinama spintelė Wally 06

Kaina: 67.00 €81.60 €
Žiūrėk ČIA
Pastatoma lentyna Gustavo A Baldų kolekcija Gustavo

Pastatoma lentyna Gustavo A

Kaina: 140.40 €172.80 €
Žiūrėk ČIA
Pastatoma lentyna Gustavo B+C Baldų kolekcija Gustavo

Pastatoma lentyna Gustavo B+C

Kaina: 119.60 €147.20 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Batų spintelė Homeline KOM2D1S/10/6 Baldų kolekcija Homeline 1

Batų spintelė Homeline KOM2D1S/10/6

Kaina: 95.00 €112.01 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Homeline REG2M1D/20/8 Baldų kolekcija Homeline 1

Spinta Homeline REG2M1D/20/8

Kaina: 189.03 €230.34 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Flames REG1L1D/20/7 Baldų kolekcija Flames 1

Spinta Flames REG1L1D/20/7

Kaina: 171.24 €212.22 €
Žiūrėk ČIA
Komoda Flames REG2D/11/9 Baldų kolekcija Flames 1

Komoda Flames REG2D/11/9

Kaina: 129.45 €160.43 €
Žiūrėk ČIA
Spintelė Flames REG1D/11/5 Baldų kolekcija Flames 1

Spintelė Flames REG1D/11/5

Kaina: 80.53 €99.80 €
Žiūrėk ČIA
Prieškambario komplektas BOCA Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektas BOCA

Kaina: 450.89 €576.03 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Prieškambario Komplektas Homeline1

Kaina: 347.00 €
Žiūrėk ČIA
Stovas batams ST-1 Batų dėžės

Stovas batams ST-1

Kaina: 11.58 €12.85 €
Žiūrėk ČIA
Veidrodis Ksawery 07 Baldų kolekcija Ksawery

Veidrodis Ksawery 07

Kaina: 52.00 €71.31 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla Ria

Kaina: 45.50 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė Pik 02.

Kaina: 105.85 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Hit

Kaina: 167.40 €
Žiūrėk ČIA
 

Prieškambario baldų pirkimo vadovas

Prieškambaris – tai erdvė, kurią svečiai, atvykę į jūsų namus, pamato pirmiausiai. Ji ne tik formuoja itin svarbų pirmąjį įspūdį, bet ir gali nustatyti toną likusiam namų interjerui. Kaip bebūtų gaila, dažnai šis potencialas lieka neišnaudotas. Visai nesvarbu, ar ieškote kažko minimalaus, ar drąsaus, tradicinio, ar šiuolaikiško – naudodamiesi mūsų patarimais, šią, iš pirmo žvilgsnio niekuo neypatingą erdvę galite paversti į kai ką nuostabaus.

Dydis

Pasirinkto baldo dydis labai priklauso nuo erdvės. Prieš pradėdami rinktis baldus, išmatuokite visą prieškambario erdvę, įskaitant duris, kad įsitikintumėte, ar visi galimi objektai čia tiks.

Sandėliavimas

Užimti žmonės neretai prieškambarį paverčia dar viena sandėliavimo vieta paltams, skėčiams ir kitiems namų ūkyje rečiau naudojamiems daiktams. Nieko keisto – kiekvienuose namuose reikia pakankamai vietos minėtiems daiktams susidėti. Jei kenčiate dėl vietos trūkumo, investuokite į talpią lentyną arba dailias dėžes, kurias būtų galima krauti vieną ant kitos: nustebsite, kiek vietos gali atsilaisvinti, kai viskas pakeliama nuo grindų.

Funkcionalumas

Vienas geriausių dalykų, kalbant apie koridorius bei prieškambarius, yra tai, kad nėra vienos konkrečios funkcijos, kurias jie turėtų atlikti. Pavyzdžiui, čia galite pastatyti minkštasuolį ar porą kėdžių, skirtų prisėsti nusiaunant batus. Jei jūsų namuose yra mažai vietos (o taip būna dažnai), čia galite įrengti kabyklas striukėms bei paltams, lentynėles ar dėžutes raktams bei kitoms smulkmenoms – taip prieškambaris taps patogia sandėliavimo erdve. Galiausiai, pastatę prieškambaryje konsolinį staliuką, vazą ir pakabinę keletą paveikslų, galite paversti jį drąsia ir madinga erdve – tam tereikia pasitelkti truputį pastangų bei išmonės.

Išvaizda

Taisyklių, kuriomis turėtumėte vadovautis, atnaujindami prieškambarį, nėra. Šviesūs baldai praskaidrina ir vizualiai padidina erdvę, tačiau jie nėra vienintelė ir nepakeičiama opcija. Tamsūs baldai dažnai atrodo subtiliau, jaukiau ir šiek tiek prabangiau. Kadangi prieškambaris – nedidelė erdvė, ji puikiai tinka išbandyti naujas idėjas, su kuriomis nedrįstumėte eksperimentuoti kitose namų vietose.

Kaip pagyvinti tamsų ir siaurą prieškambarį?

Pas mus gausu namų su nedidelio dydžio, tamsiais ir siaurais prieškambariais (ypač tai pasakytina apie sovietinės statybos daugiabučius namus), kuriuos gali būti sunku atnaujinti. Pirmasis patarimas: įrenkite gerą apšvietimą. Sieninis apšvietimas, ypač eilė sieninių šviestuvų, komponuojamų su paveikslais, gali drastiškai pakeisti prieškambario vaizdą. Raštuoti tapetai, ypač šviesesnių atspalvių, į tamsų prieškambarį įneš gyvumo, o ilgas kiliminis takas atvers ir vizualiai išplės erdvę.

Pagrindiniai prieškambario aksesuarai

Konsoliniai staliukai

Ilgi konsoliniai staliukai tampa vis populiaresni, dėl savo savybės „įforminti“ erdvę ir tuo pačiu –  galimybės susidėti mėgstamas nuotraukas ar kitas puošnias detales. Išbandykite klasikinį konsolinį stalą arba mažesnį telefoninį staliuką, kaip vietą knygoms, vazoms ar kitoms puošmenoms sudėti, bei kaip kambario akcentą.

Spintelės

Prieškambario spintelės paprastai yra žemos, nedidelės ir padeda išlaikyti jūsų erdvę tvarkingą bei suteikia vietą įvairių daiktų bei dekoracijų eksponavimui. Jų galima rasti įvairių stilių: nuo šiuolaikinių iki tradicinių, nuo lakuotų iki veidrodinių – dėl šios priežasties šis baldas randa vietą  daugelyje namų.

Batų dėžės

Namuose gyventi didelė šeima paprastai reiškia ir milžinišką krūvą batų. Funkcionali batų dėžė ne tik atrodo gerai, bet ir padeda palaikyti tvarką. Užmirškite purviną kilimą – tai praeitis!

Suolai

Suolas, nekalbant apie patogią vietą atsisėsti, taip pat gali būti naudojamas sudėti batams. Pastarieji gali būti laikomi tiesiog po juo, arba specialiai įmontuotoje dėtuvėje.

Paltų kabyklos

Kabyklos puikiai tinka, siekiant išvengti netvarkos ir išlaikyti drabužius nesusiglamžiusius. Jei nemėgstate pastatomų kabyklų, puikus sprendimas – sieniniai kabliukai. Galite derinti skirtingų spalvų ir dydžių kabliukus, bei įtaisyti juos skirtinguose aukščiuose: tai ne tik leis patogiau pasikabinti drabužius vaikams, bet ir pridės prieškambario interjerui žaismingumo.

Kiliminiai takai

Ilgi kilimai, kitaip vadinami kiliminiais takais, puikiai tinka koridoriui ir prieškambariui. Jie praturtina kambario vaizdą, kartu saugodami grindis nuo nešvarių svečių ar namiškių batų. Kiliminių takų stilių įvairovė – tiesiog stulbinanti, tačiau ševronai ir ryškūs geometriniai dizainai dažniausiai tinka bet kokioje aplinkoje. Na o jei mėgstate eksperimentuoti, kiliminis takas – tiesiog ideali vieta bandymams.

Stovai skėčiams

Nors jie dažnai ir nepelnytai pamirštami, skėčių stovai lietingą dieną yra verti kiekvieno cento! Kaip ir daugelis iš prieš tai išvardintų daiktų, skėčių stovas gali tiesiog atilikti savo funkciją arba tarnauti ir kaip prieškambario akcentas.

Baigiamieji štrichai

Veidrodžiai

Veidrodžiai yra puikus būdas vizualiai praplėsti siaurą erdvę. Šiandien veidrodžių galima įsigyti įvairių formų ir dydžių. Rinkitės didelį veidrodį, jei turite pakankamai vietos, arba daug mažesnių, kad sukurtumėte madingą, galerijos tipo interjerą.

Sieniniai meno kūriniai

Net jei manote, kad jiems čia nėra vietos, vienas vienintelis meno kūrinys pagyvins net mažiausią prieškambarį. Didelis paveikslas, tapyta drobė, fotografija ar plakatas: tai gali būti būtent tai, ko trūksta tuščiai prieškambario sienai.