EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prieškambario baldai internetu

Išpardavimai Visi
Kabykla WU-4

Kabykla WU-4

Kaina: 19.55 €24.65 €
Žiūrėk ČIA
Kabykla WU-7

Kabykla WU-7

Kaina: 25.07 €31.61 €
Žiūrėk ČIA
Kabykla WU-8

Kabykla WU-8

Kaina: 14.02 €17.69 €
Žiūrėk ČIA
Kabykla WU-10

Kabykla WU-10

Kaina: 20.93 €26.39 €
Žiūrėk ČIA
Kabykla WU-11

Kabykla WU-11

Kaina: 25.07 €31.61 €
Žiūrėk ČIA
Kabykla WU-12

Kabykla WU-12

Kaina: 17.25 €21.76 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Batų dėžė 07

Kaina: 64.40 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė 08

Kaina: 75.90 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė 09

Kaina: 72.45 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė 10

Kaina: 57.50 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė Nel 01

Kaina: 62.10 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė Nel 02

Kaina: 72.45 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Prieškambario Komplektas Porto

Prieškambario Komplektas Porto

Kaina: 188.60 €237.80 €
Žiūrėk ČIA
Prieškambario Komplektas Alfa

Prieškambario Komplektas Alfa

Kaina: 127.66 €160.95 €
Žiūrėk ČIA
Prieškambario Komplektas Mezo II

Prieškambario Komplektas Mezo II

Kaina: 155.26 €195.75 €
Žiūrėk ČIA
Prieškambario kompektas MAX

Prieškambario kompektas MAX

Kaina: 91.84 €115.80 €
Žiūrėk ČIA
Stovas batams ST-1

Stovas batams ST-1

Kaina: 9.78 €12.33 €
Žiūrėk ČIA
Prieškambario komplektas Sara

Prieškambario komplektas Sara

Kaina: 136.85 €172.55 €
Žiūrėk ČIA
 

Prieškambario baldų pasirinkimas internete leidžia rasti optimalų variantą kainos atzvilgiu

Pagalvojus apie prieškambario baldus, dažniausiai prieš akis iškyla dėžės batams ir drabužių kabyklos. Iš tiesų, tai yra kone būtini baldai prieškambaryje. Žinoma, šioje namų vietoje neapsieinama ir be spintos ar viso prieškambario baldų komplekto. Pasižiūrėkime, kokius baldus galite pasirinkti savo prieškambariui.

Visų pirma, minėjome dėžes batams. Kaip išsirinkti vieną iš batų dėžių? Visų pirma, reikia žinoti, kiek turite vietos. Reikėtų žinoti, kokio pločio, gylio ir aukščio batų dėžę galite įtalpinti prieškambaryje taip, kad ji neužimtų per daug vietos, tačiau ir būtų pakankamai didelė sudėti batams. Na, o tuomet jau galite žiūrėti, kokio dizaino batų dėžes siūlome. Batų dėžės, nepaisant matmenų, daugiausia skiriasi skyrelių skaičiumi. Vienos gali turėti stalčius, patogius sudėti batų priežiūros priemonėms, o kitos skirtos sudėti tik batams. Be abejo, jei jums labiau priimtini batų stovai, galite rinktis ir vieną iš jų. Šie dažniausiai yra pigesni, įvairaus dizaino ir dažnai su įrengtu suoliuku, kuris labai patogus, norint užsidėti ar nusimauti batus. Taigi, dėžę ar stovą batams galite išsirinkti pagal savo poreikius ir galimybes.

Kalbant apie prieškambario kabyklas, jų pasirinkimas mūsų parduotuvėje išties didelis. Išskiriami du kabyklų tipai – vienos yra pastatomos, o kitos pakabinamos, tai yra, tvirtinamos prie sienos. Pastarosios patogesnės tuomet, kai prieškambaryje nėra daug vietos. Pastatomos drabužių kabyklos užima daugiau vietos, tačiau dažniausiai ant jų galima pakabinti gerokai daugiau paltų ir striukų. Jei renkatės pakabinamas prieškambario kabyklas, atkreipkite dėmesį į tas, kurios komplektuojamos su veidrodžiu – juk bene visi mėgsta pasižiūrėti į savo atvaizdą, prieš išeidami iš namų. Na, o jei vis tik norite pastatomos kabyklos, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios jų turi kablius skirtingame aukštyje. Tai patogu, kuomet turite vaikų, kurie nepasiekia aukštesnių kablių ir tuomet, kai norite pakabinti rankines ar smulkesnius daiktus.Kabykla namams suteiks patogumą, individualumą. Prie pagrindinio prieškambario akcento nesunkiai priderinsite ir kitus būtinus daiktus – spintelę, suoliuką, veidrodį, batų dėžę ir kt.Kabyklos funkcija yra kuo daugiau išlaikyti drabužių. Žieminiai drabužiai paprastai būna sunkūs, todėl kabykla turi būti pagaminta, taip kad išlaikytų didelį sunkių drabužių svorį, būtų patvari, stabili ir kt.  Taip pat kabykla gali būti puiki skėčių, rankinių kabykla.

Jei jūsų prieškambaris kol kas visiškai tuščias, patariame rinktis prieškambario baldų kolekciją. Šie baldai yra tarpusavyje suderinti, todėl jums nereikės sukti galvos, kaip priderinti naują batų dėžę prie prieškambario spintos. Siūlome kelias skirtingas baldų kolekcijas, tad turėsite iš ko pasirinkti.

Neįrengtam prieškambariui galite rinktis ne tik baldų kolekcijas, bet ir baldų komplektus. Kuo jie skiriasi? Jei renkatės kolekciją, jums nebūtina pirkti visų jos baldų – jūs tiesiog renkatės jums reikalingus prieškambario baldus, kurie tarpusavyje yra suderinti. Na, o jei renkatės baldų komplektą, tuomet įsigysite visus į komplektą įeinančius baldus. Perkant baldų komplektą, išleisite šiek tiek mažiau pinigų nei perkant baldus atskirai. Todėl rekomenduojama paskaičiuoti, kas jums labiau apsimoka.

Kad ir kokius prieškambario baldus pasirinksite, turite suderinti du pagrindinius dalykus. Vienas jų – pakankamai kabyklų, vietos sudėti batams, veidrodis ir spinta su pakankamai reikalingų stalčių ir skyrių. Kitas – erdvė. Prieškambariai paprastai nėra labai erdvūs, todėl reikėtų rinktis baldus, kurie neužima per daug vietos. Tad pirkdami baldus, stenkitės suderinti šiuos du dalykus ir galėsite džiaugtis nauju patogiu prieškambariu.

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą.

Norint, kad prieškambario baldai išryškėtų savo gražumu, individualumu svarbu ir tinkamas apšvietimas. Geriausiai reguliuojamą arba įtaisykite du skirtingus apšvietimo tipus (pvz. šviestuvą ir led apšvietimą). Taip sukursite jaukią ir funkcionalią erdvę. Jei patalpa yra pereinama - patariame įsirengti dvipolį jungiklį (tai dviejų jungiklių sistema, kai įeidami į patalpą įsijungiate šviesą, o išeidami ją išjungiate kitu jungikliu kitame patalpos gale).

Baldai stovintys prieškambariuose patiria gana agresyvias sąlygas - šaltis, šiluma, skervėjai, drėgmė, purvas. Todėl būkite atidūs rinkdamiesi prieškambario baldus.

Prieškambario baldai neturėtų būti itin šviesūs, ypač vientisos baltos spalvos, nes jie užgožia erdvę ir erdvė atrodo pernelyg steriliai, labai greitai tepasi. Jeigu turite mažai erdvės, rinkitės šviesias sienas, neutralios žemiškos spalvos grindis, vidutinio tamsumo ar šviesesnius baldus, naudokite veidrodžius.

Niekada nepamirškite savo sveikatos ir patogumo, taipogi savo svečių - įsirenkite vietą, kurioje būtų patogu atsisėsti apsiaunant/nusiaunant batus.

Prieškambario baldams patartina rinktis kvėpuojančias medžiagas, pvz. durelių fasadus iš perforuotos MDF plokštės - tokie baldai vėdinsis.

Taigi nešvaistykite laiko ieškodami įvairių daiktų: turėdami gerai suplanuotą ir tvarkingą prieškambarį, visada akimirksniu rasite tai, ko reikia, ir galėsite skirti visą dėmesį svarbesniems dalykams - pasisveikinimo apsikabinimams ir atsisveikinimo bučiniams.

Peržiūrėję esamus pasiūlymus greičiausiai jau supratote, jog prieškambariui įrengti tikrai nereikia daug investicijų, tad svarbiausia išmanūs ir funkcionalūs baldai, kurie neužims daug vietos ir tobulai atliks savo funkciją.Nepaisant to, kokia maža jūsų namų erdvė, prieškambaris gali būti funkcionalus ir patogus, tiesiog reikia atsirinkti jums svarbiausius baldus ir neapkrauti erdvės bereikalingais daiktais. Pamirškite paveikslus ir panašias dekoracijas, amt jos tik dar labiau mažins erdvę. Šviesios ir švarios sienos, be jokių detalių, suteiks jūsų trokštamos erdvės pojūtį, tad tuo ir pasirūpinkite.

Dešimt konkrečių patarimų kaip internete išsirinkti prieškambario baldus, kurie būtų praktiški ir stilingi :

  1. Baldus rinkitės priklausomai nuo prieškambario dydžio. Jei erdvė didelė, savo norų galėsite praktiškai neriboti. Tačiau jei baldus teks sutalpinti ankštame buto prieškambaryje, tuomet verčiau rinkitės minimalistinio stiliaus, bet talpius baldus.

  2. Geri prieškambario baldai visuomet turės bent 24 mėnesiams taikomą garantiją, kaipb-a.eu. Todėl jei garantija netaikoma, baldų kokybe turėtumėte suabejoti.

  3. Jei prieškambaris mažas, labiau tiks prieškambario baldai su stumdomomis durimis. Tokio tipo durys – modernios, patogios ir padedančios taupyti erdvę. Išnaudokite erdvę nuo pat apačios iki lubų, rinkitės baldus su antresolėmis, kuriose galėsite sudėti rečiau naudojamus aksesuarus – šalikus, skrybėlaites, pirštines.

  4. Prisiminkite, kad prieškambario komplekte turi sutilpti ne tik lauko drabužiai ir avalynė. Pagalvokite ir apie stalčiukus raktams, batų šepečiams, priežiūros priemonėms, skėčiams, aksesuarams ir kt.

  5. Būtinas prieškambario baldų elementas – veidrodis. Mažame prieškambaryje veidrodis turi užimti kuo daugiau baldų paviršiaus – jis optiškai padidins erdvę ir ją išplės.

  6. Nesirinkite atvirų prieškambario baldų, nes sukabintos striukės, paltai ir kiti drabužiai sudarys netvarkos įspūdį. Geriau visiškai uždari arba dalinai uždari baldai.

  7. Rinkdamiesi prieškambario baldus pagalvokite apie jų funkcionalumą. Labai patogus prieškambario baldas – tai stilinga paminkštinta spintelė batams. Joje galėsite susidėti sezoninius batus, kuriuos dėvite kasdien, šlepetes, todėl prieškambaryje nebus netvarkos, o batus prisėdus ant tokios dėžės, spintelės ir minkštasuolio funkciją atstojusio baldo apsiauti ir nusiauti bus labai paprasta.

  8. Baldus rinkitės pagamintus iš kokybiškų medžiagų – jie tarnaus ilgiau ir papuoš jūsų namus. Baldus prieškambariui rinkitės, kad būtų pagaminti iš natūralios medienos arba iš laminuotų medžio drožlių plokščių. Tiesa, natūralaus medžio baldai yra brangūs, rinkoje jų pasirinkimas gana skurdus, tokie baldai sunkūs, bet ilgaamžiai ir stilingi.

  9. Ne ką mažiau svarbūs ir kokybiški mechanizmai – juk nenorite, kad po metų naudojimo darinėjamos durelės imtų girgždėti, o stumdomi mechanizmai – klibėti. Tad ieškodami kokybės pasirenkite į gerus baldus investuoti daugiau.

  10. Kadangi tokie baldai perkami bent dešimtmečiui, nesivaikykite madų ir pirkite ne ryškių, bet neutralių spalvų – rusvos, rudos, visų kitų medienos atspalvių, juodus ar pilkus – prieškambario baldus. Interjerą pagyvinti padės įvairiausi spalvingi aksesuarai – kilimėliai, paveiksliukai, vazelės ir kt.