EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prieškambario baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Prieškambario Komplektas Jaspis

Kaina: 91.52 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas 'Inez'

Kaina: 224.00 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Jet

Kaina: 236.80 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambaris Boss BS14

Kaina: 81.00 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Antwerpen

Kaina: 730.14 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Antwerpen 1

Kaina: 547.53 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Prieškambario Komplektas 'Inez'

Kaina: 224.00 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Porto

Kaina: 262.40 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Alfa

Kaina: 177.60 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Komplektas Otis

Kaina: 198.40 €
Žiūrėk ČIA

Prieškambario Spinta P-01, sonoma

Kaina: 355.20 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 24%
Prieškambario Komplektas Go

Prieškambario Komplektas Go

Kaina: 418.98 €554.03 €
Žiūrėk ČIA
 

Prieškambario baldų pasirinkimas internete leidžia rasti optimalų variantą kainos atzvilgiu

Pagalvojus apie prieškambario baldus, dažniausiai prieš akis iškyla dėžės batams ir drabužių kabyklos. Iš tiesų, tai yra kone būtini baldai prieškambaryje. Žinoma, šioje namų vietoje neapsieinama ir be spintos ar viso prieškambario baldų komplekto. Pasižiūrėkime, kokius baldus galite pasirinkti savo prieškambariui.

Visų pirma, minėjome dėžes batams. Kaip išsirinkti vieną iš batų dėžių? Visų pirma, reikia žinoti, kiek turite vietos. Reikėtų žinoti, kokio pločio, gylio ir aukščio batų dėžę galite įtalpinti prieškambaryje taip, kad ji neužimtų per daug vietos, tačiau ir būtų pakankamai didelė sudėti batams. Na, o tuomet jau galite žiūrėti, kokio dizaino batų dėžes siūlome. Batų dėžės, nepaisant matmenų, daugiausia skiriasi skyrelių skaičiumi. Vienos gali turėti stalčius, patogius sudėti batų priežiūros priemonėms, o kitos skirtos sudėti tik batams. Be abejo, jei jums labiau priimtini batų stovai, galite rinktis ir vieną iš jų. Šie dažniausiai yra pigesni, įvairaus dizaino ir dažnai su įrengtu suoliuku, kuris labai patogus, norint užsidėti ar nusimauti batus. Taigi, dėžę ar stovą batams galite išsirinkti pagal savo poreikius ir galimybes.

Kalbant apie prieškambario kabyklas, jų pasirinkimas mūsų parduotuvėje išties didelis. Išskiriami du kabyklų tipai – vienos yra pastatomos, o kitos pakabinamos, tai yra, tvirtinamos prie sienos. Pastarosios patogesnės tuomet, kai prieškambaryje nėra daug vietos. Pastatomos drabužių kabyklos užima daugiau vietos, tačiau dažniausiai ant jų galima pakabinti gerokai daugiau paltų ir striukų. Jei renkatės pakabinamas prieškambario kabyklas, atkreipkite dėmesį į tas, kurios komplektuojamos su veidrodžiu – juk bene visi mėgsta pasižiūrėti į savo atvaizdą, prieš išeidami iš namų. Na, o jei vis tik norite pastatomos kabyklos, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios jų turi kablius skirtingame aukštyje. Tai patogu, kuomet turite vaikų, kurie nepasiekia aukštesnių kablių ir tuomet, kai norite pakabinti rankines ar smulkesnius daiktus.Kabykla namams suteiks patogumą, individualumą. Prie pagrindinio prieškambario akcento nesunkiai priderinsite ir kitus būtinus daiktus – spintelę, suoliuką, veidrodį, batų dėžę ir kt.Kabyklos funkcija yra kuo daugiau išlaikyti drabužių. Žieminiai drabužiai paprastai būna sunkūs, todėl kabykla turi būti pagaminta, taip kad išlaikytų didelį sunkių drabužių svorį, būtų patvari, stabili ir kt.  Taip pat kabykla gali būti puiki skėčių, rankinių kabykla.

Jei jūsų prieškambaris kol kas visiškai tuščias, patariame rinktis prieškambario baldų kolekciją. Šie baldai yra tarpusavyje suderinti, todėl jums nereikės sukti galvos, kaip priderinti naują batų dėžę prie prieškambario spintos. Siūlome kelias skirtingas baldų kolekcijas, tad turėsite iš ko pasirinkti.

Neįrengtam prieškambariui galite rinktis ne tik baldų kolekcijas, bet ir baldų komplektus. Kuo jie skiriasi? Jei renkatės kolekciją, jums nebūtina pirkti visų jos baldų – jūs tiesiog renkatės jums reikalingus prieškambario baldus, kurie tarpusavyje yra suderinti. Na, o jei renkatės baldų komplektą, tuomet įsigysite visus į komplektą įeinančius baldus. Perkant baldų komplektą, išleisite šiek tiek mažiau pinigų nei perkant baldus atskirai. Todėl rekomenduojama paskaičiuoti, kas jums labiau apsimoka.

Kad ir kokius prieškambario baldus pasirinksite, turite suderinti du pagrindinius dalykus. Vienas jų – pakankamai kabyklų, vietos sudėti batams, veidrodis ir spinta su pakankamai reikalingų stalčių ir skyrių. Kitas – erdvė. Prieškambariai paprastai nėra labai erdvūs, todėl reikėtų rinktis baldus, kurie neužima per daug vietos. Tad pirkdami baldus, stenkitės suderinti šiuos du dalykus ir galėsite džiaugtis nauju patogiu prieškambariu.

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą.

Norint, kad prieškambario baldai išryškėtų savo gražumu, individualumu svarbu ir tinkamas apšvietimas. Geriausiai reguliuojamą arba įtaisykite du skirtingus apšvietimo tipus (pvz. šviestuvą ir led apšvietimą). Taip sukursite jaukią ir funkcionalią erdvę. Jei patalpa yra pereinama - patariame įsirengti dvipolį jungiklį (tai dviejų jungiklių sistema, kai įeidami į patalpą įsijungiate šviesą, o išeidami ją išjungiate kitu jungikliu kitame patalpos gale).

Baldai stovintys prieškambariuose patiria gana agresyvias sąlygas - šaltis, šiluma, skervėjai, drėgmė, purvas. Todėl būkite atidūs rinkdamiesi prieškambario baldus.

Prieškambario baldai neturėtų būti itin šviesūs, ypač vientisos baltos spalvos, nes jie užgožia erdvę ir erdvė atrodo pernelyg steriliai, labai greitai tepasi. Jeigu turite mažai erdvės, rinkitės šviesias sienas, neutralios žemiškos spalvos grindis, vidutinio tamsumo ar šviesesnius baldus, naudokite veidrodžius.

Niekada nepamirškite savo sveikatos ir patogumo, taipogi savo svečių - įsirenkite vietą, kurioje būtų patogu atsisėsti apsiaunant/nusiaunant batus.

Prieškambario baldams patartina rinktis kvėpuojančias medžiagas, pvz. durelių fasadus iš perforuotos MDF plokštės - tokie baldai vėdinsis.

Taigi nešvaistykite laiko ieškodami įvairių daiktų: turėdami gerai suplanuotą ir tvarkingą prieškambarį, visada akimirksniu rasite tai, ko reikia, ir galėsite skirti visą dėmesį svarbesniems dalykams - pasisveikinimo apsikabinimams ir atsisveikinimo bučiniams.