Nardymo komplektai 

 

Visi, kas bent kartą yra išbandę nardymą, neleis sumeluoti, kad po vandeniu slypi nepakartojamas gamtos grožis, stebina vandens gyventojų gyvenimas, o tvyranti ramybė bei atsiveriantys vaizdai tiesiog užburia ir abejingų tikrai nepalieka. Tad jeigu ir Jus žavi nardymas ir viliote vilioja kelionės po povandeninį pasaulį, nepraleiskite progos įsigyti tam reikalingo kokybiško inventoriaus.

Į nardymo komplektus įeina plaukmenys, nardymo kaukė, vandens batai, akiniai ir kita.

Plaukmenis galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, dydžių, medžiagų ir kita.

Plaukmenys, dėka savo formos užtikrina greitesnį plaukimo greitį. Pelekai sukurti pagerinti plaukimo techniką. Kojos pėda plaukmenyje turi jaustis laisvai. Reikėtų nepamiršti, kad atvėsus orams norėsis užsidėti ir storesnę kojinę, todėl numatykite tai ir pirkite bent 2-3 dydžiais didesnius plaukmenis nei Jūsų kojos dydis.

Nardymo kaukės su vamzdeliu forma gali puikiai derėti prie Jūsų veido, o dideli akiniai gali užtikrinti puikų matomumą. Reguliuojami dirželiai leis lengvai reguliuoti dydį pagal poreikius.

Renkantis kaukę, atkreipkite dėmesį į jos tūrį (dydį). Kuo ji mažesnė, tuo lengviau bus sulyginti slėgį. Neriant gilyn slėgis slegia kaukėje esančią oro ertmę, todėl didesnei kaukei Jums reikės sueikvoti daugiau oro, norint joje išlyginti slėgį. Kuo mažesnis kaukės tūris, tuo mažiau oro reikės slėgio išlyginimui. Atkreipkite dėmesį, kad mažo tūrio kaukės gerai tinka laisvajam nardymui, bet nelabai pritaikytos povandeninei medžioklei, kur gylis nėra didelis, tačiau matomumas reikalingas kuo geresnis. Povandeninėje medžioklėje rinkitės plataus matomumo kampo kaukes.

Vamzdelis turėtų būti „minkštas“, kad kuo mažiau priešintųsi ir trukdytų neriant. Neriant vamzdelį būtina išspjauti, nelaikyti burnoje. Tai saugumo technikos sumetimais.

Nesvarbu ar Jūsų esate mėgėjas ar profesionalus nardytojas, visada reikia išsirinkti tinkamą ir patogią Jums įrangą.

Nardymo kaukę su vamzdeliu galite rinktis iš kelių spalvų – baltuos, juodos ir kita.

Vamzdelis leidžia laisvai kvėpuoti plaukiant vandens paviršiuje ir grožėtis povandeniniu pasauliu.

Taigi išsirinkus kokybišką nardymo komplektą galėsite atlikti ne vieną nepamirštamą nėrimą, kurio metu galėsite pažinti naują, visiškai kitokį, povandeninės karalystės pasaulį.

Jeigu nežinote kokį nardymo komplektą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Nardymo komplektą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Nardymo komplektą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.