Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
GYLIS (cm)
PLOTIS (CM)
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Prieškambario spintos internetu

-20%
Spinta Romance SZF2D Prieškambario spintos

Spinta Romance SZF2D

Kaina: 152.00 €189.91 €

Prieškambario spinta MAN/1 ąžuolas lefkas

Kaina: 126.88 €

Prieškambario spinta Orlando 01

Kaina: 100.05 €

Prieškambario spinta Balin SZF2D ąžuolas monastery/juoda

Kaina: 189.49 €

Prieškambario spinta 2-jų durų Maximus M2

Kaina: 203.00 €

Prieškambario spinta su veidrodžiu GO REG1L1D/20/7

Kaina: 250.54 €

Prieškambario spinta Meblolux Gloss 1

Kaina: 152.25 €

Prieškambario spinta Fever SZF2D/20/10 balta

Kaina: 310.34 €

Prieškambario spinta Obssesion O1

Kaina: 133.40 €

Prieškambario spinta Maximus M15

Kaina: 126.15 €

Prieškambario spinta Mega ME4

Kaina: 200.10 €

Rūbų spinta Sven SV1

Kaina: 133.40 €

Prieškambario spinta Contre 1

Kaina: 188.51 €

Spinta Koen 2 SZF2D

Kaina: 343.60 €

Spinta Balder SZF1D

Kaina: 126.32 €

Prieškambario spinta Balin SZF2D ąžuolas monastery

Kaina: 189.49 €

Spinta Balin SZF2D auksinis maumedis

Kaina: 189.49 €

Drabužių spinta Alameda SZF2D2S

Kaina: 438.35 €
 
 

Prieškambario spintos                                                                           

 

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą, taip pat galima pasižiūrėti kaip tinka ar netinka drabužiai.

 

Jeigu prieškambaryje įrengiate spintą su stumdomomis durimis- stenkitės pagyvinti erdvę pasirinkdami įdomias duris - foto tapetas, įvairūs stiklai, skirtingos plokštės ir kt.

 

Prieškambario spintos yra projektuojamos, taip kad dėl patogios ir praktiškos vidaus įrangos būtų patogu sudėlioti drabužius bei asmeninius daiktus į jiems skirtas vietas.

 

Todėl renkantis prieškambario spintas reikia žiūrėti ar yra sudėta kokybiška ir moderni furnitūra. Jei furnitūra yra kokybiška ir moderni, tai baldas – spinta atrodo gražiai, yra patogi kasdieniam naudojimui.

 

Kokio dydžio bus prieškambario spinta, priklauso nuo turimos prieškambario erdvės. Jeigu prieškambaris yra nedidelis, prieškambario spinta taip pat turi būti nedidelė, kad užimtų kuo mažiau vietos ir gražiai įsikomponuotų į kambario interjerą.

 

Taip pat renkantis prieškambario spintą reikėtų nepamiršti, kad prieškambario spintos spalvą, dizainą reikia derinti prie esamų prieškambario baldų – prieškambario komplektų, batų dėžės, kabyklos, veidrodžio ir kitų baldų.

 

Prieškambario spintas galite užsisakyti, kad pagamintų pagal individualų užsakymą, arba tiesiog iš plataus asortimento įsigyti internetu.

 

Kad prieškambario spintoje būtų galima greitai rasti reikalingus drabužius ir kitus daiktus, svarbus ir apšvietimas esantis spintoje ar virš jos. O prieškambaryje kaip žinome dažniausiai trūksta šviesos.

 

Praktiškos, patogios, ilgaamžės yra prieškambario spintos pagamintos iš medžio masyvo. Tačiau šių spintų kainos yra brangesnės nei paprastų prieškambario spintų.

 

Taigi prieškambario spinta, tai tarsi drabužių saugykla, kuri saugo savo ir šeimos narių dažniausiai laukinius drabužius bei kitus daiktus. Dažniausiai drabužių ir kitų daiktų būna labai daug, todėl ir spinta turi būti talpi bei funkcionali, kad užtektų vietos sudėti avalynei, laukiniams ir ne tik drabužiams bei kitiems daiktams.