Prieškambario spinta su veidrodžiu HIT H01 Prieškambario spintos
Turime sandėlyje
132.98 € / 1 vnt

Spinta Viki 5 Miegamojo spintos
Turime sandėlyje
175.98 € / 1 vnt

Atpigo Spinta Azteca Trio SZF3D/21/18 balta blizgi Miegamojo spintos
459.32 € 520.00 € / 1 vnt

Prieškambario spinta ANTER A05 Prieškambario spintos

Spinta Samba 1 Prieškambario spintos
149.98 € / 1 vnt

Rūbų spinta Sven SV1 Prieškambario spintos
169.98 € / 1 vnt

Spinta Gappa GA2 Prieškambario spintos
149.98 € / 1 vnt

Prieškambario spinta Maximus M15 Prieškambario spintos

Spinta Magic 5 Miegamojo spintos
209.98 € / 1 vnt

Spinta Fill 1 Miegamojo spintos
209.98 € / 1 vnt

Spinta Nevio 01 Prieškambario spintos
161.98 € / 1 vnt

Prieškambario spinta Finezja F02 Prieškambario spintos

Spinta drabužiams Stella 5 Prieškambario spintos

Prieškambario spinta Notti 1 Prieškambario spintos

Spinta Hyga 06 Prieškambario spintos
145.97 € / 1 vnt

Spinta Rio 23 Prieškambario spintos
169.98 € / 1 vnt

Spinta Rio 21 Prieškambario spintos
169.98 € / 1 vnt

Spinta Hugo 10 Miegamojo spintos
239.99 € / 1 vnt

Prieškambario spintos  

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą, taip pat galima pasižiūrėti kaip tinka ar netinka drabužiai.

Jeigu prieškambaryje įrengiate spintą su stumdomomis durimis- stenkitės pagyvinti erdvę pasirinkdami įdomias duris - foto tapetas, įvairūs stiklai, skirtingos plokštės ir kt.

Prieškambario spintos yra projektuojamos, taip kad dėl patogios ir praktiškos vidaus įrangos būtų patogu sudėlioti drabužius bei asmeninius daiktus į jiems skirtas vietas.

Todėl renkantis prieškambario spintas reikia žiūrėti ar yra sudėta kokybiška ir moderni furnitūra. Jei furnitūra yra kokybiška ir moderni, tai baldas – spinta atrodo gražiai, yra patogi kasdieniam naudojimui.

Kokio dydžio bus prieškambario spinta, priklauso nuo turimos prieškambario erdvės. Jeigu prieškambaris yra nedidelis, prieškambario spinta taip pat turi būti nedidelė, kad užimtų kuo mažiau vietos ir gražiai įsikomponuotų į kambario interjerą.

Taip pat renkantis prieškambario spintą reikėtų nepamiršti, kad prieškambario spintos spalvą, dizainą reikia derinti prie esamų prieškambario baldų – prieškambario komplektų, batų dėžės, kabyklos, veidrodžio ir kitų baldų.

Prieškambario spintas galite užsisakyti, kad pagamintų pagal individualų užsakymą, arba tiesiog iš plataus asortimento įsigyti internetu.

Kad prieškambario spintoje būtų galima greitai rasti reikalingus drabužius ir kitus daiktus, svarbus ir apšvietimas esantis spintoje ar virš jos. O prieškambaryje kaip žinome dažniausiai trūksta šviesos.

Praktiškos, patogios, ilgaamžės yra prieškambario spintos pagamintos iš medžio masyvo. Tačiau šių spintų kainos yra brangesnės nei paprastų prieškambario spintų.

Taigi prieškambario spinta, tai tarsi drabužių saugykla, kuri saugo savo ir šeimos narių dažniausiai laukinius drabužius bei kitus daiktus. Dažniausiai drabužių ir kitų daiktų būna labai daug, todėl ir spinta turi būti talpi bei funkcionali, kad užtektų vietos sudėti avalynei, laukiniams ir ne tik drabužiams bei kitiems daiktams.