EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lubų apdailos medžiagos internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Skersinis profilis pakab.lub.1.2m

Kaina: 1.19 €
Žiūrėk ČIA

Skersinis profilis pakabinamoms luboms 0.6m

Kaina: 0.61 €
Žiūrėk ČIA

Perimetrinis profilis pakabinamoms luboms 3m

Kaina: 1.47 €
Žiūrėk ČIA

Dailylentės ECOTEX Silversilk

Kaina: 8.68 €
Žiūrėk ČIA

Lubų plokštė 'Comet Deco' 12x600x600

Kaina: 4.69 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 26%
Ankeris žalvarinis + kablys (6x20)(1800)(100 v)

Ankeris žalvarinis + kablys (6x20)(1800)(100 v)

Kaina: 0.14 €0.19 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Plokštė lubų SOFIT 600x600 mm.

Kaina: 4.77 €4.78 €
Žiūrėk ČIA

Dailylentės ECOTEX Pušis antika

Kaina: 8.67 €
Žiūrėk ČIA

Dailylentės ECOTEX Silversilk

Kaina: 8.68 €
Žiūrėk ČIA

Dailylentės ECOTEX Baltos spalvos

Kaina: 9.43 €
Žiūrėk ČIA

Lubų plokštė 'Comet Deco' 12x600x600

Kaina: 4.69 €
Žiūrėk ČIA

Dailylentės ECOTEX 1M dažomos

Kaina: 7.01 €
Žiūrėk ČIA
 

Lubų apdailos medžiagos                                                          

 

Lubų apdailos medžiagas sudaro: pakabinamos lubos, kalamosios lubos, putų polistireno profiliai, pakabinamų lubų konstrukcijos.

 

Pakabinamos lubos interjerui suteikia estetiką, grožį, išskirtinumą. Pakabinamas lubas galite įrengti bet kokioje patalpoje. Pakabinamų lubų įrengimas nėra sudėtingas. Jos gali skirtis konstrukciniais sprendimais, dizainu, bet pagrindiniai įsirengimo principai ir etapai išlieka labai panašūs.

 

Susirinkus reikalingą informaciją pakabinamas lubas nėra sunku įsirengti ir pačiam. Specialiai ruošti esamų lubų naujam įrengimui nereikia. Lubos turi būti pakankamai stiprios, kad laikytų pakabinamų lubų pakabas. Paskui tokias lubas galima nutinkuoti ir nudažyti.

 

Pakabinamos lubos stipriai pagerina lubų garso izoliacinę gebą, visiška laisvė vidaus dizaino fantazijai, t.y galima kurti įvairias formas (kupolai, apvalumai), paslėptas ar įleistas apšvietimas ir kt., galima nesunkiai ir svarbiausiai sausu būdu atlikti galutinę apdailą ir kt.

 

Naudojamų tokių konstrukcijų įrengimui, rinkoje yra didelė profilių įvairovė. Vizualiai jie beveik niekuo nesiskiria. Tačiau skirtumai vis dėlto yra. Pagrindinis skirtumas – plieno skardos iš kurios gaminamas profilis storis. Profilių skardos nominalus storis turėtų siekti 0,6 mm. Toks toris gali užtikrinti geras konstrukcijos stiprumo savybes ir jos ilgaamžiškumą.Luboms užbaigti gali būti naudojami universalūs užbaigimo kampai, kurie yra naudojami lubų ar sienų kampuose.

 

Jeigu nusprendėte lubas iškloti dailylentėmis, tai rinkitės gamintojo „Ecotex“ dailylentes, nes jos sumažina aido efektą, patalpoje sulaiko šilumą, naudota skandinaviška technologija, jas nesunku montuoti ir prižiūrėti, yra natūraliai „kvėpuojanti“ medžiaga. Šios firmos dailylentės yra gaminamos įvairių spalvų, raštų bei faktūrų. Tačiau šioms dailylentėms kenkia tiesioginė nuolatinė drėgmė.

 

Šios dailylentės puikiai pakeičia tinką, gipso kartono plokštę. Jas galima kalti ant mūro ar betono sienos pritvirtinto karkaso, atsisakant kitų apdailos darbų (tinkavimo, glaistymo, dažymo ar tapetavimo). O tai labai atpigina ir pagreitina būsto įrengimą ar remontą.

 

„Ecotex“ dailylentes galima naudoti tiek luboms, tiek sienoms padengti. Ecotex šilumą ir garsą izoliuojančios dailylentės skirtos gyvenamoms ir negyvenamoms patalpoms.

 

Taigi jeigu norite turėti išskirtines namų lubas, reikėtų išrinkti kokybiškas lubų apdailos medžiagas ir jas pagal savo norus, fantazijas pasidaryti.