Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Stalčius daiktadėžė WINNY raudonas Lentynos vaiko kambariui

Stalčius daiktadėžė WINNY raudonas

Kaina: 5.26 €5.63 €
Stalčius daiktadėžė WINNY smėlio Lentynos vaiko kambariui

Stalčius daiktadėžė WINNY smėlio

Kaina: 5.26 €5.63 €
Pastatoma lentyna vaikų kambariui Hey 6 Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma lentyna vaikų kambariui Hey 6

Kaina: 121.00 €124.03 €
Pastatoma lentyna Planet 6 Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma lentyna Planet 6

Kaina: 1026.00 €1465.95 €
Lentyna Elmo 04 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Elmo 04

Kaina: 174.64 €244.20 €
Lentyna Fini 04 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Fini 04

Kaina: 97.94 €136.95 €
Lentyna Drop 0501 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Drop 0501

Kaina: 141.59 €198.00 €
Lentyna Porto 07. Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Porto 07.

Kaina: 50.74 €70.95 €
Lentyna Elmo 16 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Elmo 16

Kaina: 105.02 €146.85 €
Lentyna IQ16N Lentynos vaiko kambariui

Lentyna IQ16N

Kaina: 23.60 €33.00 €
Lentyna Elmo 05 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Elmo 05

Kaina: 110.92 €155.10 €
Lentyna vaiko kambariui IQ0701 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna vaiko kambariui IQ0701

Kaina: 172.28 €240.90 €
Lentyna IQ0601 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna IQ0601

Kaina: 128.62 €179.85 €
Lentyna Fini 10 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Fini 10

Kaina: 37.76 €52.80 €
Pastatoma lentyna IQ0501 Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma lentyna IQ0501

Kaina: 146.33 €204.60 €
Lentyna Fini 05 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Fini 05

Kaina: 156.94 €219.45 €
Lentyna IQ0301 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna IQ0301

Kaina: 197.06 €275.55 €
Lentyna Drop 0601 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Drop 0601

Kaina: 94.40 €132.00 €
 
 

Vaikiškos lentynos knygoms ir daiktams - pigiau perkant internetu


Ieškant sprendimo, kaip patogiai ir praktiškai sutalpinti įvairius vaikų daiktus, siūlome atkreipti dėmesį į pakabinamas ir pastatomas lentynas vaikų kambariui. Jos gali būti pilnai atviros arba kombinuotos - su stalčiais, durelėmis bei atviromis nišomis, į kurias puikiai tilps įvairūs daiktai. Vaikiškos lentynos yra gaminamos įvairiausių tipų, stilių, matmenų ir spalvų. Jų paskirtis taip pat gali būti skirtinga - knygų lentynos, universalios ar lentynos žaislams ir kitos. Todėl prieš perkant reikėtų tiksliai nuspręsti kokius daiktus į ją norėsite sudėti. Priklausomai nuo to, reikėtų rinktis ir lentynos vaikams tipą.

Pavyzdžiui, jei vaiko kambaryje norite sukurti mini biblioteką, tam puikiai tiks atviros pastatomos lentynos knygoms. Jei tokia lentyna turi dar ir stalčius, į juos puikiai galima sudėti mokslui skirtus reikmenis. Lentynos žaislams taip pat gaminamos įvairiausių tipų. Jei jūsų vaikas dar mažas, rekomenduojame rinktis nedideles atviras lentynas, o žaislus sudėti į medžiagines daiktadėžes. Didesniems vaikams puikiai tinka ir lentynos su stalčiais ar durelėmis. Paaugęs, vietoje žaislų į tokią lentyną vaikas galės susidėti knygas, mokslo reikmenis ir kitus sau brangius daiktus.

Plačiau apie tai, kokios yra vaikiškos lentynos mūsų parduotuvės kataloge ir kaip išsirinkti geriausią lentyną vaiko kambariui, aptarsime šiame pirkimo vadove.

Pakabinamos lentynos - galimybė išplėsti daiktų laikymo erdvę


Ant sienos kabinama lentyna yra puikus sprendimas praktiškai išnaudoti visą kambario erdvę. Ypač jei vaiko kambarys yra mažesnis ir ant grindų pastatyti baldo jau nebėra vietos. Pakabinamos lentynos įprastai yra skirtos knygoms, prizams, taip pat įvairiems smulkiems daiktams laikyti.

Mūsų parduotuvės kataloge galite rasti tiek minimalistinio dizaino lentynėles, tiek ir pakankamai dideles lentynas ne tik su atviromis nišomis, bet ir su durelėmis. Parduodame tiek klasikinio stiliaus, tiek ir modernaus dizaino baldus, tad esame tikri, kad surasite jūsų vaiko kambariui geriausiai tinkantį sprendimą.

Pakabinamos lentynos kaina prasideda maždaug nuo 20 eurų - o tai yra tikrai nedidelė suma už galimybę išplėsti daiktų laikymo erdvę vaiko kambaryje, o kartu ir pagyvinti interjerą.

Pastatomos lentynos knygoms


Šio tipo lentynos pirmiausia išsiskiria savo talpumu. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas turi daug daiktų, kuriuos reikia sutalpinti, rekomenduojame rinktis aukštas lentynas. Ar ji bus siaura ar plati - priklauso nuo to kiek vietos turite kambaryje. Kalbant apie praktiškumą, puiku jei pastatoma vaikiška lentyna turi daug įvairaus dydžio erdvių - taip į jas bus galima patogiai sudėti skirtingo tipo daiktus. Mūsų patarimas - knygoms rinkitės atviras lentynas, o žaislams - su stalčiais ir durelėmis. Turintiems daugiau nei vieną vaiką, jei jie gyvena tame pačiame kambaryje, rekomenduojame įsigyti atskiras lentynas. Vaikams bus žymiai paprasčiau atskirti savo daiktus ir individualiai juos sandėliuoti. Žaislų ar knygų lentynos kaina prasideda maždaug nuo 50 eurų.

Kaip išsirinkti tinkamiausią lentyną vaiko kambariui


Renkantis lentynas vaikams, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - aukštį ir bendrą dydį, taip pat praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad vaikiškos lentynos kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigi vaikiška lentyna gali būti nepakankamai erdvi, tad sutalpinti visus daiktus į ją bus žymiai sunkiau. Be to, pigios lentynos gali būti pagamintos iš mažiau patvarių medžiagų. Todėl renkantis siūlome įvertinti šiuos kriterijus:

Lentynos matmenys. Kaip ir perkant bet kurį kitą baldą, matmenys yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei vaiko kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti kambario plotą, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų lentynas. Jei vietos yra pakankamai daug, didelė pastatoma lentyna žymiai geriau išspręs daiktų laikymo problemą. Tiesa, per didelė lentyna, jei ji nebus užpildyta daiktais, taip pat nėra praktiškas sprendimas.

Stilius ir spalvos. Pasirinkimas yra išties platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar klasikinio dizaino pastatomos ir pakabinamos lentynos tikrai ras savo namus ir vietą, kurioje geriausiai tinka. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja vaiko kambaryje ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos baldus vaikams. Jei ieškote to paties stiliaus ir spalvų baldų, rekomenduojame rinktis vaikiškas lentynas iš mūsų turimų kolekcijų. Taip nesudėtingai galėsite priderinti to paties dizaino lovas, spintas, spinteles, vaikiškas komodos bei kitus baldus ir sukurti vientisą vaiko ar paauglio kambario interjerą.

Vaikiškos lentynos kaina. Jau minėjome, kad šis kriterijus neturėtų būti pats svarbiausias. Pirmiausia rinkitės tai kas iš tikro jums tinka. Neretai bandant sutaupyti ir įsigyti pigiau, po kurio laiko teks keisti baldus, kadangi pasirodys, kad jie neatitinka tikrųjų jūsų poreikių.

Apibendrinant, galime pasakyti, kad mūsų parduotuvės kataloge pasiūla yra tikrai didelė, todėl esame tikri, kad nesunkiai išsirinksite modelį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Pigios lentynos vaikų kambariui


Vaikiškos lentynos internetu mūsų e-parduotuvėje parduodamos itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų dizaino, tipų bei spalvų pasirinkimą. Parduodame žinomų gamintojų produkciją. Mūsų kataloge rasite BRW, Dolmar, Meblar, Jurek Meble ir kitų gamintojų nebrangias lentynas su stalčiais, lentynomis ir durelėmis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos, o jų metu lentynos su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu vaikiškos lentynos pristatomos visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).