Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pastatoma lentyna vaikų kambariui Hey 6

Kaina: 129.00 €
Lentynėlė Gumi G5 Lentynos vaiko kambariui

Lentynėlė Gumi G5

Kaina: 20.98 €27.00 €
Sieninė lentyna Bruno 6 Lentynos vaiko kambariui

Sieninė lentyna Bruno 6

Kaina: 52.98 €62.00 €
Pastatoma lentyna Luini Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma lentyna Luini

Kaina: 76.98 €90.00 €
Lentynėle WERSO 09 Lentynos vaiko kambariui

Lentynėle WERSO 09

Kaina: 24.98 €29.00 €
Lentyna MOBIUS 50 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna MOBIUS 50

Kaina: 19.98 €23.00 €
Pastatoma vaikiška lentyna Gumi G8 Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma vaikiška lentyna Gumi G8

Kaina: 56.98 €65.00 €
Lentyna ARCA 11 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna ARCA 11

Kaina: 65.98 €75.00 €
Lentyna Caboto Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Caboto

Kaina: 75.98 €85.00 €
Lentynėlė ARCA 08 Lentynos vaiko kambariui

Lentynėlė ARCA 08

Kaina: 25.98 €29.00 €
Vaikiška lentyna knygoms Lorento L8 Lentynos vaiko kambariui

Vaikiška lentyna knygoms Lorento L8

Kaina: 49.98 €55.00 €
Pakabinama lentynėlė vaiko kambariui Gumi G14 Lentynos vaiko kambariui

Pakabinama lentynėlė vaiko kambariui Gumi G14

Kaina: 49.98 €55.00 €
Pastatoma lentyna vaikų kambariui Tommy 7 Lentynos vaiko kambariui

Pastatoma lentyna vaikų kambariui Tommy 7

Kaina: 109.98 €120.00 €
Lentyna Luini 16 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Luini 16

Kaina: 96.98 €105.00 €
Lentyna su durelėmis Tommy 5 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna su durelėmis Tommy 5

Kaina: 89.98 €95.00 €
Lentyna Caboto 16 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna Caboto 16

Kaina: 94.98 €100.00 €
Pakabinama lentynėlė Lorento L9 Lentynos vaiko kambariui

Pakabinama lentynėlė Lorento L9

Kaina: 42.98 €45.00 €
Lentyna vaiko kambariui Tommy 6 Lentynos vaiko kambariui

Lentyna vaiko kambariui Tommy 6

Kaina: 81.98 €85.00 €
 
 

Vaikiškos lentynos knygoms ir daiktams - pigiau perkant internetu


Ieškant sprendimo, kaip patogiai ir praktiškai sutalpinti įvairius vaikų daiktus, siūlome atkreipti dėmesį į pakabinamas ir pastatomas lentynas vaikų kambariui. Jos gali būti pilnai atviros arba kombinuotos - su stalčiais, durelėmis bei atviromis nišomis, į kurias puikiai tilps įvairūs daiktai. Vaikiškos lentynos yra gaminamos įvairiausių tipų, stilių, matmenų ir spalvų. Jų paskirtis taip pat gali būti skirtinga - knygų lentynos, universalios ar lentynos žaislams ir kitos. Todėl prieš perkant reikėtų tiksliai nuspręsti kokius daiktus į ją norėsite sudėti. Priklausomai nuo to, reikėtų rinktis ir lentynos vaikams tipą.

Pavyzdžiui, jei vaiko kambaryje norite sukurti mini biblioteką, tam puikiai tiks atviros pastatomos lentynos knygoms. Jei tokia lentyna turi dar ir stalčius, į juos puikiai galima sudėti mokslui skirtus reikmenis. Lentynos žaislams taip pat gaminamos įvairiausių tipų. Jei jūsų vaikas dar mažas, rekomenduojame rinktis nedideles atviras lentynas, o žaislus sudėti į medžiagines daiktadėžes. Didesniems vaikams puikiai tinka ir lentynos su stalčiais ar durelėmis. Paaugęs, vietoje žaislų į tokią lentyną vaikas galės susidėti knygas, mokslo reikmenis ir kitus sau brangius daiktus.

Plačiau apie tai, kokios yra vaikiškos lentynos mūsų parduotuvės kataloge ir kaip išsirinkti geriausią lentyną vaiko kambariui, aptarsime šiame pirkimo vadove.

Pakabinamos lentynos - galimybė išplėsti daiktų laikymo erdvę


Ant sienos kabinama lentyna yra puikus sprendimas praktiškai išnaudoti visą kambario erdvę. Ypač jei vaiko kambarys yra mažesnis ir ant grindų pastatyti baldo jau nebėra vietos. Pakabinamos lentynos įprastai yra skirtos knygoms, prizams, taip pat įvairiems smulkiems daiktams laikyti.

Mūsų parduotuvės kataloge galite rasti tiek minimalistinio dizaino lentynėles, tiek ir pakankamai dideles lentynas ne tik su atviromis nišomis, bet ir su durelėmis. Parduodame tiek klasikinio stiliaus, tiek ir modernaus dizaino baldus, tad esame tikri, kad surasite jūsų vaiko kambariui geriausiai tinkantį sprendimą.

Pakabinamos lentynos kaina prasideda maždaug nuo 20 eurų - o tai yra tikrai nedidelė suma už galimybę išplėsti daiktų laikymo erdvę vaiko kambaryje, o kartu ir pagyvinti interjerą.

Pastatomos lentynos knygoms


Šio tipo lentynos pirmiausia išsiskiria savo talpumu. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas turi daug daiktų, kuriuos reikia sutalpinti, rekomenduojame rinktis aukštas lentynas. Ar ji bus siaura ar plati - priklauso nuo to kiek vietos turite kambaryje. Kalbant apie praktiškumą, puiku jei pastatoma vaikiška lentyna turi daug įvairaus dydžio erdvių - taip į jas bus galima patogiai sudėti skirtingo tipo daiktus. Mūsų patarimas - knygoms rinkitės atviras lentynas, o žaislams - su stalčiais ir durelėmis. Turintiems daugiau nei vieną vaiką, jei jie gyvena tame pačiame kambaryje, rekomenduojame įsigyti atskiras lentynas. Vaikams bus žymiai paprasčiau atskirti savo daiktus ir individualiai juos sandėliuoti. Žaislų ar knygų lentynos kaina prasideda maždaug nuo 50 eurų.

Kaip išsirinkti tinkamiausią lentyną vaiko kambariui


Renkantis lentynas vaikams, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - aukštį ir bendrą dydį, taip pat praktiškumo savybes. Norime pabrėžti, kad vaikiškos lentynos kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigi vaikiška lentyna gali būti nepakankamai erdvi, tad sutalpinti visus daiktus į ją bus žymiai sunkiau. Be to, pigios lentynos gali būti pagamintos iš mažiau patvarių medžiagų. Todėl renkantis siūlome įvertinti šiuos kriterijus:

Lentynos matmenys. Kaip ir perkant bet kurį kitą baldą, matmenys yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Jei vaiko kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo dar labiau apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti kambario plotą, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų lentynas. Jei vietos yra pakankamai daug, didelė pastatoma lentyna žymiai geriau išspręs daiktų laikymo problemą. Tiesa, per didelė lentyna, jei ji nebus užpildyta daiktais, taip pat nėra praktiškas sprendimas.

Stilius ir spalvos. Pasirinkimas yra išties platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar klasikinio dizaino pastatomos ir pakabinamos lentynos tikrai ras savo namus ir vietą, kurioje geriausiai tinka. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja vaiko kambaryje ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos baldus vaikams. Jei ieškote to paties stiliaus ir spalvų baldų, rekomenduojame rinktis vaikiškas lentynas iš mūsų turimų kolekcijų. Taip nesudėtingai galėsite priderinti to paties dizaino lovas, spintas, spinteles, vaikiškas komodos bei kitus baldus ir sukurti vientisą vaiko ar paauglio kambario interjerą.

Vaikiškos lentynos kaina. Jau minėjome, kad šis kriterijus neturėtų būti pats svarbiausias. Pirmiausia rinkitės tai kas iš tikro jums tinka. Neretai bandant sutaupyti ir įsigyti pigiau, po kurio laiko teks keisti baldus, kadangi pasirodys, kad jie neatitinka tikrųjų jūsų poreikių.

Apibendrinant, galime pasakyti, kad mūsų parduotuvės kataloge pasiūla yra tikrai didelė, todėl esame tikri, kad nesunkiai išsirinksite modelį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius.

Pigios lentynos vaikų kambariui


Vaikiškos lentynos internetu mūsų e-parduotuvėje parduodamos itin gera kaina. Galime pasiūlyti platų dizaino, tipų bei spalvų pasirinkimą. Parduodame žinomų gamintojų produkciją. Mūsų kataloge rasite BRW, Dolmar, Meblar, Jurek Meble ir kitų gamintojų nebrangias lentynas su stalčiais, lentynomis ir durelėmis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos, o jų metu lentynos su nuolaida kainuoja pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Primename, kad užsisakius internetu vaikiškos lentynos pristatomos visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).