Pasiūlymai
Atpigo Sniego kastuvas HECHT 460 Sniego kastuvai
Turime sandėlyje
8.29 € 12.89 € / 1 vnt

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 8kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 4kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Populiariausios prekės
Atpigo Sniego kastuvas HECHT 460 Sniego kastuvai
Turime sandėlyje
8.29 € 12.89 € / 1 vnt

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 8kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Ledo tirpiklis ,,Magma'' 4kg Druska ir mišiniai sniego/ ledo tirpdymui

Sniego valymo technika 

Sniego valymo technika apima: sniego kastuvą, sniego stumdytuvą, sniego valytuvą ir kita.

Pasirodžius sniegui žmonės yra priversti susirasti, o kas dar neturi ir nusipirkti bene svarbiausius žiemos įrankius – sniego kastuvą, sniego stumdytuvą ar kita.

Sniego kastuvus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Galite rinktis ir vaikiškus sniego kastuvus ir specialiai pritaikytus vežiotis automobilyje.

Renkantis kastuvą reikia atkreipti dėmesį į jo lengvumą, patogumą, kad rankena būtų reguliuojama, ne per didelių išmatavimų, prie sniego kastuvo semtuvo neturėtų lipti sniegas.

Taigi renkantis sniego kastuvą svarbiausias faktorius yra jo svoris, nes kai tenka tarkime pasidarbuoti kelias valandas nukasant sniegą nuo kiemo, garažo ar kita, tai papildomas sniego kastuvo svoris gali apsunkinti darbą.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad kuo kastuvas yra lengvesni, tuo jis yra ir brangesnis.

Kadangi kasti sniegą patogiausia tiesiai stovint, kastuvo kotas neturėtų būti per trumpas ar per ilgas, kad nereikėtų kaskart stipriai lankstytis.

Prieš perkant sniego kastuvą išsibandykite ar tikrai Jums jis tinka.

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į kastuvo semtuvo plotį – platų semtuvą turėtų rinktis tik stiprus žmogus. Kuo jis stipresnis, tuo kastuvo semtuvas platesnis.

Paprastai sniego kastuvo semtuvas būna pagamintas iš plastiko, kuris yra atsparus ypač žemai temperatūrai ir tinkantys kelti didesnį kiekį sniego. Taip pat plastikinis kastuvas nesugadins valomo paviršiaus.

Tačiau metalinis kastuvas yra naudojamas, kai norite nugramdyti apledėjusį, sukietėjusį sniegą.

Taigi, sniego technikai vienas iš pagrindinių reikalavimų būtų universalumas. Ji turi valyti tiek minkštą, tiek purų, tiek suledijusį sniegą.


Norint šaltą dieną nuvalyti kiemą, reikia, kad sniego valytuvas lengvai užsivestų. Itin patogu jei užvedimas yra elektrinis, o elektros lizdas įrengtas jūsų kieme ar garaže. Taip pat gana patogus dalykas ir užvedimas akumuliatoriaus pagalba, tačiau jis turi būti visada pakrautas bei nesenas.


Taip pat prieš pirkdami sniego valytuvą, pasidomėkite jo prietaisų ergonomiškumu, t.y. ar patogu patikrinti degalų, tepalo kiekį ir pan.


Ne mažiau svarbūs valytuvo žibintai (jei jis tokius išvis turi), kadangi valant vėlai vakare ar anksti ryte jie jums labai pravers. Įsitikinkite, jog žibintai kokybiškai, tvarkingai pagaminti.


Tikrai geras sniego valytuvas turi būti manevringas, lengvos konstrukcijos bei nesudėtingai valdomas. Dažnai sniego valytuvai turi vieno rato atjungimo galimybę, taigi tai padaro juos manevringus posūkiuose, tačiau sunkiai valdomus.

Svarbi charakteristika – greičių reguliavimas. Vienas patogiausių - hidrostatinės bepakopės transmisijos greičių valdymas: kai greitis ir kryptis valdomi vienu metu. 

Jeigu nežinote kokią sniego valymo techniką pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Sniego valymo techniką būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Sniego techniką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.