EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Spalva
Tūris
Valdymas
Grilis
Galingumas
 

Mikrobangų krosnelės Internetu

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG ME71A/BAL

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG ME71A/BAL

Kaina: 71.89 €76.45 €
Žiūrėk ČIA
Mikrobangų krosnelė Candy CMG 2071 M

Mikrobangų krosnelė Candy CMG 2071 M

Kaina: 67.80 €71.70 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Electrolux EMM21000W

Kaina: 73.50 €74.57 €
Žiūrėk ČIA

Cikloninė krosnelė ADLER AD 6304

Kaina: 32.16 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Samsung GE73M

Kaina: 92.01 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG ME733K

Kaina: 74.32 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG GE83X

Kaina: 112.09 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Camry CR 6007 Electric oven, Capactity 42L, Power 1800W, 2 heating modes, Timer, White

Kaina: 58.66 €
Žiūrėk ČIA
Mikrobangų krosnelė Candy CMG 2071M

Mikrobangų krosnelė Candy CMG 2071M

Kaina: 58.99 €60.09 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė DAEWOO KOC 9Q4T

Kaina: 109.73 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SHARP R242W baltos spalvos

Kaina: 74.34 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Samsung MC28H5015AK/BA

Kaina: 148.35 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG ME87M/BAL

Kaina: 95.76 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Candy EGO - G25DCG

Kaina: 139.00 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Caso IMCG25 Inverter-Microwave with Convection&Grill, Brushed aluminum

Kaina: 339.65 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SHARP R200BKE

Kaina: 60.24 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SHARP R200WE

Kaina: 60.24 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Samsung MG23H3125NK/BA

Kaina: 133.28 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kam dar galima panaudoti mikrobanginę krosnelę? Kaip mikrobangę pigiau įsigyti internetu?

Vienas geriausių pasaulio išradimų, be kurio dabar sudėtinga įsivaizduoti savo gyvenimą – mikrobangė. Tačiau keista, jog nedaugelis naudoja mikrobangų krosnelę kam nors daugiau nei vakarykščio maisto pašildymui ar pieniškų dešrelių pašildymui pusryčiams. Visgi,  net ir pigiausia mikrobangė itin vertingas prietaisas, su kuriuo maisto ruoša gali būti daug lengvesnė. Todėl jei neturite mikrobangės, laikas ją įsigyti iš b-a.eu. O turintys - susipažinkite su galbūt dar nežinotais ir nebandytais būdais kaip „įdarbint“ savo mikrobangų krosnelę.

Maisto atšildymas

Kiekviena, net ir paprasčiausia  ir pigiausia mikrobangė turi maisto atšildymo funkciją. Ji itin praverčia kai pamirštate išsiimti iš šaldiklio mėsos, o liko valanda iki pietų. Atšildymo funkcija priklausomai nuo užšaldytos mėsos gabalėlio dydžio leidžia per 10-15 minučių visiškai atšildyti užšąlusį produktą. Todėl ši funkcija itin pravarti.

Maisto tirpinimas

Kepant įvairius kepinius prireikia ištirpinti sviestą ar šokoladą, tačiau rimtai užsidirbus virtuvėje, gali net nelikti laisvų viryklės skylių. Ką daryti? Pasinaudoti mikrobange. Galima naudoti tą pačią atšildymo funkciją arba mažiausio galingumo šildymą, šildyti 20 sekundžių intervalais bei karts nuo karto žvilgtelėti ar ištirpo pakankamai. Nepamirškite pamaišyti, ypač šokolado, tuomet jis tirps tolygiai ir greičiau ištirps.

Maisto minkštinimas

Ryte kai skubi, išsiimi iš šaldytuvo sviestą ir suvoki, jog jis kietas kaip akmuo, reikia palaikyti bent 10-15 min kambario temperatūroje, kad galima būtų teptis ant duonos. O ką daryti, kuomet laiko nėra? Vėlgi, padeda mikrobangų krosnelė , vos 15-30 sekundžių ir jau galima teptis sumuštinį.

Lygią tą patį galima padaryti ir su ledais dėžutėje, kurie šaldiklyje sušalo taip, jog net peilis nelenda. Įdėkite į mikrobangę nuėmę dangtelį nuo dėžutės. Šildykite 10 sekundžių intervalais ant didžiausio galingumo kol pakankamai suminkštės. Tik neatšildykite per daug!

Riešutų skrudinimas

Mikrobangėje galima skrudinti kokoso riešutus, kedro riešutus, skaldytus migdolus ir apskritai visus riešutus, kuriuos galima skrudinti. Papilkite kokoso drožles ar skaldytus riešutus ant lėkštės, kurią galima naudoti mikrobangų krosnelėje. Šildykite aukšto galingumo rėžimu vienos minutės intervalu kol pradės geltonuoti. Paprastai trunka 3-5 minutes ir riešutai būna puikiai paskrudę.

Šoninės apkepimas

Jei prireikė pakepinti šoninę, tai galima padaryti taip pat mikrobangėje apsimoka. Ir ne ką blogiau, nei keptuvėje. Ant lėkštės patieskite dvigubą popierinį rankšluostį. sudėkite šoninę ir taip pat užklokite popieriniu rankšluosčiu (jis sugers riebalus). Šildyti ant aukšto galingumo kol iškeps, t.y. apie 4-5 minutes.

Virimas garuose

Pasinaudojus mikrobange galima išsivirti daržoves garuose, pavyzdžiui, šparagus, žaliąsias pupeles, artišokus, morkas. Į mikrobangei tinkantį indą su dangčiu įdėkite paruoštas daržoves, įpilkite vandens (~400 g daržovių reikia šaukštelio vandens. Uždenkite ir šildykite ant didžiausio galingumo kol suminkštės. Baigus procesą nelaikykite indo uždengto.  Šparagai ir žaliosios pupelės verda apie 3-4 minutes, morkos apie 4-6 minutes, artišokai apie 10-12 minučių.

Keletas patarimų renkantis mikrobangę internetu

Žodžiu net pati pigiausia mikrobangų krosnelė yra puikus prietaisas palengvinantis maisto gaminimą.Pagrindinė mikrobangų krosnelių funkcija yra greitai pašildyti maistą. Mikrobangų krosnelių veikimo pagrindą sudaro viduje sklindančios mikrobangos.Į įprastinį elektros srovės tinklą įjungtas magnetronas kuria mikrobangas. Mikrobangos prasiskverbia pro mikrobangų krosnelėje esantį indą su maistu. Jos priverčia vandens, riebalų ir cukraus molekulės maiste virpėti, taip didindamos jų šiluminę energiją ir kartu sušildydamos maistą. Kadangi mikrobangos krosnelės viduje sklinda atsispindėdamos nuo sienelių įvairiomis kryptimis, maistas sušyla tolygiai.

Mikrobangų krosneles galite įsigyti pačių įvairiausių kainų, išmatavimų, spalvų, talpos, gamintojų, galingumo,dizaino ir pan.

Nuo mikrobangų krosnelės dydžio priklauso ir atliekamos funkcijos. Jeigu planuote mikrobangų krosnelėje kepti pyragą, viščiuką ir kitus patiekalus, tai rinkitės didesnės talpos mikrobangų krosnelę. Jeigu ji reikalinga tik atšildyti maistą, tai didelė mikrobangų krosnelė nereikalinga.

Nuo mikrobangų krosnelės galios priklauso jos veikimas, kuo didesnė galia, tuo greičiau pavyksta atšildyti patiekalus ir bus pigesnis mikrobangų krosnelės naudojimas.Mikrobangų krosnelių valdymas būna automatinis, mechaninis arba elektroninis.

Mikrobangų krosnelei naudojami indai turi būti atsparūs šilumai: stikliniai, keraminiai, porcelianiniai, iš šilumai atsparaus plastiko ir kita. Ugniai atsparūs indai: stikliniai, porcelianiniai, keraminiai.

Taigi norint pirkti mikrobangų krosnelę reikėtų atsižvelgti į mikrobangų krosnelės tipą, talpą, galią, valdymą, funkcijas, bei papildomas funkcijas.

Mikrobangų krosneles galite įsigyti įmontuojamas, kurių privalumai yra atrodo estetiškai, neužima daug vietos, didelė talpa, didelis funkcionalumas, nesudėtinga priežiūra.