EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Spalva
Tūris
Valdymas
Grilis
Galingumas
 

Mikrobangų krosnelės Internetu

Mikrobangų krosnelė Camry CR 6007 Electric oven, Capactity 42L, Power 1800W, 2 heating modes, Timer, White

Kaina: 64.75 €64.84 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Caso MG 20 Menu Microwave with Grill, Stainless steel exterior/interior

Kaina: 152.67 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė DAEWOO Microwave oven KQG-664BB 20 L, Grill, Touch control, 700 W, Stainless steel/Black, Microwave oven with Grill, Defrost function

Kaina: 74.03 €
Žiūrėk ČIA

Mini orkaitė Camry Mini Oven CR 6008 63 L, Table top, White, 2200 W

Kaina: 88.20 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Adler AD 6010 Electric oven, Capactity 45L, Power 2000W, 3 heating modes, Timer, Black

Kaina: 73.98 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Konvekcinė orkaitė Camry CR 6305

Kaina: 33.21 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SHARP R242W baltos spalvos

Kaina: 69.62 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SHARP R200WE

Kaina: 59.44 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG ME87M/BAL

Kaina: 95.76 €
Žiūrėk ČIA

Cikloninė krosnelė ADLER AD 6304

Kaina: 31.27 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Panasonic NN-S255WBEPG

Kaina: 101.17 €
Žiūrėk ČIA
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7874 2in1 20L Mikrobangų ir elektrinės krosnelės

Mikrobangų krosnelė Severin MW 7874 2in1 20L

Kaina: 89.10 €93.11 €
Žiūrėk ČIA
Mini krosnelė Tristar Electric mini oven OV-1443 Table top, Black, 38 L, Rotary knobs Mikrobangų ir elektrinės krosnelės

Mini krosnelė Tristar Electric mini oven OV-1443 Table top, Black, 38 L, Rotary knobs

Kaina: 107.10 €110.62 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė MC28H5015AK

Kaina: 142.31 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Caso Ceramic Chef MCG 25 25 L, Grill, 900 W, Inox

Kaina: 224.33 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Caso Microwave oven 3307 M20 Ecostyle 20 L, Rotary, 700 W, Black, Defrost function, Free standing

Kaina: 108.13 €
Žiūrėk ČIA

Mikrobangų krosnelė Daewoo KOR-6LBRW Microwave oven/ 20L/800W/ White

Kaina: 71.39 €
Žiūrėk ČIA

Krosnelė Caso Electronic oven TO26 26 L, Black, No

Kaina: 158.17 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Mikrobangų krosnelės internetu

Šiuolaikinė visuomenė labai skuba, tad natūralu, kad atsiranda vis daugiau technikos, kurios tikslas palengvinti mums gyvenimą. Viena iš tokių ypač patrauklių technikos stebuklų yra mikrobangų krosnelės, kurios padeda labai greitai pašildyti maistą ir tuo pačiu mėgautis jo skoniu. B-a.eu mikrobangų krosnelės – įvairios, tad kiekvienas susiras tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius ir kas leidžia jam džiaugtis nuostabia įranga lengvinančia gyvenimą net kelis kartus.

Platus krosnelių pasirinkimas ir tuo pačiu funkcionalumas skatina įvertinti galimybes ir susirasti tokią įrangą, kuri atitiks Jūsų poreikius. Kol vieniems tinka ta, kuri turi tik vieną šildymo funkciją, kadangi dažniausiai krosnelėje šildosi picas, tuo tarpu kiti ieško kur kas funkcionalesnės, kadangi dažnai ne tik pašildo maistą, tačiau ir pasinaudoja atitirpinimo funkciją. Tokiu atveju puikus pasirinkimas yra krosnelės, kurios džiugina įvairiausiomis funkcijomis pradedant labai didele kaitra ir tęsiant link minimaliai įšylančios krosnelės, kuri yra geriausias pasirinkimas norintiems džiaugtis atšilusia mėsa per labai trumpą laiko tarpą. Dar viena funkcija yra tam tikrų produktų suminkštinimas, kuris suteikia galimybę labai greitai pagaminti net ir pačius sudėtingiausius patiekalus. Pavyzdžiui, kai Jums reikia labai skubiai ištirpinti sviestą arba mieles – tokiu atveju su krosnele viską pavyks atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Taigi, renkantis kokybę tuo pačiu rinksitės ir plačias galimybes, kurios padės greičiau atlikti tam tikru darbus, o jie sutaupyti ir daug laiko, ir daug jėgų. O kadangi mikrobangų krosnelės B-a.eu kainuoja pigiai – kiekvienas jas gali turėti savo namuose.

Jeigu sutinkate, kad šios krosnelės funkcionalumas dažnai pranoksta lūkesčius – siūlome palyginti kuo daugiau galimybių, kol pavyks rasti Jums labiausiai tinkamą. Perkant internetu svarbiausia įvertinti tam tikrus esminius kriterijus, kurie dažniausiai apsprendžia poreikius. Trumpai aptarsime pagrindinius veiksnius, kurie dažniausiai garantuoja tikslingiausią pasirinkimą.

  • Rekomenduojame rinktis tas, kurios turi kuo daugiau skirtingų karščio reguliavimo funkcijų. Tokiu atveju įsigysite ilgaamžį prietaisą, kuris padės visada būti pasiruošus atlikti norimus darbus.
  • Mikrobangų krosnelės taip pat vertinamos palyginus ir kainoraščius. kadangi B-a.eu pasirinkimas labai platus – siūlome kartu su kainomis derinti ir charakteristikas. Tiesa, nuolat skelbiame akcijas, kurios padės sutaupyti ir džiaugtis puikios kokybės krosnele už mažą kainą.
  • Dar vienas svarbus kriterijus yra talpa. Galima rasti tiek labai mažų, kurios dažniausiai vadinamos mobiliomis, kadangi nesunku transportuoti iš vienos vietos į kitą, ir galima rasti labai didelių, kurios suteikia galimybę atšildyti bei pašildyti net ir labai didelius maisto produktus. Geriausia pasirinkti nusprendus, kurioje vietoje krosnelė stovės. Tokiu atveju iškart ieškoma konkretaus modelio, kuris geriausiai tiktų.
  • Mikrobangų krosnelės taip pat dažnai ieškomos ir pagal savo stilių. Kol vieni perka baltas, kurios dažnai vadinamos standartinėmis, tuo tarpu kiti renkasi ryškių spalvų, kadangi jiems atrodo, kad būtent tokios geriausiai įsikomponuos modernaus stiliaus virtuvės patalpoje.
  • Pasižiūrėkite ir kiek energijos reikalauja krosnelė. Nuo labai ekonomiškų bei ekologiškų iki kur kas radikalesnių pasirinkimų, kurie suteiki galimybę maksimaliai atšildyti net ir labai sušalusius produktus.

Žinoma, reikia nepamiršti, kad šildymo metu maisto produktus reikia sudėti į tinkamą indą. Geriausiai tinka porcelianiniai bei keramikiniai, kurie negadina svorio ir nekenkia pačiai krosnelei.

B-a.eu mikrobangų krosnelės internetu – kiekvienam, kuris nori, kad maisto gaminimas būtų paprastas ir malonus kaip niekada. Galimybės atviros, tik reikia jomis pasinaudoti.