Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Pakopų skaičius
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Kopėčios internetu

AKCIJA 41%
Teleskopinės aliumininės DELI DLT214B, 4.40m, 15 pakopų Kopėčios

Teleskopinės aliumininės DELI DLT214B, 4.40m, 15 pakopų

Kaina: 74.90 €126.51 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 31%
Teleskopinės aliumininės DELI DLT215B, 5.05m, 13 pakopų Kopėčios

Teleskopinės aliumininės DELI DLT215B, 5.05m, 13 pakopų

Kaina: 94.90 €138.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 34%
Teleskopinės multifunkcinės, aliumininės DELI DLT707B, 2,20x2,20m Kopėčios

Teleskopinės multifunkcinės, aliumininės DELI DLT707B, 2,20x2,20m

Kaina: 99.90 €151.79 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 28%
Teleskopinės aliumininės DELI DLT212B, 3,80m, 13 pakopų Kopėčios

Teleskopinės aliumininės DELI DLT212B, 3,80m, 13 pakopų

Kaina: 75.90 €105.80 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 24%
Teleskopinės aliumininės DELI DLT208B, 2,60m, 9 pakopos Kopėčios

Teleskopinės aliumininės DELI DLT208B, 2,60m, 9 pakopos

Kaina: 55.90 €73.60 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 26%
Teleskopinės multifunkcinės, aliumininės DELI DLT705B, 1.60x1.60m Kopėčios

Teleskopinės multifunkcinės, aliumininės DELI DLT705B, 1.60x1.60m

Kaina: 84.91 €115.00 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 10 pakopų 2.80-2.70-4.30-6.15m

Kaina: 139.04 €
Žiūrėk ČIA

Daugiafunkcinės aliuminės kopėčios HERVIN TOOLS 4x5

Kaina: 94.25 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 12 pakopų 8.60 m

Kaina: 284.07 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 10 pakopos pasiekiamumas 4.05 m

Kaina: 40.97 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios universalios KRAUSE Secury Multigrip Aliuminės 2dalių x 5 pakopų

Kaina: 57.50 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 11 pakopų 6.45 m

Kaina: 165.79 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios dvipusės Youmay 2 pakopų

Kaina: 23.04 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 14 pakopų 10.25 m

Kaina: 377.21 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 6 pakopų 3.65 m

Kaina: 90.24 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios Krause sulankstomos aliuminės 4 x 3 (3.55 m)

Kaina: 156.56 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 2 dalių 6 pakopų

Kaina: 124.36 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios aliumininės Krause 6 pakopų pasiekiamumas 3.20 m (1.2-(3.20)-2.03 m)

Kaina: 43.74 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kokybiškos kopėčios - saugiam ir stabiliam darbui!

Neretai žmonės įvairius remonto, užuolaidų kabinimo, gyvatvorių karpymo ar kitus darbus gali atlikti ir patys, tačiau jiems reikia specialių priemonių. Viena iš tų priemonių yra kopėčios. Rinkdamiesi kopėčias turite atkreipti dėmesį net į keletą aspektų ir tokiu būdu pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Svarbu atkreipti dėmesį į:

  • kopėčių dizainą (rinkitės patogaus dizaino kopėčias, kad jas galėtumėte pasistatyti namuose ir be jokio vargo išsitraukti tada, kai jums jų prireiks);
  • kopėčių medžiagą;
  • kopėčių tvirtumą ir daugiafunkciškumą.

Kopėčios pagal medžiagą

Dažnai būtent pagal medžiagą žmonės ir renkasi jiems reikalingas kopėčias, kadangi visos kopėčios skiriasi, skiriasi jų sunkumas ir kokybė.

Aliuminės kopėčios

Aliuminio kopėčios yra tikriausiai pačios lengviausios, todėl jas galima be jokių problemų ar papildomų rankų kilnoti iš vienos vietos į kitą. Geriausia tai, kad jos atsparios atmosferos išdaigoms, todėl Lietuvos orai aliuminėm kopėčiom tikrai nebaisūs, o jas galite palikti tiesiog stovėti savo kieme ir nesibaiminti dėl galimos žalos.

Kokias aliumines kopėčias galime pasiūlyti? Mūsų internetinėje parduotuvėje yra platus aliuminių kopėčių pasirinkimas. Pas mus parduodamos dvipusės, daugiafunkcinės aliuminės kopėčios, taip pat 2, 5, 6 ar 7 pakopų aliuminės kopėčios. Be jokios abejonės mūsų asortimente yra ir universalios aliuminės kopėčios 3 dalių ir 9, 14 pakopų. Galime pasiūlyti ir 2 dalių aliumines kopėčias.

Apskritai metalinės kopėčios tikriausiai yra dažniausias šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas. Kiekvienas gali rinktis ne tik aliumines, bet ir plienines metalines kopėčias. Plieninės kopėčios už aliumines yra sunkesnės, tačiau patvaresnės, visgi jų nerekomenduojama naudoti tais atvejais, kai reikia atlikti įvairius elektros darbus. Būtent pastarosios metalinės kopėčios yra pagamintos iš elektros laidininkų, todėl gali būti pavojingos gyvybei.

Medinės kopėčios

Medinės kopėčios palyginti su metalinėmis yra trumpaamžiškesnės, tačiau tas trumpaamžiškumas tikrai nepasimato taip greitai, kadangi kopėčias galima naudoti daugybę metų, kol jos sudils. Medinės kopėčios už plienines ir aliumines yra sunkesnės, ne daugiafunkcės, todėl tinkamiausios sodo ar namo darbams lauke, bet ne viduje. Tokias kopėčias geriausia naudoti iki tol, kol pradės trūnyti mediena, o tai pastebėjus iškart jas pakeisti naujomis.

Kopėčios pagal tvirtumą ir daugiafunkciškumą

Kopėčios namams gali atlaikyti įvairius svorius, tačiau prieš pirkdami pagalvokite, ar jums reikia, kad atlaikytų tik jus, ar ir kitus žmones / daiktus. Taip pat atkreipkite dėmesį į kopėčių daugiafunkciškumą, prieš pirkdami pagalvokite ar jums reikia tiesių, ar sulankstomų ir kelių dalių kopėčių.

Sulankstomos kopėčios

Sulankstomos kopėčios yra pačios tinkamiausios tuo atveju, kai jų reikia dažnai ir skirtingose vietose. Sudedamos kopėčios patogios, kadangi susilanksto be jokių didelių problemų, o jas galima naudoti tiek namuose, tiek ir lauke. Kitaip šios kopėčios yra vadinamos tiesiog tradicinėmis, kadangi yra saugios, stabilios, turi plačią aikštelę atsistoti, todėl ant jų patogu dirbti įvairius darbus: dažyti sienas ar net skinti uogas. Ši aikštelė pasitarnauja ne tik užlipimui, bet ir tam tikrų daiktų, pavyzdžiui, kibiro, teptuko ar net telefono pasidėjimui.

Sulankstomos kopėčios yra įvairios, jos gali turėti pakopas užlipimui tik iš vienos pusės arba iš abiejų. Geriausia tai, kad sulankstomos kopėčios turi ne dvi, o keturias kojas, kurios tvirtai pasistato ant žemės, taip užtikrindamos ant jų lipančiam žmogui saugumą. Kuris pasirinkimas jums priimtinesnis sprendžiate tik jūs, atsižvelgdami į tai, kur ir kieno bus naudojamos sulankstomos kopėčios. Jeigu jums sulakstomos kopėčios reikalingos tik bute, galite rinktis daug vietos neužimantį variantą.

Sulankstomos kopėčios 4 dalių yra vienas optimaliausių žmonių pasirinkimų, kadangi jas lengva gabenti iš vienos vietos į kitą ir pasinaudoti tai atvejais, kai prireikia pasilypėti į tas nepasiekiamas vietas.

Universalios kopėčios

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ir prailginamas kopėčias, kurios yra sudarytos iš mažiausiai dviejų dalių. Ištraukiamos kopėčios yra labai kompaktiškos, kadangi ant jų pasilypėję galite dirbti įvairius reikiamus darbus, o prireikus palypėti aukščiau – ištraukti papildomą jų dalį ir pasiekti iki tol nepasiekiamus dalykus.

Neretas žmonių pasirinkimas yra ir teleskopinės kopėčios, kurios susilanksto ir išsilanksto be didelių problemų bei vargų. Tokios teleskopinės kopėčios ypač praverčia tada, kai žmogus taupo vietą namuose, bet jam neretai prireikia palypėti ganėtinai aukštai, – jos universalios, todėl neužkiša patalpos ir atlieka savo funkciją.

Tiesios kopėčios

Tiesios kopėčios arba kitaip dar vadinamos tiesiog pristatomomis – tokios, kurias žmogus gali pasidėti jam patogioje vietoje ir saugiau atrėmus į namo sienos ar kitokį paviršių, lipti aukštyn. Šio tipo kopėčios nėra labai mobilios, kadangi nesusilanksto, todėl jas gali būti sunku pernešti iš vienos vietos į kitą. Visgi, yra labai tinkamos tais atvejais, kai jų vienoje vietoje reikia visus metus iš eilės, o apie pernešimą nėra net kalbos. B-a.eu elektroninėje parduotuvėje parduodamos kopėčios „Krause“ yra skirtingų pakopų. Galime pasiūlyti 9 ir 14 pakopų aliumines „Krause“ kopėčias, su kuriomis pasieksite daiktus, esančius net iki 4 m ar daugiau nuo žemės.

Kopėčių kainos

Kopėčios kaina skiriasi vienos nuo kitų. „Krause“ kopėčios pigiau kainuoja ne sezono metu arba tada, kai vyksta įvairūs išpardavimai, akcijos. Jų yra pačių įvairiausių rūšių, su savo privalumais ir trūkumais, todėl rinkdamiesi kopėčias turėkite omenyje tai, kur jas žadate naudoti.  Ar tai būtų palėpės kopėčios, ar statybų, ar namų ūkio, ar buitinės kopėčios, svarbiausias aspektas, kad jos būtų saugios: nesiūbuotų, atlaikytų reikiamą svorį ir būtų kokybiškos. Kopėčios akcija tikrai pasižymi, o ją mūsų internetinėje parduotuvėje galite išvysti ne taip jau retai.

Kopėčios internetu parduodamos ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Įsigykite jums priimtiniausią bei visus lūkesčius atitinkančią priemonę ir ja džiaukitės dar ilgus metus bei dirbkite reikiamus darbus saugiau ir paprasčiau.

Pastoliai

Pastoliai, kaip ir kopėčios yra naudojami tais atvejais, kai norima pasiekti nepasiekiamus daiktus, nudažyti namą, sutvarkyti stogą ar palėpės langą. Kad ir ką veiksite užsilipę ant pastolių, prieš juos įsigydami įsitikinkite, kad jie yra saugiai sutvirtinami ir kokybiški. Pastoliai yra tinkami tais atvejais, kai reikia ne tik pasiekti, bet ir ilgą laiką dirbti kažkokį darbą dideliame aukštyje tiek viduje, tiek ir išorėje.

Pastolių medžiaga

Aliuminiai pastoliai, kaip ir aliuminės kopėčios yra bene lengviausi, todėl juos verta įsigyti dėl to, kad be labai didelių pastangų pabaigę darbus vienoje vietoje juos galėsite persinešti į kitą. Kopėčios pastoliai taip pat galėtų būti puiki alternatyva tiesiog kopėčioms, kai jums reikia aukštyje tam tikrus darbus dirbti kurį laiką arba to neįmanoma padaryti tiesiog ant kopėčių.  

Pastolių kaina yra įvairi. Ji priklauso nuo pastolių tipo, medžiagos, nuo to, ar dideli ir kelių dalių pastoliai yra perkami. Buitiniai pastoliai kainuoja pigiau už statybinius, kadangi jų konstrukcija yra visiškai kitokia. Jeigu jums reikalingi pastoliai vidaus darbams arba išorės, o jų aukščio pilnai užtenka, rinkitės būtent buitinius pastolius.