Atpigo Kopėčios Beldray LA023957TQEU7 2 step ladder Kopėčios

Pastatomos aliuminės kopėčios KS TOOLS Kopėčios

Buitinės kopėčios KRAUSE 5 pakopų 3 m Kopėčios

Kokybiškos kopėčios - saugiam ir stabiliam darbui!

Neretai atlikti įvairius remonto, užuolaidų kabinimo, gyvatvorių karpymo ar kitus darbus žmogaus ūgio nepakanka, todėl tam reikia specialių priemonių. Viena iš tų priemonių yra kopėčios. Paprastiems darbams namuose atlikti puikiai tiks ir buitinės kopėčios. Jei esate profesionalus dažytojas, apdailininkas ar kitos profesijos atstovas ir jums reikia nuolat dirbti užlipus ant kopėčių, rekomenduojame rinktis sulankstomas kopėčias, kadangi jas žymiai patogiau transportuoti ar perkelti į norimą vietą. Jei reikia pasiekti didesnį aukštį, teleskopinės kopėčios tam idealiai tinka.

Renkantis kopėčias siūlome atkreipti dėmesį net į keletą aspektų ir tokiu būdu pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis kopėčias darbui:

  • kopėčių dizainas (rinkitės patogaus dizaino kopėčias, kad jas galėtumėte pasistatyti namuose ir be jokio vargo išsitraukti tada, kai jums jų prireiks);
  • kopėčių medžiaga
  • kopėčių tvirtumas ir daugiafunkciškumas

Kopėčios pagal medžiagą

Dažnai būtent pagal medžiagą žmonės ir renkasi jiems reikalingas kopėčias, kadangi visos kopėčios skiriasi, skiriasi jų sunkumas ir kokybė. Trumpai aptarsime kokios kopėčios būna.

Aliuminės kopėčios

Aliuminio kopėčios yra pačios populiariausiuos ir tikriausiai pačios lengviausios, todėl jas galima be jokių problemų ar papildomų rankų kilnoti iš vienos vietos į kitą. Geriausia tai, kad aliumininės kopėčios yra atsparios aplinkos poveikiui, todėl Lietuvos orai aliuminėm kopėčiom tikrai nebaisūs, o jas galite palikti tiesiog stovėti savo kieme ir nesibaiminti dėl galimos žalos.

Kokias aliumines kopėčias galime pasiūlyti? Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų aliuminių kopėčių pasirinkimą. Dvipusės, teleskopinės, mini, daugiafunkcinės aliuminės kopėčios, taip pat 2, 5, 6 ar 7 pakopų aliuminės kopėčios. Be jokios abejonės mūsų asortimente yra ir universalios aliuminės kopėčios 3 dalių ir 9, 14 pakopų. Galime pasiūlyti ir 2 dalių aliumines kopėčias.

Apskritai metalinės kopėčios tikriausiai yra dažniausias šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas. Kiekvienas gali rinktis ne tik aliumines, bet ir plienines metalines kopėčias. Plieninės kopėčios už aliumines yra sunkesnės, tačiau patvaresnės, visgi jų nerekomenduojama naudoti tais atvejais, kai reikia atlikti įvairius elektros darbus. Būtent pastarosios metalinės kopėčios yra pagamintos iš elektros laidininkų, todėl gali būti pavojingos gyvybei.

Medinės kopėčios

Medinės kopėčios palyginti su metalinėmis tarnauja trumpiau, kadangi medį stipriau veikia aplinkos poveikis ir jis greičiau dyla. Medinės kopėčios yra sunkesnės nei plieninės ar aliuminės kopėčios, todėl yra tinkamiausios sodo ar namo darbams lauke, bet ne viduje. Tokias kopėčias geriausia naudoti iki tol, kol pradės trūnyti mediena, o tai pastebėjus iškart jas pakeisti naujomis. Be to, medinės kopėčios nėra funkcionalios.

Universalios arba daugiafunkcinės kopėčios

Įprastai tai būna dvipusės kopėčios, kurias galima prailginti ar išlankstyti keliais būdais. Universalios kopėčios yra daug tvirtesnės už buitines kopėčias, jos yra skirtos profesionaliam, intensyviam darbui. Dėl savo savybių daugiafunkcinės kopėčios tinka tiek vidaus, tiek lauko darbams.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų universalių kopėčių pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite įsigyti prailginamas kopėčias, kurios yra sudarytos iš mažiausiai dviejų dalių. Ištraukiamos daugiafunkcinės kopėčios yra labai kompaktiškos, kadangi ant jų pasilypėję galite dirbti įvairius reikiamus darbus, o prireikus palypėti aukščiau – ištraukti papildomą jų dalį. Populiariausios universalios ar daugiafunkcinės kopėčios - Hervin ir Krause gamintojų.

Teleskopinės kopėčios

Tai pastatomos ir atremiamos kopėčios, kuriomis lengva pasiekti didesnį aukštį. Ištraukiamos teleskopinės kopėčios turi reguliuojamą aukštį, jas galima patogiai suskleisti ar sulankstyti. Sulankstytos teleskopinės kopėčios užima labai mažai vietos, todėl puikiai tiks tiems, kurie taupo vietą namuose ar nori transportuoti kopėčias automobiliu. Šio tipo kopėčios tinka tiek profesionaliam darbui, tiek gali būti naudojamos kaip buitinės kopėčioms. Svarbu pasirinkti tinkamą kopėčių ilgį.

Sulankstomos kopėčios

Sulankstomos kopėčios yra pačios tinkamiausios tuo atveju, kai jų reikia dažnai ir skirtingose vietose. Sulankstomos kopėčios yra itin patogios, kadangi susilanksto be jokių didelių problemų, o jas galima naudoti tiek namuose, tiek ir lauke. Kitaip šios kopėčios yra vadinamos tiesiog tradicinėmis, kadangi yra saugios, stabilios, turi plačią aikštelę atsistoti, todėl ant jų patogu dirbti įvairius darbus: dažyti sienas ar net skinti uogas. Ši aikštelė pasitarnauja ne tik užlipimui, bet ir tam tikrų daiktų, pavyzdžiui, kibiro, teptuko ar net telefono pasidėjimui.

Sulankstomos kopėčios yra įvairios, jos gali turėti pakopas užlipimui tik iš vienos pusės arba gali būti dvipusės kopėčios. Geriausia tai, kad sulankstomos kopėčios turi ne dvi, o keturias kojas, kurios tvirtai pasistato ant žemės, taip užtikrindamos ant jų lipančiam žmogui saugumą. Kuris pasirinkimas jums priimtinesnis sprendžiate tik jūs, atsižvelgdami į tai, kur ir kieno bus naudojamos sulankstomos kopėčios. Jeigu jums sulakstomos kopėčios reikalingos tik bute, galite rinktis daug vietos neužimantį variantą.

Sulankstomos kopėčios 4 dalių yra vienas optimaliausių žmonių pasirinkimų, kadangi jas lengva gabenti iš vienos vietos į kitą ir pasinaudoti tai atvejais, kai prireikia pasilypėti į tas nepasiekiamas vietas.

Tiesios kopėčios

Tiesios kopėčios arba kitaip dar vadinamos tiesiog pastatomomis – tokios, kurias žmogus gali pasidėti jam patogioje vietoje ir saugiau atrėmus į namo sienos ar kitokį paviršių, lipti aukštyn. Pastatomos kopėčios nėra labai mobilios, kadangi nesusilanksto, todėl jas gali būti sunku pernešti iš vienos vietos į kitą. Visgi, yra labai tinkamos tais atvejais, kai jų vienoje vietoje reikia visus metus iš eilės, o apie pernešimą nėra net kalbos. B-a.eu elektroninėje parduotuvėje parduodamos kopėčios Krause yra skirtingų pakopų. Galime pasiūlyti 9 ir 14 pakopų aliumines Krause kopėčias, su kuriomis pasieksite daiktus, esančius net iki 4 m ar daugiau nuo žemės.

Mini kopėčios

Tai vos kelias pakopas turinčios, nedidelio aukščio kopėčioms. Gali būti naudojamos kaip buitinės kopėčios ar atliekant darbus, kur nereikia pasiekti didelio aukščio. Mini kopėčios puikiai tiks atliekant smulkius remonto darbus namuose ar dirbant sode. Tokių kopėčių privalumas, kad jos užima nedaug vietos.

Kopėčių kainos

Kopėčios kaina skiriasi vienos nuo kitų. Gamintojo Krause kopėčios pigiau kainuoja ne sezono metu arba tada, kai vyksta įvairūs išpardavimai, akcijos. Jų yra pačių įvairiausių rūšių, su savo privalumais ir trūkumais, todėl rinkdamiesi kopėčias turėkite omenyje tai, kur jas žadate naudoti.  Ar tai būtų palėpės kopėčios, ar statybų, ar namų ūkio, ar buitinės kopėčios - svarbiausias aspektas, kad jos būtų saugios: nesiūbuotų, atlaikytų reikiamą svorį ir būtų kokybiškos. Kopėčios akcija tikrai pasižymi, o ją mūsų internetinėje parduotuvėje galite išvysti ne taip jau retai.

Kopėčios internetu parduodamos ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Įsigykite jums priimtiniausią bei visus lūkesčius atitinkančią priemonę ir ja džiaukitės dar ilgus metus bei dirbkite reikiamus darbus saugiau ir paprasčiau.

Pastoliai

Pastoliai, kaip ir kopėčios yra naudojami tais atvejais, kai norima pasiekti nepasiekiamus daiktus, nudažyti namą, sutvarkyti stogą ar palėpės langą. Kad ir ką veiksite užsilipę ant pastolių, prieš juos įsigydami įsitikinkite, kad jie yra saugiai sutvirtinami ir kokybiški. Pastoliai yra tinkami tais atvejais, kai reikia ne tik pasiekti, bet ir ilgą laiką dirbti kažkokį darbą dideliame aukštyje tiek viduje, tiek ir išorėje.

Aliuminiai pastoliai, kaip ir aliuminės kopėčios yra bene lengviausi, todėl juos verta įsigyti dėl to, kad be labai didelių pastangų pabaigę darbus vienoje vietoje juos galėsite persinešti į kitą. Kopėčios pastoliai taip pat galėtų būti puiki alternatyva tiesiog kopėčioms, kai jums reikia aukštyje tam tikrus darbus dirbti kurį laiką arba to neįmanoma padaryti tiesiog ant kopėčių.

Kiek kainuoja kopėčios ir kaip įsigyti jas pigiau

Kopėčių kaina yra įvairi. Ji priklauso nuo tipo ir medžiagų, iš kurių jos yra pagamintos. Buitinės kopėčios pigiausios, jos kainuoja žymiai pigiau nei profesionalios, universalios kopėčios. Pavyzdžiui, įvairiems paprastiems namų ūkio darbams skirtos buitinės kopėčios - kaina nesiekia net ir 50 eurų. Universalios, sulankstomos ar teleskopinės kopėčios yra žymiai tvirtesnės ir patikimesnės, jomis galima pasiekti didesnį aukštį, todėl ir kaina jų yra didesnė. Pavyzdžiui, daugiafunkcinės aliuminės kopėčios be akcijos kainuoja maždaug nuo 120 eurų. Žinoma, kopėčios su akcija ar nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Jei nesate tikri, kokios kopėčios (aliuminės, buitinės, universalios, teleskopinės ar mini) jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime kokios kopėčios jums geriausiai tiktų atlikti darbus. Ieškote pigiau? Mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos įvairios akcijos, o jų metu, kopėčios su nuolaida kainuos žymiai pigiau, mažesne kaina. Užsisakius internetu kopėčios bus pristatytos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.