EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipas
Pakopų skaičius
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Kopėčios internetu

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 14 pakopos Pasiekiamumas - 4.95 m)

Kaina: 62.38 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 9 pakopos ilgis 2,55m (pasiekiama 3,50m)

Kaina: 33.11 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios CORDA 6 pakopų pasiekiamumas 3.20 m

Kaina: 36.04 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 2 dalių 6 pakopų

Kaina: 103.16 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios Krause sulankstomos aliuminės 4 x 5 (5.80 m)

Kaina: 153.36 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios Krause sulankstomos aliuminės 4 x 4 (4.70 m)

Kaina: 139.44 €
Žiūrėk ČIA

Kopėčios Krause sulankstomos aliuminės 4 x 3 (3.55 m)

Kaina: 124.12 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 14 pakopų 10.25 m

Kaina: 291.20 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 9 pakopų 96.26 m

Kaina: 120.32 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 8 pakopų 4.50 m

Kaina: 105.50 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 7 pakopų 4.20 m

Kaina: 94.09 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 6 pakopų 3.65 m

Kaina: 78.36 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 12 pakopų 8.60 m

Kaina: 239.96 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 11 pakopų 6.45 m

Kaina: 156.17 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE universalios aliuminės 3 dalių 10 pakopų 6.15 m

Kaina: 122.18 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 8 pakopos 3.50 m

Kaina: 28.78 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 7 pakopos 3.20 m

Kaina: 26.05 €
Žiūrėk ČIA

Kopečios KRAUSE aliuminės pristatomos 11 pakopos 4.30 m

Kaina: 47.25 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kokių kopėčių reikia jums? Kopėčių kainos ir įvairovė internete išties labai skiriasi ir dažnai susuka galvą

Kopėčias galima rasti dažno žmogaus namuose. Vieniems jos tarnauja remonto metu, kitiems padeda pasiekti aukštai padėtus daiktus, įsukti lemputę, nuveikti kitus darbus palubėje. Ne ką mažiau kopėčios pasitarnauja ir žmonių sodybose bei soduose. Kiekvienas geras sodininkas būtinai apgeni savo obelis, kriaušes, kitus vaismedžius. O tai dažnai yra sudėtingas darbas, jei neturite kopėčių. Jos taip pat padeda ir nuimti derlių ir atlikti remonto darbus. Todėl nenuostabu, kad kiekvienas sodininkas anksčiau ar vėliau nusiperka kopėčias arba pats jas susikala iš lentų.

Tiesa, aliuminio kopėčios paprastai gerokai pranašesnės už medines ir netrukus jums papasakosime, kuo skiriasi įvairios rinkoje siūlomos kopėčios.Kopėčių įvairovė ir kainos išties labai skiriasi,įsitikinkite b-a.eu. Pamatysite, kad paprasčiausios kopėčios internete gali kainuoti vos keliasdešimt eurų, o didelės, įvairiai išsilankstančios kopėčios gali kainuoti ir kelis šimtus eurų.

Tačiau kokių kopėčių reikia jums?

Jei neplanuojate jokių remontų ir jums nereikia itin aukštų kopėčių, tad tokių ir nesirinkite. Galite nusipirkti kone pigiausias kopėčias ir jomis džiaugtis. O gal jums užtenka vos pora pakopų turinčių mažų laiptelių, kurie pakels jus pusę metro aukščiau virš žemės? Pamąstykite ir apie tokį variantą, jis gali būti gerokai pigesnis.Rimtesnių kopėčių prireikia planuojant namie remonto darbus, ypač kai atnaujinamos lubos. Tuomet galima rinktis kopėčias, kurios išsilanksto, kaip pastoliai. Su tokiomis kopėčiomis itin patogu dirbti, jos labai tinkamos soduose. Galite tokias kopėčias pasistatyti prie obels ir lengvai pasiekti daugybę obuolių vos vienu užlipimu. Įvairiai išsilankstančios kopėčiosnėra pigios, tačiau yra labai patogus įrenginys, tad pamąstykite, ar neverta į tokį investuoti.

Šiuolaikinės kopėčios beveik be išimties gaminamos aliumininės. Tokios kopėčios yra gana patvarios, lengvos, nesunkiai transportuojamos. Be to, jos atsparios aplinkos poveikiui, jei lygintume jas su medinėmis. Šiandien galima rasti ne tik sudėtingų išlankstomų aliumininių kopėčių, bet ir paprastų, tiesiog atremiamų kopėčių. Tokios kopėčios paprastai yra pigesnės, tačiau jų pritaikomumas yra mažesnis. Visgi, jei tai retai naudojamas daiktas, galbūt ir neverta investuoti į dideles ir brangias kopėčias.Kai rinksitės naujas kopėčias, atkreikite dėmesį į tai, kiek pakopų jos turi. Kuo jų daugiau – tuo mažiau reikės kilnoti kojas, norint jomis užlipti. Tačiau kartu atsižvelkite ir į kopėčių aukštį.

Dar kopėčių skirtumai yra šie – tai yra pakopų plotis bei suskleistų kopėčių ilgis. Suskleistų kopėčių ilgis yra svarbus, kuomet jos dažnai yra pervežamos, transportuojamos. Pažiūrėkite, ar jus dominančios kopėčios tilps į jūsų automobilį, kuriuos gali tekti jas pergabenti. Be to, trumpesnės kopėčios lengviau tilps ir namuose, garaže, sandėliuke. Pasižiūrėkite, koks išskleistų ir suskleistų kopėčių ilgis jus tenkina ir pagal tai pasirinkite, kokias kopėčias norite įsigyti.

Pagal konstrukciją kopėčios būna:

Kietosios, kurių skersiniai būna įtvirtinti tarp dviejų strypų (fiksuotosios kopėčios, kurios yra pritvirtintos prie sienos ar panašaus paviršiaus: avarinės kopėčios, stogo kopėčios, baseinų kopėčios ir kita), kilnojamos kopėčios, kurios yra pritaikytos perkelti į kitą vietą (pristatomos kopėčios, kablinės kopėčios, kopėčios su atrama (sodo kopėčios - paprastai naudojamos vaisiams skinti, lajai formuoti ir pan.), dvipusės kopėčios) ir kita.Taigi sodo kopėčios yra paprastai naudojamos vaisiams skinti, lajai formuoti ir kitiems darbams.Perkant kopėčias labai svarbu, kad jos būtų saugios, patvarios, stabilios, kokybiškos, reikiamo aukščio, lengvos, kad būtų nesunku persinešti iš vienos vietos į kitą vietą ir kita.Taigi kopėčias sodui galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Taip pat kopėčios gali būti skirstomos pagal panaudojimo pobūdį, kokybinius lygius, medžiagas iš kurių yra pagamintos kopėčios: į buitines kopėčias ir pramonines kopėčias. Na, o buitinės kopėčios yra skirstomos į aliumines ir metalines.

Aliuminių kopėčių privalumas prieš metalines yra tai, kad jos yra lengvesnės, nes svoris yra mažesnis. Taip pat aliuminės kopėčios nerūdija. Na, o metalinių kopėčių privalumas yra tai, kad yra patvaresnės ir žemesnė kaina.

Buitinės kopėčios yra praktiškos, patogios ir skirtos visiems namams. Pramoninės kopėčios yra skirstomos į atremiamas, ištraukiamas, universalias ir kita.

Jeigu nežinote kokias kopėčias pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Kopėčias galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia  veltui gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko,nervų, nereikia rūpintis papildomu transportu ir panašiai.