Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Staklės 

Staklės apima medžio apdirbimo stakles, metalo apdirbimo stakles, specialias stakles ir įrenginius ir kita.

Apdorojant medieną Jums gali prireikti tokios įrangos: frezavimo staklės, galandinimo staklės, gręžimo staklės, kaltavimo staklės, kombinuotos staklės, presai, kompresoriai, džiovinimo įrangatekinimo staklės, šlifavimo staklės, juostinės pjovimo staklės, formatinio pjovimo staklės, įvairios kitos staklės ir kita.

Taigi stakles galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, techninių savybinių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Universalias staklės yra skirtos staliaus darbams dirbtuvėse ar medienos, metalo apdirbimo cechuose.

Turint stakles galėsite darbus atlikti efektyviau, paprasčiau, greičiau.

Metalo apdirbimo staklės yra reikalingos norint apdirbti metalą. Taigi apdorojant metalą Jums gali prireikti tokios įrangos: šlifavimo staklių, frezavimo staklių, galandymo staklių, gręžimo staklių, kirpimo pjovimo staklių, tekinimo staklių ir kita.

Metalo šlifavimo stakles galite rinktis iš skirtingų rūšių: kombinuotos šlifavimo staklės, poliravimo staklės, sauso ir šlapio šlifavimo staklės, stalinės šlifavimo staklės, juostinės metalo šlifavimo staklės, kampų šlifavimo staklės ir kita.

Metalo frezavimo stakles galite rinktis taip iš skirtingų rūšių: daugiafunkcinės frezavimo staklės, gręžimo – frezavimo staklės, universalios frezavimo staklės, vertikalios frezavimo staklės ir kita.

Jeigu norite sutaupyti pinigų, vietos ir kita galite rinktis universalias metalo apdirbimo stakles: šlifavimo stakles, frezavimo stakles, galandymo stakles, gręžimo stakles, kirpimo pjovimo stakles, tekinimo stakles ir kita.

Kokias stakles pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, finansinių galybinių ir kita.

Specialios staklės ir įrenginiai yra sriegimo staklės, graviravimo - frezavimo staklės, hidraulinis kelio tiesinimo prietaisas, vibrostaklės ir kita.

Sriegimo staklės atlieka didelio diametro vamzdžių apdorojimo darbus.

Hidraulinis kelio tiesinimo prietaisas naudojamas geležinkelio kelio remontui.

Vibrostaklės yra skirtos gaminti betoniniams blokeliams nepramoniniu būdu.

Jeigu nežinote, kokias stakles pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Stakles pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Stakles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.