EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ryšio priemonės internetu

Išpardavimai Visi
HAMA Quick and Travel Charger for Apple

HAMA Quick and Travel Charger for Apple

Kaina: 31.24 €38.03 €
Žiūrėk ČIA
HAMA SMART CASE MOB. PHONE WINDOW CASE

HAMA SMART CASE MOB. PHONE WINDOW CASE

Kaina: 1.43 €10.32 €
Žiūrėk ČIA
HAMA travelling charger for iPod 10PMFI

HAMA travelling charger for iPod 10PMFI

Kaina: 12.52 €34.44 €
Žiūrėk ČIA
HAMA Universal-Mount black

HAMA Universal-Mount black

Kaina: 9.46 €13.76 €
Žiūrėk ČIA
HAMA Linen Portfolio for eBook Readers u

HAMA Linen Portfolio for eBook Readers u

Kaina: 1.83 €24.16 €
Žiūrėk ČIA
HAMA Screen Protector for Nokia Lumia 52

HAMA Screen Protector for Nokia Lumia 52

Kaina: 2.00 €6.18 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Mobilusis telefonas Samsung Phone A300F/Galaxy A3 LTE SS (16GB) (Gold)

Kaina: 265.78 €
Žiūrėk ČIA

Telefono dėklas Samsung Flip cover for Galaxy J3 J320 (Black)

Kaina: 12.18 €
Žiūrėk ČIA

Telefono dėklas Samsung Clear Cover for Galaxy S7 G930 (Gold)

Kaina: 22.31 €
Žiūrėk ČIA

Telefono dėklas Samsung Flip cover for Galaxy J1 (2016) J120 (White)

Kaina: 12.06 €
Žiūrėk ČIA

iVisor ekrano lipdukas iPhone SE/5s/5c/5 - White

Kaina: 18.40 €
Žiūrėk ČIA

Išmanioji apyrankė Samsung Sport Band AN920BF (Gold)

Kaina: 39.64 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Mobilusis telefonas Doro Primo 413 rot

Mobilusis telefonas Doro Primo 413 rot

Kaina: 85.00 €91.42 €
Žiūrėk ČIA
Mobilusis telefonas Nokia 225 DUAL yellow EU

Mobilusis telefonas Nokia 225 DUAL yellow EU

Kaina: 50.58 €59.77 €
Žiūrėk ČIA

Racija Motorola T50 portatyvios radio stotelės, 8km, 8kanalai

Kaina: 47.62 €
Žiūrėk ČIA
Mobilusis telefonas Sony D6603 Xperia Z3 White

Mobilusis telefonas Sony D6603 Xperia Z3 White

Kaina: 412.91 €419.27 €
Žiūrėk ČIA

Panasonic KX-TS620FXW Corded phone, White

Kaina: 59.47 €
Žiūrėk ČIA
Telefonas Cat S40 4G Dual Sim black EU null

Telefonas Cat S40 4G Dual Sim black EU null

Kaina: 374.31 €416.63 €
Žiūrėk ČIA
 

Ryšio priemonės                                                                          

 

Ryšio priemonės yra bevieliai telefonai ir jų priedai, fakso aparatai ir jų priedai, laidiniai telefonai, mobilūs telefonai ir jų priedai, IP telefonija, racijos.

 

Bevielis telefonas yra bendravimo ir informacijos gavimo, perdavimo priemonė. Juo galima skambinti ir priiminėti skambučius.

 

Bevielis telefonas suteikia galimybę kalbėti ne tik namuose, bet ir šalia jų. Telefono atmintyje galima išsaugoti tam tikrą kiekį greitojo surinkimo numerių, ekrane gali būti rodomas pokalbio laikas, keli garso lygiai, tai pat bevielis telefonas gali turėti šviečiančią klaviatūrą, turėti galimybę prijungti iki tam tikro skaičiaus ragelių, turėti laikrodį, žadintuvą ir kita.

 

Renkantis bevielį telefoną reikėtų rinktis tokį, kuris būtų patogus kiekvienos dienos naudojimui.

 

Prieš pradedant naudoti bevielį telefoną būtina susipažinti su naudojimo instrukcija.

 

Prie bevielių telefonų priedų būtų galima priskirti papildomą ragelį su įkrovikliu ir kita.

 

Faksus galite rinktis kompaktiškus aparatus, kurie tinkami organizacijoms, faksu siunčiančioms nedidelį dokumentų kiekį, ir inovatyvius, automatizuotus įrenginius siunčiančius dokumentus internetu.

 

Fakso rūšys gali būti rašaliniai faksai, lazeriniai faksai ir kita. Rašaliniai faksai yra pigesni už lazerinius faksus, tačiau rašalinių faksų eksploatacija yra brangesnė už lazerinių faksų. Taip pat rašaliniai spausdintuvai atspausdina daug mažiau lapų nei lazerinis faksas. Rašaliniai faksai nemėgsta didelio darbo krūvio ir dažnai atsiranda gedimų, yra glamžomas popierius, gali lietis rašalas ir kita. Lazeriniai faksai užima daugiau vietos, be to, vieta, kur stovi šis spausdintuvas, turi būti gerai ventiliuojama.

 

Fakso aparatą rinkitės tokį kurį būtų lengva prižiūrėti ir naudotis. Išskirtinio dizaino faksas pagyvins Jūsų ar įmonės interjerą, suteiks individualumo, išskirtinumo.

 

Taigi rinkdamiesi faksą atkreipkite dėmesį į fakso aparato atmintinę, kuo ji didesnė tuo daugiau galima perduoti puslapių. Taip pat būtų gerai, kad galingas faksas turėtų taupymo funkciją, galėtų kopijuoti, turėtų patogų ekraną, USB jungtį, automatinį dokumentų tiektuvą, integruotą ragelį ir kita. Kuo daugiau fakso aparatus turi funkcijų, tuo galima greičiau perduoti informaciją yra patogiau juo naudotis.

 

Fakso aparatų priedai gali būti kalkinė plėvelė fakso aparatams, toneris fakso aparatams (tonerio kasetę rinkitės atsižvelgdami į fakso aparato modelį, taip norimo atspausdinti kiekio ir kita), būgnas fakso aparatui (taip pat gali būti skirtas konkretiems fakso aparatams) ir kita.

 

Žmonės šiais laikais labai aktyvėja, juda, mobilieji telefonai plinta, jų galimybės auga, tad natūralu, kad tradicinių telefonų paklausa mažėja, tačiau jie dar dažnai yra naudojami įmonėse ir vyresnio amžiaus namuose.

 

Laidiniai telefonai yra nepakeičiami avariniais atvejais. Stichinių nelaimių atveju mobilusis ryšys yra daug jautresnis įvairiems poveikiams, o laidinis ryšys yra daug atsparesnis. Namuose gali nebūti elektros, o telefonas vis tiek veiks.

 

Taigi pagrindiniai techniniai duomenys, kuriuos turi laidiniai telefonai yra numerio rinkimo būdas, paskutinio rinkto numerio pakartojimas, atmintis, skystųjų kristalų ekranėlis, „Laisvųjų rankų“ režimas, skambučio garso reguliavimas, mikrofono išjungimas, muzika abonento užlaikymo metu, klaviatūros užblokavimas, galimybė tvirtinti prie sienos ir kita.

 

Mobilusis telefonas − nedidelio galingumo radijo siųstuvas imtuvas, perduodantis ir priimantis informaciją eletromagnetinėmis bangomis.

 

Taigi mobilusis telefonas yra universali bendravimo ir informacijos gavimo, perdavimo, taip pat komunikacijos priemonė.

 

Juo galima ne tik skambinti ir priiminėti skambučius, bet ir siųsti bei gauti įvairaus turinio žinutes, filmuoti, fotografuoti, klausytis muzikos, įrašyti garsą, prisijungti prie mobiliojo interneto ir jo tinklapių, naudotis mobiliosios bankininkystės paslaugomis, žiūrėti televiziją, naudotis vaizdo skambučiais ir kita.

 

Dėl savo patogumo, lengvumo, daugiafunkciškumo ir kitų savybių mobilieji telefonai labai greitai išpopuliarėjo, o juos toliau tobulinant įvairiomis funkcijomis ir programomis toliau populiarėja.

 

Na, o mobiliųjų telefonų pasirinkimas yra didžiulis, todėl kiekvienas atras sau tinkamą, atsižvelgęs į savo poreikius ir norus.

 

Mobilių telefonų priedai palengvina naudojimą mobiliuoju telefonu, taip pat apsaugo telefoną, kad taip greitai nenusidėvėtų, suteikia išskirtinumą, individualumą ir kita.

 

Elektromagnetinių spindulių neutralizatorius nukenksmina mobilųjį telefoną nuo elektromagnetinių spindulių, o tai labai svarbu mūsų ir vaikų sveikatai.

 

Apie elektromagnetinių bangų įtaką sveikatai jau senai diskutuojama. Stiprius elektromagnetinius spindulius skleidžia buityje mikrobangų krosnelės, elektrinės viryklės, televizoriai, kompiuteriai, mobilūs telefonai ir kita. Lyginant su kitais buitiniais elektroniniais prietaisais (kompiuteriai ir televizoriai), mobilaus ryšio priemonės skleidžia žymiai galingesnes elektromagnetines bangas.

 

Elektromagnetinių spindulių poveikis sveikatai gali būti juntamas ne iš karto. O pasireiškia poveikis tuo, kad vargina nuovargis, galvos skausmai, svaigimas, kūno temperatūros pokyčiai, kraujotakos sutrikimai, leukemija, smegenų augliai ir daug kita. Kadangi mobilusis telefonas tapo nepakeičiamas mūsų kasdieniniame gyvenime, todėl reikėtų naudoti priedus, kaip antai elektromagnetinių spindulių neutralizatorius, kurie mažina jų kenksmingą poveikį.

 

Mobilių telefonų priedus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų, dizainų ir kitų savybių.

 

Prieš pradedant naudoti ryšio priemones būtina susipažinti su naudojimo instrukcija.

 

Ryšio priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Ryšio priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.