Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Virtuviniai kombainai internetu

Bulvių tarkavimo mašina Migiris BETM-1

Kaina: 66.67 €

Virtuvinis kombainas BOSCH MUM48A1

Kaina: 108.44 €

Virtuvinis kombainas Gastroback Design Food Processor Advanced 40965

Kaina: 290.21 €

Virtuvinis kombainas KENWOOD CCC200WH

Kaina: 267.00 €

Virtuvinis kombainas Bosch MUM48W11

Kaina: 158.56 €

Virtuvinis kombainas Beper BP.200

Kaina: 86.95 €

Virtuvinis kombainas Thomson THFP50046

Kaina: 389.00 €

Virtuvinis smulkintuvas Beper BP.560

Kaina: 19.66 €

Virtuvinis kombainas KENWOOD ATDX01

Kaina: 97.20 €

Virtuvinis kombainas Jata FP500P

Kaina: 111.63 €

Maisto smulkintuvas Zyle ZY80CH, 550 W, 1 litro

Kaina: 33.29 €

Blenderis-virtuvės kombainas Cuisinart CUIBFP603E

Kaina: 152.99 €

Maisto smulkintuvas Zyle ZY80CHB, 550 W, 1,5 litro

Kaina: 38.48 €

Virtuvinis smulkintuvas Severin KM 3865

Kaina: 54.39 €

Virtuvinis smulkintuvas Severin UZ 3861

Kaina: 26.60 €

Virtuvinis smulkintuvas Blaupunkt FPS601

Kaina: 50.74 €

Virtuvinis kombainas Thomson THFP875BN

Kaina: 60.88 €

Virtuvinis smulkintuvas Jata PC123N

Kaina: 34.03 €
 
 

Virtuviniai kombainai internetu

Maisto gaminimas ne visiems yra malonumas, tačiau valgyti reikia ir kartais paprasčiausiai nelieka jokio kito kelio, kaip tik susikaupti ir stoti prie puodų ir pagaminti ne tik sveikus, tačiau ir labai skanius patiekalus. Tiesa, taip buvo anksčiau, kadangi šiuo metu virtuviniai kombainai atlieka didžiausią dalį darbų. Virtuviniai kombainai suteikia galimybę net ir pačius nuostabiausius ir gal kiek sudėtingus patiekalus pagaminti gana greitai ir paprastai.

B-a.eu pasiūla – ypač plati, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai patinka ir kas leidžia mėgautis nuostabiais patiekalais neįdedant per daug pastangų. Su kokybiška įranga viskas labai paprasta ir patogu.

Virtuviniai kombainai – maisto gaminimas greitai, paprastai ir profesionaliai. Rinkitės kokybę, kuri nustebins Jus pačius!

B-a.eu norėdama patenkinti skirtingų šeimininkių ir skirtingų šeimininkų poreikius teikia virtuvinius kombainus, kurie labai plačiai skiriasi savo galimybėmis. Tokiu atveju užsitikrinama, kad kiekvienas gaus tai, kas jam labiausiai tinka. Kol vieni žiūri, kad kombaino kaina būtų kuo mažesnė, tuo tarpu kiti vertina funkcionalumą, kadangi puikiai supranta, kad virtuviniai kombainai yra ilgalaikė investicija, tad daugeliu atveju kur kas labiau apsimoka iškart skirti didesnę pinigų sumą nei reguliariai atsinaujinti įrangą ir pirkti pigesnius, tačiau ne tokius kokybiškus atskirus gaminius, kurie galiausiai visumoje Jums kainuos kur kas brangiau, tad sutaupyti nepavyks. O virtuviniai kombainai internetu, sulaukus akcijos arba nuolaidos, gali kainuoti labai juokingas pinigų sumas, tad tikrai verta rinktis ir naudotis galimybėmis.

  • Virtuviniai kombainai pirmiausia skiriasi savo galingumu ir labai rekomenduojame įvertinti šią funkciją, kad jaustumėtės ramiai, kad radote tai, kas Jums labiausiai tinka. Dažniausiai galingumas prasideda nuo 200 vatų ir juda link 700 vatų. Kuo galingesnio norite – tuo daugiau teks sumokėti, tačiau galiausiai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.
  • Tuo pačiu skiriasi ir įrangos dydis litrais, tad būtinai reikia įvertinti šį kriterijų. Jeigu turite didelę šeimą, tokiu atveju naudinga įsigyti įrangą, kuri yra talpi, siekia bent jau 5 litrus. O galima rasti ir labai mažų, kurios talpa siekia iki poros litrų. Dažniausiai tampa apibrėžia ir galingumą, tad tai vienas nuo kito neatsiejami faktoriai.
  • Pačio kombaino dydis tikrai daugeliui svarbesnis kriterijus nei galėjote pagalvoti. Paprasčiausiai daugelis perka kombainus tam, kad galėtų namuose sutaupyti daug vietos, nes virtuvės yra nedidelės. Tuomet ir perkant virtuvinius kombainus dažniausiai tikimasi, kad jie ras vietą ant spintelės ir neužims per daug vietos.
  • Žinoma, virtuviniai kombainai taip pat pasižymi ir labai skirtingu funkcionalumu, tad naudinga įvertintini šį kriterijų, jeigu norite jaustis ramus, kad po ranka turėsite viską, ko reikia, kad maistas būtų gaminamas labai greitai bei paprastai. Pavyzdžiui, puikiai tinka kombainai, kurie pjausto, plaka, maža ir atlieka kuo daugiau skirtingų funkcijų. Ir išties, galima rasti ir tokių, kurio funkcionalumo ribos yra neribotos ir tokių, kurie turi mažiau galimybių, tačiau kai kuriems asmenims to labai puikiai užtenka.
  • Judame link kainoraščių, kurie dažniausiai nusako ir funkcionalumą, kurį pavyksta gauti. Virtuviniai kombainai B-a.eu ir taip gana pigūs, o palaukus akcijos pavyks sutaupyti dar daugiau, tad pasinaudokite atviromis galimybėmis, kurias pamatyti internete šiuo metu yra paprasta kaip niekada.

Leiskite sau pagaminti pačius skaniausius patiekalus greitai bei paprastai. Įsigyk greitai, kokybiškai ir pigiai tai, ko tau reikia, kad gaminimas taptų malonumas, o nebūtų sudėtingas darbas.