EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vežimėliai vaikams internetu

Vežimėlis Graco Evo XT (Storm)

Vežimėlis Graco Evo XT (Storm)

Kaina: 344.99 €448.99 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Evo XT (Rock)

Vežimėlis Graco Evo XT (Rock)

Kaina: 344.99 €448.99 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo (Grape)

Lopšys GRACO Evo (Grape)

Kaina: 109.99 €140.09 €
Žiūrėk ČIA
Graco Junior Baby Bazė

Graco Junior Baby Bazė

Kaina: 55.00 €68.99 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo XT (Storm)

Lopšys GRACO Evo XT (Storm)

Kaina: 159.99 €199.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Plum)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Plum)

Kaina: 96.90 €119.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Sand)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Sand)

Kaina: 96.90 €119.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Mirage+ dėklas tėvams (Tomato)

Vežimėlis Graco Mirage+ dėklas tėvams (Tomato)

Kaina: 96.98 €119.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis GRACO Mirage+ dėklas tėvams(Oxford)

Vežimėlis GRACO Mirage+ dėklas tėvams(Oxford)

Kaina: 96.98 €119.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Metro (Cruise)

Vežimėlis Metro (Cruise)

Kaina: 269.97 €329.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Evo (Khaki)

Vežimėlis Graco Evo (Khaki)

Kaina: 228.99 €274.49 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Bear Trail)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Bear Trail)

Kaina: 96.80 €115.08 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo BASSINET (Sand)

Lopšys GRACO Evo BASSINET (Sand)

Kaina: 109.99 €129.00 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo BASSINET (Chilli)

Lopšys GRACO Evo BASSINET (Chilli)

Kaina: 109.99 €129.00 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys Graco EVO BASSINET (Lime)

Lopšys Graco EVO BASSINET (Lime)

Kaina: 109.99 €129.00 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlio adapteris GRACO Evo

Vežimėlio adapteris GRACO Evo

Kaina: 25.22 €29.00 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiškas vežimėlis Stroller Book Cross Compl.Blue Denim

Vaikiškas vežimėlis Stroller Book Cross Compl.Blue Denim

Kaina: 481.88 €503.78 €
Žiūrėk ČIA

Graco Logico S HP Bazė (Black)

Kaina: 75.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Vaikiško vežimėlio ir jų kainų paieškos internete ir ne tik


Vežimėliai vaikams, kaip ir automobilinė kėdutė ar privatus darželis - rimtas išbandymas jauniems tėvams. Turint omenyje, kad visi šie dalykai kainuoja tikrai nemažai, tikrai yra apie ką pagalvoti. Vieni nusiteikia auginti bent kelis vaikus ir drąsiai perką naują, brangų vežimėlį. Kiti gauna dovanų. Treti ieško kur gauti dėvėtą ar net skolinasi iš draugų. Noras sutaupyti įsigyjant vaikišką vežimėlį čia tikrai suprantamas.


Pasidarius po naujų vežimėlių vaikams asortimentą ir kainas elektroninėje parduotuvėje b-a.eu galima patirti lengvą šoką. Na, bent dėl pirmo įspūdžius, pamačius tris šimtus eurų perlipančias kainas už vaikišką vežimėlį. Tiesa, jau po kelių sekundžių akys randa ir mažesnių skaičius, o protas ima situaciją vertinti realiai. Vaikas vežimėlyje bus vežiojamas bent kelis metus, o greičiausiai - net ne vienas vaikas. Visame šiame laikotarpyje išskaidžius gana dideles pradines išlaidas viskas neatrodo taip baisu. O renkantis pigesnį, galbūt mažiau funkcijų turintį vežimėlį galima ir stipriai nenuskriausti savo piniginės.


Naujo vežimėlio vaikams pirkimas turi ir daugiau privalumų. Visų pirma, perkate niekieno nenaudotą daiktą.Jo kokybė bus tokia, kokia jis išriedėjo iš gamyklos. Jokių paslėptų gedimų ar jau buvusių taisymų. Be abejo, gaunate garantiją. To tikėtis perkant naudotą daiktą vargu ar galima. O garantija, galiojanti metus ar daugiau laiko, išties gali praversti. O jei ir nepravers, ko ir palinkėtume, bent bus geras saugiklis. Pirkdami naują vežimėlį internetu taip pat turite ir kur kas didesnį pasirinkimą. Galite ieškoti būtent tokio, kokio norite, rinktis ratukų dydį, skaičių, numatyti reikiamą kišenių kiekį, reguliavimo funkcijas. Naudotų vežimėlių rinkoje pasirinkimas yra kur kas mažesnis, o jei skolinsitės iš draugų, laisvės rinktis iš viso neturėsite. Be abejo, privalumas yra ir estetinė išvaizda - naujas vežimėlis nebus apibrozdintas, išpurvintas ar pakleręs.


Perkant naują vežimėlį, reikia turėti keletą dalykų omenyje. Visų pirma, atsargiai žiūrėkite į pigius vaikiškus vežimėlius. Dažniausiai tai galioja viskam. Kokybiškas daiktas negali būti dar ir pigus. Bent daugeliu atveju. Tad kartais tikrai geriau sumokėti daugiau ir po to džiaugtis daiktu, o ne jau po mėnesio pradėti jį remontuoti. Vaikiški vežimėliai turi daug įvairių gamintojų, stenkitės pagal draugų, pažįstamų ir internautų atsiliepimus išsirinkti patikimiausią. Taip pat gerai pagalvokite, ko norite iš vežimėlio - ar kad lengvai riedėtų, ar užimtų mažai vietos, ar turėtų šildantį gaubtą. Kartais tokį galima nusipirkti kaip priedą, kartais jie būna komplektacijoje, o kartais tenka improvizuoti.


Vis tik tenka pripažinti, jog kai kurie tėvai atsisako minties pirkti naują kad ir pigesnį vežimėlį. Tuomet belieka dairytis po skelbimus, klausinėti draugų ir ieškoti geriausių alternatyvų. Žinoma, pasirinkimą jau turėsite gerokai mažesnį, su kokybę rizikuosite. Tačiau tokiu būdu kartais galima sutaupyti perkant vežimėlį net dvigubai. Tad kiekvienas renkasi pagal save, įvertina įvairius veiksnius ir priima sprendimą.


Pagrindinės ir svarbiausios vaikiškų vežimėlių savybės

Vėžimėlių kūdikimas ieškantys tėvai įžengę net į fizinę parduotuvę dažnai sutrinka – visko tiek daug. Kaip išsirinkti tinkamą? Specialistai pataria, jog renkantis vežimėlį svarbiausia atkreipti dėmesį į poreikius.

Vežimėlio patikimumas

Rinkdamiesi vežimėlį, įsitikinkite, jog jis turi patvirtintą kokybės sertifikatą ES šalims.Būtinai pas pardavėjus pasiteiraukite apie garantinį vežimėlio aptarnavimą, kadangi tai dažnai naudojamas daiktas ir didelė galimybė, kad jam gali kažkas nutikti.Nors ir nenuostabu, tačiau didesnį patikimumą garantuoja ilgiau toje srityje besisukantys gamintojai. Jų gaminami vežimėliai būna patvaresni, išbandyti laiko, tačiau bet kokiu atveju ir brangesni. Tačiau, šioje vietoje neverta taupyti, kadangi vežimėlį naudosi praktiškai kasdien ir nuo jo kokybės bei patikimumo priklausys jūsų lūkesčių patenkinimas.

Vežimėlio saugumas

Praktiškai visi vežimėliai net pigiausi yra sulankstomi, todėl rinkdamiesi vežimėlį ir norėdami užsitikrinti kūdikio saugumą, būtinai patikrinkite vežimėlio mechanizmą: ar jis gerai susilanksto ir svarbiausia ar yra stabilus, kadangi priešingu atveju yra tikimybė, kad naudojimosi metu jis pats gali susilankstyti.Prieš pirkdami kūdikiui vežimėlį – įsitikinkite, jog visos vaikui pasiekiamos dalys ar detalės yra gerai „užtaisytos“ audiniu ar specialiomis priemonėmis, kad mažylis nesusižalotų. Taip pat apžiūrėkite ar nėra tarpų, ertmių ir kitų panašių vietų, į kurias mažylis galėtų įkišti rankutę bei susižeisti.

Jei renkatės sėdimą vežimėlį internete, jame būtinai turi būti saugos diržai. Be jų vaikutis gali lengvai iškristi ir susižaloti. Taip pat atkreipkite dėmesį ar saugos diržai segasi ne tik per juosmenį, tačiau ir per kojas. Tai pakankamai svarbu, kadangi jei diržas segsis tik per juosmenį, tokiu atveju netinkamai jį priveržus, vaikas gali tiesiog išslysti iš vežimėlio. Komplekte turi būti penki apsaugos diržų tvirtinimo būdai. Tai itin svarbu jei vežimėlis tarnaus jums ilgesnį laiką – vežiosite ne tik kūdikėlį, tačiau ir vyresnį vaikutį. Dauguma sėdimų vežimėlių turi saugumo pridedantį lanką. Tačiau yra vežimėlių ir be jo. Tai nėra pirmo būtinumo detalė, tačiau ji saugumo papildomai tikrai prideda. Taip pat apsauginis lankas gali suteikti ir patogumo, dėl jame esančių papildomų funkcijų, kaip pvz. buteliuko laikyklės ir pan..Apžiūrėkite vežimėlio stabdžius, kadangi kaip mašinoje, taip ir vežimėlyje viena iš svariausių valdymo dalių yra stabdžiai. Įsitikinkite, kad jie būtų ne tik patikimi, tačiau ir lengvai valdomi.Patikrinkite ar vežimo nugarėlė tinkamai nusileidžia į horizontaliąją padėti, kadangi tai itin svarbu vaikučio stuburui.Stabdžiai bene svarbiausias viso vežimėlio elementas. Įsitikinkite, jog vežimėlio stabdžiai yra stabilūs. Labai svarbu, kad stabdžiai būtų lengvai valdomi bei saugūs. Kadangi visada palikę vežimėlį stovėti būtinai stabdžių pagalba užtvirtinate ratukus, taigi, jie turi būti tvirti ir patikimi.

Toliau atkreipkite dėmesį į vežimėlio ratukus. Jie turi būti stabilūs, kad užtikrintų saugų važiavimą.Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą vežimėlio audinį, o jis turi būti nepraleidžiantis lietaus bei šalčio, taip pat nekenksmingas vaikučio sveikatai.Ir svarbiausia, vežimėlis neturi būti vaikučiui per platus, nes kitu atveju jis galės sukinėtis, blaškytis, o tai nėra labai gerai dėl jo paties saugumo.

Vaikiško vežimėlio patogumas

Pasitikrinkite kiek reguliuojasi vežimėlio rankenos, kadangi dažniausiai jį stumdo ne tik mama, bet ir tėtis, taigi, vežimėlio rankena turi būti patogi abiem, ypatingai jei tėtis su mama skirtingų ūgių.

Išsimatuokite maždaug kokių gabaritų vežimėlio reikia, kadangi jis turi lengvai tilpti į mašinos bagažinę, taip pat jei jūsų name yra liftas, tai būtų tikrai nepatogu jei į jį netilptų ir tektų gabenti laiptais.

Vežimukas su išimamu lopšiu -  itin patogus bei praktiškas sprendimas. Sakykim, susiruošėte pas gydytoją su vaikučiu. Jums nereiks su savimi vežtis viso vežimo, galbūt net nešti jo laiptais, tereikia išsiimti lopšį ir galite keliauti be didesnių sunkumų.

Itin didelis ir svarbus vežimo privalumas – galimybė transformuoti sėdynę. Jei ji reguliuojama, tokiu atveju galite atsukti vaikutį taip, kad jis matytų arba jus, arba būtų į jus nugara. Paaugę vaikučiai labai mėgsta stebėti aplinką, taigi jei turėsite tokį vežimuką, tokiu atveju galėsite išpildyti vaikučio norus, o ir jums tokiu atveju bus ramiau.Yra tam tikras vežimėlių tipas, kurie susilanksto kaip skėtis. Tokie vežimėliai itin lengvi bei kompaktiški. Jį sulanksčius galima drąsiai neštis po pažastimi ar vienoje rankoje. Tuo tarpu kita jūsų ranka bus laisva ir galės laikyti vaikelį.

Patogu, jei vežimėlio medžiaga bus praktiška, netepli, bei ją bus galima nuimti ir išskalbti. Tokiu atveju jūsų vežimas visada atrodys kaip naujas.

Taip pat labai svarbu, kad vežimėlis turėtų kuo daugiau aksesuarų, tokių kaip: krepšys, gaubtas nuo lietaus bei vėjo, užvalkaliukas kojytėms bei t.t. Kuo brangesnį vežimėlį pirksite, tuo didesnė tikimybė, jog jis turės daugiau priedų.

Vežimėlio manevringumas

Vežimėlių manevringumas yra itin svarbus tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimus gamtoje, užmiestyje ar prie jūros. Tokiu atveju, priekiniai 360 laipsnių kampu besisukantys ratukai bus tikras išsigelbėjimas. Turėdami tokį vežimėlį, visi keliai jums bus įveikiami. Tačiau ilgi pasivaikščiojimai lygesniu keliu nebus tokie patogūs dėl nuolat judančių priekinių ratukų, todėl prieš pirkdami vežimėlį, pasižiūrėkite ar priekiniai ratukai yra fiksuojami. Tokiu atveju bet kada galėsite juos užfiksuoti ir mėgautis pasivaikščiojimu.

Vaikiško vežimėlio dizainas

Pastaruoju metu itin svarbus kriterijus renkantis vežimėlį internete – jo dizainas. Mamytės ir tėveliai nori ne tik patogaus bei praktiško vežimėlio, bet ir tokio, kurio dizainas trauktų akį.

Klasikinio dizaino vežimėliai

Į madą sparčiai sugrįžta klasikinio dizaino vežimėliai, kurie labai primena tuos, kuriais daugelį mūsų vežiodavo mūsų mamos. Tiesa, kaina toli gražu jūsų nenudžiugins, jei pajutote nostalgiją praeičiai. Šio tipo vežimėliai kainuoja pakankamai nemažai, kaip ir viskas, kas kvepia klasika. Vieni garsiausių klasikinių vežimėlių gamintojų – italų įmonė Inglesina. Štai, Inglesina Classica vežimėlio kaina prasideda nuo 900 dolerių ir gali siekti net iki 1500 dolerių. Taigi, tai tikrai ne patys pigiausi vežimėliai ir tikrai ne kiekvienų tėvelių kišenei, tačiau, jei labai jo geidžiate, juk galima įsigyti ir ne naują vežimėlį, tik tereikia paieškoti. Geros būklės, naudotą Inglesina vežimėlį galite įsigyti ir už 600 litų.

Modernaus stiliaus vežimėliai

Klasika ne visiems prie širdies. Yra žmonių, kuriems gražu viskas, kas modernu ir šiuolaikiška. Tokia mada atsispindi ir vaikiškų vežimėlių dizaine. Metams bėgant vežimėlių stilius vis transformavosi ir dabar prekyboje galima rasti itin modernių bei išskirtinos išvaizdos vaikiškų vežimėlių. Tokius gamina Amerikos įmonė Graco. Šie vežimėliai pigesni, nei klasikinio stiliaus, tačiau toli gražu ne visi. Kaina priklauso nuo komplektacijos.

Sportinio stiliaus vežimėliai

Sportinio stiliaus vežimėliai pasižymi manevringumu, kompaktiškumu bei universalumu. Jie itin patogūs, jei mėgstate ilgus pasivaikščiojimus užmiestyje, kur dažniausiai tenka važiuoti ne pačios geriausios kokybės keliais. Sportiniai vežimėliai dažniausiai pasižymi lengvumu, todėl be jokių sunkumų moteris viena pati tokį vežimėlį gali užsinešti į bet kurį daugiabučio namo aukštą. Vieni garsiausių sportinių vežimėlių gamintojų – austrų įmonė Hoco.

Prabangūs vežimėliai

Dažniausiai tokius, specialiai dizainerių ar net automobilių gamintojų kurtus brangius vaikiškus vežimėlius itin mėgsta kino ar scenos žvaigždės, sporto pasaulio įžymybės ar šiaip itin pasiturintys žmonės. Štai, kad ir Maclaren ar Ferrari vaikiški vežimėliai.

Kuo vežimas turi daugiau papildomų aksesuarų, tuo geriau. Nes kitu atveju jums vis tiek teks juos pirkti, taigi visai neblogai, kai jie jau įeina į bendrą vežimėlio kainą ir jums nereikės papildomai niekuo rūpintis. O šie aksesuarai jums tikrai pravers, nes lyjant lietui tikrai norėsis mažylį apsaugoti, kad nesušlaptų, o karštą vasaros dieną skėtuko pagalba apsaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.

Vežimėlių tipai

Vežimėliai tinkantys tik sėdėti ar tik gulėti

Tokie vežimėliai dažniausiai yra pritaikyti konkrečiam vaikučio amžiui, yra tokių kurie skirti tik kūdikiams, taigi, dažniausiai būna gulimos padėties. Kiti pritaikyti vyresniam vaikučiui, kurie jau dažniausiai tik sėdi. Tai galima sakyti yra ne itin ekonomiški vaikiški vežimėliai, nes akivaizdu, jog kūdikiui paaugus, jums reikės įsigyti kitą vežimėlį, nes vaikutis nebenorės gulėti. Daug praktiškiau iškart įsigyti vežimėlį „du viename“.

Vežimėliai „Du viename“

Šie vežimėliai kaina jau brangesni, bet tinka kur kas ilgesniam naudojimui. Jie dažniausiai būna itin kokybiški, kadangi pritaikyti tiek kūdikėliui, tiek jau vyresniam vaikučiui vežioti. Vežimėlio sėdynę dažnai galima tvirtinti net keliomis pozicijomis – nuo vertikalios iki horizontalios. Taip pat galima keisti sėdynės padėtį taip, jog vaikutis žiūrėtų į jus arba galėtų stebėti aplinka ir būtų į jus nugara. Vežimėlis turi 5 saugos diržų tvirtinimo būdus, stogelį, užvalkaliuką kojoms, krepšį daiktams.

Vežimėliai „Du viename plius“

Tokie vežimėliai be visų aukščiau nurodytų privalumų turi patogias rankenas, leidžiančias nešioti vaikutį. O „Trys viename“ vežimėliai dar turi ir nešiojamą krepšį su rankenomis, kuris net trumpam gali būti naudojamas kaip kūdikio lovytė.