EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vežimėliai vaikams internetu

Vežimėlis Graco Evo (Khaki)

Vežimėlis Graco Evo (Khaki)

Kaina: 299.00 €338.04 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Bear Trail)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Bear Trail)

Kaina: 129.00 €145.32 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Plum)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Plum)

Kaina: 119.00 €133.56 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Sand)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Sand)

Kaina: 119.00 €133.56 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Grey)

Vežimėlis Mirage+ dėklas tėvams (Neon Grey)

Kaina: 119.00 €133.56 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Mirage+ dėklas tėvams (Tomato)

Vežimėlis Graco Mirage+ dėklas tėvams (Tomato)

Kaina: 119.00 €133.56 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis GRACO Mirage+ dėklas tėvams(Oxford)

Vežimėlis GRACO Mirage+ dėklas tėvams(Oxford)

Kaina: 119.00 €133.56 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Evo XT (Storm)

Vežimėlis Graco Evo XT (Storm)

Kaina: 448.99 €503.72 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlis Graco Evo XT (Rock)

Vežimėlis Graco Evo XT (Rock)

Kaina: 448.99 €503.72 €
Žiūrėk ČIA
Vežimėlio adapteris GRACO Evo

Vežimėlio adapteris GRACO Evo

Kaina: 29.00 €32.45 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo (Sand)

Lopšys GRACO Evo (Sand)

Kaina: 129.00 €144.15 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo (Slate)

Lopšys GRACO Evo (Slate)

Kaina: 129.00 €144.15 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo (Khaki)

Lopšys GRACO Evo (Khaki)

Kaina: 129.00 €144.15 €
Žiūrėk ČIA
GRACO Evo stovas BLACK

GRACO Evo stovas BLACK

Kaina: 79.00 €87.85 €
Žiūrėk ČIA
Graco Junior Baby Bazė

Graco Junior Baby Bazė

Kaina: 68.99 €76.50 €
Žiūrėk ČIA
Lopšys GRACO Evo (Grape)

Lopšys GRACO Evo (Grape)

Kaina: 129.00 €142.95 €
Žiūrėk ČIA
Apsauga nuo kritulių GRACO Quattro Tour Duo

Apsauga nuo kritulių GRACO Quattro Tour Duo

Kaina: 29.00 €32.00 €
Žiūrėk ČIA

Vežimėlis Evo (Slate)

Kaina: 299.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Pagrindinės ir svarbiausios vaikiškų vežimėlių savybės

 

Vėžimėlių kūdikimas ieškantys tėvai įžengę į parduotuvę dažnai sutrinka – visko tiek daug. Kaip išsirinkti tinkamą? Specialistai pataria, jog renkantis vežimėlį svarbiausia atkreipti dėmesį į poreikius.

 

Patikimumas

 

Rinkdamiesi vežimėlį, įsitikinkite, jog jis turi patvirtintą kokybės sertifikatą ES šalims.

Būtinai pas pardavėjus pasiteiraukite apie garantinį vežimėlio aptarnavimą, kadangi tai dažnai naudojamas daiktas ir didelė galimybė, kad jam gali kažkas nutikti.

Nors ir nenuostabu, tačiau didesnį patikimumą garantuoja ilgiau toje srityje besisukantys gamintojai. Jų gaminami vežimėliai būna patvaresni, išbandyti laiko, tačiau bet kokiu atveju ir brangesni. Tačiau, šioje vietoje neverta taupyti, kadangi vežimėlį naudosi praktiškai kasdien ir nuo jo kokybės bei patikimumo priklausys jūsų lūkesčių patenkinimas.

 

Saugumas

 

Praktiškai visi vežimėliai yra sulankstomi, todėl rinkdamiesi vežimėlį ir norėdami užsitikrinti kūdikio saugumą, būtinai patikrinkite vežimėlio mechanizmą: ar jis gerai susilanksto ir svarbiausia ar yra stabilus, kadangi priešingu atveju yra tikimybė, kad naudojimosi metu jis pats gali susilankstyti.

Prieš pirkdami kūdikiui vežimėlį – įsitikinkite, jog visos vaikui pasiekiamos dalys ar detalės yra gerai „užtaisytos“ audiniu ar specialiomis priemonėmis, kad mažylis nesusižalotų. Taip pat apžiūrėkite ar nėra tarpų, ertmių ir kitų panašių vietų, į kurias mažylis galėtų įkišti rankutę bei susižeisti.

Jei renkatės sėdimą vežimėlį, jame būtinai turi būti saugos diržai. Be jų vaikutis gali lengvai iškristi ir susižaloti. Taip pat atkreipkite dėmesį ar saugos diržai segasi ne tik per juosmenį, tačiau ir per kojas. Tai pakankamai svarbu, kadangi jei diržas segsis tik per juosmenį, tokiu atveju netinkamai jį priveržus, vaikas gali tiesiog išslysti iš vežimėlio. Komplekte turi būti penki apsaugos diržų tvirtinimo būdai. Tai itin svarbu jei vežimėlis tarnaus jums ilgesnį laiką – vežiosite ne tik kūdikėlį, tačiau ir vyresnį vaikutį.

Apžiūrėkite vežimėlio stabdžius, kadangi kaip mašinoje, taip ir vežimėlyje viena iš svariausių valdymo dalių yra stabdžiai. Įsitikinkite, kad jie būtų ne tik patikimi, tačiau ir lengvai valdomi.

Patikrinkite ar vežimo nugarėlė tinkamai nusileidžia į horizontaliąją padėti, kadangi tai itin svarbu vaikučio stuburui.

Toliau atkreipkite dėmesį į vežimėlio ratukus. Jie turi būti stabilūs, kad užtikrintų saugų važiavimą.

Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą vežimėlio audinį, o jis turi būti nepraleidžiantis lietaus bei šalčio, taip pat nekenksmingas vaikučio sveikatai.

Ir svarbiausia, vežimėlis neturi būti vaikučiui per platus, nes kitu atveju jis galės sukinėtis, blaškytis, o tai nėra labai gerai dėl jo paties saugumo.

 

Patogumas

 

Pasitikrinkite kiek reguliuojasi vežimėlio rankenos, kadangi dažniausiai jį stumdo ne tik mama, bet ir tėtis, taigi, vežimėlio rankena turi būti patogi abiem, ypatingai jei tėtis su mama skirtingų ūgių.

Išsimatuokite maždaug kokių gabaritų vežimėlio reikia, kadangi jis turi lengvai tilpti į mašinos bagažinę, taip pat jei jūsų name yra liftas, tai būtų tikrai nepatogu jei į jį netilptų ir tektų gabenti laiptais.

Vežimukas su išimamu lopšiu -  itin patogus bei praktiškas sprendimas. Sakykim, susiruošėte pas gydytoją su vaikučiu. Jums nereiks su savimi vežtis viso vežimo, galbūt net nešti jo laiptais, tereikia išsiimti lopšį ir galite keliauti be didesnių sunkumų.

Itin didelis ir svarbus vežimo privalumas – galimybė transformuoti sėdynę. Jei ji reguliuojama, tokiu atveju galite atsukti vaikutį taip, kad jis matytų arba jus, arba būtų į jus nugara. Paaugę vaikučiai labai mėgsta stebėti aplinką, taigi jei turėsite tokį vežimuką, tokiu atveju galėsite išpildyti vaikučio norus, o ir jums tokiu atveju bus ramiau.

Yra tam tikras vežimėlių tipas, kurie susilanksto kaip skėtis. Tokie vežimėliai itin lengvi bei kompaktiški. Jį sulanksčius galima drąsiai neštis po pažastimi ar vienoje rankoje. Tuo tarpu kita jūsų ranka bus laisva ir galės laikyti vaikelį.

Patogu, jei vežimėlio medžiaga bus praktiška, netepli, bei ją bus galima nuimti ir išskalbti. Tokiu atveju jūsų vežimas visada atrodys kaip naujas.

Taip pat labai svarbu, kad vežimėlis turėtų kuo daugiau aksesuarų, tokių kaip: krepšys, gaubtas nuo lietaus bei vėjo, užvalkaliukas kojytėms bei t.t. Kuo brangesnį vežimėlį pirksite, tuo didesnė tikimybė, jog jis turės daugiau priedų.

 

Dizainas

 

Pastaruoju metu itin svarbus kriterijus renkantis vežimėlį – jo dizainas. Mamytės ir tėveliai nori ne tik patogaus bei praktiško vežimėlio, bet ir tokio, kurio dizainas trauktų akį.

 

Klasikinio dizaino vežimėliai

 

Į madą sparčiai sugrįžta klasikinio dizaino vežimėliai, kurie labai primena tuos, kuriais daugelį mūsų vežiodavo mūsų mamos. Tiesa, kaina toli gražu jūsų nenudžiugins, jei pajutote nostalgiją praeičiai. Šio tipo vežimėliai kainuoja pakankamai nemažai, kaip ir viskas, kas kvepia klasika. Vieni garsiausių klasikinių vežimėlių gamintojų – italų įmonė Inglesina. Štai, Inglesina Classica vežimėlio kaina prasideda nuo 900 dolerių ir gali siekti net iki 1500 dolerių. Taigi, tai tikrai ne patys pigiausi vežimėliai ir tikrai ne kiekvienų tėvelių kišenei, tačiau, jei labai jo geidžiate, juk galima įsigyti ir ne naują vežimėlį, tik tereikia paieškoti. Geros būklės, naudotą Inglesina vežimėlį galite įsigyti ir už 600 litų.

 

Modernaus stiliaus vežimėliai

 

Klasika ne visiems prie širdies. Yra žmonių, kuriems gražu viskas, kas modernu ir šiuolaikiška. Tokia mada atsispindi ir vaikiškų vežimėlių dizaine. Metams bėgant vežimėlių stilius vis transformavosi ir dabar prekyboje galima rasti itin modernių bei išskirtinos išvaizdos vaikiškų vežimėlių. Tokius gamina Amerikos įmonė Graco. Šie vežimėliai pigesni, nei klasikinio stiliaus, tačiau toli gražu ne visi. Kaina priklauso nuo komplektacijos.

 

Sportinio stiliaus vežimėliai

 

Sportinio stiliaus vežimėliai pasižymi manevringumu, kompaktiškumu bei universalumu. Jie itin patogūs, jei mėgstate ilgus pasivaikščiojimus užmiestyje, kur dažniausiai tenka važiuoti ne pačios geriausios kokybės keliais. Sportiniai vežimėliai dažniausiai pasižymi lengvumu, todėl be jokių sunkumų moteris viena pati tokį vežimėlį gali užsinešti į bet kurį daugiabučio namo aukštą. Vieni garsiausių sportinių vežimėlių gamintojų – austrų įmonė Hoco.

 

Prabangūs vežimėliai

 

Dažniausiai tokius, specialiai dizainerių ar net automobilių gamintojų kurtus vaikiškus vežimėlius itin mėgsta kino ar scenos žvaigždės, sporto pasaulio įžymybės ar šiaip itin pasiturintys žmonės. Štai, kad ir Maclaren ar Ferrari vaikiški vežimėliai.

 

Pagrindinės ir svarbiausios vežimėlių savybės

 

Visgi, kad ir kokį vežimėlį besirinktumėte, visada yra tam tikros savybės, kurioms teikiamas ypatingas dėmesys ir nesvarbu kokį vežimėlį rinktumėtės: klasikinio, sportinio ar modernaus stiliaus.

 

Stabilumas

 

Tai itin svarbi savybė, nes vežimėlis turi būti tvirtas ir stabilus. Atkreipkite dėmesį į gamintojų instrukcijas, kur ko negalima kabinti, kad nepakenktų vežimo stabilumui.

 

Manevringumas

 

Vežimėlių manevringumas yra itin svarbus tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimus gamtoje, užmiestyje ar prie jūros. Tokiu atveju, priekiniai 360 laipsnių kampu besisukantys ratukai bus tikras išsigelbėjimas. Turėdami tokį vežimėlį, visi keliai jums bus įveikiami. Tačiau ilgi pasivaikščiojimai lygesniu keliu nebus tokie patogūs dėl nuolat judančių priekinių ratukų, todėl prieš pirkdami vežimėlį, pasižiūrėkite ar priekiniai ratukai yra fiksuojami. Tokiu atveju bet kada galėsite juos užfiksuoti ir mėgautis pasivaikščiojimu.

 

Nugarėlės atlošas

 

Kuo jaunesnis mažylis, tuo daugiau jam reikia gulėti. Todėl atkreipkite dėmesį į nugarėlės atlošo padėčių nustatymo galimybes. Jei perkate vežimėlį jau truputį vyresniam vaikučiui, tuomet pažiūrėkite, jog būtų patogi sėdėjimo padėtis, kadangi mažylis daugiau laiko sėdės nei gulės.

 

Vežimėlio sulankstymo galimybė

 

Tai tikriausiai viena iš svarbiausių savybių, ypatingai jei gyvenate daugiabutyje ar mėgstate keliauti. Patogus vežimėlio sulankstymas palengvins jo transportavimą. Kompaktišką vežimėlį lengvai patalpinsite į mašinos bagažinę, laiptinės liftą ar galėsite lengvai užsinešti į bet kurį daugiabučio aukštą. Svarbu, kad vežimėlis susilankstytų lengvai, be didesnių pastangų. Sportinio tipo, lengviems vežimėliams itin svarbu, kad jie susilankstytų vienos rankos pagalba, netgi laikant ant rankų kūdikį.

 

Saugos diržai

 

Jei tai sėdimas vežimėlis, saugos diržai PRIVALO būti. Ir svarbu, kad jie būtų kelių susegimo padėčių, segtųsi per petukus, kojeles. Atkreipkite dėmesį, kad diržai būtų su paminkštinimu, kurio dėka vaikeliui bus patogiau, jis nejaus trynimo, odos dirginimo.

 

Apsauginis lankas

 

Dauguma sėdimų vežimėlių turi saugumo pridedantį lanką. Tačiau yra vežimėlių ir be jo. Tai nėra pirmo būtinumo detalė, tačiau ji saugumo papildomai tikrai prideda. Taip pat apsauginis lankas gali suteikti ir patogumo, dėl jame esančių papildomų funkcijų, kaip pvz. buteliuko laikyklės ir pan.

 

Stabdžiai

 

Tai bene svarbiausias viso vežimėlio elementas. Įsitikinkite, jog vežimėlio stabdžiai yra stabilūs. Labai svarbu, kad stabdžiai būtų lengvai valdomi bei saugūs. Kadangi visada palikę vežimėlį stovėti būtinai stabdžių pagalba užtvirtinate ratukus, taigi, jie turi būti tvirti ir patikimi.

 

Ratukai bei amortizacija

 

Dažniausiai maloniausias važiavimas būna su tais vežimukais, kurie turi pripučiamus ratukus. Tačiau tokiu atveju prisideda svorio bei ratukai gali išsileisti ar net būti pradurti. Tačiau su tokiais ratukais važiavimas būna daug minkštesnis bei užtikrinama geresnė amortizacija.

 

Krepšys

 

Krepšys patogus tuo, jog važiuodami su vaikučiu pasivaikščioti ar su svarbesniais reikalais, visada su savimi tempiatės krūvą reikalingų daiktų. Talpus krepšys išsprendžia visų tų daiktų talpinimo problemą. Svarbu, kad krepšys būtų talpus bei kuo gilesnis, nes kitais daiktais važiuojant nelygiu keliu gali pradėti kristi lauk. Taigi, šis papildoma vežimėlio aksesuaras palengvins jūsų gyvenimą ir išspręs daugelį problemų.

 

Papildomi aksesuarai: stogelis nuo saulės, apsauga nuo lietaus bei nuo vabzdžių, kojų apklotėlis

 

Kuo vežimas turi daugiau papildomų aksesuarų, tuo geriau. Nes kitu atveju jums vis tiek teks juos pirkti, taigi visai neblogai, kai jie jau įeina į bendrą vežimėlio kainą ir jums nereikės papildomai niekuo rūpintis. O šie aksesuarai jums tikrai pravers, nes lyjant lietui tikrai norėsis mažylį apsaugoti, kad nesušlaptų, o karštą vasaros dieną skėtuko pagalba apsaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.

 

Vežimėlių tipai

 

Vežimėliai tinkantys tik sėdėti ar tik gulėti

 

Tokie vežimėliai dažniausiai yra pritaikyti konkrečiam vaikučio amžiui, yra tokių kurie skirti tik kūdikiams, taigi, dažniausiai būna gulimos padėties. Kiti pritaikyti vyresniam vaikučiui, kurie jau dažniausiai tik sėdi. Tai galima sakyti yra ne itin ekonomiški vaikiški vežimėliai, nes akivaizdu, jog kūdikiui paaugus, jums reikės įsigyti kitą vežimėlį, nes vaikutis nebenorės gulėti. Daug praktiškiau iškart įsigyti vežimėlį „du viename“.

 

Vežimėliai „Du viename“

 

Šie vežimėliai tinka kur kas ilgesniam naudojimui. Jie dažniausiai būna itin kokybiški, kadangi pritaikyti tiek kūdikėliui, tiek jau vyresniam vaikučiui vežioti. Vežimėlio sėdynę dažnai galima tvirtinti net keliomis pozicijomis – nuo vertikalios iki horizontalios. Taip pat galima keisti sėdynės padėtį taip, jog vaikutis žiūrėtų į jus arba galėtų stebėti aplinka ir būtų į jus nugara. Vežimėlis turi 5 saugos diržų tvirtinimo būdus, stogelį, užvalkaliuką kojoms, krepšį daiktams.

 

Vežimėliai „Du viename plius“

 

Tokie vežimėliai be visų aukščiau nurodytų privalumų turi patogias rankenas, leidžiančias nešioti vaikutį. O „Trys viename“ vežimėliai dar turi ir nešiojamą krepšį su rankenomis, kuris net trumpam gali būti naudojamas kaip kūdikio lovytė.