Montažinės putos Proffoam Master 890gr. Poliuretaninės putos

Poliuretano putos | Montavimo - sandarinimo putos


Įvairaus tipo ir techninių parametrų statybinės putos, skirtos durų staktų montavimui, ertmių tarp sienų ir langų rėmų užpildymui ir termoizoliacijai, vandentiekio vamzdžių termoizoliacijai, vonios ir dušo kabinų termoizoliacijai. Taip pat montažinės putos šilumos ir garso izoliacijai, įtrūkimų, plyšių tarp įvairių statybinių konstrukcijų užpildymui, stogo čerpių klijavimui, stogų termoizoliacijai ir įvairiems kitiems statybos ar remonto darbams.

Sandarinimo / montažinės putos yra kokybiškos, jei atitinka visus konkrečiam putų tipui keliamus reikalavimus. Iš esmės, geros, kokybiškos montavimo putos turi gerai sukibti su įvairiais statybiniais paviršiais (jei taip yra nurodyta techninėje specifikacijoje), atitikti joms keliamą darbo našumą, išeigą.

Jei reikalingos statybinės putos konkretiems darbams - esame tikri, kad čia surasite tinkamiausią sprendimą, kadangi galime pasiūlyti itin platų pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite Ceresit, Makroflex, Penosil, Proffoam, Weber ir kitų prekės ženklų montavimo putas gera kaina.

Kokiems darbams yra pritaikomos montavimo putos


Montavimo putos, priklausomai nuo jų savybių, gali būti naudojamos itin plačiai. Jomis atliekami įvairūs sandarinimo ir montavimo darbai statant namus ar atliekant remonto darbus. Montažinės putos pritaikomos:

 • Durims ir langams montuoti bei sandarinti (mažai besiplečiančios sandarinimo putos puikiai tinka montuojant duris ir langus, kada reikia užpildyti ertmes tarp sienos ir rėmo)
 • Apšiltinimo plokščių ir kitų statybinių konstrukcijų montavimui ir sandarinimui
 • Montavimo putos plyšiams užpildyti, hermetizuoti sandūras, skyles, kiaurymes
 • Vamzdžių izoliavimui ir tvirtinimui (ertmių aplink vamzdžius užpildymui)
 • Šilumos ir garso izoliacijai
 • Stogo konstrukcijose ir izoliacinėse medžiagose esančių tarpų sandarinimui
 • Garsą izoliuojančių dangų formavimui
 • Triukšmą slopinančių barjerų įrengimui
 • Sienų plokščių tvirtinimui
 • Stogo čerpių izoliacijai
 • Įvairiems kitiems statybos darbams

Pavyzdžiui, poliuretaninės klijuojančios putos yra naudojamos montuojant termoizoliacines sistemas. Klijuojančios putos skirtos plokštėms iš polistireninio putplasčio (EPS, XPS) ir kitoms šilumos izoliacinėms plokštėms klijuoti ant fasado, pamatų bei vidaus sienų iš mūro, tinko, betono ar kitokių mineralinių paviršių, medžio, metalo.

Poliuretano putos šiltinimui, plyšių, įtrūkimų užpildymui


Efektingai sumažinti būsto šildymo išlaidas galima naudojant poliuretano putas, kuriomis užpildomi įvairūs įtrūkimai, plyšiai ir taip sumažinami šilumos nuostoliai. Poliuretaninės putos - tai naujai atsiradusi sandaraus šiltinimo medžiaga, kuri garantuoja pilną apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir puikią šiluminę varžą.

Svarbiausia priežastis, kodėl namuose būna šalta, nors ir daug šildotės, tai namo nesandarumas. Poliuretano puta prilimpa prie šiltinamų paviršių, užpildo visus nesandarumus ir sudaro ištisą ir sandarų sluoksnį, saugantį pastatą ne tik nuo šilumos išspinduliavimo, bet ir nuo šilto oro nutekėjimo per konstrukcijas.

Užpurkštos poliuretano putos gali išsiplečia iki 120 kartų, sudarydamos minkštą šiltos, elastingos ir sandarios baltos termovatos sluoksnį. Taip pat ši puta pasižymi ne tik sandarumu, bet ir yra „kvėpuojanti“ – laidi vandens garams. Todėl apšiltintų konstrukcijų paviršiai nepelija ir nedrėksta. Kadangi poliuretano puta yra minkšta ir elastinga medžiaga, graužikams ją suardyti yra sunku ir šioje medžiagoje gyventi jie nenori.

Plonesnis poliuretano putos sluoksnis sulaiko daugiau šilumos, nei storesnis kitų šiltinimo medžiagų sluoksnis. Kad šiluma būtų efektingai sulaikyta sienas ir grindis rekomenduojama šiltinti 10 cm, o lubas – 15 cm storio poliuretano putos sluoksniu.

Šiltinant poliuretano puta nereikia daug dėmesio skirti papildomiems pasiruošimams, nes paviršiai tinka ir nešvarūs, drėgni, dažniausiai nereikia izoliacinių ar apsauginių plėvelių. Per vieną valandą gali būti apšiltinama 50–100 m² paviršiaus, o prie apšiltintų paviršių dažniausiai iš karto galima tvirtinti ir apdailos medžiagas.

Taip pat poliuretano putos yra pripažintos kaip viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Ji ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų ir neteršia aplinkos, bet ir nedulka, nepelija ir nepūva. Taip pat ši puta pasižymi ilgaamžiškumu, kokybe.

Stogas poliuretano putomis yra šiltinamas todėl, kad per nesandarias stogo vietas pasišalina didžioji dalis šilumos. Poliuretano puta neleidžia išeiti šilumai ir išlaiko šią savo savybę net ir deformuojantis pastatui. Iš vidinės pusės puta purškiama tiesiai ant stogo dangos. Taip pat reikia nepamiršti šiltinti ir sienas, nes pro sienos plyšius taip pat nemažai yra netenkama šilumos.

Kokybiškos poliuretano putos sulaiko šilumą namuose ir leidžia sutaupyti pinigus bei džiaugtis jaukiais namais.

Sandarinimo - montavimo putos pigiau, perkant internetu


Reikiamų techninių savybių montavimo putas galite greitai ir patogiai užsisakyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Turime platų, įvairiems darbams skirtų statybinių putų pasirinkimą. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu poliuretano putas įsigysite pigiau - mažesne kaina.

Jei nesate tikri, kokios montavimo putos jums geriausiai tiktų - pasikonsultuokite su mumis. Papasakosime apie turimą asortimentą, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Užsisakius internetu, montavimo, sandarinimo putos pristatomos visoje Lietuvoje.