Plovimo įrenginys NILFISK MC 7P-195/1280 FA Plovimo įranga

Plovimo įrenginys NILFISK MC 4M-180/740 XT Plovimo įranga
1835.64 € 1835.65 € / 1 vnt

Plovimo įrenginys NILFISK MC 3C-150/660 XT Plovimo įranga

Plovimo įrenginys NILFISK MC 4M-160/620 XT Plovimo įranga

Aukšto slėgio plovykla HECHT 316 Plovimo įranga

Plovimo įrenginys NILFISK MC 4M-180/740 Plovimo įranga

Aukšto slėgio plovimo įranga internetu

Anksčiau daugelį darbų reikėjo palikti profesionalams, kadangi tam tikriems specifiniams darbams atlikti buvo reikalinga įranga, kuri kainuoja labai daug ir todėl dažniausiai užveria galimybės pasiekti norimą rezultatą savarankiškai. Šiuo metu galimybės plečiasi. B-a.eu siūlo labai daug pačios įvairiausios įrangos, kad kiekvienas galėtų džiaugtis funkcionalumu, kuris suteikia galimybę pačiam atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus. Vienas iš tokių – plovimas: kilimų, baldų, tekstilės ir bet ko kito. Kam palikti darbus kitam ir mokėti didelius pinigus, kai viską galite atlikti pats?

Aukšto slėgio plovimo įranga – galimybė, kuria pasinaudoti turėtų kiekvienas. B-a.eu pasiūla – labai plati, kuri skiriasi savo charakteristikomis ir tuo pačiu supaprastina paieškas.

Aukšto slėgio plovimo įranga dažniausiai pasirenkama įvertinus kuo daugiau skirtingų kriterijų, kurie galiausiai gali padėti rasti tai, kas atitinka konkretaus žmogaus poreikius.

Nors daugelis žmonių žiūri į kainoraščius bei gamintojus, tačiau ieškant tinkamiausio įrangos reikia įvertinti:

  • Slėgį;
  • Vandens debitą;
  • Išeigą.

Pirmiausia reikia įvertinti slėgio charakteristikas. Jos būna nurodytos greta įrangos, tad skaitydami informaciją apie konkrečią prekę jau galite iškart lyginti galimybes ir apsispręsti, kas konkrečiai labiausiai tinka Jums. Taigi, slėgis kitaip gali būti pavadinamas vandens stiprumu. Kuo slėgis yra didesnis – tuo ir plovimas yra našesnis. O B-a.eu siūloma įranga atitinka ne tik asmenų, kurie tokią įrangą perka savoms reikmėms, poreikius, tačiau ir profesionalų, kuri jiems reikalinga darbo vietoje. Stiprumas nurodo matmenis, kurie telpa į kvadratinį metrą, kadangi kuo srovė stipresnė – tuo vienos sekundės tikslumu ji gali išvalyti didesnį plotą. Žinoma, kai norisi valyti kuo greičiau, efektyviau ir giliau, kad visi nešvarumai būtų maksimaliai panaikinami – naudinga rinktis didesnio slėgio įrangą. Ji kainuoja daugiau, tačiau ir atsiperka kur kas greičiau. Slėgis varijuoja dažniausiai nuo 100 bar iki 250 bar. Labai dažnai priklausomai nuo poreikių kur kas paprasčiau apsispręsti, kokio slėgio įranga Jums tinkamiausia. Savoms reikmėms dažniausiai užtenka iki 150 bar, tačiau pramoniniam lygiui pasirenkami nuo 200, kadangi tik tokiu atveju pavyksta pasiekti aukščiausią našumą.

Žinoma, skiriantis slėgiui tuo pačiu skiriasi ir sunaudojamas vandens kiekis. Perkant įrangą kiekis gali atrodyti labai didelis, tačiau reikia nepamiršti, kad jis yra matuojamas litrais per valandą, o naudojant šią įrangą savoms reikmėms tikrai neteks valandą laiko plauti sienų. O jeigu ir teks – tokie atvejai labai reti. Galiausiai, vistiek pavyks sutaupyti, kadangi vanduo nėra toks brangus, kaip kad tokios įrangos nuoma arba keliavimas pas profesionalus, kurie valymo darbus atliktų už Jus. Dažniausiai sunaudojamo vandens kiekis litrais varijuoja nuo 300 iki 1000 ir daugiau. Plovimo metu, žinoma, naudokite šaltą vandenį, kadangi jis kur kas pigesnis. Dažnas naudoja šulinio vandenį, tad tokiu atveju jau nebebaisu, kad išlaidos gali labai išaugti.

Universali formulė, kuri gali Jums padėti paprasčiau apsiskaičiuoti dėl įrangos ir apsispręsti kokia labiausiai tinka Jums: sudauginkite slėgį ir debitą, o gautas rezultatas rodys, kuris modelis turi daugiausia potencialo ir kuris gebės pasiekti didžiausią našumą skiriant mažiausias investicijas. Viskas gana paprasta, o nauda – įvertinama, tad ši įranga, kurią Jums siūlo B-a.eu – daugelio žmonių pasirinkimas, kuris naudojamas labai dažnai, tad ir investicija gana greitai atsiperka.

B-a.eu aukšto slėgio plovimo įranga garantuoja ne tik profesionalumą, tačiau ir mažą kainą. Rinkitės kokybę, kuri leis be jokio vargo džiaugtis nauda ir tuo pačiu greitu bei paprastu darbų atlikimu. Kartais reikia tiek mažai, kad sudėtingiausi valymo darbai virstų malonumu!