Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žiemos sporto prekės internetu pigiau

Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Medinės rogutės su atlošu - Enero Nina, 89 cm Rogutės

Medinės rogutės su atlošu - Enero Nina, 89 cm

Kaina: 65.00 €65.58 €
AKCIJA
Dvivietės pripučiamos rogutės, 138x74x80 Rogutės

Dvivietės pripučiamos rogutės, 138x74x80

Kaina: 54.00 €54.46 €
AKCIJA
Rogutės Plastikinės 1430X730X250 Rogutės

Rogutės Plastikinės 1430X730X250

Kaina: 58.00 €58.08 €
AKCIJA
Rogutės su vairalazde NIJDAM Snowhoover 0260 Lime/Black Rogutės

Rogutės su vairalazde NIJDAM Snowhoover 0260 Lime/Black

Kaina: 55.00 €
AKCIJA
Rogutės plast. RESTART Baby rider 0254 75x40cm Pink/Black Rogutės

Rogutės plast. RESTART Baby rider 0254 75x40cm Pink/Black

Kaina: 49.00 €
AKCIJA
Rogutės med. NIJDAM Davos N50DA01 80x30 cm max 90 kg Rogutės

Rogutės med. NIJDAM Davos N50DA01 80x30 cm max 90 kg

Kaina: 65.00 €
 
Naujienos Visos naujienos
AKCIJA
Medinės rogutės su atlošu - Enero Nina, 89 cm Rogutės

Medinės rogutės su atlošu - Enero Nina, 89 cm

Kaina: 65.00 €65.58 €
AKCIJA
Dvivietės pripučiamos rogutės, 138x74x80 Rogutės

Dvivietės pripučiamos rogutės, 138x74x80

Kaina: 54.00 €54.46 €

Pripučiamos rogutės, 90x25

Kaina: 29.79 €

Rogutės, mėlynos, 88 cm

Kaina: 45.11 €

Rogutės, tamsiai raudonos, 88 cm

Kaina: 45.11 €

Pripučiamos rogutės su elniais, 110x38

Kaina: 49.69 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Šalmas Globe reactiv cat 2-4 Juoda, 58/62; RV P2-4 Slidinėjimo šalmai

Šalmas Globe reactiv cat 2-4 Juoda, 58/62; RV P2-4

Kaina: 250.01 €299.90 €

39 Dailiojo čiuožimo pačiūžos Worker Sibiri

Kaina: 63.62 €

Rogutės Hamax Sno Glider 504104

Kaina: 27.20 €

42 Dailiojo čiuožimo pačiūžos Worker Liore

Kaina: 62.59 €

Rogutės Hamax Sno Glider 504102

Kaina: 30.26 €

Slidinėjimo akiniai Ison XCL Cat 3 Juoda/Pilka

Kaina: 74.90 €
 

Žiemos sportas                                                                            

 

Žiemos sporte yra labai svarbu slidinėjimo akiniai, slidinėjimo šalmai, žiemos apsaugos ir apranga, pripučiami ratai sniegui, pačiūžos ir kita.

 

Žiema yra ne priežastis aptingti ir atsisakyti aktyvaus laisvalaikio. Geriausias ir vis labiau populiarėjantis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas yra slidinėjimas.

 

Sveikatai yra naudingas tiek lygumų, tiek ir kalnų slidinėjimas. Slidinėjant dirba beveik visas kūnas, stiprėja raumenys, gerėja imunitetas, aštrūs pojūčiai ir geri įspūdžiai, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti. Taip pat slidinėjant turite galimybę pabūti su draugais, šeima.

 

Norint taisyklingai išmokti slidinėti labai svarbu pasisamdyti instruktorių, kuris išmokintų taisyklingai slidinėti ir išvengtumėte traumų, slidinėjimas taptų malonumu. Taip pat labai svarbu yra ir tinkama apranga (kelnės, striukė, kepurė ir kita), akiniai, kokybiški batai, slidės, lazdos ir kita. Tad ruošiantis slidinėjimo sezonui labai svarbu yra tinkamai pasiruošti slides, susirasti jau turimus, o jei dar neturite ir nusipirkti drabužius, akinius, pirštines, šalmą ir kita.

 

Slidinėjimo akininius, šalmą, apsaugą ir kita galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, pagaminimo medžiagų ir kitų savybių.

 

Taigi slidinėjimo akiniai yra puiki apsauga ne tik nuo UV spindulių, bet ir nuo sniego, vėjo, ledo atspindžių, saugo veidą ir kita. Itin svarbi akių apsauga – leidžiantis dideliu greičiu nuokalnėn, akiniai apsaugo nuo mažų ledo ir sniego gabalėlių, kurie gali padaryti žalą regėjimui, patekimo į akis. Dauguma akinių yra dideli, uždengiantys didžiąją dalį viršutinės veido dalies, taip suteikdami optimalią apsaugą. Slidinėjimo akinių lęšiai platūs, tad dėvint juos, išlieka platus regėjimo laukas ir periferinis matymas.

 

Renkantis slidinėjimo akinius reikia žiūrėti, kad akiniai būtų poliarizuoti, turėtų priešrūkinę technologiją, ventiliacines angas, 100% apsaugotų nuo UV spindulių, turėtų dvigubus stiklus, būtų patogūs ir kita.

 

Slidinėjimo šalmai yra sukurti, kad atlaikytų didžiausias ir kiečiausias kliūtis, kurias galite aptikti slidinėjant kalnuose: ledą, uolas, medžius, smūgius jeigu griūnate.

 

Paprastai slidinėjimo šalmo išorinis sluoksnis būna pagamintas iš aukšto atsparumo plastiko, kuris būtent ir apsaugo galvą nuo įbrėžimų, smūgių, aštrių kampų. Slidinėjimo šalmas išsklaido smūgio jėgą susidūrimo metu per visą jo plotą, taip sumažindamas galimus galvos sužalojimus. Na o vidinis šalmo įklotas paprastai yra gaminamas iš specialaus polistirolo, jis taip pat saugo galvą nuo sužalojimų. Jeigu nors kartą stipriai kritote ir smūgis buvo į galvą, tai šalmo įklotas deformavosi ir nors plika akimi nepastebite, tai dar nereiškia kad nėra jokių pakitimų Jūsų šalme ir derėtų šalmą pakeisti nauju, o senąjį sunaikinti, nes kito stipraus smūgio gali ir nebeatlaikyti.

 

Taip pat labai svarbu išsirinkti slidinėjimo šalmo tinkamą dydį ir formą. Tad rinkdamiesi šalmą išbandykite kelis skirtingus šalmus ir tik išsirinkę tinkamą dydį pagal savo galvos apimtį bei formą jį pirkite. Šalmas neturi veržti ar turėti laisvumo. Matuodamiesi šalmą būtinai užsidėkite slidinėjimo akinius, kad įsitikintumėte, jog šalmas nespaus akinių žemyn.Užsidėjus tinkamą šalmą neturite jausti jokio veržimo, jis turi būti patogus. Jeigu šalmas juda į priekį ir atgal, reiškia jis jums per laisvas. Papurtykite galvą į visas puses. Jeigu šalmas kliba, pabandykite mažesnį dydį arba pareguliuokite jo plotį ratuku esančiu ties pakaušiu. Smakro dirželis turi būti suveržtas ties gerkle, kad kritimo ar smūgio metu šalmas nenukristų nuo galvos, tačiau jis jokiu būdu neturi veržti. Taip pat labai svarbu, kad būtų gera ventiliacija, nes vėdinimas užtikrina vėsaus oro patekimą į šalmą, tuo pačiu išstumia prakaitą iš jo ir kita.

 

Taip pat yra gerai, kai pavyzdžiui turite apsauginius šortus ir antkelius, nes šios žiemos apsaugos puikiai slopina sumušimus, taip pat tampimosi audinys užtikrina komfortą ir judesio laisvę. Nugaros apsaugai skirtos priemonės, apsaugo nugarą nuo trinčių ir smūgių, prailginta apatinė dalis užtikrina kryžkaulio ir uodikaulio apsaugą ir kita.

 

Taigi jeigu norite išvengti traumų ir džiaugtis slidinėjimo teikiamais malonumais, tai nepamirškite ir žiemos apsaugų.

 

Kitas smagus žiemos sportas yra čiuožimas su pačiūžomis ant ledo. Žiemos metu tai kuo puikiausiai galite daryti ant gerai sušalusio ledo, o kitais metų laikais tai galite daryti prekybos centre kaip pavyzdžiui Akropolis, ant dirbtino ledo. Taigi jeigu norite pabūti gryname ore ir pasigrožėti gamtos vaizdu, tai čiuožinėkite su pačiūžomis ant sušalusio ežero. O kad čiuožimas būtų smagus išsirinkite ir kokybiškas pačiūžas.

 

Pačiūžas renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą dydį ir plotį, patogumą.

 

Pripučiami ratai sniegui – rogutės leis mėgautis žiemos malonumais ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams. Šis užsiėmimas suteiks daug smagių, gražių akimirkų visai šeimai. Be to kiekvienas tėvelis žino, kad tai daug sveikiau nei leisti laiką prie kompiuterio. Taigi tai puiki pramoga žiemos metu.

 

Jeigu nežinote kokius slidinėjimo akinius, šalmą, apsaugos priemones, pačiūžas ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Žiemos sporto atributiką būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Žiemos sporto atributiką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.