EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pačiūžos, slidės internetu

Reguliuojamos pačiūžos-riedučiai VALOR dydis 30 - 33

Kaina: 58.51 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos Action Flacier

Kaina: 55.79 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos Spokey ACRID-RENT, juodos

Kaina: 32.55 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos Spokey ACRID-RENT, baltos

Kaina: 43.25 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos FEMINI SPK832183

Kaina: 44.50 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos DRAKE

Kaina: 73.56 €
Žiūrėk ČIA

Pačiūžos RAGE 39 dydis

Kaina: 68.34 €
Žiūrėk ČIA
Pačiūžos Spokey RIPPLE, rožinė Pačiūžos, slidės

Pačiūžos Spokey RIPPLE, rožinė

Kaina: 19.72 €33.34 €
Žiūrėk ČIA
Pačiūžos Eve BS white/F14 size 41 Pačiūžos, slidės

Pačiūžos Eve BS white/F14 size 41

Kaina: 57.43 €75.90 €
Žiūrėk ČIA
Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 size S32 Pačiūžos, slidės

Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 size S32

Kaina: 55.37 €73.18 €
Žiūrėk ČIA
Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 size L38 Pačiūžos, slidės

Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 size L38

Kaina: 55.04 €72.73 €
Žiūrėk ČIA
Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 M35 Pačiūžos, slidės

Pačiūžos X-One Ice blk/yellow/F16 M35

Kaina: 55.04 €72.73 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 47

Kaina: 109.99 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 46

Kaina: 109.99 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 44,5

Kaina: 109.99 €
Žiūrėk ČIA

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 43.5

Kaina: 109.99 €
Žiūrėk ČIA
Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 45 Pačiūžos, slidės

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 45

Kaina: 109.99 €122.21 €
Žiūrėk ČIA
Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 44 Pačiūžos, slidės

Vyriškos pačiūžos K2 F.I.T. Ice Pro 2020 - 44

Kaina: 109.99 €122.21 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Vaikų ir suaugusiųjų pačiūžų pirkimo vadovas

Šiame vadove rasite viską, ką reikia žinoti, renkantis ledo pačiūžas, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ledo ritulio pačiūžos yra greitos, manevringos ir suteikia pėdai puikią atramą, todėl yra labai geras pasirinkimas pradedantiesiems. Hibridinės pačiūžos su minkštu batu taip pat puikiai tinka pradedantiesiems, ypač tiems, kurie pirmenybę teikia lengviems ir patogiems pasičiuožinėjimams. Na o norintys atlikti šuolius, sukinius ir kitus techniškus triukus, turėtų dairytis į figūrines pačiūžas.

Visai nebūtina išleisti daug pinigų, jei pačiūžas ketinate naudoti vos keliskart metuose. Tačiau turėkite galvoje, kad brangesnės pačiūžos yra komfortabilesnės ir suteikia geresnę atramą čiurnoms.

Tinkamo dydžio pasirinkimas

Vienas esminių faktorių, renkantis pačiūžas – tinkamo dydžio pasirinkimas. Labai svarbu nepasirinkti per didelių pačiūžų: tai ypač aktualu, renkantis figūrines pačiūžas, kuriomis atliekant šuolius bei įvairias figūras, reikia visiškai kontroliuoti ašmenis. Pačiūžos turi priglusti prie kojos, tačiau nebūti pernelyg ankštos. Atlaisvinus raištelius / sagtis ir pastūmus koją į priekį, užkulnyje turėtų likti pakankamai vietos, kad galėtumėte įkišti rankos pirštą. Taip pat patartina matuotis pačiūžas mūvint tomis kojinėmis, su kuriomis ketinate čiuožinėti.

Vaikiškos pačiūžos dažnai būna reguliuojamo dydžio, o tai reiškia, kad bato ilgis gali būti išplėstas. Tai leidžia pačiūžoms „paaugti“ keliais dydžiais, kartu su jūsų vaiko pėdomis. Nors reguliuojamos pačiūžos yra tokios pat kokybiškos, kaip ir reguliarios, rekomenduojama rinktis jas tik tuo atveju, jei jūsų vaiko koja vis dar auga, ir tik laisvalaikio čiuožinėjimui. Kitu atveju patartina rinktis reguliaraus tipo pačiūžas.

Ledo ritulio pačiūžos – greičiui ir pradedantiesiems

Kaip nurodo pavadinimas, šios pačiūžos puikia tinka ledo rituliui, tačiau jos lygiai taip pat tinka ir laisvalaikio čiuožinėjimui, ypač jei esate pradedantysis arba mėgstate čiuožti greitai.

Viena šio tipo pačiūžos sudedamųjų dalių – batas, padengtas standžia ir tvirta danga, kuri padeda apsaugoti koją nuo smūgių (kas ypač aktualu žaidžiant ledo ritulį). Bato vidus yra paminkštintas, todėl pačiūžas patogu avėti, nepaisant kieto korpuso. Be to, batas suprojektuotas taip, kad teiktų maksimalią paramą jūsų čiurnai ir pėdai.  Dėl šių priežasčių jos tinka pradedantiesiems, bei ieškantiems komforto. Ledo ritulio pačiūžų ašmenys yra trumpi ir lenkti, todėl šios pačiūžos yra manevringos ir padeda greitai įsibėgėti, tačiau mažiau tinka ilgiems nuotoliams. Skirtingai nuo figūrinių, ledo ritulio pačiūžos neturi dantukų priekyje, kurie galėtų užkliūti ir išvesti iš pusiausvyros.

Figūrinės pačiūžos – triukams ir figūroms

Šios pačiūžos skirtos tiems, kurie ant ledo nori atlikti įvairius triukus bei figūras. Dantukai, esantys ašmenų priekyje, padeda sustoti ir balansuoti – taip galima atlikti triukus, tokius kaip piruetai ir šuoliai.

Figūrinių pačiūžų batai dažniausiai gaminami iš natūralios arba sintetinės odos. Natūrali oda įprastai naudojama brangesnėse bei profesionaliose pačiūžose. Tokių pačiūžų batai kietesni, todėl jos mažiau patogios, tačiau suteikia čiurnoms daugiau stabilumo. Batai, pagaminti iš sintetinės odos, yra patogesni nešioti, tačiau parama čiurnoms – mažesnė. Vis dėlto, yra išimčių: kai kurie naujausi dirbtinės odos pačiūžų modeliai teikia geresnę paramą, nei odiniai, be to, turi kokybiškus paminkštinimus, todėl yra labai patogūs.

Hibridinės pačiūžos vaikams

Didesniam patogumui kai kurie gamintojai siūlo hibridines pačiūžas. Jos turi minkštus batus, o ašmenys gali būti tiek reguliarių ledo ritulio, tiek figūrinių pačiūžų (su dantukais). Kadangi ledo ritulio pačiūžos ir taip turi patogius paminkštinimus, rinktis hibridines ar ledo ritulio pačiūžas yra tik jūsų asmeninis pasirinkimas. Savo ruožtu, figūrinės pačiūžos nėra tokios patogios, todėl minkštos hibridinės pačiūžos su figūrinių pačiūžų ašmenimis jūsų vaikui gali būti kur kas patogesnės. Tokiu atveju išvengsite kompromiso – komfortas ar pėdos stabilumas. Vienintelis galimas tokių pačiūžų minusas – jos neturės klasikinės figūrinių pačiūžų išvaizdos.

Du viename: pačiūžos-riedučiai

Jei jūsų vaikas riedučius dievina lygiai taip pat, kaip ir pačiūžas, galite rinktis „du viename“ modelį: tai batas, prie kurio galima tvirtinti tiek pačiūžos ašmenis, tiek ratukus. Taip pačiūžos gali būti naudojamos ištisus metus – tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonu. Žinoma, tokios pačiūžos / riedučiai nėra tokios aukštos klasės, kokios galėtumėte tikėtis, įsigiję atskiras pačiūžas bei riedučius, tačiau tai puikus variantas, jei vaikas jomis naudojasi tik retkarčiais.

Pačiūžų sezonui artėjant, norime priminti, kad viena geriausių vietų jas įsigyti – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia visuomet rasite platų pasirinkimą, patogią prekių paiešką ir geras kainas!