Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Rogutės Hamax Sno Glider 504104

Kaina: 27.20 €

Slidinėjimo ratas SANRO SNOW TUBE 110cm, mėlynai-raudona

Kaina: 79.91 €

Pripučiamos rogutės su elniais, 110x38

Kaina: 36.28 €

Dvivietės pripučiamos rogutės, 138x74x80

Kaina: 32.28 €

Pripučiamos rogutės, 90x25

Kaina: 21.42 €

Plastikinės rogutės - Mini Bobek Marmat, rožinės, 71 cm

Kaina: 25.33 €

Plastikinės rogutės - Mini Bobek Marmat, raudonos, 71 cm

Kaina: 25.33 €

Plastikinės rogutės - Mini Bobek Marmat, žalios, 71 cm

Kaina: 25.33 €

Plastikinės rogutės - Mini Bobek Marmat, mėlynos, 71 cm

Kaina: 25.33 €

Rogutės, tamsiai raudonos, 88 cm

Kaina: 33.20 €

Rogutės, pilkos, 88 cm

Kaina: 33.20 €

Rogutės, mėlynos, 88 cm

Kaina: 34.53 €

Rogių rankena

Kaina: 16.92 €

Čiuožyklė su virve, mėlyna

Kaina: 16.93 €

Apvali čiuožyklė, mėlyna

Kaina: 15.19 €

Apvali čiuožyklė, raudona

Kaina: 15.19 €

Apvali čiuožyklė, rožinė

Kaina: 15.19 €

Apvali čiuožyklė, žalia

Kaina: 15.19 €
 
 

Rogučių pasirinkimas internete sau ir vaikams yra didžiulis, iš įvairių medžiagų, dydžių, kainų.

Artėjant žiemai, daugelis iš mūsų susimąstome apie rogutes. Žinoma, kai kas puikiai moka džiaugtis ir slidėmis ar pačiūžomis, tačiau šeimoms, turinčioms vaikų, rogės yra neišvengiamas pirkinys artėjant žiemai ar sniegui. Daugelis vyresnės kartos žmonių puikiai atsimena senąsias, vos poros modelių metalines rogutes, kurios tarnaudavo keliolika metų ar dar ilgiau. Nagingesnėse rankose tokios rogės tebegyvuoja iki šiol – su patiesintomis metalinėmis konstrukcijomis ir gal net ne kartą atnaujintomis medinėmis lentutėmis, ant kurių sėdima. O štai šiais laikais rogučių pasirinkimas internete yra didžiulis, įvairus, tiesiog raibuliuojantis akyse ir jauniems tėvams sukeliantis gana rimtus iššūkius. Užmesti akį į šių žiemos pramogų atributų įvairovę bei ką nors įsigyti galite ir elektroninėje parduotuvėje b-a.eu, na o mes pabandysime apžvelgti ir patarti, ko būna, kas geriau, kas įdomiau ir kas galbūt geriausiai tinka jums.

Dera pasakyti, kad ir šiais laikais vyrauja metalinių konstrukcijų rogės. Tiesa, dabar jos neturi aštrių kampų ar staiga užsibaigiančių galų, kurie vyresniems žmonėms asocijuojasi su gausiomis traumomis žiemos pramogų metu vaikystėje. Jei anksčiau būdavo vos vieno dydžio rogės, tai dabar galime rinktis labai įvairias, nuo mažų vaikišku iki dviviečių ar net triviečių. Dizainas, išvaizda, patogumas praktiškai tas pats, bet štai dydis skiriasi stipriai. O ne paslaptis, jog vaikams patinka leistis nuo kalno kartu su tėvais, tad kodėl gi nepasirinkus didesnių, erdvesnių rogių,kad ir brangesnių.

Prie dabartinių metalinių rogių, taip pat gražiai kaip seniau apkaltų medinėmis lentutėmis, dažnai tvirtinami pašiltinimai ar net visos minkštos bei šiltos kėdutės su atramomis. Tai – tikra išeitis tiems, kurie bijo šaltos žiemos kėslų ir nori jaustis maksimaliai ramūs dėl galimų vaiko peršalimų ir vėliau besitęsiančių ligų. Tad rogės su paminkštinimu – išties geras, vertas dėmesio pasirinkimas. Tiesiog tam, kad nereiktų, kaip seniau, patiems prisigalvoti įvairių paminkštinimų bei pašiltinimų ant rogių.

O štai pažvelgus į plastikinių rogučių asortimentą, galime tikrai netekti žado. Nuo metalinių – medinių rogių kopijų, nuo paprastų, vos eurą tekainuojančių taip vadinamų “pašikniukų”, iki sudėtingu ir didelių plastiko lydinių, su patogia sėdyne, vairu, stabdžiais ir dar nežinia kokiais privalumais. Plastiko rogės turi vieną stiprų privalumą prieš medines bei metalines – daugeliu atveju jos yra lengvai lengvesnėsir pigesnės. Turintiems vaikų, kurie mielai net ir visą dieną vis liptų ir liptų į kalną tam, kad nuo jo vėliau leistis, lengvos rogės – tiesiog būtinybė. Kuomet nučiuožiama vos kelis kartus, svorio skirtumo beveik nesijaučia. Tačiau lipant į kalną su metalinėmis rogėmis penkioliktą kartą tikrai imsite pavydėti šalia lengvas plastikines rogutes tempiantiems kitiems tėvams. Tiesa, plastikas neišvengiamai turi ir savų trūkumų – dažniausiai tokios rogės tarnauja trumpiau, nes anksčiau ar vėliau kelyje pasipainiojęs medis gana nesunkiai jas suskaldo.

Perkant vaikiškas rogutes internetu, pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į vaiko amžių. Kad Jūsų mažyliui būtų patogu ir nesušaltų rogutėse reikėtų patiesti minkštą čiužinuką arba specialų voką apsaugantį mažylį nuo šalčio, vėjo, iškritimo ir kita. Kai kuriose rogutėse gali būti saugos diržas, kuris gali apsaugoti Jūsų mažylį nuo iškritimo.

Rogutes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų, pagaminimo medžiagų ir kita.

Taip pat renkantis rogutes reikėtų įvertinti jų patogumą, lengvumą ir beabejo pigumą.

Taigi žiemos metu esant sniegui, tai yra smagiausias mažyliams užsiėmimas.

Nors ir skrieti su rogutėmis vaikams labai smagus užsiėmimas, tačiau prieš tai turėtų tėveliai nepamiršti savo vaikučius instruktuoti, nes taip būtų galima išvengti stiprių traumų.

Taip pat reikėtų nepamiršti saugumo sumetimais mažyliams uždėti apsaugos priemones – slidininko šalmą, riešo pirštines, apsaugas alkūnėms ir keliams ir kita.

Taigi jeigu norite smagiai pasivažinėti rogutėmis pirmiausiai reikėtų susirasti tam tinkamą vietą, kad aplinkui nebūtų nei medžių, nei šakų, nei didelių tramplynų. Taip pat mažamečiams vaikams reikėtų laikytis atokiau nuo paauglių, kurie mėgsta rodyti savo šaunumą ir tyčia susiduria su kitomis rogutėmis.

Taip pat reikėtų nepamiršti ir žiemai skirtos šiltos aprangos – geriausiai vilkėti kombinezoną ir batus aukštesniais aulais, kad sniego nepatektų į batus ir nepridarytų nemalonumų.

Rogutės yra ne tik smagus užsiėmimas, bet ir ugdo ištvermę, padeda vystyti vestibiuliarinį aparatą, raumenis ir kita. Jeigu Jūsų mažylį sunku priversti išeiti į lauką, tai pamatęs rogutes jis pats šito paprašys. Žiemos metu praleisdamas po kelias valandas Jūsų mažylis užsigrūdins ir augs stiprus ir sveikas.Žodžiu investicijos į rogutes greitai atsipirks.

Taigi rogutės Jūsų vaikučiui simbolizuos laimingą vaikystę ir linksmus žiemos žaidimus.