Kulinariniai eksperimentai su sumuštinių keptuvu.Kur tokį sumuštinių keptuvą rasti internete ir kiek jisgali kainuoti ?

Net pigiausias sumuštinių keptuvas yra nepamainomas daiktas kiekvienoje virtuvėje. Tuo labiau, kad pasitelkus truputį fantazijos galimas sukurti tikrus šedevrus. Pamirškite įprastą „mėsytė, sūris ir agurkėlis“ – šiandien išbandysime kažką naujo su paprasčiausiu keptuvu.

 

Jei dar neturite keptuvo

 

Sumuštinių keptuvas kainuoja nedaug ir šiuo metu yra įprastas pirkinys,kurį galima rasti pačių įvairiausių ir įdomiausių modelių elektroninėje parduotuvėje b-a.eu . Jei dvejojate, ką su juo veiksite ir kam jums reikalingas, prisiminkite, jog karšti sumuštiniai yra geriausias greitas užkandis jei staiga užsuko svečių, sumuštiniai yra geriausias pasirinkimas einant į žygį, o išbandžius dar keletą įdomių receptų, sumuštinių keptuvė gali tapti nepamainoma.

 

Desertiniai sumuštiniai pagaminti sumuštinių keptuvu

 

Naudojantis sumuštinių keptuvu, visa esmė yra tarp dviejų duonos riekelių. Ką ten galima įdėti? Dažnai ruošiami sumuštiniai su mėsa, tačiau kas uždraus pasidaryti desertinį? Kelios idėjos desertinių sumuštinių įdarui:

 

  • Jei dar nesibaigė obuolių atsargos, burokine tarka sutarkuokite obuolį, pabarstykite cinamono, jei obuolys rūgštokas, galima truputėlį rudojo cukraus. Ant riekelės sumuštinių duonos uždėkite šaukštą masės ir kepkite pagal instrukcijas. Primena obuolių pyragą.

  • Varškiniai sumuštiniai taip pat greitai dingsta nuo stalo. Varškę galima maišyti su tirštu uogų džemu arba riebia grietine ir džiovintais vaisiais. Dar įdomesnis variantas į varškę įmaišyti kondensuoto pieno.

  • Apatinę duonos riekutę ištepkite šokoladiniu kremu ir uždėkite riekutėmis pjaustyto banano. Gardumėlis! Papildomai prie banano galima užbarstyti ir smulkintų džiovintų vaisių ar riešutų.

Pikantiški sumuštiniai

 

Ir ko tik galima prigalvoti sumuštinio įdarui. Virtuvės šefai tarp skaniausių pikantiškų receptų sumuštiniams išskyrė šiuos:

 

  • Pikantiška varškės užtepėlė tinka ne tik ant krekerių. Pertrinta varškė, smulkintas ar maltas česnakas, sumaišyta su majonezu, truputis druskos ir pipirų – daugiau nieko nereikia, kad apsilaižytum pirštus.

  • Jei mėgstate čili troškinį, tuomet gal pamėgsite ir vakarykščio čili troškinio sumuštinius. Jei nuo vakarienės atliko truputis čili troškinio, jį drąsiai dėkite ant duonos ir kepkite – skanumas garantuotas!

  • Jei neturite troškinio, galima ir paprastesnį variantą. Reikės konservuotų pupelių, sutarkuoto fermentinio sūrio ir čili prieskonių. Sumaišytą masę ant duonos, kepam ir ragaujam!

Vietoj duonos

 

Norite dar kažko įdomesnio? Vietoj forminės sumuštinių duonos naudokite šaldytą bemielę sluoksniuotą tešlą. Tereikia supjaustyti tokiais gabaliukais, kaip ir forminė duona. Keptuvę šiek tiek šepetėliu patepti aliejumi, o daugiau visas procesas kaip įprasta su bet kuriuo čia paminėtu ar nepaminėtu įdaru.

 

Kam dar naudojamas sumuštinių keptuvas?

 

Manote, kad sumuštinių keptuvas yra tik sumuštiniams? Kitos taip nemano. Diskusijų forumuose galima rasti pasidalinimų, jog keptuvai sumuštiniams puikiausiai tinka kepti kiaušiniams, omletui, galima išsikepti netgi mielinius blynus, o išradingiausios juose kepa ir varškėčius. Tad drąsiau – traukite sumuštinių keptuvę iš stalčiaus arba pirkite internetu ir pirmyn eksperimentuoti!