Play Doh plastilinas, modelinas, įvairūs kūrybiniai komplektai, tįstantys slime rinkiniai bei kinetinis smėlis. Vaikai itin mėgsta lipdyti bei kurti - išlaisvinkite jų kūrybiškumą. Siūlome platų asortimentą gera kaina. Užsisakykite greitai ir paprastai internetu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Atpigo A5734 / A5729 plastilinas su kortelėmis Hasbro PlayDoh Plastilinas, modelinas

Atpigo Plastilinas su kortelėmis Play Doh A5738 / A5729 Plastilinas, modelinas

Atpigo Plastilinas Play-Doh 22037 rinkinys - 10 vnt. Plastilinas, modelinas

Atpigo Plastelinas PLAY-DOH A5417 Plastilinas, modelinas
14.92 € 24.26 € / 1 vnt

Atpigo Plastelinas A7658 Hasbro Play-doh Plastilinas, modelinas
11.74 € 16.95 € / 1 vnt

Atpigo Play Doh plastelinas Princesė Cinderella A1094 / A1099 Plastilinas, modelinas

Atpigo Play Doh plastelinas Princess Rapunzel A1100 / A1099 Plastilinas, modelinas

Atpigo Plastilinas Play-Doh Town B5976 / B5959 Plastilinas, modelinas
17.52 € 23.85 € / 1 vnt

Atpigo Plastilinas Play-Doh B5521 Mėsainių grilis Plastilinas, modelinas

Atpigo Plastilino rinkinys Play-Doh Kitchen Creations Cheesy Sandwich E7623 Plastilinas, modelinas

Atpigo F1279 PLAY-DOH Maisto gaminimo rinkinys Plastilinas, modelinas
22.36 € 29.04 € / 1 vnt

Atpigo Plastilinas Play Doh E5375 Disney Frozen Olafs Sleigh Ride Plastilinas, modelinas

Atpigo Kūrybinis modelino rinkinys PLAY-DOH Kitchen E5110 Popcorn Party Plastilinas, modelinas

Atpigo Kūrybinis plastilino rinkinys Play-Doh A7401 Hasbro Plastilinas, modelinas

Atpigo Kūrybinis plastilino komplektas Play-Doh E0100 Wavy the Whale Plastilinas, modelinas

Plastilinas, modelinas vaikams

Lipdymas yra vienas iš įdomiausių ir vaikams itin patinkančių užsiėmimų. Be to, tai puiki lavinamoji priemonė, kuri skatina ne tik kūrybiškumą, bet ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Tad kas gi taip žavi vaikus, kad jie valandų valandas gali lipdyti savo vaizduotės vaisius? Pirmiausia plastilinas ir modelinas yra minkštos, lengvai minkomos medžiagos. Jos lengvai keičia savo formą, todėl vaikui nėra sunku pasiekti norimą rezultatą. Be to, plati spalvų gama leidžia kurti itin spalvingus kūrinius. Norėdami dar labiau sudominti ir įtraukti vaikus, žaislų gamintojai sukūrė ir įvairius plastilino kūrybinius rinkinius, kurių pagalba vaikai gali gaminti gyvūnėlių figūrėles, maisto produktus (pavyzdžiui, ledus, vaflius ar pyragus). Vieni iš populiariausių tokio tipo rinkinių yra Play Doh plastilinas. Šis prekės ženklas sukūrė daug smagių žaidimų, kurie įtraukia ir nenusibosta.

Kaip alternatyvą galite išbandyti ir kinetinį smėlį. Tai nelimpantis, nebyrantis ir šiek tiek įprastą smėlį primenantis produktas. Kinetinis smėlis leidžia vaikams statyti pilis ar žaisti su įvairiomis formelėmis lyg vasarą prie jūros. Puikus sprendimas kuo užimti vaiką žiemos vakarais ar kada žvarbu lauke. Dėka savo savybių kinetinis smėlis tapo itin populiariu vaikų užsiėmimu.

Jei plastiliną ar modeliną jūsų vaikas jau išbandė, galime rekomenduoti dar vieną labai smagų ir įtraukiantį užsiėmimą. Tai slime želė (dar kitaip vadinami šlykštukai ar gleivės). Tai tąsi medžiaga, kurią galima pasigaminti pačiam, įsigijus specialų rinkinį. Šiuos šlykštukus vaikai itin mėgsta.

Plastilino kaina

Pigiausias plastilino rinkinys mūsų parduotuvėje kainuoja maždaug apie 10 eurų. Kūrybinių rinkinių kaina prasideda maždaug nuo 20 eurų. Aukščiau paminėtas itin populiarus Play Doh rinkinys Dantistas apie 30 eurų. Esame tikri, kad iš plataus asortimento tikrai išsirinksite dovaną vaikui. Norite sutaupyti ir įsigyti dar pigiau? Sekite mūsų pasiūlymus. Dažnai vykdome įvairias akcijas, o jų metu plastilinas ar kūrybinis rinkinys su nuolaida kainuos ženkliai pigiau. Primename, kad užsisakius internetu prekes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai). Pirkti internetu pigu ir paprasta!