Atpigo Radijas Blaupunkt BB7BK USB/CD/MP3/AUX Radijo imtuvai
56.11 € 66.16 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Denver DAB-39 Grey Radijo imtuvai
48.91 € 57.21 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Denver TCU-211 Radijo imtuvai
48.47 € 56.53 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt CR55CARGE Radijo imtuvai
34.01 € 39.07 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Prime3 APR71PK Neon Radijo imtuvai
43.94 € 49.49 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Prime3 APR71BL Neon Radijo imtuvai
43.94 € 49.49 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt IR10BT Radijo imtuvai
87.46 € 95.89 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Denver DAB-60LW Greenline Lightwood Radijo imtuvai

Atpigo Radijas Blaupunkt BB18RD FM/CD/MP3/USB/AUX Radijo imtuvai

Atpigo Radijas Denver DAH-126 Radijo imtuvai
37.81 € 40.95 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt PR9BK Radijo imtuvai
26.34 € 28.18 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt KR12SL Radijo imtuvai
38.71 € 41.30 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt PP5.2BR Radijo imtuvai
36.78 € 39.18 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt CR85WH Charge Radijo imtuvai
56.98 € 60.35 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Denver TR-51 Black Radijo imtuvai
22.58 € 23.55 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Denver CR-718 Radijo imtuvai
37.53 € 39.12 € / 1 vnt

Atpigo Radijas Blaupunkt PP14BT BT/FM/MP3/microSD/AUX Radijo imtuvai

Atpigo Radijas Denver DAB-46 White Radijo imtuvai
41.93 € 42.91 € / 1 vnt

Kaip išsirinkti radijo imtuvą internete pigiau?

Radijo imtuvai jau kelis dešimtmečius nenustoja linksminti mus muzika, pranešti naujienas ir kitus įvykius. Beveik kiekvienuose namuose galime rasti bent mažytį pigiausią radijo imtuvą, kuris naudojamas leidžiant laiką namuose ir klausantis mėgstamos muzikos, žinių pranešimų. Jei prieš porą dešimtmečių radijo imtuvą įsigyti buvo ne taip paprasta – šiandien jie prieinami kiekvienam, tiek pagal kainą, tiek pagal dizainą ar funkcines savybes internete. Radijo imtuvų įvairovę nesunku apžvelgti internetinėse parduotuvėse b-a.eu. Surikiavę radijo imtuvus pagal kainą ar pavadinimą, galėsite pasirinkti imtuvą už jums prieinamą pinigų sumą arba pagal mėgstamą gamintoją. Nors skirtingų gamintojų radijo imtuvai dažniausiai kokybe ne itin skiriasi, tačiau vieni imtuvai pagal kainą gali turėti daugiau galimybių ir funkcijų nei kiti, tad nuspręskite, ko jums tiksliai reikia.

Ar norite radijo imtuvo, kuris kiekvieną rytą jus žadintuvų su naujienomis ar mėgstama radijo stotimi? Tuomet jums puikiausiai tiks nedidelis prietaisas, statomas ant staliuko šalia lovos. Pasirinkite imtuvą, kuris turi žadintuvo funkciją. Tačiau ne bet kokią – o programuojamą pagal radijo stotį. Taip kiekvieną ryte atsikelsite vis su kita daina ir jums nereikės sukti galvos, galvojant kokį žadintuvo toną nustatyti kitai dienai. Šiandien galima išsirinkti iš daugybės skirtingo dizaino stalinių radijo imtuvų internete. Kai kurie jų itin prašmatnūs ir keliantys pasigėrėjimą. Priderinkite radijo imtuvą prie savo miegamojo ir sukurkite jaukią erdvę muzikos klausymuisi.

Galbūt dažnai važiuojate į kaimą ar sodybą netoli miesto? Įsimeskite ir radijo imtuvą. Pasirinkite tokį, kuris neužims daug vietos, bus lengvas nešioti ir patogus pastatyti ant žemės, ant žolės ir kitų paviršių. Jei jis turi gerą anteną – tai bus didelis privalumas gaudant radijo stočių bangas nutolus nuo miesto.

Didelis brangesnių radijo imtuvų privalumas yra valdymas nuotoliniu būdu. Jei pasižiūrėsite, kokius imtuvus siūlo internetinės parduotuvės, pamatysite, kad prie kai kurių pridedamas ir nuotolinio valdymo pultelis. Nors tokie imtuvai paprastai kainuoja šiek tiek daugiau, jie yra tikrai patogūs. Galite pastatyti radijo imtuvą namų kampe ir iš kito kambario galo jį valdyti nė nepasikeldami iš lovos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta tingiai gulinėti lovoje ir klausytis muzikos kiek įmanoma labiau atsipalaidavus.

Dažnas šiuolaikinis brangesnis ar pigesnis radijo imtuvas gali groti ne tik radijo stotis, bet ir jūsų pasirinktą muziką. Tai yra, radio aparatai gali turėti USB jungtį, kuria galima prijungti USB raktą, mp3 grotuvą ar net išmanųjį telefoną ir klausytis muzikos iš šių prietaisų. Dar daugiau – galima rasti ir imtuvų, kurie turi galimybę klausyti muzikos iš kompaktinio disko. Tad jei dar tokius naudojate, galbūt verta pasidairyti ir į radijo imtuvus internete su šia galimybe?

Smulkesnės radijo imtuvų funkcijos yra, pavyzdžiui, stočių programavimas. Užprogramavę kelias radijo stotis, galėsite jas lengvai įjungti vienu mygtuko paspaudimu. Taip išvengsite bereikalingos stočių paieškos, sutaupysite laiko ir galiausiai tai yra daug patogiau, žinant koks mygtukas, kokią muziką jums netrukus įjungs.

Radijo imtuvas perduoda žmogui informaciją radijo bangomis.Imtuvai pagal pagrindinį elementą, kuriuo išgaunama informacija iš ją nešančių radijo bangų, skirstomi į lempinius, detektorinius, skaitmeninius, tranzistorinius ir kita. Lempiniuose imtuvuose šią funkciją atlieka radijo lempa. Detektoriniuose imtuose šią funkciją atlieka puslaidininkinio mineralo (paprastai galenito) kristalas. Skaitmeniniuose imtuose šią funkciją atlieka programinė įranga. Na, o tranzistoriniuose imtuvuose šią funkciją atlieka puslaidininkinis tranzistorius.

Pagal informacijos išgavimo schemą imtuvai skirstomi į tiesioginio stiprinimo, regeneratyvinius, refleksinius ir superheterodininius.

Imtuvai pagal įrengimo vietą yra skirstomi į nešiojamus, stacionarius, automobilinius. Automobiliniai imtuvai būna įrengti automobiliuose. Na, o stacionarūs, įrengti patalpoje.

Imtuvai pagal komplektaciją skirstomi į radiolas, kuriuose dar yra įmontuotas ir elektrofonas, imtuvus, kuriuose yra įmontuotas garsiakalbis, magnetolas, kuriuose yra įmontuotas magnetofonas, tiunerius.

Imtuvai pagal priimamo radijo bangų ruožą skirstomi į trumpųjų bangų, viduriniųjų bangų, palydovinius, visabangius, ultratrumpųjų bangų ir kita.

Imtuvai pagal paskirtį yra skirstomi į buitinius, kurie yra naudojami buityje, profesionalius, kurie yra skirti naudoti profesionaliuose įrenginiuose, karinius, kurie yra naudojami kariuomenės reikmėms ir skenerius, kurie yra skirti automatinei radijo signalų paieškai.

Taigi radijo imtuvus galite įsigyti skirtingų dizainų, spalvų, išmatavimų, gamintojų, kainų, komplektacijos, svorio.

Nuo radio imtuvo dizaino gali priklausyti ir naudojimo paprastumas ir kaina.

Šiais laikais radijo imtuvų pasirinkimas internete yra didžiulis, todėl kiekvienas atras sau tinkamą.