Atpigo Veidrodinė spintelė Ravak MC Classic II, 700 balta Vonios spintelės

Stalviršis CALLISTO 80, baltas Vonios spintelės

Veidrodinė spintelė SIKO AVM45 Vonios spintelės

Kaip išsirinkti šiuolaikišką spintelę vonios kambariui?

Vonios kambarys – vienas iš svarbiausių kambarių visuose namuose, o vonios spintelės – viena pagrindinių priemonių, siekiant sukurti išskirtinį interjerą. Spintelės turį itin didelę reikšmę vonios kambario dizainui dėl savo universalumo ir dekoratyvių savybių. Vonios kambarys – privati ir intymi erdvė, todėl ji turėtų būti patogi ir jauki.

Spintelės yra labai svarbios šiuolaikiniame namų interjere: jų paskirtis bėgant laikui keitėsi, ir tai nebėra vien vieta, skirta susidėti daiktams: spintelės tapo vienu iš namų puošybos elementų. Vonios spintelių šiandien galima rasti įvairių dizainų, formų bei dydžių, o joms gaminti naudojamos pačios įvairiausios medžiagos, pradedant mediena bei metalu, baigiant stiklu bei plastiku. Pasirinkti vonios spintelę, kuri būtų kokybiška, patvari ir darniai įsilietų į jūsų vonios kambario interjerą, gali būti nelengva užduotis. Kur kas paprasčiau bus tuo atveju, jei turėsite pakankamai žinių apie skirtingus vonios spintelių tipus bei jų ypatybes. Būtent tai ir apžvelgsime šiame pirkimo vadove.

1. Medžiagos

Vonios spintelės gali būti pagamintos iš medžio, stiklo, metalo ar plastiko. Pirkėjai dažnai pageidauja klasikinių spintelių stiklinėmis ar veidrodinėmis durelėmis. Paprastai tokie modeliai yra mažai pavaldūs laikui, atrodo stilingai ir dera beveik bet kokiame interjere. Renkantis vonios spintelę, svarbiausia, kad medžiagos, iš kurių ji pagaminta, būtų lengvai prižiūrimos, atsparios drėgmei bei bakterijoms, patvarios, o pati spintelė – lengvai sumontuojama ir tvirtinama. Tinkamos vonios spintelės pasirinkimas labai priklauso nuo pagaminimo medžiagų: vienas populiariausių pasirinkimų, dėl savo patvarumo, yra medis.

2. Dydis

Vonios spintelė neturi užimti per daug vietos, nes tai veikiausiai nebus vienintelis kambario baldas. Ji turi būti vidutinio dydžio, kad neapsunkintų judėjimo kambaryje. Be to, spintelė turėtų būti sumontuota pakankamu atstumu nuo kitų objektų – baldų, durų ar langų, – esančių kambaryje, kad nebūtų kliūčių varstyti jos duris.

3. Dizainas

Vonios kambario spintelės dizainas turėtų derėti prie vonios kambario interjero ir atspindėti namų savininko asmenybę. Turint bent minimalių žinių apie pagrindinius vonios spintelių stiliaus elementus bei jų tipus, teisingą sprendimą priimti nebus sunku, nes turėsite pakankamai informacijos apie tai, kokia vonios spintelė yra tinkama jūsų vonios kambariui. Jei auginate mažamečius vaikus, rekomenduojama rinktis paprastesnio dizaino, lengvas ir nesunkiai sumontuojamas spinteles. Tai gali būti laisvai pastatomos, virš tualeto, ar po praustuve instaliuojamos spintelės. Laisvai statomos spintelės paprastai pasižymi žemesne kaina, be to, jas galima lengvai perstatyti į norimą vietą. Savo ruožtu, vonios kambario komplektai gali būti kiek brangesni ir reikalauja išankstinio planavimo, tačiau atrodo prabangiai ir stilingai.

4. Praktinis panaudojimas / durelių stilius

Vienas iš pagrindinių spintelių dizaino skirtumų yra durelių stilius. Šiuolaikinės spintelės durys paprastai yra būna kelių stilių: standartinės lygia plokštuma, su raštu, su įrėminimu, lenktos ir pan. Durelės gali būti skaidrios / pusiau skaidrios (stiklo) arba uždaros. Durelių stilius smarkiai priklausys nuo spintelės dydžio bei to, kurioje vonios kambario vietoje ji bus. Komodos tipo vonios spintelės taip pat gali būti traktuojamos kaip atskira vonios spintelių kategorija, nes jos naudojamos tuo pačiu tikslu.

5. Papildomos detalės bei aksesuarai

Ši kategorija apima rankenėles, stalčius, bėgelius, besisukančias varčias ar apšvietimą (jei tokia funkcija įdiegta). Daugelis priedų, kalbant apie šiuolaikines vonios kambario spinteles, priklauso nuo baldo dydžio ir medžiagos tipo: ne visuose spintelių modeliuose yra galimybė įdiegti vieną ar kitą priedą / funkciją. Kai kurios spintelės gali turėti šonuose sumontuotas kabyklas, skirtas rankšluosčiams ar kitiems šlapiems daiktams kabinti, na o jei spintelėje planuojate laikyti asmeninius daiktus, galite įsigyti specialų modelį su užraktu.

Kaip matote, kaina neturėtų būti vienintelis vonios spintelės pasirinkimo kriterijus: atsižvelkite ir į tokius veiksnius kaip dydis, dizainas, medžiagų tinkamumas ir kitas savybes.

Tikimės, kad šis pirkimo vadovas padėjo sužinoti šį tą naudingo. Nepamirškite, kad viena geriausių vietų įsigyti vonios kambario spintelę internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia jus pasitiks žemos kainos, gausybė akcijų ir greitas bei patogus apsipirkimas! Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!