EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Griliai internetu

Elektrinis grilis GC 451B12

Kaina: 98.09 €98.40 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis grilis GC 714834

Kaina: 164.67 €
Žiūrėk ČIA

Caso BG2000 Contact grill, Non-stick grill/griddle plate, Timer, 2000W, Stainless steel/Black

Kaina: 162.25 €
Žiūrėk ČIA

Bosch TFB4431V Contact Grill, Large grilling surface, Power 2000 W, Silver

Kaina: 101.56 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis grilis Bosch TFB 3302 V

Kaina: 48.06 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis grilis Russell Hobbs 19800-56

Kaina: 38.14 €
Žiūrėk ČIA
Bosch TFB4402V Contact Grill, Grilling plates with non-stick coating, Power 1800W, Red/Anthracite Griliai kepsninės

Bosch TFB4402V Contact Grill, Grilling plates with non-stick coating, Power 1800W, Red/Anthracite

Kaina: 89.78 €93.74 €
Žiūrėk ČIA
GRILIS TRIKOJIS ''TRIPOD'' Griliai kepsninės

GRILIS TRIKOJIS ''TRIPOD''

Kaina: 8.51 €11.51 €
Žiūrėk ČIA

Princess 117001 Grill Compact Flex, Removable plates, 800W, Black/steel

Kaina: 32.86 €
Žiūrėk ČIA

Tefal GC205012 Grill Minute

Kaina: 70.62 €
Žiūrėk ČIA
ELEKTRINIS GRILIS (4318) Griliai kepsninės

ELEKTRINIS GRILIS (4318)

Kaina: 30.33 €34.06 €
Žiūrėk ČIA

CLOER 656 - Barbekiu grilis

Kaina: 64.00 €
Žiūrėk ČIA

CLOER 6420 - Rakleto grilis su natūraliu akmeniu

Kaina: 77.82 €
Žiūrėk ČIA

ARNICA AYVALIK 3000 - Elektrinis grilis

Kaina: 97.04 €
Žiūrėk ČIA

Skrudintuvas-griliis Arnica Tostit PRO, elektrinis, 1800 W

Kaina: 113.52 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis grilis GC6000

Kaina: 130.98 €
Žiūrėk ČIA

Grilius TEFAL GC712D34, 2000 W

Kaina: 157.95 €
Žiūrėk ČIA

Grilius Rommelsbacher KG 2020, 2000 W

Kaina: 92.32 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Griliai - kaip išsirinkti?

 

Griliai - viena iš naujausių kepsninių formų. Dabar labiausiai paplitęs mobilus, sferinės formos su dangčiu grilis, kurį 20 amžiaus ketvirtame dešimtmetyje išrado amerikietis Džordžas Stivenas. Jis ir yra garsios grilių gamintojos Weber įkūrėjas. Dangtis išlaiko karštį, jį tolygiau paskirsto po visą kepinių paviršių. Taip kepami mėsos gabalai būna aromatingesni, minkštesniu vidumi.

 

Prieš renkantis grilių pabandykite sau atsakyti į kelis svarbiausius klausimus:

 • Kiek vietos galite skirti grilio laikymui? Pagalvokite, kur jį saugosite ir kaip transportuosite. Galbūt Jūsų automobilyje didelis grilis netilptų, o namuose tiesiog nerastumėte daug laisvos, nenaudojamos erdvės?
 • Kaip dažnai ketinate naudoti grilį? Jei laisvalaikį gamtoje leidžiate dažnai, nepagailėkite pinigų ir rinkitės itin kokybišką ir kuo daugiau funkcijų atliekantį grilį.
 • Keliems žmonėms įprastai ketinate gaminti? Jei į gamtą vykstate su didele kompanija, savaime suprantama, pirkti mažytį grilį neapsimoka.
 • Kur konkrečiai naudositės griliu? Jei grilių ištrauksite iš automobilio ir naudositės čia pat, vietoje – tuomet jos dydis bei svoris gal ir neturi didelės reikšmės. Tačiau jei išvykos rengiamos į tolimesnėse vietas, kur su automobiliu privažiuoti nėra galimybės – didelis grilis gali tapti problema.

Nuspręskite, kuris grilio variantas Jums labiau tinkamas: stacionarus ar nešiojamas? Stacionarus grilis tiks tuo atveju, jei iškylaujate visuomet toje pačioje savo sodyboje ir nenorite kas kartą vežiotis papildomų daiktų. Na, o jeigu iškylas mėgstate rengti skirtingose vietose, šis variantas nebus tinkamas.

 

Grilių tipai

 

 

Angliniai griliai

 

 

Angliniuose griliuose naudojami akmens anglies briketai, mediena arba jų derinys.

 • Kepant maistą ant anglinio grilio gaunamas intensyvesnis, dūminis skonis.
 • Maisto ruošimas ant anglies yra ilgesnis procesas. Po anglių uždegimo galėsite pradėti kepti maistą po 15-30 minučių. Tai priklauso nuo grilio dydžio ir naudojamų anglies briketų skaičiaus ir tipo.
 • Geresnės kokybės griliai turi oro išleidimo angas, kurios padeda valdyti maisto ruošimo temperatūrą.
 • Naudojant anglinį grilį reikia reguliariai pašalinti pelenus.

  Dujiniai griliai

 

 

Dujiniuose griliuose naudojamas skystas propanas (SP) arba gamtinės dujos.

 • Dujinius degiklius naudoti švariau ir pigiau nei anglinius.
 • Dujiniai griliai greitai užsidega – pakanka spustelėti mygtuką, pasukti mygtuką arba naudoti grilyje integruotą elektroninį uždegiklį. Po apytiksliai 10 minučių, per kurias grilis įkaista, galėsite ruošti maistą.
 • Ant dujinių grilių esantys degikliai leidžia paruošti papildomą patiekalą ir dėl to jums nereikia bėgioti į virtuvę.
 • Standartiniame skysto propano balione yra 10 kilogramų kuro. Nenustebkite, kad pakėlus šį balioną jums atrodys, jog jis sveria 20 kilogramų. Propano dujos yra sunkesnės už orą. Intensyviai naudojant degiklius viso baliono užtenka apytiksliai devynioms valandoms. Jeigu maistas ruošiamas vidutinėje temperatūroje, vieno baliono turėtų užtekti 25-30 maisto ruošimams.
 • Grilių su gamtinėmis dujomis savininkai turėtų apsvarstyti tiesioginį kuro tiekimo prijungimą. Tada nebereikės keisti balionų, o taip pat nebeliks tikimybės, kad maisto kepimo metu nutekės dujos.

Elektriniai griliai

 

 

Elektrinius grilius reikia stati netoli elektros lizdo.

 • Jeigu gyvenate bute ar kitoje vietoje, kur negalite pasistatyti anglinio arba dujinio grilio, galite įsigyti ir naudoti elektrinį grilį.
 • Naujesni elektriniai griliai gali daugiau, nei tiesiog paskrudinti maistą juostelėmis. Naudojant keramikinius briketus ir gerą marinatą galite sukurti iš tiesų puikų patiekalą.
 • Ruošti maistą elektrinio grilio pagalba išties paprasta ir svarbiausia – sveika. Juk kepant jame nereikia naudoti aliejaus, taigi išvengiame kenksmingo cholesterolio.
 • Tai nepakeičiamas prietaisas žiemą. Tik įsivaizduokite, už lango pilna sniego, o Jūs mėgaujatės tarsi ką tik nuo laužo nukeltu kvapniu kepsniu.

  Rūkyklos

 

 

Jūs galite rinktis iš anglinių ir elektrinių rūkyklų.

 • Rūkykloje vienu metu galite paruošti iki 25 kilogramų maisto produktų.
 • Gaminimui prieinamas plotas siekia nuo 955 kvadratinių centimetrų iki daugiau nei 1905 kvadratinių centimetrų.

Bendri patarimai renkantis grilių

 

 

Galvojant apie tokio tipo grilį, reikėtų dėmesį nukreipti į metalą, iš kurios pagaminta kepsninė. Sienelės turėtų būti storesnės, tikėtina, kad brangesniuose griliuose žinomos kompanijos naudos kokybiškesnį metalą. Perkant plonasienį grilį, reikia žiūrėti į tai, kad jis turėtų kuo mažiau kontakto su karštomis anglimis, kad jame nereikėtų daryti anglių deginant malkas. Kad greičiau atsirastų anglių, rekomenduotina rinktis plonasienį grilį su greitesnio anglių uždegimo įranga, taip vadinamą starterį. Tai metalinis siaurėjantis vamzdis su rankenėlėmis, į kurio apačią dedamas popierius, ant jo anglys. Uždegus popierių, vamzdis įstatomas į grilį, o įsidegus, vamzdis išimamas, anglys paskirstomos po grilį.

Dangtis gerokai palengvina ir pagreitina maisto paruošimą. Mėsą reikia perversti tik 1 kartą. Tolygiai pasiskirstęs didelis karštis apkepina paviršių, neleisdamas skysčiams pasišalinti iš kepsnio vidaus, taip  kepsnys tampa minkštesnis ir sultingesnis. Uždarytas dangtis apsaugo nuo anglių užsiliepsnojimo, sumažėja dėl lašančių riebalų ir sulčių susidarančių dūmų.

Grilyje turi būti oro padavimas, itin gerai jei jis reguliuojamas, bus galima reguliuoti kepimo temperatūrą.

Rinkdamiesi mobilų grilį, įvertinkite laikančių kojelių patikimumą. Labai svarbus ir pelenų šalinimas, kai kurie modeliai apačioje turi pelenų surinkėją, kuris palengvina pelenų surinkimą ir pašalinimą.

Jei mėgstate maistą daryti didelėje kompanijoje, reikėtų rinktis grilį su didesniu paviršiumi. Didesnis paviršius leis paruošti vienu metu ne tik mėsą, bet ir daržoves garnyrui. Be to, didesniame paviršiuje galima papildomai kontroliuoti kepimą, keičiant kepimo vietą nuo karštesnių zonų centre  į mažesnio karščio zonas šonuose. Jei Jūsų kompanija susideda iš gurmanų, reikėtų pagalvoti apie grilį su temperatūros matuokliu, galėsite labai tiksliai apskaičiuoti, kurioje pagaminimo stadijoje yra mėsa. Temperatūros matuoklis itin svarbus, jei sugalvosite grilinę pritaikyti rūkymui.

 

Grilių grotelės

 

 

Prekyboje siūlomos įvairių rūšių kepimo grotelės:

 

 • Porcelianu dengtos, ketaus grotelės siūlo geriausias karščio išlaikymo ir lengvo valymo savybes. Šios grotelės nepaprastai gerai dėvisi, yra atsparios rūdijimui ir yra patvaresnės nei kitos grotelės.
 • Nerūdijančio plieno grotelės yra atsparios rūdijimui, tačiau prie jų gali prilipti maistas.
 • Porcelianu dengtos grotelės geriausiai tinka, jeigu norite, kad kepdamas maistas neprikibtų. Tačiau jeigu šio tipo grotelių tinkamai neprižiūrėsite, porceliano sluoksnis gali nusilupti ir grotelės pradės rūdyti.
 • Siekiant apsaugoti nuo rūdijimo, ketaus groteles, kaip ir ketaus virtuvės reikmenis, reikia tinkamai apdoroti. Šios sunkios grotelės gerai dėvisi, jose gerai paruošiamas maistas ir jos paskirsto karštį tolygiau nei kitos grotelės.