Pasiūlymai
Tinklas grindims 200x200x3,7 (1.20x2,00) 2.40 kv.m. Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai

Atpigo Tinklelis armavimo CAPAROL (165G/M2) 55m2 (1.1x50m) Tinkavimo tinklai

Grandinės jungtis su apsauga d-14 Grandinių jungtys su apsauga, cinkuotos

Grandinės jungtis su apsauga d-12 Grandinių jungtys su apsauga, cinkuotos

Fiksatoriai ZVU 25/4-12, universalus Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai

Lankas lynui d-14 Lankai lynui, cinkuoti
2.67 € / 1 vnt

Lankas lynui d-16 Lankai lynui, cinkuoti
3.81 € / 1 vnt

Populiariausios prekės
Stiklo pluošto armatūra Ø 8 mm Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai
Turime sandėlyje
0.98 € / 1 bėg.m

Atpigo Tinklelis armavimo CAPAROL (165G/M2) 55m2 (1.1x50m) Tinkavimo tinklai

Stiklo pluošto armatūra Ø 10 mm Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai

Viela cinkuota d-3,0 mm (5kg ritėje) Vielos cinkuotos

Stiklo- pluošto armatūra Ø 12 mm Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai

Metalinis gyvatukas fiksatorius MGZ 10 48 metrų Armavimo, betonavimo tinklai. Fiksatoriai

Tinklai, vieliniai lynai, vielos, grandinės 

Armatūros tinklai gaminami iš vielos ir armatūros, kurių skersmuo 4-12 mm. Tinklų matmenys gali būti tiek standartiniai, tiek nestandartiniai 6 m x 2.4 m tinklai. Yra galimybė gaminti tinklus, kai „akis“ tarp išilginių strypų nuo 50 mm, tarp skersinių strypų nuo 30 mm ir 5 mm žingsnis tarp skersinių strypų iki reikiamo „akies“ skersmens.

Vielinių lynų ir vielų yra skirtingos spalvos, ilgis, diametras, trūkimo jėga, pagaminimo medžiagos ir kt. Vieni pagaminti lynai tinka kėlimui, kiti gali netikti. Dažniausiai vieliniai lynai ir vielos yra naudojami statybos darbams, tačiau gali būti ir naudojami kitose pramonės šakose. Vielinių lynas ir vielos yra skirtos kėlimui, tvirtinimui, įtempimui ir kt. Cinkuota viela yra taikoma siekiant padidinti atsparumą korozijai vielos. Taigi viela yra ilga plona metalinė gija, paprastai cilindro formos. Viela be visa ko gali būti naudojama laidų, spyruoklių, termoporų gamybai.

Grandinė – virtinė viena su kita sukabintų grandžių, sudaranti virvės pavidalo darinį. Grandinės dažniausiai būna pagamintos iš metalo, o šiais laikais gaminamos ir plastikinės grandinės.

Grandinės gali būti skirtos: kėlimui, pririšimui, grandys nesužeidžiančios, lanksčios visomis kryptimis, pavarų grandinės, grandys tokios formos, kad į jas galėtų įeiti dantraščių dantys, pjaunančios, grandys turi pjaunančius dantis ir kt.

Yra keletas grandinių rūšių: dviračio grandinė, grandininio pjūklo grandinė, žąslų grandinėlė, pavaros grandinės, ratų grandinės ir kt.

Grandinės yra gaminamo ilgos ir trumpos. Trumpos ir ilgos grandinės dažniausiai gali būti naudojamos dekoratyviniams aptvėrimams, gyvūnams pririšti. Taip pat grandinės gali būti pintos. Pinta grandinė yra universali, tačiau netinka kėlimui.