Pasiūlymai
Įtempiklis lynui DIN1480 d-8 (kilpa/kilpa) Įtempikliai lynams DIN1480, cinkuoti

Veržlė su kilpa DIN582 M8 Veržlės su kilpa DIN582, cinkuotos

Suktukas 'SUPER' d-8 10 vnt Suktukai SUPER
16.64 € / 1 pakuotė

Suktukas 'SUPER' d-9 10 vnt Suktukai SUPER
23.66 € / 1 pakuotė

Lyno suspaudiklis DIN741, su grioveliu d-8 20 vnt Lyno suspaudikliai DIN741, su grioveliu, cinkuoti

Populiariausios prekės
Vielokaištis DIN11024 d-4 10 vnt Vielokaiščiai DIN11024

Suktukas d-4.5 nikeliuotas 10 vnt Suktukai nikeliuoti

Apsauga lyno kilpai d-3 20 vnt Apsaugos lynų kilpoms, cinkuotos
2.40 € / 1 pakuotė

Įtempiklis lynui DIN1480 d-6 (kablys/kilpa) 10 vnt Įtempikliai lynams DIN1480, cinkuoti

Plieninių lynų ir grandinių tvirtinimo elementai 

Statant pastatus, priestatus ar kokius kitus statinius dažnai statybų eigoje naudojamos plieninės grandinės bei lynai. Jais keliami sunkūs svoriai, taigi šioje srityje atsargumas – pirmoje vietoje. Kitaip, jo nesilaikant galimi pražūtingi padariniai.

Taigi, jei tenka susidurti su įrenginiais, kuriuose integruotos grandinės ar lynai, turėtumėte pasirūpinti šimtaprocentiniu saugumu ir taip apsaugoti save bei aplinkinius nuo galimų nelaimingų atsitikimų.

Plieninių lynų ir grandinių tvirtinimo elementams priskiriami apsaugos lynų kilpos, įtempikliai lynams, grandinių susegikliai, įvairios jungtys, karabiniai lynams, lyno suspaudikliai, suktukai, varžtai su kilpa, veržlės su kilpa, vielokaiščiai ir kita.

Plieninių lynų ir grandinių tvirtinimo elementai gali būti cinkuoti, skirtingų išmatavimų, gamintojų, kainų, spalvų ir kita.

Tad plieninių lynų ir grandinių tvirtinimo elementus rinkitės tik patikimų gamintojų, nes nuo to priklauso tvirtinimo elementų kokybė, ilgaamžiškumas, saugumas ir kita.

Plieninių lynų ir grandinių tvirtinimo elementus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.