Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Baseinas Bestway Pool Frame 56405 400x211x81cm Lauko baseinai

Baseinas Bestway Steel Pro 366x76 Lauko baseinai

Baseinas Bestway „Rattan“, 549x122 Lauko baseinai

Vidinis baseino įdėklas 7.3x3.7m Baseinų priedai, aksesuarai

Baseinų kainos internete šiuo metu labai prieinamos ir patrauklios  

Jei užsimanėte sode turėti baseiną, visų pirma, reikės išsirinkti, kokio baseino norite. Šiandien pigiausia yra baseiną ne kasti ir cementuoti, o tiesiog pirkti jau pagamintą karkasinį baseiną. Tokių baseinų variantai yra du – vienas įkasamas, o kitas pastatomas. Pirmu atveju reikės įdėti kiek daugiau darbo, nes reikės iškasti duobę, įleisti baseiną, paskui likusius tarpus tinkamai užpildyti. Tačiau toks baseinas būna žemės lygyje ir yra labai patogus naudoti. Kitu atveju, kai baseinas pastatomas, jo įrengimas gerokai paprastesnis, nes jums tereikia laisvos vietos pievoje. Nusiperkate baseiną, pastatote, prijungiate vandens tiekiamą ir netrukus jau galite jame maudytis.

Baseinai apima lauko baseinus, pripučiamus baseinus, baseinų priežiūros chemikalus, baseinų valymo įrankius, baseinų uždangas, baseinų kopėčias, laiptelius, baseinų šildymo įrangą, kitus baseinų priedus, aksesuarus ir kita.

Standartinis baseinas susideda iš kelių pagrindinių dalių – baseino korpuso, baseino vidaus dangos, baseino technologinės įrangos (priežiūros–filtravimo, kopėčių, uždangos, vandens šildymo) ir kita.

Karštos vėlyvo pavasario ar vasaros dienos skatina galvoti apie vandens telkinius. Geriausia, jeigu nereikėtų niekur toli eiti ar važiuoti, užtektų tik peržengti lauko durų slenkstį. Vienas kompaktiškiausių sprendimų atsigaivinimui karštą dieną - lauko baseinas. Nors Lietuva nėra tropikų kraštas, lauko baseinas nėra neįmanoma išeitis – imantis papildomų priemonių (baseinų uždangų, vandens šildytuvų) maudymosi sezonas gali trukti net iki 8 mėnesių.

Turint nuosavą baseiną galėsi pasidžiaugti tokiais jo privalumais: vos sukaitę galėsite šokti į tyrą ir gaivų vandenį, į baseiną galima atsinešti įvairius plūdurus ir nebijoti, kad jie netikėtai gali dingti, taip pat tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas kartu su šeima ar draugais ir kita.

Baseinai dažniausiai statomi savininkui patogiose vietose, tačiau į žemę statomų baseinų lokaciją nulemia ir papildomi veiksniai. Įkasamų baseinų vieta parenkama pagal: sklypo išplanavimą, namo sistemas, estetiką, gruntą ir kitus aplinkos veiksnius. Tačiau mūsų siūlomiems lauko baseinams vieta nėra svarbiausia.

Lauko baseino paprastumas ir patogumas:

  • Montavimo darbai trunka tik kelias valandas, o įgudę specialistai standartinį baseiną surenka per 2,5 valandos.

  • Nereikia jokio specialaus paruošimo pagrindui (pvz: betonavimas), svarbu kad būtų lygi vieta pagrindui pavyzdžiui pievelė, kiemas ar pan.

  • kai kurie baseinai yra abiejų tipų – gali būti įleidžiami į žemę ar statomi ant žemės. Šiuo atveju tą patį baseiną galėsite statyti virš žemės arba iškasti jam duobę ir jį sumontavus turėti dar daugiau komforto.

  • Baseiną sumontuoti nereikalingi specialus įrankiai ar įgūdžiiai.

  • Minimalios montavimo sąnaudos. Nereikės samdyti montuotojų brigados ir mokėti už jų darbą, nes visą tai galite pasidaryti patys.

  • Šie baseinai pasižymi savo paprastumu, mobilumu, tvirtumu ir komfortabilumu su minimaliomis išlaidomis. Svarbu, kad baseinas stovėtų saulės apšviečiamoje vietoje, ne šiaurinėje pusėje, kur saulės neužstotų aukšti objektai.

Bet kokio tipo vandens objektas dažnai būna sudėtingas, reikalaujantis visapusiškos priežiūros, hidrotechninis įrenginys, tačiau mūsų siūlomi baseinai yra pagaminti paprasti ir nesudėtingi išsaugojant visą malonumą maudantis juose. O taip pat šių baseinų įsigijimo išlaidos – minimalios lyginant su kitais rinkoje esančiais baseinais.

Turint baseiną reikėtų nuolat valyti vandens filtrus, baseino sienas ir dugną bei išrinkti prikritusias šiukšles. Taip pat svarbu užtikrinti vandens kokybę ir skaidrumą naudojant priežiūrai skirtu chemikalus. Taip pat nepamirškite patikrinti baseino vandens rūgštingumo (PH) ir chloro lygio. Baseinų priežiūrai skirtus chemikalus galite rinktis tokius kaip: Speciali baseino paviršiaus ir įdeklo valymo priemonė Clear Forte, Vandens kietumo stabilizatorius CA, Skystas flokuliantas Flokul, Vandens valymo skystis Winter, Vandens pH didintojas PH PLUS, Granulės chloro terapijai CHLOR SHOCK G, Chloras MĖLYNASIS ŽAIBAS ir kita. Taip pat galite rinktis iš skirtingų kainų, talpos, sudėtinių dalių ir kita.

Naudojant baseinų priežiūros chemikalus galėsite gerai nuvalyti riebalus, besimaudančiųjų kosmetikos likučius, dulkes, purvus, galite sulėtinti arba visiškai išvengti dumblių, baterijų augimo, gali pašalinti grybelius, pelėsius ir kita.

Prieš naudojant baseinų priežiūros chemikalus būtinai atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

Taigi baseinų priežiūros chemikalai yra skirti išlaikyti baseiną švarų, išlaikyti jo vertę lygiai taip pat, kaip ir namo ar automobilio.

Taip pat reikėtų žinoti bendro pobūdžio informaciją, kad dirbant su chemikalais reikėtų užtikrinti Jūsų ir kitų asmenų saugumą laikantis sekančių nurodymų - 1. Draudžiama maišyti skirtingus koncentruotos formos chemikalus. Norėdami atskiesti chemikalus vandeniu, visada naudokite tinkamas talpas. Visada į vandenį dėkite chemikalus, o ne atvirkščiai. 2. Visi chemikalai turi būti laikomi originaliose talpose, sausoje ir vėsioje vietoje. 3. Atidžiai laikykitės naudojimo instrukcijų. 4. Visi chemikalai turi būti laikomi vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Visos mūsų talpos gali būti perdirbamos.

Reikia pasirinkti tinkamus baseinų valymo įrankius, nes viena gali tikti ovaliems baseinams, kiti apvaliems baseinams, o dar kiti gali būti tinkami apvalimes ir ovaliems baseinams. Valymo ciklas gali būti koreguojamas pagal baseino dydį.

Baseinų valymo įrankiai valo baseino sienas, dugną, vandens liniją, kampus ir kita.

Baseinų uždangas galite rinktis skirtingų formų – ovalus, apvalus ir kita, skirtingų kainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, rūšių – paviljonai, plaukiojančios dangos, tentai, žaliuzinės ir kita. Taip pat galite rinktis baseinų uždangas – žemo aukščio, vidutinio aukščio ir kita.

Baseinų uždangas gali būti pagamintas iš lengvo aliuminio konstrukcijos ir uždengtas aukštos kokybės plėvele, kuri puikiai apsaugo nuo UV spindulių. Yra lengvai surenkami ir nereikalauja specialių įgūdžių ar įrankių. Baseinų uždangos gali būti naudojamos tiek ant įleistų po žeme, tiek ant antžeminių baseinų.

Jeigu pasirinksite tentą baseinui, tai reikėtų žinoti, kad jis negali būti naudojamas esant žemesniai nei 0 laispnių Celcijaus temperatūrai. Tentai gali būti su metalizuotomis tvirtinimo kiaurymėmis.

Baseinų uždangai gali prireikti ir uždangalo stovo/susukėjo, kuriuos galite rinktis tokius kaip - Stacionarus uždangalo stovas/ susukėjas, Mobilus uždangalo stovas/ susukėjas, Nešiojamas uždangalo stovas/ susukėjas, Teleskopinis uždangalo susukėjas ir kita.

Turint lauko ar vidaus baseiną reikėtų apsaugoti nuo gamtinių veiksnių uždengiant jį specialia baseinų uždanga.

Baseinų uždangų privalumai yra tokie – yra galimybė naudotis baseinu ilgesnį laikotarpį (nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens) ir be papildomų vandens šildymo kaštų. Taip pat sulaiko saulės spindulių šilumą ir šildo vandenį. Gali būti mažesnės išlaidos vandens šildymui, nes lėčiau aušta vanduo. Yra lengvesnė baseino priežiūra, vandens kontrolė ir retesnis vandens valymo priemonių naudojimas. Puikiai apsaugo vandenį nuo užteršimo (dulkių, lapų ir kita). Apsaugo baseiną žiemos laikotarpiu ir kita.

Taigi lauko baseine patariama neatsisakyti baseino uždangos, nes ji puikiai apsaugo vandenį nuo įvairių šiukšlių patekimo, nepageidaujamų atsitiktinumų bei prailgina mėgavimąsi baseinu sezoną. Jeigu naudosite baseinų uždangos paviljoną, tai nereikėtų bijoti, kad uždanga atims erdvės pojūtį maudantis lauke. Taip pat baseinų uždangos paviljonai labai praverčia karštomis vasaros dienomis, nes Jūs galite tiesiog nustumti uždangą nuo baseino. Jeigu norite, kad baseinų uždangos paviljonai tarnautų ilgesnį laiką, tai rinkitės patikimų gamintojų produktus, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Baseinų tentai, dar kitaip gali būti vadinami baseinų įtempiamos uždangos yra lengvai įrengiamos ir prižiūrimos. Baseinų tentai gali būti nesunkiai pritaikomi įvairaus dydžio baseinams, taip pat puikiai apsaugo baseino vandenį nuo UV spindulių, šiukšlių, slopina fotosintezę ir kita. Tentai taip pat gali būti naudojami ir žiemos metu. Taip pat baseinų tentai gali būti atsparūs chloruotam baseinų vandeniui.

Taip pat nesunkiai yra pritaikoma prie bet kokio baseino dydžio plaukiojanti danga. Plaukiojanti danga puikiai apsaugo baseiną nuo smulkių šiukšlių bei stabdo vandens garavimą. Ji dengiama ant baseino tvirtinamo susukimo mechanizmo arba rankomis.

Baseinų kopėčias, laiptelius galite rinktis 2-jų pakopų, 3-jų pakopų, 4-jų pakopų ir kita, skirtingų kainų, formų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Pakopos gali būti padengtos neslidžia danga. Baseinų kopėčios, laipteliai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, cinkuotų, dažytų vamzdžių, tvirto plastiko ir kita.

Baseinų kopėtėlės yra pritvirtinamos prie maudymosi ar plaukimo baseino sienelės, kuriomis išlipama iš baseino.

Baseinų šildymo įrangą galite rinktis tokią - baseino šildymo saulės kolektorius, baseino šilumos siurblys, saulės kolektorius ir kita.

Baseino šildymo saulės kolektorius Spiral, tai saulės šildymo spiralė, kuri idealiai tinka baseino vandens šildymui. Dėl savo dydžio jis yra labai efektyvus ir tuo pačiu patogus, kadangi galite perkelti ir pastatyti bet kur. Taip pat šis baseino šildymo saulės kolektorius turi pjedestalo kojas, kurios leidžia nukreipti pagal saule, ir taip padidinti jos efektyvumą. Na, o saulės energija gali pakelti baseino vandens temperatūrą iki 6 °C be jokių kitų brangių energijos šaltinių. Turint saulės kolektorių ilgiau galėsite pratęsti maudymosi sezoną. Tai tinka visiems baseinams su smėlio filtravimo priedais. Saulės kolektorius veikia sugerdamas šilumos energiją iš saulės ir perduodamas ją į vandenį, kuris teka per šildytuvą. Šaltas vanduo baseine su siurblio filtravimo sistema pumpuojamas į saulės šildymo kolektorių. Tada iš saulės šildymo kolektoriaus vanduo šiltesnis yra grąžinamas į baseiną. Šildomo baseino vandens temperatūra neturi viršyti 30ºC, kadangi esant aukštesnei temperatūrai gali pradėti daugintis dumbliai, taip pat suminkštėti baseino vidaus padengimo plėvelė. Šildytuvas turi būti montuojamas taip, kad bent 6 val. per dieną gautų tiesioginių saulės spindulių. Na, o saulės kolektorius veikia tik tada kai į jį tiesiogiai šviečia saulė.

Baseino šilumos siurblys yra skirtas tik baseino ekonomiškam jo šildymui. Gali būti optimalus naudoti baseinui su vandens kiekiu iki 18 m3 tūrio. Šilumos siurblys gali pasiekti didžiausią efektyvumą, esant oro temperatūrai tarp 15 ir 25 ° C.

Naudojant baseinų šildymo įrangą gali prireikti ir stovo saulės šildytuvui, rinkinio saulės kolektoriaus pajungimui, laikiklių saulės kolektoriui, drėgmės surinkėjo ir kita.

Stovas skirtas saulės šildytuvui gali būti pastatomas, montuojamas ant sienos ar stogo.

Baseinų priedai, aksesuarai yra skirtingų išmatavimų veltinis baseino dugno paklotas, baseino vandens skimeris, vidinė baseino danga, išorinis baseino filtravimo įrenginys, baseino vandens srovės imitatorius, dušas, smėlio filtras, smėlio filtracija, vidinis baseino filtravimo įrenginys ir kita.

Vasaros poilsis toli nuo miesto esančioje sodyboje – tikra atgaiva kūnui ir sielai. Tyla, ramybė ir tyras oras. Deja, šią laimę kartais sudrumsčia įprasto komforto trūkumas, o šilto dušo ilgesys ne vieną greit pargena atgal į miestą. Tad kaip mėgautis gamtos malonumais ir pačiam be didelių pastangų susikurti patogią poilsio gamtoje aplinką? Tiesiog pastatykite DUŠĄ kieme, prijunkite žarną su vandeniu ir galite mėgautis vandens teikiamu malonumu. O jei norite šilto dušo – išnaudokite saulės šiluminę energiją pasistatę saulės kolektorių. Tiek nedaug tereikia lauko dušui įrengti, kuriame praustis galima ir nesigrūdinant. Turintiems nuosavą kiemą ir visus komunalinius patogumus tai puiki galimybė vasarą taupyti pinigus ir jaustis ekologišku vartotoju.

Veltinis baseino dugno paklotas apsaugo baseinas viduje esančia PVC plėvelę nuo mechaninių pažeidimų ir suteikia minkštumo pojūti baseino dugnui. Yra pagamintas iš 100% polipropileno. Jis yra atsparus benzinui, naftos ir kitų cheminių panašaus pobūdžio medžiagų, apsaugo nuo grybelių ir mikroorganizmų. Tuo pačiu metu yra nekenksmingos.

Taigi baseinus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.