Baseino uždangalas Bestway 264x174 cm Baseinų uždangos

Baseino uždangalas Bestway 305 cm Baseinų uždangos

Baseino uždangalas - Enero, 300 cm Baseinų uždangos

Baseino uždangalas Bestway 366 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 457 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 527-549 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 457-488 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 356-396 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 210 cm Baseinų uždangos

Saulės danga baseinams Bestway, 305 cm Baseinų uždangos

Baseino uždangalas - Enero, 360 cm Baseinų uždangos

Baseino uždangalas Bestway 328x209 cm Baseinų uždangos

Baseinų uždangos 

Baseinų uždangas galite rinktis skirtingų formų – ovalus, apvalus ir kita, skirtingų kainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, rūšių – paviljonai, plaukiojančios dangos, tentai, žaliuzinės ir kita. Taip pat galite rinktis baseinų uždangas – žemo aukščio, vidutinio aukščio ir kita.

Baseinų uždangas gali būti pagamintas iš lengvo aliuminio konstrukcijos ir uždengtas aukštos kokybės plėvele, kuri puikiai apsaugo nuo UV spindulių. Yra lengvai surenkami ir nereikalauja specialių įgūdžių ar įrankių. Baseinų uždangos gali būti naudojamos tiek ant įleistų po žeme, tiek ant antžeminių baseinų.

Jeigu pasirinksite tentą baseinui, tai reikėtų žinoti, kad jis negali būti naudojamas esant žemesniai nei 0 laispnių Celcijaus temperatūrai. Tentai gali būti su metalizuotomis tvirtinimo kiaurymėmis.

Baseinų uždangai gali prireikti ir uždangalo stovo/susukėjo, kuriuos galite rinktis tokius kaip - Stacionarus uždangalo stovas/ susukėjas, Mobilus uždangalo stovas/ susukėjas, Nešiojamas uždangalo stovas/ susukėjas, Teleskopinis uždangalo susukėjas ir kita.

Turint lauko ar vidaus baseiną reikėtų apsaugoti nuo gamtinių veiksnių uždengiant jį specialia baseinų uždanga.

Baseinų uždangų privalumai yra tokie – yra galimybė naudotis baseinu ilgesnį laikotarpį (nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens) ir be papildomų vandens šildymo kaštų. Taip pat sulaiko saulės spindulių šilumą ir šildo vandenį. Gali būti mažesnės išlaidos vandens šildymui, nes lėčiau aušta vanduo. Yra lengvesnė baseino priežiūra, vandens kontrolė ir retesnis vandens valymo priemonių naudojimas. Puikiai apsaugo vandenį nuo užteršimo (dulkių, lapų ir kita). Apsaugo baseiną žiemos laikotarpiu ir kita.

Taigi lauko baseine patariama neatsisakyti baseino uždangos, nes ji puikiai apsaugo vandenį nuo įvairių šiukšlių patekimo, nepageidaujamų atsitiktinumų bei prailgina mėgavimąsi baseinu sezoną. Jeigu naudosite baseinų uždangos paviljoną, tai nereikėtų bijoti, kad uždanga atims erdvės pojūtį maudantis lauke. Taip pat baseinų uždangos paviljonai labai praverčia karštomis vasaros dienomis, nes Jūs galite tiesiog nustumti uždangą nuo baseino. Jeigu norite, kad baseinų uždangos paviljonai tarnautų ilgesnį laiką, tai rinkitės patikimų gamintojų produktus, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Baseinų tentai, dar kitaip gali būti vadinami baseinų įtempiamos uždangos yra lengvai įrengiamos ir prižiūrimos. Baseinų tentai gali būti nesunkiai pritaikomi įvairaus dydžio baseinams, taip pat puikiai apsaugo baseino vandenį nuo UV spindulių, šiukšlių, slopina fotosintezę ir kita. Tentai taip pat gali būti naudojami ir žiemos metu. Taip pat baseinų tentai gali būti atsparūs chloruotam baseinų vandeniui.

Taip pat nesunkiai yra pritaikoma prie bet kokio baseino dydžio plaukiojanti danga. Plaukiojanti danga puikiai apsaugo baseiną nuo smulkių šiukšlių bei stabdo vandens garavimą. Ji dengiama ant baseino tvirtinamo susukimo mechanizmo arba rankomis.

Taigi baseinų uždangas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas.